Назад
Онлайн тренінг: що це таке, які бувають і як вибрати??

Навигация по разделу
онлайн тренинг

Що таке онлайн-тренінг і для чого він потрібен?

Що таке онлайн-тренінги і чому це можливість отримати нову професію в будь-якому віці? Онлайн курси: як вибрати, вивчитися і отримати сертифікат?

Щоб змінити своє життя недостатньо начитатися історій на тему: «Як я кинув остогидлу роботу і зайнявся улюбленою справою». Вони захоплюють, але не мотивують. Мрії і цілі – це добре, але і жити на щось треба. Страшно ось так взяти і розгорнути кар'єру на 180 градусів посеред життя. І де взяти необхідні навички для нової професії? І тут на допомогу приходить інтернет. Але вже не абстрактними настановами, а з конкретною допомогою – онлайн-тренінгом. 

Що таке онлайн-тренінг?

Онлайн-тренінг-це тренінг , місцем зустрічі якого є не аудиторія, а екран монітора. Крім сотень кілометрів тренера і учасників іноді поділяють часові пояси. Не потрібно нікуди добиратися, витрачати час і гроші. Зате з'являється можливість отримати пораду у фахівця. Це плюс. Але є і мінус: відпрацьовувати конкретні навички доведеться самостійно. Без особистої зустрічі втрачається енергетика взаємодії. Учасники не можуть спілкуватися один з одним, оскільки онлайн-тренінги часто проводяться у форматі вебінарів.

Як це працює? для участі в вебінарі потрібно встановити на комп'ютер спеціальну програму, зареєструватися і в обумовлений час вийти в онлайн. Тренер розповідає, учасники слухають і задають питання в загальному чаті. На питання відповідає сам тренер або адміністратор.

Як можуть онлайн-тренінги вплинути на просування в напрямку зміни професії?

 • Безкоштовно. Великі компанії проводять відкриті вебінари. Є можливість прослухати повний курс, скласти іспит, після якого отримати диплом (ще одна «фішка» для майбутнього портфоліо або резюме).
 • Вибірково. При правильній компоновці занять пам'ять не розпорошується на непотрібну інформацію.  Вузькопрофільне навчання проходить швидше.

Онлайн-тренінги — це продукт Інтернету. Слово "безмежний" сусідить з ними найчастіше. Це стосується спілкування, навчання, заробітку та інформації.

Пройти тест на тип особистості

Для чого потрібен онлайн-тренінг?

Тим для тренінгів багато. Складно провести чітку класифікацію або сказати, як стане в нагоді конкретно цей вебінар.  Дивитися і проходити все підряд – теж не варіант. На це всього життя не вистачить. Спробуємо розглянути на прикладі зміни професії, які кроки потрібно зробити:

 • Основні поняття. Скажімо, ви вирішили зайнятися програмуванням. Витримати конкуренцію зі студентами, які «кодять» вже з пелюшок, неможливо. Зате базові навички (HTML або тестування, наприклад) точно знадобляться. Знайдіть вебінар з основ кодування. Прослухавши його, ви точно послідуєте, чи до душі вам таке заняття. Якщо так, йдемо далі.
 • Допомога новачкові. нове резюме скласти складно. Особливо, якщо минулий досвід ніяк не вписується в нову професію, а напрацювань в ній ще немає. Прослухайте вебінар зі складання резюме. Такі часто проводять кадровики, які вже оскому набили на невірно складених резюме. Вони на прикладах розкажуть про всі помилки претендентів. Тепер справа за співбесідою.
 • Мова . Співбесіда англійською мовою-це важко. Але можна виправити. Вебінар допоможе не тільки скласти CV (супровідний лист), а й вивчити про себе кілька фраз. А там-як піде.
 • Психологічна допомога. отже, співбесіду ви провалили (а хто сказав, що буде легко). Але є і хороша новина. Ви зрозуміли, що хочете працювати на себе. Ось тут знадобляться психологічні онлайн-тренінги: впевненості в собі , подолання страхів, підвищення самооцінки .

На одних онлайн-тренінгах далеко не заїдеш. Втім, як і на» голому " дипломі без відповідної практики. Під час навчання можна отримати поради кращих фахівців-практиків і почати заробляти вже в новій професії. Можливо, за допомогою інтернету.

Пройти тест на тип сприйняття

Які існують онлайн-курси?

Онлайн-курси об'єднують учнів і вчителів з різних країн. Відкриті курси в більшості своїй безкоштовні. Єдиною перешкодою служить незнання мови, але і на рідній мові можна освоїти багато. Курси можна просто прослухати або скласти іспит з отриманням сертифіката. Важко собі уявити, скільки є в світі людей, захоплених своєю професією. Багато з них прагнуть поділитися знаннями. Просто так.

Ось короткий перелік онлайн-курсів, прослухати які можна російською мовою:

 • Дизайн, Ілюстрація;
 • Журналістика, письменницька майстерність;
 • Історія, культурознавство;
 • Бізнес, Економіка;
 • Цікава фізика та інженерія.

Хто знає, можливо, азарту викладача вистачить на те, щоб розпалити у простих слухачів бажання освоювати тему вже професійно. Крім онлайн-курсів існують цілі освітні платформи. Відкриті онлайн-університети підходять до навчання серйозно.

Вступні та випускні іспити, перехід на наступний рівень – все це вимагає хорошої самоорганізації.  На більшості платформ частина відеоуроків знаходиться у відкритому доступі. А за деякі потрібно заплатити.  Але це все одно обійдеться набагато дешевше, ніж очне навчання.

Як вибрати онлайн-тренінг?

Зорієнтувати всіх бажаючих в темах допомагають спеціальні пошуковики. Проблемою стало не питання про отримання знань, а застосування їх в житті. Важко зупинитися, коли щось дається безкоштовно. Але варто згадати, що кінцева мета навчання – це гонорар за роботу і сил для першого кроку відразу стає більше.

Поговоримо про вартість онлайн-тренінгів. Чим більше ми платимо, тим цінніше це стає для нас. Якщо тренер реально крутий, то вартість навчання висока. Витрачена сума дисциплінує.  Чек про оплату, приколотий на видному місці, постійно нагадує про необхідність швидше його відпрацювати.

Важко оцінити те, що приходить даром, але як визначитися, за що все ж варто заплатити?

 • Почніть з розсилок . Їх сьогодні пропонують всі. Якщо в розсилці є корисна інформація – сміливо записуйтеся на навчання. Якщо ж, починаючи з другого (безглуздого) листа автор наполегливо пропонує платний курс, це просте викачування грошей.
 • Сторінки тренерів у соціальних мережах . Відгуки, кількість друзів – все це допоможе дізнатися про нього, як про професіонала. Варто пам'ятати, що пости в соцмережах – лише частина знань, які тренери дають на вебінарах.
 • Будь-яка додаткова інформація про навчання . Багато тренерів видають книги. Якщо ви їх не читали – пошукайте реальні відгуки. Якщо книга добре продається, то і курс буде корисним. Чим хороші онлайн-тренінги у відомих фахівців? Вони допомагають отримати зворотний зв'язок . Людина, роботи якого надихають, робить «розбір польотів» по вашій конкретній роботі. І це круто.

Чужі історії – це чужі історії. Вони можуть надихнути, але не зуміють змусити зробити перший крок. І тим більше, чужі історії успіху не спрацюють у Вашому особистому житті. Не хочете рубати з плеча? Не треба. Можна почати з онлайн-тренінгів. А потім зробити самому собі найкращий подарунок – побудувати життя, повне сенсу і щастя.

Пройти тест на психологічний вік

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео