Назад
Як стати хорошою дружиною: 6 основних правил

Навигация по разделу
хорошая жена

Як стати хорошою дружиною?

Як бути хорошою дружиною і що для цього необхідно? 6 корисних порад досвідченого психолога, які підкажуть вірні кроки.

У багатьох дівчат виникає питання, Як стати хорошою дружиною? Відповісти на нього непросто, адже існує маса різних думок, охопити які одночасно практично неможливо. Звичайно, деякі жінки вважають за краще вибирати власний шлях, але їм часто це не вдається, тому варто прочитати кілька порад професійних психологів. Ніхто не говорить, що кожен з них гарантує тривале щасливе життя, проте допомагає ближче познайомитися з чоловіками.

1. Забути про друзів і знайомих.

Мабуть, першою проблемою в житті подружжя завжди стають друзі і знайомі. Вони намагаються давати якісь поради, підказують, як вчинити в тій чи іншій ситуації, а деякі просто відверто заздрити . Найчастіше наслідки виявляються самими плачевними, тобто, відносини поступово розпалюються і, врешті-решт, рвуться.

Часто дівчата вважають, що чоловікові потрібна свобода. "Краще відпустити його з друзями на риболовлю, ніж дивитися на незадоволене обличчя», – кажуть вони і сильно помиляються. Так, умови ставити не можна, адже багато людей, не замислюючись, надходять наперекір. Проте, в даній ситуації саме дружина повинна стати причиною, що змусила чоловіка залишитися вдома. Для цього достатньо його чимось зацікавити. Після цього вдасться провести зайвий час наодинці, підкріпивши теплоту відносин приємним спілкуванням.

2. Різноманітність-запорука подружнього життя.

«яким би не було смачним блюдо, воно коли-небудь набридає». Ці слова великої людини слід пам'ятати протягом усього подружнього життя. Причому не варто відносити його тільки до кулінарії, краще прикладати його на практиці у всьому. Навіть дружина повинна трохи змінюватися, щоб все сильніше і сильніше закохувати в себе чоловіка .

У деяких випадках навіть несподіваний легкий поцілунок притягує набагато сильніше довгого романтичної вечері. Через це психологи радять дівчатам залишатися непередбачувані навіть через 10 років після весілля. Напевно непередбачувані дії і слова будуть інтригувати чоловіка постійно. Він з очікуванням почне повертатися додому після роботи, не уявляючи собі, який сюрприз його чекає.

Пройти тест на сексуальність

3. Підлаштовуватися не можна.

Після весільного торжества деякі жінки починають змінюватися. Багато хто намагається стати невід'ємною частиною життя чоловіка, тому вважають за краще виконувати всі його бажання. З одного боку такий крок можна зрозуміти, адже дружини вважають, що після цього можна з упевненістю дивитися в майбутнє. З іншого боку – чоловікові не потрібно «мама». Психологи вже втомилися нагадувати прекрасній половині людства, що чоловік полюбив жінку такою, яка вона є, а значить, йому інша не потрібна.

Так що в першу чергу на питання, Як стати кращою дружиною, слід відповісти, залишатися самою собою . Якщо чоловік зрозуміє, що печатка в паспорті не змінила їх відносин, він залишиться чоловіком на все подальше життя. Більше того, дивлячись на свою ненаглядну, людина буде занурюватися в спогади, що принесе йому ще більше радості і задоволення.

4. Проводьте час наодинці.

Теплі подружні стосунки підтримуються постійністю. Дівчині варто постійно перебувати поруч зі своїм чоловіком, залучаючи його погляд, змушуючи його відірватися навіть від футбольного матчу улюбленої команди. Нехай Активний спосіб життя і надмірна зайнятість часто змушують шукати складні шляхи, не варто зупинятися і опускати руки, краще подолати всі перешкоди і, хоча б, пару хвилин побути наодинці.

Найлегше поєднувати сніданки і вечері, навіть якщо так хочеться лягти в ліжко і відпочити. Іноді варто встати раніше, щоб порадувати погляд чоловіка своєю пишністю під час сніданку, ніж через кілька років забути про подружнє життя. В даному випадку все залежить тільки від жінки, вірніше, від її бажання залишатися дружиною.

5. Гроші не вирішують нічого.

Жінка – хранителька домашнього вогнища. Цей принцип закладений в генах кожного чоловіка, і якщо раптом він сам пропонує їй вийти на роботу під будь-яким приводом, значить, його не влаштовує, як вона веде домашнє господарство. Найчастіше чоловік підсвідомо бажає самостійно забезпечувати власну сім'ю. Так, часто складаються ситуації, коли заробити необхідні кошти поодинці не вдається, але не слід губити чоловічий дух в своїй половинці.

Психологи нагадують, що гроші ніколи не повинні залишатися основною темою розмови подружжя. Будь-який докір з боку прекрасної берегині вогнища жахливою раною залишається в душі чоловіка. Краще залишити на його плечах заробіток, але при цьому ніколи не забувати про підтримку. Саме дружина повинна стати справжньою "другою половиною", яка підказує і заспокоює навіть у важких ситуаціях. Історія показує безліч випадків, коли в злиднях сім'ї жили набагато щасливіше, ніж багатії, і про це слід пам'ятати.

6. Чоловік-цар і бог.

Чоловік цінує дружину за все, якщо він відчуває, що залишається для неї всім життям. Він-добувач, він – майстер, він-захисник. Ось ці слова повинна пам'ятати кожна жінка, навіть якщо що-небудь не виходить. Звеличуючи чоловіка, дівчина зможе підштовхнути його до нових звершень. Так, дружина все одно залишиться за спиною, тому продовжить підтримувати і навіть направляти чоловіка, але той нічого не стане підозрювати. Такий стан в сім'ї спостерігається завжди, причому молоді люди часто самі автоматично створюють його. В даному випадку вираз «підкаблучник» ніяк не підходить чоловікові, адже він продовжує залишатися главою сім'ї і при необхідності нагадує всім про це. Просто друга половина надає йому неоціненну допомогу у всьому.

Стати кращою дружиною непросто. Для цього потрібно навчитися підтримувати цілісність сім'ї. Сильна половина людства здатна на багато що, проте банальний домашній затишок або акуратність для них невідомі. Хоча говорити про це і, тим більше, вказувати на недоліки не можна. Все ж психологи говорять про те, що досить просто любити один одного, щоб протягом усього життя підтримувати теплі відносини між подружжям. Причому такі подружні пари, дійсно, залишаються щасливі і з радістю згадують кожну хвилину прожитого життя, де було все: і погане, і хороше.

Пройти тест Фрейда

додаткова інформація:
Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео