Назад
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб

Навигация по разделу
чего хотят мужчины

чого хочуть чоловіки від жінок?

чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте насправді чоловіки хочуть абсолютно прозаїчні і всім відомі речі.

Прилетіла з роботи, прибрала, випрала, зачіску зробила, плаття шикарне з підборами накинула, вечерю з трьох страв приготувала і зустрічаєш біля дверей при всьому параді – такі стереотипи виникають в голові, коли нас запитують, чого хочуть чоловіки від нас, жінок.

На ділі все виявляється зовсім не так. Перш за все, чоловік шукає душевного комфорту, а вже слідом зовнішнього. Розуміння, участь і підтримка здатні надихнути сильна стать сильніше яскравою помади і мереживного білизни (хоча забувати про це теж не варто).

1.  Повага

Ключовим очікуванням чоловіка від прекрасної половини людства є саме повага, тобто прийняття з належною повагою його досвіду і знань, системи цінностей, сімейних установок і побутових звичок. Мудра жінка не прагне змінити свого супутника життя, але дбайливо зберігає те, що йому дорого і за що, по суті, вона його і полюбила. Нехай навіть це означає Терпіти немиту кухоль біля монітора або попільничку на балконі.

Ну а така очевидна річ, як повага до свого чоловіка на людях і з'ясування відносин лише наодинці, не варто і згадки.

2.  Довіра.

Чоловіки рідко Відверті і, коли таке трапляється, вони чекають від нас солідарності. Його секрети тепер стають вашими і необхідно вміти зберігати їх навіть від подруг.

Перевіряти пошту і повідомлення в телефоні означає принижувати себе можливістю підозри на адресу свого обранця, крім того, подумайте, приємно було б вам відкрити всю свою переписку в Інтернеті, телефоні і на комп'ютері своєму чоловікові? Там точно немає приводу для хвилювання? А слово, написане подрузі всерд? А невинний флірт з другом дитинства і запрошення на чашку чаю? Ви плануєте згадати юність, а як з боку це може виглядати? Ось саме.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

3. Чоловік хоче від жінки підтримку.

Бувають дні або навіть цілі періоди, коли все валиться з рук. Проблеми з друзями і батьками або складності на роботі, неприємності зі здоров'ям або улюбленим автомобілем можуть трапитися одночасно і завдати серйозного удару по витримці вашого партнера. Чи варто говорити, що "ну ти як завжди" і "подумаєш, делов-то" не додадуть йому впевненості в собі і позитивних емоцій.

Втомлені, озлоблені і зневірені чоловіки чекають, щоб їх обігріли, приголубили і висловили словесно свою віру в їх сили. Адже часто їм соромно перед нами, що» захисник " часом сам потребує захисту.

4. Розуміння.

Чоловік має право жити повноцінним життям, будь то рибалка з друзями або конференція в сусідньому місті на цілі вихідні, вечірні посиденьки в лазні, а може цілодобові вилазки в гараж до старенького авто або годинку за комп'ютером за захоплюючою іграшкою. Всім людям властиво періодично шукати усамітнення, так ми відновлюємо душевні сили після особливо виснажливих подій. "Чоловік і дружина – одна сатана», що абсолютно не означає Скрізь ходити парою. Дві самодостатні особистості мають право захоплюватися різними речами і немає необхідності примушувати один одного брати участь в чиїхось справах проти волі. Вам самій буде цікаво весь день провести в гаражі, піднімаючи важкі залізяки, забруднившись в маслі? Ось і ваш партнер вважає за краще не йти на «Лебедине озеро», а попаритися в сауні.

5. Схвалення.

«ласкаве слово і кішці приємно», а вже чоловікові і поготів. Про похвалу не прийнято просити, тому її особливо чекають. Помічайте і відзначайте ласкою найменші зміни, такі як помитий посуд або винесене сміття, адже всім нам приємно, коли наші зусилля залишаються винагородженими.

Пройти тест на сумісність

6. Побутовий комфорт.

І ось тільки зараз ми підійшли до горезвісних вечерь з трьох страв і накрохмалених сорочок. Погодьтеся, зручно розслабитися серед купи навалених в безладді речей складно. А саме розслаблення вимагає чоловіче тіло і психіка після напружених трудових буднів. Природно, Сортувати сочевицю від гречки, подібно Попелюшці, від нас ніхто не вимагає, але мало-мальськи прибрати житловий простір, забезпечити партнера чистим одягом і смачною їжею все ж варто.

7. Чарівність.

А тут на сцену виходять сукні, підбори та мереживна білизна. Стежити за своїм зовнішнім виглядом необхідно, хоча б для себе коханої. Жінка, яка відчуває себе красунею, в очах оточуючих такою і є, тому балуйте себе на радість чоловіка вашої мрії, красивими речами. Спускати всі гроші на це не варто, але завести правило раз на місяць купувати обновку буде не зайвим.

8. Віддача.

Всі розмови про те, що чоловікові не потрібні ласки і прелюдія, не що інше, як міф. Поширена помилка позбавило сильна стать насолоди від простих дотиків і почуття значущості. Тим часом бути бажаним для своєї жінки хоче кожен чоловік. Погладжування по спині, поки він миє посуд, або поцілунок у шию , схилену над монітором, подарують вашому супутнику радість ніжності і відчуття власної цінності. Не бійтеся проявляти ініціативу і давати зрозуміти чоловікові, що ви його любите і хочете.

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео