Назад
Як розвинути інтуїцію: 7 дивовижних способів

Навигация по разделу
как развить интуицию

Як розвинути інтуїцію і приховані здібності до неї?

Як розвинути інтуїцію і реалізувати свої приховані здібності? Вивчивши ефективні прийоми, розвиток інтуїції не складе особливих труднощів

У числі навичок людини інтуїція займає одне з перших місць, помітно полегшуючи життя і прийняття рішень. Але розвиток інтуїції відбувається індивідуально, проявляючись у кожного по-різному. Як розвинути інтуїцію до необхідного рівня? Чи є практичні способи або рекомендації, як поліпшити своє передчуття? Наскільки важко це зробити? Чи існують вправи для розвитку інтуїції? Завдання складне, але здійсненне. Багаж знань людства великий настільки, що в ньому знайдуться поради з цього приводу. Найбільш ефективні рекомендації зібрані в цій статті.

Хоч існування інтуїції не пояснено академічною наукою, заперечувати її присутність з точки зору повсякденного досвіду не можна. Тому і задаються люди питанням, як розвинути інтуїцію і приховані здібності? Адже вони відносяться до найпотаємніших куточках підсвідомості. Як не дивно, але розвиток інтуїції відбувається за принципом вдосконалення будь-яких інших властивостей, наприклад, сили, інтелекту або креативності. Для цього необхідно практикувати свої навички.

Щоб розвинути інтуїцію, слід вірити у свої сили , бути переконаним в тому, що тренування приносять необхідний ефект. Психологічний настрій однаково важливий у всіх сферах життя, від набору м'язової маси, до розвитку інтуїції. Розглянемо найефективніші способи, які так само незвичайні, як і сама здатність, за допомогою них розвивається.

1. Передбачення людей або подій.

Враховуючи користь, яку несе інтуїція, розвиток її, найпростіше, проводити на практичній основі. Наприклад, знайомлячись з людиною, аналізувати ті емоції, які він викликає. Намагатися "промацати" його якомога більше. Регулярно порівнювати своє перше враження з нововиявленими обставинами. Особливо це легко перевірити з новими друзями або співробітниками. Оскільки з цими людьми ми контактуємо дуже часто, то особливості їх поведінки проявляються раніше, ніж у просто знайомих.

Наступним варіантом, як розвивати інтуїцію, можна назвати спроби передбачити наслідки своїх або чужих дій. Це стосується всіх сфер життя, від переходу на нову посаду, до вечірньої прогулянки. Щоб запустити розвиток інтуїції, необхідно налаштувати своє мислення в цю сторону. Щодня думати про неї, а думки визначають наступні події.

Пройти тест на інтуїцію

2. Вправи з гральними картами.

Не дарма картярській колоді приписуються містичні властивості. Щось у цьому є. Всього два кольори та чотири масті, а скільки комбінацій вони породжують. Якщо вже тренувати приховані здібності, то вже точно завдяки картам. Для цього достатньо просто взяти гральну колоду і зосередитися на майбутній вправі.

Спочатку можна пробувати відгадувати колір карт, витягаючи їх одна за одною. Коли навик посилитися, можна ускладнити завдання, намагаючись передбачати масть. Якщо вдасться навіть це, то можна вважати, що дана вправа допомогло розвинути інтуїцію. Можна переходити до більш складних завдань.

3. Розвиваючі ігри.

В Інтернеті можна завантажити досить багато додатків, які обіцяють розвинути інтуїцію. Ефективність їх не завжди на обіцяному рівні, але чому б не спробувати? Тим більше, основна маса таких ігор безкоштовна. Можливо вони не відповідають за стовідсотковий розвиток інтуїції, але, в будь-якому випадку, допоможуть поліпшити логіку. А хороша логіка, цілком може виконувати ті ж завдання, що і передчуття. Адже приховані здібності проявляються на базі інтелекту, логіки, пам'яті та інших якостей. Покращуючи їх, можна досягти більших результатів, ніж просто виконуючи вправи для розвитку інтуїції.

4. Медитація та йога.

Може здатися, що ці практики не мають прямого відношення до розвитку інтуїції. Вони допомагають очистити свідомість, вивільнити свій внутрішній світ, відволіктися від суєти навколишньої реальності. У стані гармонії людині швидше вдасться проявити свій прихований потенціал . Так що, медитацію і заняття йогою можна записувати в вправи для розвитку інтуїції. Також, вони підвищують працездатність, покращують самопочуття і емоційний стан.

5. Вгадування слів, предметів, цифр.

Чудова вправа для розвитку інтуїції, запозиченої у фокусників. Слід виконувати його з кимось. Одна людина загадує певне число, пише на папірці слово, або кладе в непрозорий ящик який-небудь предмет. Другий же повинен спробувати вгадати. Відразу виходити навряд чи буде, але в міру тренувань, можливо, відкриється «третє око» або «Шосте почуття». Головне, щоб на це вистачило «другого дихання». У любо випадку, позитивні емоції, а також змістовне проведення часу гарантовані.

6. Розширення знань і життєвого досвіду.

Часто люди відносять до вищих матерій досить приземлені речі. Можливо інтуїція має екстрасенсорне походження, але, дуже часто, людина підсвідомо робить прогнози, спираючись суто на попередній життєвий досвід. Наприклад, вибудовуючи взаємини з новим хлопцем, дівчина, навіть не бажаючи цього, постійно порівнює його зі своїми попередніми хлопцями. І, якщо він демонструє аналогічну поведінку, то вона може передбачити його дії. Інтуїція-скажуть одні, мудрість років-дадуть відповідь Інші.

Ефективний прийом, як розвинути інтуїцію – збільшення знань і розширення життєвого досвіду. Регулярно спілкуючись з кимось, читаючи книги, спостерігаючи за поведінкою кіногероїв, можна сформувати непогану базу для життєвої мудрості.

7. Розвиток емпатії.

Це поняття означає співпереживання, розуміння почуттів та емоцій інших людей. Емпатія дозволяє відчувати зміни в поведінці співрозмовника, відчувати, що у нього «на умі». Тренування емпатії, так само як і розвиток інтуїції, має на увазі постійну практику, вдосконалення. Нерозумно сподіватися на результати, ведучи відлюдницький спосіб життя.

Можна сказати, що емпатія – компонент передбачення. Для тих, кого цікавить просунута інтуїція, розвиток емпатії має стати також важливим завданням.

Перераховані прийоми, як розвинути інтуїцію, хоч ефективні по-окремо, але, звичайно ж, краще використовувати їх паралельно. Більше спілкуватися з оточуючими людьми, практикуватися в вгадуванні карт, слів, цифр або предметів. При цьому, не зайвим буде встановити кілька тематичних додатків на телефон. Можливостей багато, лише було б бажання.

Пройти тест на емпатію

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео