Назад
Чоловіче щастя: що це таке і які у нього умови??

Навигация по разделу
мужское счастье

Що таке чоловіче щастя і від чого воно залежить?

Що таке чоловіче щастя і в чому воно полягає? 8 основних ролей для його досягнення. 17 дрібниць, які приносять чоловікам радість.

Чоловіче щастя – це тема, яка настільки обділена увагою, що мимоволі починаєш замислюватися, чи немає на ній негласного табу. Всім відомо, в чому полягає жіноче благополуччя – заміжжя, материнство, домашнє вогнище і так далі. А чоловік? Що потрібно йому для відчуття повної задоволеності? Побудував будинок, посадив дерево, виховав сина-і все, місія закінчена? Або це лише початок? Про те, що ховається за 8 замками і чому їх вісім читаємо далі.

Незважаючи на гендерне рівняння, яке в останні десятиліття досягло свого апогею, природа щастя чоловіка і жінки має багато відмінностей. Але слабка стать часто відмовляється це визнавати. На його думку, щасливий той чоловік, який:

 • Створив відносини (познайомився з дівчиною, завоював її, довго залицявся, запропонував вийти заміж)
 • Виховує дітей;
 • Безперервно піклується про сім'ю;
 • Приніс себе в жертву на благо щасливого життя рідних.

Багато дівчат продовжують вважати, що у протилежної статі такі ж цінності, як і у них самих. Більшість не хоче прийняти той факт, що сім'я не завжди займає перше місце в житті чоловіків. Принаймні, служити дамі, виконувати примхи і відповідати її вимогам не зовсім те, про що мріють чоловіки. На думку психологів, успішний той чоловік, який зумів по максимуму реалізувати себе в 8 іпостасях.

1. Добувач.

Все почалося з того, що ще первісні люди розділили між собою обов'язки: слабка стать залишався в печері стерегти вогонь, а сильний відправлявся за здобиччю. Часи змінилися, але його бажання панувати, боротися, добувати – ні.

Природно, не всі хочуть або можуть стати «акулою бізнесу», але реалізувати себе в професії, роботі, майстерності прагне кожен. Заняття улюбленою справою прирікає на успіх, викликає почуття гордості , задає загальний фон життя. Можна стверджувати, що чоловіче щастя знаходиться в статусі і кар'єрному зростанні, тобто у вазі мамонта, якого вдалося завалити на полюванні.

2. Будівельник.

Ще з давніх часів повелося, що чоловік приводив дружину в свій будинок. Але сьогодні час стерло колишні уклади, і житлове питання найчастіше вирішується спільною орендою квартири або переїздом до супутниці – принципового підходу немає. Незважаючи на це потреба «сколотити хату» і стати в ній господарем все одно залишається. Вона пов'язана з необхідністю відчувати межі свого простору. "Мій дім-моя фортеця", - ось гасло, близьке сильній статі.

Незалежно від того про юриста або сантехніку йтиметься, але в його арсеналі завжди знайдеться який-небудь будівельний атрибут, наприклад, викрутка або молоток. Це ще раз підтверджує, що творення - необхідний компонент чоловічого благополуччя.

Пройти тест на темперамент

3. Коханець.

Про те, що дітородний чоловічий орган був завжди предметом гордості самців, зайвий раз нагадувати не варто. Стародавні полону вірили, що він володіє магічною силою, має сакральний філософський сенс. З приходом цивілізації вірування розсіялися, надавши поле для досліджень фізіологів, психологів, сексологів.

Закласти початок в продовження роду і зробити жінку щасливою, задовольнивши сексуальні потреби, – природні можливості кожного чоловіка. Володіти ними-означає Стати об'єктом жіночого захоплення, або навіть жадання. Звідси-схильність до полігамії. Але, такого роду велелюбність виникає лише в тому випадку, коли жінка ігнорує інтимне спілкування, відмовляючись прийняти сутність чоловічого єства.

У противному випадку, висунуте скривдженими дівчатами твердження, що «все мужики бабії» &8212; не більше ніж міф.

4. Чоловік.

Кожен чоловік хоче мати хорошу дружину. Цей факт незаперечний, так як доведений тисячоліттями. За право володіти серцем коханої билися на дуелях, починали війни, розробляли стратегії. Правда, в поняття «хороша» кожен вкладає свій сенс. Комусь потрібна жінка-вамп, миюча посуд на підборах в пеньюарі. Хтось шукає справжню музу, здатну надихати талановитого майстра. А інші воліє класичний варіант супутниці, вибираючи смиренних берегинь домашнього вогнища.

По суті, неважливо яким буде портрет обраниці, головне – відчувати себе коханим і бажаним.

5. Батько.

Батьківство &8212; важливий етап у житті будь-якого чоловіка. Продовжуючи свій рід, продовжуючи прізвище, він знаходить спадкоємця. Або спадкоємицю. У минулі часи прихильніше ставилися до новонароджених хлопчиків, ніж до дочок. Але сьогодні ситуація змінилася-багато хто мріє побачити свою кров в дівочому образі. Гордість за потомство, відчуття повноцінності, розчулення чадом зраджує сили для подальшого підкорення вершин або «битви з драконами». Головне-знати, що вдома чекають, люблять, поважають , сумують.

Пройти тест на характер людини

6. Друг.

Якщо на питання, чи є справжня жіноча дружба, відповідь неоднозначна, то про те, що чоловіча по-справжньому існує, обізнані всі. Цей сфера життя нагадує священну територію, куди стороннім (особливо дівчатам) вхід суворо заборонений.

Мати товаришів, з якими можна обговорити перемоги, поділитися думками і просто посміятися – значить бути щасливою людиною. Спілкування з друзями, допомога один одному в колотнечах, бесіди за кухлем пива – невід'ємна складова життя чоловіка.

7. Дитина.

Психологи давно говорять про те, що в кожному дорослому «дядькові» захований пустотливий хлопчина, який тільки й чекає можливості побавитися. Саме тому чоловіки не відмовляють собі в покупці нових іграшок. Техніка, всілякі пристрої, автомобілі змушують очі горіти, а серце – прискорено битися. Відніміть цю можливість розслабитися - і накопичені негативні емоції спровокують початок депресії . Але якщо дитина задоволений, награний, розважений, то успіх у «дорослих» серйозних справах забезпечений.

8. Філософ.

Сильна стать завжди має життєву філософію. При чому, більшість придумує її собі самі, а не відшукують в працях давньогрецьких мислителів. У чоловічому слові або дії традиційно присутні мотив, сенс, позиція. Це є суттєвою відмінністю від жінок, які, навпаки, звикли довіряти емоціям, почуттям, інтуїції .

Чоловік же може присвятити себе якійсь ідеї, справі всього життя , підтверджуючи ті чи інші теорії. Створити свою систему цінностей-важливе завдання для кожного філософа. Наскільки успішно це вдасться, настільки щасливим він зможе себе відчути.

Якщо менш глобально подивитися на чоловіче щастя, то його тут і зараз можуть принести навіть маленькі радості.

17 дрібниць, які роблять чоловіка щасливим:

 • Повернення додому після робочого дня;
 • Обійми рідних людей;
 • Смачно приготоване блюдо;
 • Почути комплементи , слова підтримки або захоплення;
 • Вигране парі;
 • Перегляд цікавого матчу;
 • Щасливий жарт;
 • Несподівано отриманий подарунок;
 • Успішний флірт;
 • Спортивне тренування, ранкова пробіжка;
 • Сауна, масаж;
 • Проведення часу з домашнім вихованцем;
 • Невелика перемога (щось виправити, наприклад);
 • Подорож;
 • Дитячий сміх;
 • Приготування» коронного " страви для всієї родини;
 • Користування улюбленими речами: парфумом, чашкою, подушкою.

Як бачите, все складно і просто одночасно. З одного боку, чоловіче щастя – це максимальна реалізація себе в кожному з 8 облич, що вимагає сил, часу, завзятості. А з іншого боку, завдяки дрібницям зловити на кілька миттєвостей почуття комфорту і ейфорії можна в будь-який момент. А адже це і є життя – низка вершин, рівних доріг і прекрасних миттєвостей, які хочеться зупинити.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео