Назад
Любов і секс: чи можливо одне без іншого??

Навигация по разделу
любовь и секс

любов і секс &8212; як вони взаємопов'язані?

Любов і секс-у чому їх зв'язок? Чи однакові вони для чоловіків і жінок? Чи справжня любов без сексу?

Погляд на любов і секс визначає загальне ставлення людини до вірності, шлюбу, відповідальності. Якщо у партнерів різні точки зору в цьому питанні, починаються серйозні проблеми. Але головна складність полягає в тому, що жіночі та чоловічі міркування, як правило, сильно відрізняються. У чому різниця? Чи можна створити міцні стосунки без інтимного зв'язку? З чого починається щасливий шлюб &8212; з любові або з сексу?

Зв'язок і відмінності любові і сексу.

Якщо говорити про зв'язок цих явищ, то тут все неоднозначно. В ідеалі вони доповнюють, обумовлюють один одного. Через закоханість виникає потреба у фізичному контакті. У міру розвитку одного, посилюється потреба в іншому.

При цьому любов частково залежна від сексу. Це пояснює, чому пари з різним рівнем лібідо часто розпадаються. Якщо для одного партнера інтим &8212; це щоденна необхідність, а для іншого &8212; рідкісний борг, відносини будуть проблематичними. Спроби підлаштуватися один під одного найчастіше не приносять очікуваних результатів.

А ось розділити ці поняття не так складно:

 • Закоханість &8212; це потреба в ласці, турботі, увазі, створенні сім'ї. Тобто це морально-духовна Категорія;
 • Секс &8212; біологічний інстинкт, прагнення задовольнити фізіологічну потребу. Сприймається як щось тимчасове, але регулярно виникає.

Однак це не єдина точка зору. Більш того, чоловіки і жінки схильні по-різному сприймати взаємозв'язок любові і сексу. Важливо також розуміти, що це узагальнені дані, які, як і будь-яка статистика, показують усереднені результати. Винятки бувають скрізь.

Любов і секс в розумінні жінок.

Для жінок ці поняття єдині, так як вони потребують емоційного зв'язку. Секс для них &8212; це один із багатьох способів висловити свої почуття. Якщо дівчина вирішує переспати з хлопцем, значить він їй як мінімум подобається. Більше того, вона очікує, що він відповість їй взаємністю. Якщо жінка впевнена, що чоловік байдужий до неї, то вона:

 • Або відмовиться від інтиму, так як все одно не отримає емоційної віддачі,
 • Або погодитися, але в надії, що думка партнера зміниться і він зверне на неї увагу.

Таке ставлення до теми пояснить, чому жіночі зради довші, ніж чоловічі. Якщо дівчина зраджує, значить вона закохана в коханця або як мінімум отримує від нього «дозу» уваги, енергетичне підживлення, яких їй не вистачає в шлюбі. Ось чому невірність жінок частіше пояснюється поганими відносинами з чоловіком або Новою любов'ю, а не простий незадоволеністю в сексі.

Особливо «пощастило» жінкам з хорошою уявою. Така якість дозволяє їм представляти з собою в ліжку зовсім іншого чоловіка, а не зраджувати фізично або вимагати від того, хто вже є, емоційної віддачі.

Пройти тест: чи любить він мене?

Любов і секс в розумінні чоловіків.

Чоловіки сприймають їх як дві різні категорії. Іноді вони можуть збігатися, а іноді існують окремо, незалежно один від одного. Саме тому чоловічі зради рідко трапляються через зустріч нової любові. Часто приводами до невірності служать:

 • Одноманітність в ліжку, незадоволені сексуальні бажання, рідкість інтиму, секс «за розкладом»;
 • Домінування або критика з боку жінки (а коханка дозволяє бути йому головним);
 • Азарт, фізична захопленість іншою дівчиною, «інстинкт мисливця».

Це не єдині мотиви, але вони найбільше пов'язані з описаною темою. Парадокс в тому, що, навіть змінюючи з цих причин, хлопець може любити свою пару. Виходить щось на кшталт " дружина &8212; для душі, зручності, а коханка & 8212; для тіла, самовираження». Для дружини такий підхід здається дивним, навіть глузливим.

Незважаючи на таку точку зору, рішення залишатися вірним або змінювати залежить від виховання, моральних цінностей, принципів чоловіка. Він може зберігати вірність і не піддаватися спокусам, навіть якщо сприймає інтимну і душевну близькість не як єдине ціле.

Відносини без сексу &8212; реальність?

Секс без любові в 21 столітті вже нікого не дивує. Інша справа &8212; любов без сексу. Прихильники платонічних відносин зустрічаються все рідше, а відсутність інтиму в шлюбі визначається сучасними психологами як проблема. Але чи завжди це так?

Виявляється, ні. Є періоди без сексу, які не вважаються відхиленнями. Однак це лише тимчасові етапи. Найчастіше в нормальних відносинах вони закінчуються, а близькість відновлюється. Такі стадії тривають у кожної пари по-різному &8212; від пари тижнів до декількох місяців. Причому подібний перерву не псує взаємин, і часто навіть зміцнює їх.

В яких же ситуаціях дефіцит або повна відсутність сексуального життя стає нормою?

1. Підліткове захоплення.

Підліткова любов, незважаючи на наївність, недосвідченість, максималізм, має всі шанси перерости в щасливі сімейні відносини. Хоча у такої прихильності є хороші перспективи перетворитися в Серйозний шлюб, починається все досить невинно.

Гормональний сплеск у підлітків викликає інтерес до сексуального життя, але багато пар в такому віці все ж не наважуються вступати в інтимні стосунки. Та й навіщо? Серце і так шалено стукає, коліна підкошуються, голова паморочиться, в роті пересихає з приводу і без. емоцій вистачає.

Крім того, страх помилитися, ідеалізація першого сексу теж служать причинами, за якими юнаки і особливо дівчата прагнуть насолоджуватися романтикою без ліжку.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

2. Народження дитини.

Після появи малюка на світ у багатьох пар настає криза відносин , нерідко веде до розлучення. Як правило, він пов'язаний з тим, що жінка починає дуже сильно втомлюватися, стає дратівливою, примхливої. А чоловік раптом розуміє, що ревнує свою дружину до дитини, так як вся увага благовірної сконцентровано тільки на сина/дочки.

Однак навіть у тих, хто успішно справляється з роллю новоспечених батьків, може утворитися затишшя в спальні. Причин кілька:

 • Катастрофічний брак вільного часу;
 • Фізична (і моральна як наслідок) втома ;
 • Хронічний стрес на грунті страху не впоратися з роллю батька;
 • Важка реабілітація матері після пологів.

Якщо між подружжям є розуміння, взаємопідтримка, то тимчасова відсутність інтиму не стає великою проблемою. Зазвичай все приходить в норму через півроку після появи малюка. До цього моменту дружина встигає відновитися фізично, обоє батьків вживаються в ритм, а дитина стає менш залежним від регулярного грудного вигодовування.

3. Пересичення.

Зазвичай цей період починається не раніше 10 років спільного життя, хоча бувають винятки. Суть в тому, що подружжя настільки звикають і так добре вивчають один одного, що секс втрачає свою непередбачуваність, новизну. Не те щоб він ставав поганим або надто нудним. Просто приходить усвідомлення, що він весь час доступний. Зникає ефект "забороненого плоду".

Вдосталь насолодившись інтимом, партнери поступово скорочують його кількість. Проте не можна сказати, що він зникає назовсім. Здебільшого секс просто стає більш рідкісним. Якщо ж він зовсім припиняється і такий розклад триває більше 3 місяців, можливо, прийшов час оновити відносини. Можна з'їздити разом на відпочинок, влаштувати побачення , відволіктися від рутинних справ. Зазвичай після цього в спальні все відразу налагоджується.

Пройти тест на сумісність

4. Відсутність близькості.

Недостатньо міцний зв'язок, погані знання один про одного &8212; природні причини, чому люди не наважуються на постійний секс. Така поведінка характерна для перших тижнів-місяців відносин. Однак воно може проявитися і в тривалому Союзі. Наприклад, після:

У нормі відсутність інтиму в таких випадках &8212; це не покарання, а потреба у відтворенні довіри, близькості, щирості. Але навіть в цих ситуаціях сексуальне життя відновлюється максимум через півроку.

Якщо у двох дорослих людей не виходить відновити інтимні стосунки протягом року або довше, є серйозна проблема. Як правило, це результат відсутності почуттів або психологічної травми одного або обох партнерів.

5. Особливості сексуального бажання.

Кожна людина має свій рівень лібідо. Більш того, він не статичний, а постійно змінюється. Причинами цього служать:

 • Здоров'я, самопочуття, стан гормонального фону;
 • Емоційні переживання, стрес;
 • Втома, завантаженість, концентрація на інших справах;
 • Зовнішній вигляд, ставлення партнера;
 • Менструальний цикл, симптоми вагітності у жінок.

Природно, у тривалих стосунках сексуальне бажання починає потроху згасати. Однак це не привід засмучуватися, так як на зміну приходить повна довіра, відвертість у своїх фантазіях. Тобто постільні сцени стають більш рідкісними, але разом з новизною зникають страхи, невпевненість, сором'язливість , боязкість.

Якщо партнери постараються урізноманітнити справи в спальні, їх інтимні стосунки будуть тільки зміцнювати шлюб, не створюючи проблем.

6. Духовність.

Це найрідкісніша Категорія. До неї відносять пари, які свідомо і добровільно вирішили розділити виключно платонічні почуття. Зазвичай це або представники духовенства, тобто дуже релігійні люди, або вкрай чутливі натури, ідеалізують поняття любові.

Якщо сприйняття закоханості і інтиму у таких партнерів повністю збігаються, то вони щасливо (хоча часто не без дискомфорту) люблять один одного роками. Але якщо хоча б один з них не визнає ідею або сприймає її недостатньо глибоко, пара приречена на муки або розрив.

Іноді в цю категорію також відносять відносини на відстані. Про них можна сказати лише те, що в 99% випадків такі союзи розпадаються, якщо закохані хоча б періодично не зустрічаються в реальності.

Що має бути першим &8212; любов чи секс?

Дослідники-психологи з Канади виділили чотири застави міцних відносин і шлюбу. На їхню думку, градація важливості цих факторів виглядає так:

 1. Подібні погляди на життя.
 2. Гастрономічні уподобання.
 3. Секс.
 4. Бажання пестити, торкатися партнера, гладити його.

Тобто інтимний зв'язок знаходиться тільки на третьому місці.

Щоб відносини були щасливими, доведеться ретельно працювати над ними. Однак світогляд партнерів & 8212; не менш важлива частина. Те, як пара сприймає любов і секс, визначає подальший розвиток Союзу. Якщо не обговорювати цю тему, намагаючись прийти до спільної думки, ситуація загострюється, з'являються сварки, нерозуміння, зради. А там і до остаточного хворобливого розриву недалеко.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео