Назад
Як загадати бажання, щоб воно збулося: 7 правил

Навигация по разделу
как загадать желание

Як правильно загадати бажання, щоб воно збулося?

як загадати бажання, щоб воно збулося? Що необхідно визначити для себе і як правильно сформулювати бажання?

Вміння мріяти здається простим і природним, але багато людей ним не володіють. Це трапляться з різних причин, серед яких низька самооцінка, недолік фантазії, пригніченість. Як загадати бажання, щоб воно збулося? Потрібно включити емоції, повірити в ймовірність виконання будь-якої мрії і вчасно зреагувати, коли прийде час.

1. Своє чи чуже?

Є думка, що якщо бажання зародилося всередині людини, значить він точно може його виконати. Це так, але тільки, коли бажання належить самій людині, а не нав'язано йому суспільством, батьками, соціальними нормами. Наприклад, вважається, що до 30 років людина повинна одружитися (вийти заміж), якщо цього не сталося, батьки і цікаві знайомі починають нагнітати обстановку і морально тиснути. Головний аргумент &8212;»пора". Якщо у людини слабкий характер , він піддається, влаштовує особисте життя, але щастя це не приносить. У чому ж справа?

По-перше, всьому свій час. Зустріти кохану людину, з яким захочеться пов'язати долю можна в будь-якому віці. По-друге, є люди, для яких самотність & 8212; норма, а щастя вони бачать в роботі, подорожах, творчості . Необхідно визнати, що поняття «норма» в цьому плані вже давно не існує, як і єдиних стандартів. Уміння говорити "ні", коли мрія чужа, дуже важливо. Тільки ви самі в праві вирішувати, яке бажання загадати, а яке відкласти або викреслити.

Пройти тест на характер людини

2. Придбання або позбавлення?

Мрія повинна приносити задоволення. Не потрібно загадувати бажання, яке передбачає позбавлення, видалення, позбавлення. Наприклад, дуже хочеться переїхати в інше місто, і людина проклинає свою малу батьківщину, формулюючи мрію «хочу виїхати з Мухозаводська». Бажання може здійснитися, але нове місце проживання виявиться ще гірше, фактично мрія здійснилася, але задоволення не принесла.

Ось приклади, того, як загадувати бажання правильно і неправильно.

Неправильно Правильно
Хочу вилікуватися від хвороби Хочу бути здоровою
Хочу позбутися самотності Хочу бути щаслива і взаємно кохана у відносинах з хлопцем
Хочу припинити лаятися з батьками Хочу гармонії у відносинах з батьками

Чим світліше будуть думки і чим позитивніше буде мислення , тим швидше здійсниться мрія.

3. Впливати можна тільки на себе.

Важливе питання, які бажання можна загадати. Є поняття екологічності мрії. Воно означає, наскільки вона безпечна для чужої волі . Не можна загадувати, щоб конкретна людина вас полюбив або став ставитися до вас краще. По-перше, не завжди це корисно для нас самих. Варто згадати минулі зв'язки, напевно про деякі з них хочеться сказати «і як я тільки зв'язався з цією людиною». По-друге, люди мають право самостійно вирішувати любити вас чи ні.

Але тут вся справа в формулюванні. Якщо загадати "люди мене люблять" , це буде спробою впливати на чуже підсвідомість . А ось якщо сформулювати «я притягую любов оточуючих мене людей», це вплив на себе.

Перш ніж почати мріяти, потрібно зрозуміти, чого хочеться насправді. Щоб це виявити є кілька простих технік.

4. Автоматичне письмо.

Потрібно взяти аркуш паперу і ручку, розслабитися, можна включить музику або посидіти в тиші, запалити свічки або просто приглушити світло. Важливо просто створити атмосферу, в якій нічого не буде відволікати від процесу мріяння. Далі потрібно відключити свідомість і сконцентруватися на підсвідомості. Нехай бажання йде зсередини, обходячи стороною цензуру. Бажання можуть здаватися безрозсудними, нездійсненними, дурними, дико простими.

Коли список буде готовий, можна провести аналіз написаного. Це сприяє кращому розумінню себе.

5. Ідеальний день.

Виконувати цю вправу можна письмово, усно або подумки. Кожен робить так, як зручно йому. У цій техніці важливі деталі. Потрібно продумати до дрібниць, як пройшов би ідеальний день. У скільки людина прокидається, де, з ким. Що робить після цього, куди йде. Якщо на роботу, то яку, чим конкретно він там займається, що буде робити після роботи. Важливі такі дрібниці, як їжа, Кількість кімнат в будинку, навіть чашка, в якій буде ранкова кава.

Щоб було легше, можна скласти для себе опитувальник, в якому будуть враховані всі нюанси. А потім влаштувати собі інтерв'ю.

Щоб принести ще більше користі, вправу необхідно виконувати письмово, по його закінченню потрібно проаналізувати, що потрібно зробити, щоб кожен пункт з ідеального дня збувся, а потім спробувати втілити хоча б деякі з них в життя . Для цього і важливі деталі. Може змінити роботу в той же день людина і не зможе, а ось почати пити чай вранці замість кави або влаштовувати вечірні пробіжки &8212; цілком.

6. Медитація.

Ця методика має два різновиди:

  • Слухати себе. Ця методика більш складна, так як візуалізувати нічого не доведеться, потрібно повністю розслабитися і попросити свою підсвідомість показати справжні бажання. Ця техніка може зайняти багато часу, так як не всі зможуть швидко зловити потрібну хвилю.
  • Говорити собі. Потрібно задавати собі навідні запитання, як в методі «ідеальний день», тільки тут все сконцентровано саме на образах. Потрібно подумки створити простір, в якому затишно, і перебувати в ньому. Спробувати відчути запах, фактури, почути звуки.

7. Підзарядження.

Перед тим як загадати бажання, потрібно подумати, а чи є енергія на його виконання. Наприклад, дуже хочеться стати директором з маркетингу і виголосити відділ з 10 осіб. Важко буде це зробити, коли голова забита думками про дітей, невдалої особистому житті, невпевненості в собі . Якщо енергія витрачається на вирішення проблем, метушню або інші бажання, потрібно заповнювати її втрати. Зробити це можна декількома способами:

  • Підключитися до егрегора . Необхідно розділити бажання на ті, що можна виконати самостійно і ті, в яких потрібна допомога вищих сил. Хто це буде, залежить від віри (Бог, Всесвіт, дух померлої бабусі). Спрацює те, у що людина більше вірить. Це дуже корисна техніка, оскільки вона допомагає відпустити бажання. Наприклад, хочеться вийти заміж і побудувати кар'єру. Можна віддати заміжжя на волю провидіння, а поки зайнятися підвищенням кваліфікації. Як загадати бажання, щоб воно точно збулося? Чітко сформулювати, що не відмовляєтеся від нього, а віддаєте в руки Всесвіту.
  • Влаштуйте собі вихідні . Для зайнятої людини це розкіш, але спробувати варто. Краще виїхати з міста, попередньо попередивши рідних про те, що на телефонні дзвінки відповідати ви не будете. Повна ізоляція і релакс. Важливо в цей час не думати ні про роботу, ні про особисте життя, потрібно повністю обнулитися.

Замислюючись про те, як загадати бажання, щоб воно збулося, потрібно для початку переконатися, що мрії екологічні і належать вам. Далі потрібно вибрати спосіб мріяння, який найбільше підходить, і мислити позитивно .

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео