Назад
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов

Навигация по разделу
заинтересовать парня

Як зацікавити хлопця? 7 ідей

Як зробити перший крок і зацікавити хлопця? Які є психологічні хитрощі? 7 способів, які варто спробувати.

Існує поширена думка, що перший крок обов'язково повинен бути з боку хлопця. Воно-то так, але в сучасному світі дівчатам досить часто доводиться брати ініціативу в свої руки. Та й всі знають відомі слова з пісні, де на десять дівчат припадає всього дев'ять хлопців. Ось і виходить, якщо чекати першого кроку від хлопця, можна постаріти на самоті. Але зараз не про сумне.

Щоб не упустити своє щастя, кожна дівчина повинна вміти привертати увагу представників протилежної статі. Це перший крок назустріч знайомству, яке в подальшому взагалі може виявитися доленосним. Але що зробити, щоб зацікавити хлопця?

1. Зовнішність.

Щоб звернути на себе увагу чоловіків, будь-яка дівчина в першу чергу повинна надзвичайно виглядати. Навіть якщо Панянка буде використовувати найнеймовірніші психологічні способи залучення уваги, але виявиться сірою мишкою, вважайте, що у неї немає ніяких шансів з гідним партнером.

Тому в першу чергу – приємний, але ненав'язливий зовнішній вигляд: акуратний манікюр, легких макіяж, елегантна зачіска, стильний одяг, гідна фігура та інші жіночі принади. Повірте, зовнішність – це візитна картка будь-якої жінки.

2. Грамотна мова.

Колись грецький філософ Сократ сказав: «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей афоризм має місце і в сучасному світі. Адже за красивою обгорткою (зовнішністю) повинна ховатися глибока душа, чуттєва натура, освічена особистість. І ні що інше так не характеризує людину, як його мова.

Якщо у жінки буде приємний тембр голосу, помірний темп говору, то спілкуватися з нею буде приємно і спокійно. Крім того, вона повинна грамотно формулювати пропозиції, вживати літературну лексику, і ні в якому разі не матюкатися. Це допоможе доповнити приємну зовнішність не менш приємною манерою мови, що, погодьтеся, дуже добре в досягненні поставленої мети.

3. Упевненість у собі.

Риса, властива сильним, вольовим і цілеспрямованим жінкам. Такі кандидатки чоловікам до душі. Адже сьогодні не кожен хлопець готовий утримувати свою кохану дівчину. Представниці слабкої статі таки домоглися рівноправності.

Тому, щоб користуватися популярністю у чоловіків, кожна дівчина ще з юності повинна виховувати в собі дуже важливу рису – впевненість у собі .

У вас, звичайно, виникне питання: Як можна зацікавити хлопця ще? Про це далі. Все залежить від ситуації, в якій перебуває дівчина і її потенційна «жертва».

Пройти тест на сексуальність

4. Зоровий контакт.

Для жіночої аудиторії вже давно не секрет, що зацікавити чоловіка можна одним поглядом. Але він повинен бути правильним і чітко продуманим. І тут у багатьох дівчат виникають проблеми, як то кажуть, очі будувати вони не вміють. В цьому випадку допоможе простий психологічний трюк, який з часом у кожної жінки буде виходити з підсвідомості.

Якщо хлопець дивиться на панночку, то їй варто відповісти йому коротким поглядом прямо в очі, потім посміхнутися і відвести погляд в іншу сторону, а краще і взагалі відвернутися.

Якщо ж хлопець не помічає дівчину , то їй треба дивитися на нього до тих пір, поки він не зверне на неї уваги. Після незручної зустрічі очей, дівчині варто збентежено потупити погляд. Завдяки такій поведінці, хлопець побачить, що дівчина зніяковіла через те, що її застали зненацька. А дамі тільки цього і треба! Але з такою демонстрацією головне не переборщити. Адже поки мадмуазель буде "бентежитися«, хлопця може відвести інша»мисливиця". Тому через 2-3 секунди панночці варто знову підняти погляд і подивитися чоловікові в очі, потім посміхнутися, знову зніяковіти і вкотре відвести очі. Така гра очей не зможе залишити байдужим жодного чоловіка. Звичайно, якщо у нього ще немає коханої.

Але під час встановлення зорового контакту треба бути гранично обережною, адже безглуздий і потуплений погляд, а також надмірна кількість нещирих посмішок лише відштовхнуть потенційну «жертву».

5. Телефонна розмова.

Бувають ситуації, коли зовнішність і погляди ніяк не допоможуть зацікавити хлопця. До таких відноситься, наприклад, телефонна розмова. Здавалося б, грайлива посмішка, теплий погляд і інші жіночі штучки не прокотять, значить – справа програшна. Але не тут-то було!

Щоб знати, як зацікавити хлопця під час телефонної розмови треба дотримуватися нескладних, але дуже корисних порад:

  • Дівчині варто підлаштовуватися під манеру розмови хлопця, у міру можливостей копіювати його тембр і інтонацію;
  • Не тараторити в трубку, розмовляти не швидко, щоб не поставити чоловіка в незручне становище через те, що доведеться перепитувати;
  • Жінці треба вибирати цікаві теми для розмови з хлопцем, бути уважною до деталей, проявляти щиру зацікавленість.

6. Зацікавити чоловіка особистою бесідою.

Для початку, як і в будь-якій розмові, будь-то телефон, листування або особиста бесіда, треба проявляти щирий непідкупний інтерес. У будь-якому випадку, щирість виставить дівчину в набагато кращому світлі, ніж пастка брехні, коли панянка намагається здатися не такою, як є насправді, і бреше, цікавлячись тим, що в реалі її ніяк не турбує.

Щодо того, яким питанням зацікавити хлопця, то тут все індивідуально і більшою мірою залежить від обговорюваної теми. Єдине, що можна порадити, & 8212; це уважно слухати співрозмовника і запитати його про якісь деталі тієї чи іншої справи. Увага до деталей ще раз підтвердить, що панночці дійсно цікава тема, і вигідно представить її в очах хлопця.

7. Електронне листування.

З листуванням ще складніше, ніж з будь-якими іншими видами спілкування. Тут не здивуєш ні зовнішністю, як в особистій бесіді, ні голосом, як в телефонній розмові. Єдиний інструмент-письменницька майстерність.

Щоб зацікавити чоловіка, під час листування жінка повинна притримувати деяких порад:

  • Перший - щирість. У будь-якому вигляді спілкування ця риса зможе показати дівчину в правильно світлі;
  • Друге - грамотність. Ідеально грамотний письмову мову - це показник освіченості панянки;
  • Третій - оригінальність. Дівчині ні в якому разі не можна користуватися стандартними фразами або знаками. Треба здатися хлопцеві не звичайної середньостатистичної панянкою, а особливою особистістю.

Наостанок треба додати ще кілька порад, які допоможуть прекрасним дамам домогтися бажаного результату:

  • Жінка назавжди повинна забути про дві крайності: бути нав'язливою і боятися такою бути;
  • Кожна дівчина повинна прагнути до згоди з собою. Якщо якийсь психологічний трюк для дами здається неправильним, то краще його не використовувати;
  • Якщо у хлопця є кохана, то краще на нього не розраховувати, щоб потім не розчаровувати в житті і в цих радах.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео