Назад
Як закохати в себе хлопця остаточно і безповоротно? 10 ідей

Навигация по разделу
как влюбить парня в себя

Як закохати в себе хлопця? 10 способів

Як закохати в себе хлопця і сподобатися йому? Чи можна взагалі це зробити, знаючи всього 10 способів? Які ще існують правила?

Як закохати в себе хлопця, якщо він абсолютно не звертає уваги або ставиться до шанувальниці просто як друг? Можна бігти до ворожки, волати до його ревнощів, проявляти наполегливість, мовчки чекати дива або тиснути на жалість. А можна піти іншим, менш відчайдушним шляхом, який забезпечить не тільки симпатію чоловіка, але ще і збереження власного "я". Адже жінка, яка любить і цінує себе, вже за фактом подобається багатьом.

1. Доглядати за своєю зовнішністю.

Наївно думати, що хтось закохається в багатий внутрішній світ, обійшовши увагою "обкладинку". Щоб зацікавити хлопця своєю особистістю, спочатку доведеться залучити його доглянутою зовнішністю. Ні, це не заклик лягати під хірургічний скальпель, робити "уколи краси" або як-небудь кардинально міняти те, що дала природа. Навіть перефарбовувати волосся або різко переходити на високі шпильки з міні-спідницями зовсім не обов'язково. для початку досить бути просто акуратною :

 • Завжди дотримуйтесь гігієни, не забувайте доглядати за волоссям, нігтями, шкірою, зубами, бровами тощо.;
 • Вибирати зачіски, які б не закривали обличчя і підходили під вік (те ж стосується нарядів);
 • Дивитися, щоб нижня білизна не визирала з-під верхнього одягу;
 • Стежити за тим, щоб одяг був чистим і випрасуваним;
 • Помірно використовувати макіяж, не переборщуючи з його кількістю, яскравістю.

Прості правила по догляду за собою вже зроблять так, що з дівчиною буде приємно спілкуватися. Якщо з цим етапом все добре, то допоможуть ще й додаткові заходи :

 • Підібрати ненав'язливий легкий парфум (наносити його краще на зап'ястя і улоговинку між ключицями або на зону декольте);
 • Знайти одяг, яка б вигідно підкреслювала форми, але не оголювала або сильно просвічувала їх. В ідеалі нехай це буде щось більш жіночне &8212; спідниця-олівець або плаття, наприклад;
 • Надягати панчохи, але так, щоб їх верхню частину не було видно як мінімум при вільній ходьбі;
 • Використовувати каблуки (так щиколотки виглядають стрункіше), але стійкі і в міру високі. Краще нехай це буде акуратний 4-сантиметровий каблучок, ніж 10-сантиметровий кошмар з кривою ходою або судомами;
 • Носити тонку біжутерію, яка щільно облягає шию або закінчується трохи вище топа.

Почуття стилю в цьому плані дуже сильно допоможе . Якщо в природній зовнішності можна пробачити деякі похибки (злегка нерівний прикус або незначні прищики), то одяг &8212; це особистий вибір. Помилка в її підборі &8212; це свідомий промах. Тут є дві крайності, яких краще уникати, &8212; мишачий наряд або бабусин стиль і вульгарна вульгарщина. Ні те, ні інше не допоможе на любовному фронті.

2. Бачитися з ним.

Спостерігати здалеку, моніторити його соцмережі, дізнаватися про нього через спільних друзів, слати анонімні листи &8212; погані варіанти. Щоб Сподобатися Хлопцеві, доведеться звертати його увагу, спілкуючись з ним безпосередньо. Тільки так є шанс викликати у нього якісь почуття і змусити в принципі помітити залицяльницю.

Звичайно, страшно або ніяково призначати зустріч об'єкту симпатії. Якщо при одній думці від цього починається чи не панічна атака, можливо, краще зустрітися з ним по-іншому, наприклад:

 • Піти погуляти в компанії спільних друзів;
 • "випадково" натрапити на нього в магазині / на роботі / біля будинку;
 • Записатися в тренажерний зал, на загальноосвітні курси або секцію, які відвідує обранець.

Але все ці способи доречні тільки на перших порах . Далі доведеться придумати інший привід для зустрічей, інакше все буде виглядати дещо дивно або просто не зайде далі елементарного "Привіт-поки".

Якщо мова йде про інтернет-знайомстві, коли зустрітися в реальності ще складніше, підійдуть відеочати. Одних листувань найімовірніше буде мало.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

3. Цікавитися його захопленнями.

Ключове слово &8212; цікавитися, а не переймати . Краще не корчити з себе велику фанатку футболу/риболовлі/програмування, якщо в цих сферах зовсім немає знань або вони просто нецікаві. На це є мінімум три причини.

 1. Справжня правда все одно спливе, причому невідомо, як хлопець відреагує на подібну брехню.
 2. Доведеться витрачати час, вивчаючи нудні для себе речі, &8212; це утомливо.
 3. Навіть провівши десятки годин за вивченням потрібної інформації, є ризик ніяково помилитися.

Тому немає сенсу згадувати Курси акторської майстерності. Набагато краще пізнати інтереси коханого, а потім попросити його розповісти про них детальніше. Наприклад:

 • "я стільки разів чула слово "офсайд", але поняття не маю, що це. Може, поясниш? Було б цікаво знати, чому навколо нього стільки ажіотажу";
 • " у вас були смішні казуси під час риболовлі? Я б із задоволенням послухала";
 • " Програмування здається дуже складним. Тому твоє розуміння цієї сфери захоплює мене. Як ти прийшов до такого заняття?”.

Юнакові підлестить таку увагу, і він із задоволенням розповість про те, що йому цікаво. А дівчині залишається тільки задавати навідні запитання і насолоджуватися спілкуванням з коханим.

4. Дати йому відчути себе героєм.

Ніщо так не тішить чоловіче его, як розуміння того, що він героїчно виручив дівчину з біди. Головне &8212; не переборщити з обсягом проблеми . Тому що навряд чи хлопець відразу ж кинеться купувати дорогі речі через поганий настрій дами або допомагати її мамі з капітальним ремонтом. Починати краще з малого, наприклад, попросити:

 • Донести сумки з покупками до будинку або автобусної зупинки;
 • Провести додому ввечері, тому що страшно йти одній;
 • Порадити або підказати щось (фільм, заклад, адреса та ін.);
 • Спертися на його руку, тому що"голова закрутилася";
 • Відкрити щільно закриту пляшку (бажано, не алкоголю).

Після отримання допомоги важливо пам'ятати, щоб подякувати йому. до речі, зробити це можна не тільки через просте "спасибі", але також через поцілунок в щоку або обійми. Найсміливіші можуть ще запропонувати пригостити чашкою чаю-кави в найближчому кафе. Якщо хлопець погодиться, а тим більше не дозволить дівчині оплачувати рахунок самої, це вже ознака того, що йому приємно перебувати в компанії цієї особи.

Зворотний бік медалі &8212; дикий захват від мізерної допомоги. Це теж погано. Якщо жіноча реакція буде занадто емоційною, чоловіка це збентежить, а потім змусить сумніватися в щирості співрозмовниці. Така поведінка відштовхує.

Пройти тест на закоханість

5. Не соромитися робити компліменти.

Хто сказав, що чоловіки не хочуть чути на свою адресу приємні слова ? Мова не про гарненьких прізвиська, які швидше дратують, а про фрази, що підкреслюють реальні риси молодої людини. Це компліменти хлопцеві о:

 • Традиційних чоловічих якостях (рішучість, відповідальність та ін.),
 • Фізичній силі, витривалості,
 • Його позитивний вплив на життя дівчини;
 • Його досягнення, успіхи.

Жінка, яка вміє грамотно помітити, за що і коли хвалити чоловіка, має всі шанси стати його коханою. Такі слова &8212; це відмінний спосіб висловити винятковість хлопця, підтримати його в чомусь і звернути на себе увагу.

Юнаки не такі перебірливі в компліментах, як дівчата. Щоб вразити їх і змусити пишатися собою, не обов'язково говорити довгі фрази, використовувати високу лексику і тим більше цитувати вірші. Навпаки &8212; чим простіше, тим краще. В ідеалі комплімент звучить коротко, недвозначно і гранично зрозуміло. А щоб не дуже бентежити хлопця, важливо говорити такі фрази всього кілька разів за всю бесіду.

6. Дізнаватися і цінувати його думку.

Рахуватися з його думкою дійсно важливо. Це показник глибокої поваги, визнання, які так потрібні чоловікові. Але питання доведеться підбирати вдумливо. Наприклад, якщо запитати щось з перерахованого, навряд чи можна отримати щось більше, ніж здивований погляд:

 • " який із цих лаків мені більше подобається &8212; коралово-рожевий або димчасто-малиновий?”.
 • " як думаєш,чи будуть в моді сукні-футляри в наступному сезоні?”.
 • " як тобі зовнішня політика російського царства за часів Смоленської війни?”.

Краще задавати питання на загальні теми або цікавитися тими сферами, які стикаються з його інтересами. Ще одна важлива деталь : нехай всі питання будуть безпосередньо пов'язані з поточною бесідою. Інакше це буде виглядати як невдала і досить груба спроба зіскочити з теми або зовсім закінчити розмову.

Пройти тест на сексуальність

7. Висловлювати розуміння.

Напевно у нього знайдуться таємні хобі або просто особливі думки, які не зовсім зрозумілі і прийняті оточуючими. Це відмінна можливість для дівчини, яка хоче сподобатися такому хлопцеві. Він може мріяти зробити незвичайну татуювання, жити за кордоном, стати музикантом або вірити в реінкарнацію кроликів. Чи варто відразу переймати все це в якості підтримки?

Точно ні . Якщо відразу зрозуміло, що його ідею не хочеться застосовувати в своєму житті, то міняти себе зовсім не обов'язково. Досить дати зрозуміти людині, що особливості його мислення або інтересів сприймаються адекватно. "Ланцюжок розуміння" може виглядати так:

 • Усвідомлення факту : "значить, ти хочеш коли-небудь стрибнути з парашутом, але всі твої знайомі вважають це божевіллям" ;
 • М'яка, але правдива оцінка : "Скажу чесно: я, напевно, ніколи б не зважилася на такий вчинок через страх" ;
 • Вираз розуміння : “але я не бачу нічого дивного, соромного чи неправильного у Вашому бажанні. Ти в праві мріяти про що завгодно. Я б навіть сказала, що це дуже сміливо з твого боку" .

Якщо посил правильний, хлопець відчує себе вільніше. Він усвідомлює, що його розуміють і підтримують. Навіть якщо дівчина не поділяє на практиці його ідей, вона не змушує його відчувати себе ніяково через власні думки. Значить, він може спокійно обговорювати цю тему з нею, не боячись її засудження. А це сильно зближує.

8. Правильно говорити "ні".

Спокійний і аргументований відмова або незгоду зі словами хлопця в чому-небудь показують плюси дівчини відразу з трьох сторін:

 • Вона виглядає неконфліктною, ввічливою, розумною, навіть мудрою;
 • Самоповага дівчата змушує хлопця поруч з нею поважати і її;
 • У цьому є якась загадковість, яка зацікавить юнака.

Але про які відмови чи незгоди взагалі йдеться? Це може бути відхилення пропозицій випити, зайти до нього додому, зустрітися в невідповідний час. Сюди ж відносяться банальні нестикування в думках і поглядах. Якщо співрозмовниця відразу покаже, що вона толерантно ставиться до різниці між собою і обранцем, це напевно сподобається чоловікові.

Бути холодною і неприступною теж не доведеться. Природна емоційність &8212; це здорово. Важливо лише навчитися її успішно контролювати, особливо коли ситуація починає загострюватися і виникає ризик конфлікту.

9. Проявляти помірність у всьому.

Всі перераховані поради хороші, але тільки якщо використовувати їх в міру. Наприклад, якщо засипати хлопця компліментами, він почне сприймати це як лестощі. Якщо шукати зустрічі з ним щодня або закидати його сотнями питань в хвилину, йому швидко набридне таке спілкування.

Щоб не стати дратівливою знайомою і не перекрити шляхи до чоловічої симпатії, важливо дотримуватися золотої середини. Але як її знайти? Дуже просто &8212; досить уявити ситуацію навпаки. Уявити, нібито інша людина, до якого немає любовних почуттів, робить все те ж і в точно такій кількості.

 • Дратує? Пора знизити обороти, зменшити тиск.
 • Взагалі втрачається з поля зору? Добре б проявити більше активності.
 • Викликає бажання спілкуватися? Відмінно, так тримати!

10. Створювати спільні спогади.

Класно, коли є можливість сказати фразу " а ось пам'ятаєш, як ми тоді..." . Загальні моменти з минулого добре зближують. Саме тому краще використовувати сьогодення для створення таких пам'ятних миттєвостей. Причому чим більше емоцій буде під час цих ситуацій, тим краще. Яскраві переживання допомагають утримувати все в пам'яті набагато краще і довше. Є кілька способів провести час так, щоб посилити емоційний фон :

 • Сходити в кінотеатр на фільм жахів, хорошу комедію або довгоочікувану для обох прем'єру;
 • Зробити щось нове разом &8212; спробувати страву вперше, записатися на курси тощо.;
 • Відвідати парк атракціонів, вибравши самі екстремальні машини або ж кімнати страху і сміху;
 • Піти на концерт улюбленої музичної групи, КВН, стендап дійсно смішного коміка.

Непоганими варіантами також стануть загальні фотографії або святковий подарунок, який часто буде на виду.

І наостанок: ці 10 рекомендацій підкажуть, як закохати в себе хлопця, але не матимуть ефекту, якщо застосовувати їх вибірково або періодично, під настрій. А якщо дівчина, все ж отримавши симпатію чоловіка, закине ці поради, вона легко втратить його інтерес. Тому важливо пам'ятати про перераховані правила навіть на етапі пікового розквіту відносин.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Що таке самовпевненість і коли вона буває зайвою? Хто такий самовпевнена ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Які є вправи на розвиток уваги і наскільки вони складні? 5 перевірених і ...
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Хто такий лайф коуч і навіщо до нього звертатися? Що таке лайф коучинг і ...
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Що таке зрада і чому вона відбувається? Як визначити потенційного зрадни ...
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Хто такий соціофоб і які причини виникнення соціофобії? 9 питань для сам ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео