Назад
Як зробити так, щоб бажання здійснилося: 5 технік

Навигация по разделу
желание исполнилось

5 порад, як зробити так, щоб бажання здійснилося

що потрібно зробити, щоб здійснилося бажання? Яку техніку для цього вибрати? Як його правильно загадати?

Вважається, що виконання бажання вимагає магічних заклинань, залучення потойбічних сил. Психологи доводять, що основне правило втілення в реальність мрії – вміння користуватися силою думки і віра в те, що робиш. Як зробити так, щоб бажання здійснилося? Є 5 простих технік, здатних запустити процес здійснення мрії, незалежно від того, наскільки нереальною вона здається. Магічними їх можна назвати тільки тому, що вони пов'язані з виконанням певного ритуалу.

1. Загадуємо на молодик.

Молодик в окультизмі вважається сприятливим періодом для проведення ритуалів. Вважається, що і для мріяння воно відмінно підходить. Слід взяти папір, запалити свічку, розслабитися і написати найзаповітніші мрії на аркуші. Потім потрібно прочитати написане при місячному світлі, відкласти список і відпустити думки. Через місяць можна дістати список і подивитися, виповнилося чи ні. Можна поповнити його новими пунктами.

Якщо опустити все магічне, то даний ритуал легко пояснюється. Свічка, особливо ароматична, допомагає розслабитися, зосередитися. Читання списку бажань при місяці-свого роду перекладання відповідальності за їх виконання на Космос. Записувати мрії потрібно в позитивній формі, ніби вони вже збулися.

Пройти тест на характер людини

2. Мріємо уві сні.

Як зробити, щоб бажання виконано, використовуючи цю техніку? Є кілька способів.

  • Візуалізація . Потрібний скласти карту бажань , повісити її на чільне тільки автору місце і перед сном переглядати її. Особливо сприйнятливі люди навіть можуть побачити уві сні, як збувається мрія.
  • Читання бажань . Потрібно скласти список того, що хочеться, читати або промовляти його перед сном. Щоб посилити ефект, можна класти лист на ніч під подушку. Досить згадати, як в школі або інституті в ніч перед іспитом під подушку клали конспект або книгу, щоб матеріал уві сні засвоювався. Якщо вірити в цей ритуал, то і з мрією він спрацює.
  • Фантазування . Лягаючи спати, людині потрібно представляти життя , яку він хоче. Причому робити це так, ніби бажання здійснилося і відбувається в реальності. Чим правдоподібніше буде фантазія , чим більше позитивних емоцій вона буде викликати, тим краще. Підсвідомо в реальному житті людина буде притягувати ситуації, що сприяють досягненню бажання.

3. Квітка на удачу.

Всі знають про існування грошового дерева, вважається що воно притягує в будинок матеріальне благополуччя. А ще існує думка, що у кожної людини є власне рослина (за гороскопом, імені), яке є магнітом удачі особисто для нього. Окремі рослини відповідають за кар'єрне зростання і любов , міцні Шлюбні зв'язки.
Можна вибрати вподобаний кімнатна квітка і поставити його на підвіконні. Головне правило-рослина має подобатися своєму власникові. Доглядаючи за квіткою, який вважається символом особистого щастя , людина буде краще концентруватися на бажаному.

4. Бажана цукерка.

Цей спосіб підійде людям, які забувають про те, що потрібно мріяти. Звичайно, бажання необхідно відпускати, але робити це потрібно тоді, коли воно досить обдумано і заряджено. Тобто людина представив його наяву, візуалізував, відчув. Підійде будь-яка пачка жувальних цукерок, гумок. Особливого ритуалу не потрібно, досить поставити собі установку, що кожен раз, жуючи її, ви будете наближатися до виконання мрії.

5. Заряджаємо воду.

Вода відмінно допомагає при психологічних установках. Є два способи зарядити її. Що зробити, щоб здійснилося бажання:

  • Склянка води . Вранці перед сніданком необхідно проговорити над ним потрібну установку «наприклад, " випивши цю воду, я отримую заряд впевненості в собі , сил і позитивної енергії для досягнення задуманого»; «ця вода наділяє мене привабливістю». Далі слід випити всю воду. По-перше, це відмінний психологічний маневр. По-друге, стакан води вранці натщесерце корисний для фізичного здоров'я.
  • Розслаблююча ванна . Потрібні свічки і аромамасла. Вибирати їх можна за магічним принципом, відповідності кольору (наприклад, червоний дарує енергію, зелений привертає гроші, рожевий притягує любов), запаху. А можна, виходячи зі свого смаку. Увечері слід запалити свічки, наповнити ванну, додати в воду масла і пінки, проговорити над водою все ті ж афірмації, що і над склянкою і зануритися в воду. В даному випадку вода може не тільки наділяти якимись якостями, але і прибирати непотрібне. Наприклад, можна "заговорити" її на видалення невпевненості в собі.

Є кілька умов, яких потрібно дотримуватися, щоб бажання здійснилося.

  1. Вірити . Сама суть загадування полягає в тому, щоб вірити у виконання мрії. Якщо такого відчуття всередині немає, мрія так і залишиться нездійсненою.
  2. Виразніше висловлюватися . Вийти заміж, не означає, бути щасливою в шлюбі, мати машину, не означає, бути задоволеним нею. Важливо чітко усвідомлювати, який саме результат вас задовольнить і принесе максимум радості .
  3. Відпускати . Загадавши бажання, потрібно його відпустити, а не зациклювати на тому, що воно не виконується.
  4. Забути про частинку»не" . Збувається те, що викликає найбільшу кількість емоцій , неважливо позитивних чи негативних. Якщо бажання буде харчуватися страхом, що людину ніколи не підвищать, то саме це і станеться, він буде відставати від колег.
  5. Діяти . Бажаючи, людина подає мозку сигнал, щоб той генерував ідеї, як досягти задуманого. Важливо почути внутрішній голос і вчасно відреагувати на трансльовану ним інформацію. Наприклад, якщо людина хоче нову квартиру, йому швидше за все будуть постійно потрапляти на очі оголошення з пропозиціями взяти іпотеку і новими об'єктами на ринку нерухомості. А чи захоче він вивчити ці пропозиції і вибрати для себе відповідне, залежить від нього.

Знаючи, як зробити так, щоб бажання здійснилося, мріяти набагато легше. Залишається вибрати найбільш зручний для себе спосіб і пожинати плоди.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео