Назад
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??

Навигация по разделу
чем заняться на работе

Що робити на роботі?

Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе знати? 10 + занять, які допоможуть провести час захоплююче і з користю.

Отже, прийшов час для оголошення найстрашнішого і найпотаємнішого секрету. Підготовка: слабкодухим прийняти заспокійливе, дітей відвести від екранів, штори закрити, з собакою домовитися про нерозголошення таємниці. Якщо все готово, то ось цей просвітній момент: абсолютно всі люди байдикують на робочому місці, коли не знають, чим зайнятися на роботі. Так, це трапляється з кожним &8212; з робітником, начальником. І навіть з начальником начальника. Змінити цього не можна, але можна витратити вільний час на щось корисне. У всякому разі, буде, що писати в пояснювальній.

1. Поліпшити фізичну форму.

Офісні клерки і всі, хто займається сидячою роботою, за допомогою вправ зможуть відновити нормальний кровотік, підвищити активність мозку. Тренування для людей, у яких рухлива робота, допоможуть їм рівномірно розподілити навантаження на різні групи м'язів. Це знизить шанс отримати травму або хронічне захворювання опорно-рухового апарату.

Заняття поділяються на три основні групи:

 1. Загальнозміцнюючі;
 2. Ізометричні;
 3. Вправи для конкретної групи м'язів.

До першої категорії відноситься Легка атлетика &8212; біг, швидка ходьба, стрибки. Також сюди можна зарахувати деякі статичні вправи &8212; планка, стійка на руках, наприклад. При бажанні кілька занять провести можна. Ще один корисний варіант &8212; розтяжка. Сідати на шпагат в офісі або робити «місток» біля свого виконроба все ж не особливо вдала ідея, а ось прості потягування і повороти корпусу будуть до речі.

Ізометричні тренування &8212; це вправи протидії. Зовні вони схожі зі статичними, так як все, що потрібно зробити &8212; це завмерти. Насправді такий комплекс змушує м'язи напружуватися максимально. Кілька прикладів:

 • Сісти на стілець, схопитися за нижню частину сидіння і потягнути вгору, намагаючись "підняти" стілець і себе;
 • Впертися в важку (в ідеалі &8212; непідйомну) стільницю знизу, намагаючись відірвати стіл від підлоги;
 • Взяти товстий ремінь і постаратися розірвати його, змінюючи при цьому положення рук (над головою, на рівні грудей і т.д.).

Жодне з цих дій виконати повністю не вийде, але напруга м'язів і ефект від тренувань порадують.

Третя група вправ націлена на підтримання тонусу тих м'язів, які на роботі задіяні найменше. У офісних працівників, наприклад, &8212; це тазостегнова частина і спина. Також краще не забувати про гімнастику для очей &8212; вона корисна для представників усіх професій.

2. Приділити час співробітникам.

Зазвичай на роботі нудьгують відразу кілька людей, а не один. Так що можна зробити спробу згуртувати колектив. Як це зробити?

 • Запропонувати спільну гру &8212; словесну, логічну або захопити з собою настільну.
 • Обговорити ситуацію в компанії, на виробництві, останні робочі події.
 • Влаштувати чаювання, закривши сплячого начальника в кабінеті.
 • Придумати привітання для колеги, який святкує день народження, поява на світ дитини, виплату іпотеки або... звільнення. Жарт. Хто взагалі здатний виплатити іпотеку?
 • Підтримати сумного співробітника, зробити щось приємне &8212; віднести документи замість нього, подарувати солодке.
 • Запропонувати спільний післяробочий відпочинок або веселий захід під час святкової відпустки.

Якщо бос аж надто грізний і не дозволяє розмовляти під час робочого процесу, то можна придумати власний шифр &8212; письмовий або жестовий. Або вивчити реальну мову жестів. Або знову закрити шефа в його кабінеті.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

3. Провести зарядку для мозку.

Це чудовий спосіб підвищити рівень інтелекту та Вгамуйте нудьгу . Можна:

 • Пройти тест на IQ;
 • Розгадати кросворд, судоку або ребус;
 • Знайти відповідь на головоломку;
 • Пограти в шаради « " Балду»;
 • Завантажити логічну або інтелектуальну гру;
 • Потренувати пам'ять або уважність .

Все це можна знайти в Інтернеті і зайняти себе на кілька десятків хвилин, а то й годин. Головною проблемою буде вже не нудьга, а спроба зупинитися і налаштуватися на роботу.

Якщо на робочому місці/об'єкті немає комп'ютера або ноутбука, а про чудесне Wi-Fi на телефоні залишається тільки мріяти, це привід заздалегідь купити пару друкованих видань. Кросворди, журнали з тестами, збірники логічних ігор допоможуть впоратися з нескінченно тягнеться часом.

4. Навести порядок.

На робочому столі, наприклад. Якщо не для феншуя, то заради власного фізичного і психічного здоров'я . Захаращеність і бардак викликають депресія &8212; це давно відомий факт. Пил, що накопичується на поверхні неприбраного столу, шкідлива для легенів, шкіри, очей. Сумний висновок: прибирати все ж доведеться.

Протерти стіл, монітор ноутбука, полити засохлий ще в минулому році фікус &8212; першорядні завдання. Також непогано було б розсортувати ділові папери, почистити папки на робочому столі комп'ютера (і, нарешті, видалити фотокомпромат з минулого корпоративу).

Якщо стіл вже прибраний, тоді можна взятися за прибирання в:

 • Пакеті, сумочці або портмоне (бажано, своїх);
 • Особистої тумбочці;
 • Шафці з верхнім одягом і змінним взуттям;
 • Кишенях;
 • Записнику, телефонних повідомленнях;
 • Робочої та особистої поштою.

Наводити порядок у всьому приміщенні, відмиваючи підлоги і протираючи підвіконня, все ж небажано. По-перше, прибиральниця буде сумувати через відібраний хліб. По-друге, при особливих стараннях бос може і знизити в посаді. До прибиральниці, природно. По-третє, серйозно? Хтось дійсно хоче самостійно віддраювати офіс?

Пройти тест на тип особистості

5. Згадати про живий куточку.

Згідно з легендою, десь в самому задушливому і курному куточку робочого приміщення знаходиться живий куточок. Тварин там може і не бути (на їхнє ж щастя), але рослини в горщиках зустрічаються. Якщо робити все одно нічого, можна відправитися на пошуки цих джунглів. Або створити їх, причому необов'язково саме в тому самому, забутому всіма кутку. Як це можна зробити?

 • Поставити невеликі Кактуси біля ноутбуків і комп'ютерів. Вони відмінно вбирають негативне опромінення.
 • Купити всім офісом квіткові горщики і посадити рослини на підвіконнях, спеціальних підставках на стінах або біля них.
 • Завести живого талісмана в робочому штаті. Або декількох. Хом'ячка або рибок, наприклад. Собаки &8212; подвійний варіант. З одного боку, нудьгувати ніхто не буде. З іншого &8212; працювати теж. Та й зустрічати клієнтів мокрим шорстким язиком і гавкотом буде якось неправильно.

Принадність розведення «живності» полягає ще і в тому, що воно позитивно позначається на самопочутті і працездатності. По-перше, рослини радують око, очищають повітря, а тварини піднімають настрій . По-друге, догляд за» підопічними " &8212; своєчасне провітрювання, зволоження, потрапляння сонячних променів &8212; добре позначається на здоров'ї самих працівників.

6. Звільнитися.

Щоб начальник не звільнив, можна звільнитися самому. Краще відразу прийняти той факт, що світ не крутиться навколо однієї посади. Існують сотні інших & 8212; аналогічних, суміжних або кардинально відрізняються. Якщо думка про нудьгу закрадається на роботі занадто часто &8212; це ознака того, що пора щось змінювати.

Особливо гострим питання стає, якщо нудно на роботі буває навіть при повному завантаженні. Людина, яка займається нелюбимим нудною справою, стає:

 • Депресивний, невротичний;
 • Хронічно втомленим, які перебувають у поганому або апатичному настрої;
 • Більш схильні до захворювань;
 • Замкнутий, відчужений;
 • Просто нещасним.

І в цьому випадку навіть ліани зі зграєю цуценят не допоможуть. Страшно прийняти зміни, лякає невідомість? Правда в тому, що втрачені роки щастя і здоров'я &8212; це порядком страшніше і гірше, ніж зміна посади.

Можливо, спроби вирішити, чим зайнятися на роботі, коли нудно, не вбережуть від заяви за власним бажанням, але нудьгу вже точно проженуть. А далі, хто знає? Може, звільнення виявиться величезним кроком назустріч своєму істинному призначення і щастя.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео