Назад
Ознаки любові: 10 сигналів від очевидних до незвичайних

Навигация по разделу
признаки любви

ознаки любові: 10 сигналів, що говорять про серйозність почуттів

якими є ознаки любові? Чи однакові вони у чоловіків і жінок? Чи є щось спільне? Як зрозуміти, що це любов, а не просто закоханість?

Почуття та все, що з ними пов'язано, &8212; одна з найбільш заплутаних тем психології. Іноді емоції настільки невизначені або навіть суперечливі, що розібратися в них дуже складно. Тонка грань між закоханістю і любов'ю &8212; якраз такий випадок. Як визначити, чи серйозно почуття? Які ознаки любові існують, як вони проявляються в поведінці?

1. Зовнішність &8212; другорядна.

Кохана людина, будь він в дорогому солідному костюмі або в старому домашньому халаті, завжди викликає теплі почуття. Але надуманих образів тут немає. Видно кожен мінус & 8212; пропущені під час депіляції волоски, червоний від застуди ніс, втомлений вигляд, зморшки, проблемна шкіра, нерівний різець. Але на все це наплювати, тому що об'єкт любові став таким не через зовнішні дані.

Висновок: любляча людина ясно бачить всі недоліки в зовнішності пари. Але його почуття від цього не зменшуються. Вони в принципі не залежать від рис обличчя, параметрів тіла, кольору шкіри, очей, волосся.

2. Прийняття характеру і звичок.

Неможливо знайти ідеальну особистість або того, хто мав би однакові якості. У всіх парах є як спільні риси, так і різні, навіть протилежні. Буває складно уживатися з деякими особливостями нового партнера. Але люблячі люди ставляться до цього максимально адекватно.

" у вас є мінуси, але вони прийнятні для мене» &8212; ось фраза по-справжньому закоханої людини. Чому так? Він:

 1. Чітко бачить всі недоліки і погані звички , а не ідеалізує характер , приписуючи неіснуючі якості;
 2. Не намагається змінити,» видресирувати«, перевиховати,» підкоригувати " партнера;
 3. Тверезо оцінює негативні риси, серйозно обмірковуючи, чи зможе нормально уживатися з ними далі.

Якщо хоча б один з цих трьох пунктів не реалізований, значить в такій парі замішані інші почуття &8212; пристрасть, закоханість, залежність, поклоніння і т. п.

3. Вміння вирішувати конфлікти.

Відносини, в яких виникає любов , &8212; не театральна сцена. Тут немає місця драмам, роздутим трагедіям, акторській майстерності. Якщо в такій парі є проблема, вона вважає за краще вирішувати все мирно. Мирно & 8212; це без метання ножів і тарілок, ігор в мовчанку, з'їзду до батьків, викидання речей через балкон і криків, почути які не зможе тільки глухий.

Усунути конфлікти ці партнери будуть через розмови, спроби зрозуміти один одного, знайти спільне взаємовигідне рішення.

Ще один факт: передумови до сварок & 8212; неминучі . Дві людини, різні за характером, вихованню, поглядам, які намагаються розділити житло-побут-життя, іноді будуть стикатися з відмінностями, нерозумінням. Це нормально. Якщо у відносинах зовсім немає сварок, це означає, що люди замовчують своє невдоволення або живуть не з самим партнером, а з придуманими фантазіями про нього.

Пройти тест: чи любить він мене?

4. Тривалість відносин.

Любов &8212; явно не те почуття, яке виникає за пару днів. Щоб з упевненістю сказати» я люблю", доведеться спочатку досконально вивчити людину поруч з собою. Побачити, як він злиться, засмучується, чим займається, коли йому нудно , кому дзвонить в першу чергу, щоб поділитися радістю. Аж до того які сни йому сняться і зубну щітку якої марки він вважає за краще.

Тільки коли пережито багато спільних радісних і не дуже ситуацій, визначені сильні і слабкі сторони особистості, можна замислюватися всерйоз про заповітну фразу з трьох слів. Все інше до цього моменту &8212; частина уяви, яка випарується, як тільки життя забезпечить серйозне випробування.

5. Стабільність почуттів.

Як найчастіше відбуваються сварки з батьками?

«мене образили, мені неприємно, але я все одно люблю своїх маму і тата. Якщо у них раптом трапляться неприємності, я прийду на допомогу, незважаючи на всі сварки» .

Як відбуваються сварки між недавно знайшли один одного закоханими?

" може, розлучитися? Раптом це не моя людина? Воно мені взагалі треба? Якщо зараз стане просити допомоги &8212; гордо розвернуся і піду. Нехай сам (а) видирається!».

Відчувається різниця? любов & 8212; стабільне явище. вона не йде, не зменшується через кілька розбіжностей або проблем. Те, що зникає після перших труднощів, &8212; це лише тимчасовий гормональний стрибок, а не глибока близькість.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

6. Розвиток.

Відносини люблячий партнерів не стоять на місці. Вони шукають нові, кращі методи, як переживати життєві випробування, проводити час разом, висловлювати почуття різними способами.

Більше того, любовні переживання не затьмарюють інших сфери життя .

Чи знайома ситуація, коли людина настільки займає думки, що через це неможливо працювати? Або довго спілкуватися з друзями, не згадуючи свій об'єкт обожнювання з приводу і без? Або присвячувати час власним захопленням, не уявляючи, як буде здорово займатися цим же, але удвох?

Це закоханість. Вона затуманює розум, відволікає від справ, створює враження, нібито все інше неважливо. І це помилка. Тому що всі сфери однаково значні. А розуміє і приймає такий факт саме справжня любов .

7. Відповідальність.

Якщо люблячий чоловік вирішить затриматися з друзями після роботи, він обов'язково повідомить про це своїй дружині. Не тому що»каблук". А тому що розуміє: дружина буде хвилюватися через його довгу відсутність. Або, можливо, вона буде довго чекати, не лягаючи спати або не вечеряючи без нього.

Якщо дівчина захоче купити собі чергове плаття, розуміючи, що бюджет обмежений і її хлопцеві терміново потрібна нова сорочка, вона почекає з покупкою своєї речі. Тому що знає: кілька суконь у неї все ж є, а ось його старий одяг вже нікуди не годиться і явно вимагає обнови.

Любити &8212; означає приймати відповідальність за почуття і благополуччя свого партнера.

Вчинки люблячої особистості не йдуть врозріз з головними принципами її пари. Вона поважає думку коханої людини, обов'язково рахується з ним. "Чи не зроблю Я боляче?", "Чи корисно це буде для нас?", навіть " як це позначиться на його / її іміджі?"&8212; фрази-індикатори любові.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

8. Адекватний погляд на спільне майбутнє.

«занадто рано думати про спільні плани. Спочатку дізнаюся його / її &8212; потім вже подивимося» &8212; симпатія .

" у нас буде найкращий будинок, у вихідні ми завжди будемо обідати в кафе, і все у нас буде добре»  &8212; закоханість .

«для нас краще взяти іпотеку на квартиру в районі N. доходи у нас стабільні, суму внеску обговорили. Доведеться попрацювати, але разом впораємося»  &8212; любов .

Майбутнє для люблячої пари виглядає не тільки як спільні радості, але ще і як Смуга перешкод, яку партнери, щоб досягти кращого результату, будуть долати разом. Вони не будують повітряних замків, а тверезо дивляться на побутові, фінансові, сімейні питання.

Їх рішення приймаються спільно на основі аналізу поточної ситуації, детального обговорення мінусів-плюсів конкретного випадку.

9. Безкорисливість.

Закохані дарують один одному подарунки, кажуть милі слова , приділяють увагу, тому що очікують всього цього натомість. Причому обов'язково в тій же мірі, в якій віддавали. І ні подарунком/словом / поглядом менше. А деякі вимагають зворотної віддачі з відсотками, податками, розписками, звітами, поглибленим аудитом, іншими кредиторськими штучками.

 • " я для тебе стільки роблю, змінююся, жертвую, а ти ... Ех ти, невдячний!».
 • " а пам'ятаєш, як рік тому я заради тебе ...(жертовний вчинок)? А ти для мене навіть такої дрібниці зробити не можеш!».
 • «я вважаю так: якщо я заради тебе намагаюся, ти теж зобов'язана намагатися мені догодити».

Люблячі віддають свої тепло, турботу, увагу, влаштовують сюрпризи без «постановки на лічильник». « я дарую тобі це, тому що хочу тебе порадувати, ощасливити» &8212; логіка того, хто розуміє справжнє значення любові.

10. Специфічні особливості.

Попередні 9 ознак любовних почуттів &8212; загальні для всіх, проявляються незалежно від статі. Але так як чоловіки і жінки, їх логіка, поведінка, роль у відносинах різні, то існують і відмінності в зовнішньому вираженні цієї прихильності.

Не можна назвати такі моделі поведінки абсолютно точними і строго незмінними. Іноді відбувається плутанина. Коли дівчата беруть на себе чоловічі ролі, а хлопці приміряють жіночі. Але, якщо узагальнити, то найчастіше описані далі установки все ж правдиві.

Яка різниця між вираженням любові у чоловіків і жінок? Як вони проявляються? Чи можна точно їх розпізнати за зовнішніми ознаками?

Жіночі особливості.

Любляча жінка, як правило, стає більш спокійною. Вона м'якше реагує на гострі ситуації, впевненіше тримається. У ній з'являється мудрість , посилюється дбайливість. Часто у дівчат, які відчувають справжні почуття, з'являється якийсь прагматизм . Мрії & 8212; більш реальні, погляди &8212; стабільні. Виникає відчуття, що жінка «вбирає» в себе якусь чоловічу частинку. У позитивному руслі, зрозуміло.

Характер &8212; не єдина частина, яка змінюється в ній . Перетворення очевидним чином відбивається на її поведінці по відношенню до чоловіка. Вона намагається:

 • Створити затишок в спільному домі, її турбує чи не кожна деталь, але вона підходить до всього спокійно, з розумом, без бурі захоплених емоцій;
 • Забезпечити обранцеві смачне здорове харчування , причому така тенденція спостерігається не тільки на початку відносин, але навіть через кілька років;
 • Бути більш розуміючою, підтримуючою для хлопця/чоловіка, нерідко &8212; ще й більш поступливою.

При цьому не можна сказати, що вона прямо-таки служить партнеру. У неї вистачає турбот, захоплень в інших сферах. Але вона завжди добровільно намагається заради пари, хоча не на шкоду своїм головним інтересам, принципам.

Чоловічі особливості.

Чоловік під впливом любовних переживань, навпаки, стає м'якше. Ні, він не починає раптом дивитися мелодрами або заводити десяток кошенят, якщо не займався таким раніше. Але він уважніше ставиться до почуттів &8212; як до своїх, так і до емоцій оточуючих.

Посилюється впевненість , нерідко це відображається навіть в ході. Кроки перестають бути важкими, трохи сповільнюється темп, іноді коротшає крок (якщо був дуже широким до цього). По відношенню до жінки він:

 • Стає захисником, йому хочеться оберігати свою партнерку від усього поганого, він бере відповідальність за її безпеку;
 • Проявляє щедрість, але не марнотратство, тобто викидати багато грошей на дрібнички він не стане;
 • Починає відкривати обраниці те, чим мало з ким ділиться. Він присвячує її в свої плани, ідеї, тривоги, думки взагалі, запитує її поради.

Люблячий хлопець не тікає від конфліктів чи проблем взагалі. Він залишається, щоб вирішувати їх удвох зі своєю партнеркою.

«симптоми» та ознаки любові з'являються не відразу. Для них потрібен час, високий рівень усвідомленості, готовності партнерів. Але якщо всі 10 сигналів спрацювали і не вщухають протягом довгого часу, значить світле і сильне почуття дійсно виникло. Залишається тільки підтримувати його, берегти, не забуваючи їм насолоджуватися.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео