Назад
Немає в житті щастя: причини і що з цим робити??

Навигация по разделу
нет в жизни счастья

Чому немає в житті щастя і як його знайти?

немає в житті щастя або ми самі не пускаємо його в своє життя? 4 причини невдач. Вправи, що допомагають повернути в життя радість, гармонію, любов.

Ось як буває: дізнався про закони щастя, активно застосовуєш їх, прислухаєшся до практичних порад, намагаєшся з усіх сил, але нічого не змінюється – немає в житті щастя і все. Виявляється, для того, щоб закони працювали, потрібно дотримати певні умови, підготувати грунт, побудувати міцний фундамент. Що це означає? Читаємо далі.

4 причини, чому щастя немає

Ми можемо несвідомо блокувати власні успіх. Щоб цього уникнути, потрібно зрозуміти, що саме не дає нам стати щасливими і знайти гармонію. Зробити це набагато складніше, ніж здається, тому що причини невдач не завжди лежать на поверхні. Але ми спробуємо їх відшукати, а значить – і подолати.

1. Мета.

Важливо відверто зрозуміти наскільки поставлені цілі є насправді потрібними. Чи є користь від них людині і суспільству в цілому? Якщо вони неблагородні або навіть комусь шкодять, то, можливо, і не варто так прагнути до їх досягнення? Що, якщо Всесвіт дає можливість гарненько подумати над своїми бажаннями?

Можливо, варто зробити паузу та переглянути пункт призначення. Адже якщо в справах не все гладко, то існує ймовірність, що ми щось робимо не так. Твердження, що назад дороги немає, помилково. Можливість зупинитися або повернути в інший бік є завжди, але не всі хочуть прийняти цей факт, тому у деяких відчуття щастя немає.

2. Слово.

Наші виступи мають більше сенсу та сили, ніж ми думаємо. Сучасні дослідження показали, що навіть думки матеріальні, що вже говорити про вимовлених в голос звуках! Тобто сказав-чекай наслідків. Як це впливає на наш стан? Негативні слова створюють несприятливе середовище.

Наприклад, всі ми звикли вживати частинку "не «в тих пропозиціях, які повинні мати сприятливі сенс і посил:" не забудь помити посуд!",» Не поспішай«,»не переставай піклуватися про мене". Насправді ми говоримо протилежне, так як наше підсвідомість ігнорують прийменник «не».

Тому не варто дивуватися, коли близькі роблять все навпаки: забувають помити посуд, поспішають і так далі. Але якщо ж змоделювати звернення правильно: «згадай про те, що потрібно помити посуд», «краще збирайся повільніше», «піклуючись і далі про мене», то підсвідомість сприйме меседж з його істинним змістом. До цього комунікативного принципу звикнути важко, але цілком можливо, якщо поставити собі таку мету. А задасться обов'язково варто, якщо немає в житті щастя.

Пройти тест на темперамент

3. Настрій.

Наше настрій впливає на стан здоров'я, поведінку, загальний дух. Навчитися їм управляти-означає осягнути найважливіше в житті майстерність. В аристократичних сім'ях цьому вчили ще з дитячих років, адже тільки людина з самовладанням може керувати справами або цілою державою.

Але як навчитися контролювати свої емоції і почуття? Природно, штучне захоплення ні до чого доброго не приведе, але Стимуляція радості за допомогою спогадів може значно вплинути на наше настрій , покращивши його. Подорожуючи всередину, щоб знайти те, що може змусити очі сяяти або просто посміхнутися, ми вчимося протидіяти гніву , дратівливості, злобі.

Головне завдання-зберігати рівновагу у відносинах з навколишнім світом . Тоді наші духовні ресурси залишаться цілими і неушкодженими. Це не тільки приверне більше хорошого в життя, але і надасть цілющий вплив на вже отримані травми. Думка, що щастя немає, піде сама. Але потрібно бути готовим до того, що модель поведінки, що має на увазі збереження нейтралітету, може бути визнана в багнети.

Кожна зустріч з нерозумінням – це ціле випробування для людини, яка прагне до змін всередині себе. З кожним таким зіткнення він буде ставати все сильніше і сильніше. А це-однозначно позитивний результат.

4. Омана.

Якщо ми починаємо шукати радість у володінні чимось, то приречені на поразку. Ставки, зроблені на багатство – це апріорі програшний варіант. Всі земні радості можна втратити, тому прив'язуватися до них небезпечно. Адже гурман, наприклад, може виявити у себе гастрит і почати харчуватися вівсянкою з фруктами, герой-коханець колись зрозуміє, що більше не придатний до плотських утіх.

А ті жінки, які звикли шукати щастя в своїй красі, приділяючи багато уваги зовнішності, рано чи пізно зіткнуться зі старінням і в'яненням. Виникає питання: невже щастя немає зовсім або, можливо, ми не там шукаємо?

Відповідь проста і складна одночасно – щастя всередині нас, але відшукати його – ще те завдання. Ми пропонуємо кілька вправ, які допомагають зробити це.

Пройти тест на характер людини

Щастя всередині нас.

Вправа №1

Перша вправа бажано виконувати, коли поруч знаходяться близькі. Це не є обов'язковою умовою, головне – перебивати в гарному настрої.

  • Потрібно взяти аркуш паперу великого розміру і невеликі миски, в яких розвести фарбу різних кольорів. Судини повинні бути такими, щоб в них вільно могла зануритися долоню.
  • Коли атрибути для вправи готові, варто переоблачіться в одяг, яку не шкода буде забруднити, а також включити улюблену музику і сісти зручніше.
  • Кожна людина повинна мокнути долоню в той колір, який йому найбільш подобається, і залишити свій відбиток на паперовому аркуші, ствердно вимовляючи: «я – найщасливіший».

«залишати малюнки» можна до нескінченності. Суть арт-терапії полягає в тому, щоб принести радість всім учасникам захоплюючого процесу і відправити потрібний інформаційний посил.

Цю вправу можна виконувати і на самоті, якщо є до цього відповідний настрій. Тут важливо бути щирим і не намагатися виконай дії через силу.

Вправа №2

Давно відомо, що тренінги, спрямовані на роботу з підсвідомістю, дають результат. Варто спробувати щодня повторювати про себе або вголос наступні фрази:

У мене все добре.

Я люблю своє життя.

У мене найкраща сім'я друзі.

Мої діти найталановитіші, ласкаві, розумні, люблячі.

Мій дім – це фортеця, повна достатку, достатку, любові.

Я ціную, що маю і за все вдячний.

Вимовляючи ці фрази щодня, людина все виразніше буде розуміти: щастя всередині нас.

Вправа № 3

  • Бажано розслабитися , прийняти зручну позу і сказати собі: «я зробив висновки і змінився на краще. Я прощаю собі минулі помилки. Я вдячний Всесвіту за досвід і життєві уроки».
  • Після цих фраз можна помовчати, прислухаючись до свого внутрішнього голосу. Якщо є помилки, які не вдається забути, вправу потрібно продовжувати.
  • Повторювати фрази необхідно до того моменту, поки почуття провини не відступить і старі помилки стануть звичайними спогадами. Можна додати: "Я прощаю людину, якою був раніше. Я зробив висновки і вирішив змінити себе».

Немає в житті щастя? Тоді пора розбиратися, що не так! Може проблема в тому, що ми самі не хочемо впускати його в своє життя? Постановка правильних цілей , контроль над думками і настроєм, ліквідація ілюзій – це старт, початківець шлях до щасливого життя. Зробити його блискучим допоможуть вправи. Зовні прості, вони мають величезну силу. Не вірите? А ви спробуйте їх виконувати щодня і переконайтеся в зворотному.

Пройти тест на психологічний вік

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео