Назад
Де знайти натхнення: 7 перевірених ідей.

Навигация по разделу
где найти вдохновение

де знайти натхнення, щоб вийти зі ступору?

де знайти натхнення, якщо його не вистачає? 7 цікавих способів де його можна відшукати, які підійдуть кожному

Бувають моменти, коли все починає «валитися з рук» і голову «залишають» розумні думки. Нічого не хочеться робити, втрачається інтерес до роботи. Такі періоди називаються творчим ступором. Чим довше людина знаходиться в такому стані, тим йому складніше змусити себе що-небудь робити. Але як з нього вибратися? Де знайти натхнення? Чи існують ефективні способи надихнутися і набратися сил? З чого слід почати? Де взяти натхнення, коли в голові "бардак"? Перерахуємо основні прийоми, що дозволяють швидше приступити до роботи.

1. Фізична активність.

Оскільки натхнення — психічна функція, то хорошим способом її перезарядки можна вважати м'язове навантаження. Не обов'язково, щоб це була виснажлива тренування в спортзалі. Підійде ходьба на свіжому повітрі, пробіжка або велопрогулянка, Плавання, ролики.

Головне відволіктися від свого завдання і відновити сили . Не дарма філософи стверджували, що»в здоровому тілі – здоровий дух". Гармонійно розвинена людина завжди знайде, де взяти натхнення і як уникнути емоційного вигорання .

Доведено, що регулярна фізична активність помітно покращує обмінні процеси в мозку, підсилює пізнавальні здібності, підвищує настрій . Наприклад, давньогрецький філософ Платон був чемпіоном з панкратіону. Відомий данський фізик Нільс Бор охоче займався футболом і лижним спортом. Його німецький колега Вільгельм Рентген захоплювався альпінізмом, веслуванням, ковзанами і санним спортом. Михайло Ломоносов активно займався фехтуванням, стрільбою, англійським боксом, боротьбою на руках, підняттям важких предметів, танцями і верховою їздою. Радянський вчений Лев Ландау дуже любив кататися на гірських лижах і навіть винайшов свій оригінальний спосіб їзди.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

2. Читання книг.

Книги увібрали в себе всю мудрість людства. У них містяться відповіді практично на будь-які питання, в тому числі і де взяти натхнення. Адже проблема втрати творчого ентузіазму також стара, як і світ. Мотивуючі історії з життя відомих людей часом здатні надати сили навіть в періоди апатії і застою.

Крім цього, читання літератури дозволяє привести думки в порядок, набратися сил і енергії, що добре вже саме по собі. Іноді розумні думки, які можна почерпнути з книги, дають підказку у вирішенні того питання, який викликав творчі труднощі.

3. Повноцінний відпочинок.

Багато хто помилково думають, що запорука успіху лише в самовідданій праці. Без якісного відпочинку довго працювати ніхто не зможе. Справа в тому, що відчуття піднесеності і ентузіазму виникає у відповідь на вироблення «гормонів щастя» – дофаміну і серотоніну. Саме вони вселяють нам впевненість в наших силах, дарують радість і натхнення. Якщо організм виснажений, то і «цеглинок» для побудови необхідних гормонів не вистачить.

Також людям необхідні і інші речовини, що беруть участь в протіканні психічних процесів. Під час відпочинку тіло відновлює свої резерви, тим самим готуючи «грунт» для нових звершень.

4. Правильне харчування.

Не далекі від істини ті, хто на питання " де знайти натхнення?", скажуть - »на кухонному столі". Справа в тому, що психічні процеси тісно пов'язані з фізіологією. "Гормони щастя", згадані в минулому розділі – яскравий приклад цього. Вони наповнюють людину радістю. Натхнення, по суті, і є цим почуттям, спрямованим у бік певної роботи. Значить, щоб бути натхненним і щасливим , слід їсти ті продукти, завдяки яким серотонін і дофамін активніше виробляються.

Найбільш надихаючі продукти включають:

  • Чорний шоколад;
  • Банани;
  • Морепродукти (риба, кальмари, мідії) ;
  • Халва;
  • Горіхи та квасоля (арахіс).

Вживаючи їх в їжу, можна розраховувати на швидке повернення музи. Головне з бобовими не перестаратися, а то її знову як вітром здує.

5. Регулярні подорожі.

У питанні " де знайти натхнення?"основне слово - "де". Якщо бажання працювати пропало в місті, варто пошукати його в селі, або на курорті, або в горах. Іноді, для того, щоб запустити розумовий процес, досить вийти з офісу на вулицю. У більш запущених випадках підійде подорож, тривалість і дальність якого залежать від емоційного фону.

Крім відпочинку, відвідування інших місць надає нам неоціненний досвід, дозволяє ширше поглянути на світ і самого себе. В цьому і полягає користь від мандрів. Адже натхнення приходить до нас, коли ми готові його прийняти. Готові фізично, інтелектуально і морально.

6. Мотивуючі відео.

В епоху повсюдного поширення Інтернету, він також годиться на роль джерела, де взяти натхнення. Створено тисячі всіляких відеороликів, які мотивують людини, наділяють його впевненістю і бажанням щось робити. Досить вбити запит і пошуковик видасть десятки посилань на тематичні відео.

7. Спів птахів і класична музика.

Все в цьому світі складається з вібрацій. Живі істоти і неживі об'єкти резонують один з одним. Саме тому музика так популярна і важлива в житті людини. Вченими доведено, що різні звуки здатні впливати на нас, викликаючи найрізноманітніші емоції і почуття, в тому числі і натхнення.

Для розумового процесу сприятливим вважається спів лісових птахів . Також натхнення нам несе і класична музика. В першу чергу, це стосується безсмертних творів Вольфганга Амадея Моцарта.

Ефект посилюється в разі накладення інструментальної музики на звуки природи. В YouTube можна знайти подібні відеоролики. Аналогічні додатки надані і для мобільних версій. Їх можна встановити і завантажити безпосередньо на смартфон.

Фраза " де знайти натхнення?"- перестає бути складним питанням, якщо застосовувати прийоми, описані раніше. Вони дозволяють відновлювати сили, покращувати емоційний фон, налаштовуватися на роботу і бути завжди в піднесеному настрої. Натхнення приходить до тих, хто не сидить склавши руки, постійно розвивається і вдосконалюється, при цьому, не забуваючи про повноцінний відпочинок і правильне харчування .

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Як жити своїм життям і стати її господарем??
Як жити своїм життям і стати її господарем??
Як почати жити своїм життям і позбутися синдрому жертви? 4 поради, які д ...
Я втомилася жити: 7 способів вийти з цього стану
Я втомилася жити: 7 способів вийти з цього стану
Звідки виникають такі думки «як»я втомилася жити"? Що можна зробити, щоб ...
Як підняти самооцінку? 8 простих і швидких способів
Як підняти самооцінку? 8 простих і швидких способів
Як підняти самооцінку без будь-яких складних маніпуляцій? Дуже прості по ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як зустрічатися з хлопцем: 4 поради і 4 основні помилки
Як зустрічатися з хлопцем: 4 поради і 4 основні помилки
Як зустрічатися з хлопцем так, щоб відносини приносили щастя? Як надовго ...
Як зважитися почати нове життя правильно
Як зважитися почати нове життя правильно
Ви хочете знайти легкий спосіб почати нове життя? Тоді ви напевно зробит ...
Гіперактивна дитина: хто це, його ознаки і що робити??
Гіперактивна дитина: хто це, його ознаки і що робити??
Хто така гіперактивна дитина? Це розлад або дитяча незібраність? Причини ...
Новое youtube видео