Назад
Нерозділене кохання: що це, з ким трапляється і як пережити??

Навигация по разделу
безответная любовь

Що таке нерозділене кохання і як пережити невзаємність?

Чи завжди нерозділене кохання-випадковість? Хто до неї схильний і як полегшити муки в важкий період?

Нерозділене кохання &8212; це майже обов'язковий урок життя. Складно знайти того, хто його жодного разу не проходив. Це подвійне почуття, яке викликає окриленість, але мучить болем, очікуванням, порожньою надією, іноді невідомістю. Однак приходить така закоханість найчастіше до»обраним". Кого можна до них віднести? Яких думок краще уникати? Як діяти, якщо нагрянула невзаємна пристрасть? І чи завжди це саме любов?

Коли трапляється нерозділене кохання?

Прийти вона може абсолютно до будь-якої людини. Неважливо, які у нього доходи, статус, орієнтація, стать, минуле-майбутнє. Але до певного типу людей нерозділені почуття «липнуть» особливо часто і міцно. Щоб позбавити себе від постійних мук, важливо розуміти, чому це взагалі відбувається. Хто ж потрапляє в» зону ризику " частіше за інших?

1. Психологічна травма.

Серйозні потрясіння з минулого або просто невдалий досвід змушують людей замикатися в собі, зациклюючись на проблемі. Якщо психологічна травма недостатньо відпрацьована в кабінеті психолога або хоча б на кухні у подруги (в гаражі у одного) за келихом червоного (склянкою пінного), вона буде переслідувати і далі.

Можна навіть не здогадуватися про наявність якоїсь проблеми всередині себе, так як вона не завжди очевидна або викликає купу складнощів. Але досить наштовхнутися на хоча б віддалено схожу ситуацію, в підсвідомості відразу спрацьовує лампочка «а давай-но ти зараз закохаєшся зовсім не в ту людину і зіпсуєш собі найближчі півроку життя».

2. Занижена самооцінка.

Нелюбов, неповага до себе схожі на шкільний жарт. Ту, де головному герою непомітно для нього самого чіпляють на спину папірець з написом " Пни мене!». Невміння цінувати себе по достоїнству точно так же відразу кидається в очі.

Люди, невпевнені у своїх силах , часто закохуються в тих, хто не здатний їх повністю розгледіти, почути, помітити взагалі. Вони тихо нишком спостерігають за об'єктом зітхань, не наважуючись навіть заговорити з ним, поки той не знаходить собі пару. У підсумку: розбите серце, довгі страждання, самозниження.

Пройти тест на самооцінку

3. Безвідповідальність.

Сюди відносяться особистості, які не люблять взяти на себе відповідальність або бояться це робити. Рішучість явно не відноситься до їх переваг.

Любов без взаємності може бути вигідною, адже вона не просить змінюватися, працювати над собою, як цього вимагають відносини. Не потрібно відповідати за свою пару, намагатися заради спільного майбутнього, влаштовувати побачення , знайомитися з батьками, думати про спільне житло. Набагато простіше взагалі нічого не робити, гірко зітхати, жаліти себе. Часто при цьому такі люди ще й обурюються, зляться на своїх пасій за те, що ті не хочуть просто так відповідати взаємністю.

4. Проблеми в сім'ї.

Відсутність прикладу здорової щасливої родини теж може стати причиною частої нерозділеності. Якщо батьки / опікуни не мали міцних довірчих відносин, дитині доведеться важко. І звідки будуть братися уявлення про любов, романтику, близькості? Правильно, з фільмів, книг, реклами, історій друзів тощо.

У всіх перерахованих ресурсах закоханість зображується спотворено. істерики у серіалах &8212; чи не єдиний спосіб висловити невдоволення. У романах описується настільки заплутаний набір емоцій , що реальна людина фізично не в силах їх відчути. До того ж, там повно образності. Всі сім'ї в телевізійних рекламах завжди радісні, задоволені, усміхнені, їх проблеми вирішуються за хвилину.

Через нерозуміння щастя у стосунках можна легко потрапити в пастку односторонньої любові.

5. Боязнь змін.

Деякі особистості дуже важко реагують на зміни, тим більше несподівані. Їм страшно робити вибір, змінювати звичний уклад, проявляти ініціативу. А новий партнер і відносини з ним &8212; це по суті переворот.

Дівчата переживають, що доведеться частіше готувати, краще за собою доглядати, в цілому бути більш господарськими, жіночними . Хлопці бояться, що з появою пари доведеться витрачати гроші, які потрібно ще якось заробити. Побоюються, що не впораються з роллю «добувача».

Страх змін заганяє людину в режим нескінченних роздумів і очікування. А життя тим часом не зупиняється в надії, що дехто все ж набереться сміливості.

Пройти тест на впевненість у собі

6. Відсутність внутрішньої гармонії.

« Не знаю, чого хочу » &8212; досить поширена причина, чому люди не можуть знайти хорошого партнера. Вони пробують все нові варіанти, не до кінця розбираючись, навіщо їм це взагалі потрібно. Такі особистості часто не мають чітких цілей у житті. Вони рідко замислюються про те, що ними рухає, якого майбутнього хочуть для себе. Їх невизначеність заважає жити їм самим, їх близьким, новим знайомим.

Серйозні стосунки і взаємна любов вимагають конкретики. Сходяться і створюють сім'ї ті, у кого схожі погляди на життя . А у" потеряшек "світогляд найчастіше не сформовано, тому притягують вони до себе точно таких же" смутних " осіб.

3 помилкові думки про невзаємне кохання.

" моєї любові вистачить на двох»

Фраза-самообман, загорнутий в красивий фантик. Що значить "буду любити за двох"? По суті це відмова від бажання , потреби бути коханими. Якщо об'єкт обожнювання буде поруч, цього вистачить. Так?

Очевидно, ні. Закоханий &8212; не колекціонер, а його пасія &8212; не статуетка, яку досить поставити на полицю, щоб періодично струшувати з неї пил. Одного присутності буде мало, захочеться більшого &8212; обіймів, поцілунків , близькості, сім'ї в повному значенні слова.

Це фраза-відчай, крайність, покликана отримати хоча б краплю уваги. Вона не виключає надію на взаємність. Навіть навпаки &8212; лише посилює емоційний «голод», змушуючи просити більше і більше.

Пройти тест: чи любить він мене?

" настав час для інтриг і магії»

Деякі, особливо відчайдушні люди, не домігшись взаємності, вирішують застосувати альтернативні способи &8212; привороти-одвороти, ворожіння, ритуали, змови та інші сумнівні методи. Менш забобонні починають будувати підступи, плести інтриги, вдаватися до шантажу, маніпуляцій, інших психологічних хитрощів.

Питання одне: а до чого це все повинно привести ? У коханої людини раптом страх, байдужість, негатив якимось містичним чином перетворяться на справжнє кохання ? Або все закінчиться тим, що егоїзм і неповага чужий свободи зіпсують відносини в будь-якому випадку?

Будь-які способи насильно закохати в себе закінчуються провалом або тупиком. Вони безглузді, так чи потрібно витрачати на них свій час?

" Якщо я стану його / її ідеалом, мене полюблять»

Жінки вивчають склади футбольних команд і турнірні таблиці, перефарбовують волосся, підвертають ноги по десять разів на день, тому що «йому подобаються високі підбори». Хлопці падають від знемоги в спортзалах, змінюють стрижки, витрачають гроші на непотрібні капризи, тому що вона вважає, що «чоловік повинен».

Самі по собі ці зміни не погані . Але величезний мінус полягає в тому, що всі вони робляться не за своїм бажанням, а заради когось іншого. Причому не факт, що цей хтось в принципі помітить або оцінить старання.

«ламати» себе під іншу людину &8212; марна тактика. Через неї накопичується тонна комплексів , псується здоров'я, а очікуваний результат ніколи не приходить. Тому що особистості, які самі пливуть в руки, не цінуються оточуючими. Вони навіть не викликають елементарної поваги.

Пройти тест на сумісність

Як пережити любов без взаємності?

Коли закоханий бачить свою пару, торкається до неї, в його організмі починають вироблятися дофамін, серотонін і ендорфіни. Часто до них додається ще й адреналін. Мозок дуже швидко підсаджується на них. Якщо доступ до гормонального коктейлю різко обривається, починаються «ломки».

Кращий вихід із затяжного неприємного періоду &8212; запропонувати мозку заміну. Причому підійде далеко не будь-яка. Наприклад, алкоголь, переїдання або залежність від солодкого, що вийшов з-під контролю Шопінг дарують швидкоплинну радість . Але вони також завдають очевидної шкоди. А ось наступні три дії зможуть позбавити від емоційної залежності без шкоди для здоров'я.

1. Спілкування.

Чим менше людей навколо, тим важливіше кожен з них. Якщо у людини є багато друзів, колег, родичів, з якими він часто спілкується, йому буде набагато легше пережити важкий етап.

Не завадять і нові знайомства заради спілкування. Кожен зустрінутий людина буде створювати нову суміш гормонів. Причому вона може виявитися куди кращою, ніж та, що виробилася до об'єкта симпатії.

2. Подорож.

Туризм &8212; це зміни, позбавлення від рутини, красиві пейзажі, нові враження. Це також знайомства, пам'ятні фотографії, чудовий досвід, спогади. У них шукають себе , своє покликання , вивчають культуру, мови інших народів, розвиваються. Складно навіть уявити, скільки гормонів радості, задоволення продукується в організмі мандрівника.

Звичайно, не у всіх є можливість тут же зірватися з місця і помчати підкорювати інші країни. Але це не привід відмовлятися від такого методу. Досить іноді бувати на природі, відвідувати незнайомі куточки свого населеного пункту, заглядати в сусідні. Можна влаштовувати пікніки, ходити в музеї, галереї, парки, на пляжі, наповнюючи життя і Instagram новими подіями.

3. Подолання страхів.

Найважчий, але дуже корисний крок. Це справжня струс для мозку, яка вмить не залишить сліду від любовних страждань. Стрибати з парашутом, купувати ласти для дайвінгу або бігати по місту в костюмі Адами/Єви &8212; не єдині способи заробити дозу адреналіну. Можна почати з чогось простіше:

  • Страх перед громадськістю & 8212; виступ з гумористичним номером перед друзями, презентація плану робіт (звіту, нової ідеї) перед колегами;
  • Комплекси з приводу зовнішності &8212; запис в спортзал або танцювальний клуб, похід в салон, зміна звичайного стилю;
  • Залежність від думки оточуючих &8212; створення творчого каналу або блогу на YouTube, виступ на літературному вечорі;
  • Страх висоти &8212; катання на колесі огляду з другом, вечеря з компанією на даху будинку і т. п.

Максимальна різноманітність &8212; ось що необхідно в цей період. Відмінний спосіб позбутися від непотрібних почуттів & 8212; заповнити кожну хвилину життя так, щоб про важкі переживання ніколи було думати.

А любов це взагалі?

Любов — це смирення, спокій, тепло. Їй завжди раді, вона сприймається як подарунок, не заважає жити. Навпаки, вона розфарбовує все новими фарбами, дарує сили, натхнення , іноді мужність.

Якщо ж нерозділені почуття викликають біль, страждання, швидше за все це лише закоханість. А вона заснована на гормонах, ідеалізації, засліплення, поверхневої прихильності. І в цьому полягає найбільший плюс, так як проста закоханість з часом зникає, чого не сказати про справжнє кохання. У такому випадку достатньо докласти трохи зусиль &8212; і щастя знову повернеться.

Нерозділене кохання складається не тільки з переживань, сліз. Це ще й дивовижний творчий потенціал, цінний урок життя, навіть щабель саморозвитку. Якщо прийняти її, вона перетвориться скоріше в легку меланхолію, а не трагедію всіх часів. Для цього достатньо не забувати про себе, навколишній світ, людей, користуватися новими можливостями.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео