Назад
Так пішло воно все: що робити в такому стані??

Навигация по разделу
да пошло оно все

так пішло воно все або хочу жити для себе

так пішло воно все і навіщо так жити? Як почати жити для себе? Історія з життя, яка витягне з морального дна.

Хочеться плюнути на все і перестати заганяти себе в кут? Якщо ви постійно думаєте: "та пішло воно все! Мені набридли чужі установки і моє колишнє життя», — ми допоможемо вам розібратися. Виникло дике бажання поміняти ситуацію і не залишати все, як раніше? Чому бажання послати все на 4 сторони часто не приносить радості? Геть відчаю і постійні розлади-починаємо повне перезавантаження мислення!

Важко жити або починаємо шлях до свободи.

Коли виникає бажання ігнорувати все навколо, незважаючи на всі закони моралі? Настрій чинити так, як говорить внутрішній голос зазвичай з'являється після низки нерозуміння з боку оточуючих. Постійні конфлікти на роботі, сварки з рідними, проблеми в особистому житті — всього потроху і посудину скоро стає переповненим. Багато хто запитує себе: « навіщо все це , навіщо так жити, якщо мене постійно дістають своєю мораллю і правилами?». Бажання реалізувати свої інтереси і протистояти всьому навколо — приклад егоїзму, який прихований в кожному з нас.

Важливо знайти чітку межу між егоцентризмом і свободою самовираження. вважати всіх поганими, захиститися від оточуючих і показувати всім виглядом «як ви мене дістали» — це часто нерозумно і безглуздо. важко на душі , якщо постійно жити з думкою, що ти чиниш, як вважаєш за потрібне, а інші цього не розуміють? Звичайно, у психології є своя грань, коли ти не можеш вічно йти на поводі у інших.

Золоте правило моралі: «роби з іншими так, як ти б хотів, щоб чинили з тобою». Якщо постійно солять в душу, примушують робити те, від чого «верне» — потрібно терміново міняти стан справ. Ніхто нікому не винен, але і не варто робити світ поганим, а себе самим особливим. Уміння цінувати свою свободу, спокій і вміння робити внесок в суспільство — таке поєднання відрізняє щасливу людину від цілковитого песиміста.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Навіщо мені жити - питання століття №1

Чим більше людини відвідує думка «мені нема чого жити», тим менше він здатний на здорові ідеї про власне щастя. Кожен постійно женеться за цілями, які нерідко є уявними і нав'язаними. Завжди можна знайти внутрішню силу боротися за місце під сонцем. Людина минулого думала про космос, морські подорожі... в результаті, сьогодні ми досягли небувалих висот.

Важливо зрозуміти, що люди минулого були поділені на загнаних критиків, які не були освіченими і проклинали все навколо, і на тих, хто незважаючи на суспільний тиск прагнув бачити світ іншим. Також і ми сьогодні! Хтось захоплений ідеєю стати успішніше, незалежно від усіх непорозумінь, а хтось побивається і не шукає навіть підходу до обставин.

" так пішло воно все, мені не потрібно нікому нічого доводити, нехай навіть я не такий як усі , погано і неправильно». Така думка на корені вбиває можливості стати на ноги і вийти з глухого кута. Часто людина приймає все близько до серця і після декількох конфліктів закривається в собі. Причиною багатьох проблем є відсутність нових ідей про те, куди слідувати далі і як знайти своє щастя в створених обставинах. Брак мотивації піднятися і почати жити під іншим кутом трапляється через особистих страхів і переживань. Багато хто просто знаходяться в стані розчарування і повної невідомості. Це і народжує те саме почуття «так пішло воно все».

Похід на не улюблену роботу, де є заздрісники і підбурювачі, витягнув всю енергію? Є проблеми в особистому житті і стреси він / вона заїдає їжею? Важливо негайно виходити з глухого кута і витягувати себе з тихого виру. Постійне занурення в стан розчарування і агресії повністю забирає шанс вийти з умовної проблеми.

Пройти тест на стрес

Відмінні слова сказав Джек Лондон: «ми не дерева, які народжені, щоб завжди стояти на одному місці і не знати про те, що знаходиться за найближчою горою». Багато хто просто йдуть в себе і закриваються від реальності. Думка, що " мене ніхто не може поміняти» - прямий шлях до депресії , де мало місця для співчуття та любові .

Навіщо потрібно жити і намагатися перемогти почуття глибокого егоїзму? Культура-це те, що відрізняє свідому людину від безконтрольного створення. до чого може призвести бездіяльність над собою:

  • Популярними серед деяких дівчат є курси «бути стервом — це добре» або як спокусити кого-завгодно для своїх цілей.
  • Хлопців це теж не обходить. Курси, відео в Інтернеті " Як спокусити першу зустрічну», «вона буде робити все, що я скажу» і т. д. Жертва на одну ніч для особистого самолюбства-це відсутність поваги до жінки та її моральних цінностей.
  • Одні люди знаходять забаву і займаються необгрунтованою критикою оточуючих в Інтернеті, реальному житті. Їх лексика наповнюється ненавистю, а погані думки важко контролювати.
  • Деякі доходять до крайнощів і знаходять задоволення в садистських діях. Ті самі жорстокі вилови бездомних собак і кішок, нелегальне полювання на диких тварин-подібні дії, що не мають під собою моралі .
  • Доходить і до того, що під виглядом волонтерів працюють шахраї, які хочуть нажитися на чужому горі. Гроші керують їх свідомістю , а співчуття і добро їх не чіпає за душу.

Як вийти з глухого кута і перестати важко жити? Потрібно зупинитися і не вважати себе поганим. Якщо заганяти себе в глухий кут, то з часом ситуація тільки погіршитися і призведе до руйнівних для особистості наслідків. Дія такого егоїзму і вселенського зла дає короткочасну свободу, але не дарує повноцінне звільнення.

Після полегшення настає нова хвиля болю і розчарування, в яку людина сама себе загнав. Від цього і відбуваються погані, а часом жахливі вчинки. Важливо пам'ятати: примітивна радість-це не шлях до щастя . Протилежна думка людей необхідно нам для розвитку. Інакше, як би ми досягли розуміння свого життя?

Пройти тест: Шкала самоповаги

Так пішло воно все або історія з життя однієї дівчини.

" навіщо мені жити, коли я постійно як білка в колесі і не можу знайти час для себе коханої? Я пропоную чоловікові піти на прогулянку, а він прикривається втомою . До біса все", - подумала дівчина. Анастасія-мати двомісячної Аліни і дворічного Олексія. З чоловіком у них стосунки, як в будь-який середньостатистичної сім'ї. Дарує подарунки у свята, зайвий раз не похвалить і посварити за дурість може.

Сьогодні чоловік Анастасії якраз вдома, тому вона вирішила приділити цілий день для себе і не брати нікого крім ... себе самої. Телефон, помаду, окуляри від сонця в сумку і тільки одне: «чоловік, я по термінових справах». Двері зачинилися, і Анастасія вирішила піти на прогулянку.

«я так давно не була одна! Я навіть не замислювалася, наскільки це класне відчуття гуляти по парку, дивитися на природу і нікуди не поспішати», — промовила вголос наша героїня. Усередині Анастасії відчувалася щира радість, що не потрібно нікого заколисувати, годувати, готувати ці супи і каші, прати і вислуховувати подруг по телефону. "А ось і перша зупинка-кафе.

Замовлю собі те, що так давно відмовляла». У підсумку, Настя вийшла з великим полуничним круасаном, шоколадним какао і пішла в бік магазинів. Вона так давно не купувала собі речей, тим більше одна! Поруч діти не кричать: «Мама, я втомився, я хочу їсти, пішли на гойдалки». Ще й цей чоловік каже:»П'ять хвилин і пішли".

Минуло дві години, і Настя вийшла з двома пакетами речей, про які так давно думала. "Не дарма ж я так довго видивлялася їх в Інтернеті і витріщалася в журналах», — з посмішкою сказала дівчина.

Дзвонить чоловік: "Настя, ти де? Тебе вже більше двох годин немає! Діти хочуть їсти, Аліна кричить в ліжку і просить погуляти. Давай швидше додому, я не знаю, що робити!». У відповідь надійшло: "на кухні в столі молочна суміш, приготуй за інструкцією. Бери Іграшки і пограй з дитиною. Льошці звари гречки і не давай багато солодкого. І почисти на вечерю картоплю. Я давно чекала від Тебе твою фірмову», — трубку Настя повісила.

На душі дівчина відчула те, що так давно не могла собі дозволити — внутрішню свободу. "Мені набридло вічно придумувати відмазки, що сьогодні немає, а завтра то! Я тепер буду періодично влаштовувати собі такі дні «антистресу»». Наповнена енергією Настя взяла капучино в сусідньому кіоску і неспішно пішла додому, милуючись заходячим сонцем.

Якщо вас відвідує думка: "та пішло воно все!",- приділіть час для себе без докорів сумління. Важливо не на довго йти від відповідальності, де лежить ваш власний борг. Цінувати себе і оточуючих — мабуть, головний баланс нашого існування. Якщо стаття була для вас корисною, поділіться нею з друзями!

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео