Назад
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу

Навигация по разделу
Как влюбить в себя женщину

Як закохати в себе жінку?

Як закохати в себе жінку за допомогою всебічного підходу? Які психологічні та фізіологічні методи зваблювання існують?

Мислення і поведінка дівчат часто бувають незрозумілими для чоловіків, іноді непередбачуваними. Не існує одного універсального методу зваблювання, для цього знадобиться ціла багатофакторна кампанія. Краще діяти відразу на два фронти & 8212; викликати потяг на фізіологічному рівні і інтригувати, зацікавлювати на психологічному. Як закохати в себе жінку за допомогою таких технік? У чому полягає їх суть і користь?

Як закохати жінку? Психологія.

Надійний метод зачарувати конкретну панночку — задіяти психологічні трюки. Це і спроби зрозуміти її мислення, дії, і використання відповідних їй однієї техніки. Діти з'являються все тим же природним шляхом, а не штампуються в інкубаторах, тому наївно буде припускати, ніби знайдеться один спосіб, 100% спрацьовує на всіх.

Перераховані техніки діють комплексно, а не по одному. Більш того, доведеться визначити, які методи краще застосовувати частіше і в більшій мірі в залежності від цінностей подруги. Дізнатися про її поглядах і пріоритетах можна при звичайному спілкуванні. Копатися в її старих покинутих соцмережах і опитувати її сусідів при цьому точно не доведеться. Досить задати одне з питань на кшталт " А що ти думаєш про...?", "Розкажи мені про те, як ... » або" ти згодна з тим, що...?».

1. Батьківська поведінка.

Є сенс розпитати у знайомої про її сім'ю і особливо уважно слухати її, коли вона говорить про свого батька. Якщо у неї хороші відносини з татом, вона поважає його, довіряє йому, то і чоловіка собі буде шукати такого, щоб був схожий на батька. Проявивши пару схожих якостей, хлопець найімовірніше швидше отримає схвалення.

Які питання про її батька можна задавати:

 • Який у нього характер ;
 • Як і де він проводить час з дочкою;
 • Чи є у нього звички , властиві йому одному;
 • Яка різниця у віці у нього з мамою;
 • Чи є у дівчини фото з татом.

Звичайно, розмову бажано вести невимушено, щоб не виглядати агентом ФБР під прикриттям, що копає докази на її батька. А якщо жінка не хоче говорити про нього, краще і зовсім не турбувати її зайвими розпитуваннями. Можливо, для неї це занадто особиста або болюча тема і спроби вивудити інформацію виллються в її обурення або образу .

2. Відмінність від колишнього.

У неї швидше за все вже були стосунки з чоловіками. І після кожних її планка у виборі партнерів підвищувалася, поповнювалася новими запитами. Але ключову роль відіграє саме її останній колишній. Для неї буде важливо знайти людину без тих мінусів, якими володів її попередній кавалер. Тому завдання №1 &8212; показати, що конкретно цих недоліків у її нового знайомого немає.

Відразу ж застереження: бесіда про її минулих хлопців &8212; тема явно не для першого побачення . Звичайно, є дівчата, готові вже при першій зустрічі навіть без попередніх розпитувань розповісти все про своїх колишніх. Однак деякі все ж вважають за краще ділитися такими подробицями з обережністю. Коли спілкування стане більш-менш довірчим, можна почати бесіду з такої фрази: « Чи можу я дізнатися, чому ваші останні стосунки не склалися? Якщо це не секрет, звичайно» . Ще один варіант & 8212; самому почати цю тему і розповісти про свою колишню, але без негативу і звинувачень.

Пройти тест на самооцінку

3. Відчутна цінність.

Друзі чоловіка можуть помітно підняти його в очах дівчини. Якщо пара вже спілкується в компанії, зробити це буде набагато легше. Інша справа, якщо жінка поки не знайома з родичами/товаришами/колегами хлопця. Доведеться або організовувати це знайомство, або імпровізувати на ходу.

Суть методу в тому, щоб друзі чоловіка якомога частіше говорили тільки хороше про нього за його спиною. Наприклад, він відійшов на хвилинку у справах, а його співробітник сказав, який він хороший і працьовитий працівник. Або друг згадав випадок з минулого, в якому головний герой відзначився гарною якістю. Приблизно той же ефект надає хороша комунікабельність . Якщо хлопець швидко домовляється з продавцями, офіціантами або навіть випадковими перехожими, він справляє гарне враження.

4. Загальні риси.

Цей метод особливо хороший у перші дні знайомства. Суть проста &8212; підкреслювати схожість думок, думок, звичок, дій, якостей характеру. Скільки б не твердили про те, що протилежності ідеально ладнають між собою, але наявність спільних цілей і поглядів &8212; це важливо.

Підійде будь-яка очевидна дрібниця або навіть найпоширеніша деталь &8212; любов до тварин, звичка клацати пальцями, ненависть до будильників, боязнь павуків. Виділення загальних особливостей дозволить дівчині розслабитися, довіритися, відчути, що її розуміють і приймають. Особливо це стосується незручних моментів, смішних казусів, негативних звичок. Якщо в чомусь спостерігається явна відмінність, важливо з розумінням поставитися до цього, не нав'язуючи своїх принципів.

5. Одна на мільйон.

Жінки люблять відчувати себе єдиними, неповторними. Ось чому пікап -техніка а-ля «хлопець нарозхват, сьогодні &8212; одна, завтра &8212; інша», працює погано. Якщо панянка зустріне такого "альфу«, навряд чи вона подумає:" біля нього стільки жінок, ах який чоловік!». Швидше за все вона вважатиме його простим бабієм із заниженою планкою відбору і припинить спілкування. А спроби впровадити думку про природну полігамності чоловіків &8212; прямий квиток на терапію «Здрастуйте, я Віктор, і я самотній».

Дівчатам подобається, коли хлопець відкладає свої справи, щоб зателефонувати їм або зустрітися. Звичайно, мова йде про речі буденних. Пропускати роботу заради того, щоб сподобатися дамі, &8212; все ж не найкраща ідея.

Пройти тест на характер людини

6. Серйозність і рішучість.

Практичність, вміння брати на себе відповідальність , адекватна впевненість у собі роблять чоловіка більш привабливим і перспективним в очах дам. А якщо жінка всерйоз замислюється про сім'ю, чоловіча здатність вирішувати проблеми для неї подвійно важлива. Вона починає розглядати хлопця вже не як героя її роману або спосіб похвалитися перед подружками, але вже як главу сімейства.

Дівчині точно не сподобається, якщо її співрозмовник:

 • Попросить у неї повністю оплатити рахунок в кафе або просто грошей в борг;
 • Почне регулярно скиглити, скаржитися на проблеми та несправедливість життя;
 • Буде хвалитися тим, як він когось обдурив, уникнув справедливого покарання;
 • Стане проявляти зайву скромність, збентеження, скутість, невпевненість;
 • Раз у раз будує наполеонівські плани, нічого при цьому не роблячи для їх реалізації;
 • Дає обіцянки, про які забуває або які зовсім ігнорує.

А ось про конкретні цілях , чітких поглядах краще говорити. Це покаже жінці, що її супутник замислюється про майбутнє, має власну думку, не поводиться легковажно.

Як закохати в себе жінку? Фізіологія.

Психологія — потужна зброя в руках умільців, але вона буває занадто зацикленою на минулому або просто на чомусь абстрактному, нематеріальному. Рятує ситуацію більш проста і зрозуміла фізіологія. На відміну від істинно психологічних трюків, фізіологічні діють «тут і зараз», а не грають за правилами довгострокової стратегії.

Такі методи забирають менше сил і часу. Крім того, вони більш загальні, що дозволяє використовувати їх з різними типажами жінок. Але навіть незважаючи на це, уважність, аналіз ситуації, настрої , реакції співрозмовниці обов'язкові. Вони підкажуть, який спосіб має найбільший вплив, а з яким краще бути обережніше.

1. Зоровий контакт.

Малознайомим людям зазвичай важко довго дивитися один одному в очі. Тому їх зоровий контакт зазвичай не перевищує поріг декількох секунд. У закоханих все йде дещо по-іншому: обопільні погляди стають довше, зростає і частота цих перетинів. Якщо постаратися затримати цей зв'язок ще на пару секунд, співрозмовникам через кілька хвилин стане легше спілкуватися, симпатія посилиться.

Краще не намагатися відтворити суперпронікновенний погляд, що вивертає душу навиворіт. Максимум, що це дасть &8212; вигляд оленя, що злякався автомобільних фар. Досить буде простого контакту очі в очі, без будь-яких спроб спокусити. На крайній випадок підійдуть підморгування, але особливих хитрощів в цьому плані краще не використовувати.

2. Випадкові торкання.

Ще один метод, який краще не застосовувати відразу ж. Навіть проста спроба взяти за руку або злегка обійняти за талію може розцінюватися дівчиною як нахабство. Своєчасність таких рухів залежить від характеру дами. Є кілька прикмет, за якими можна зрозуміти, що панянка не проти "випадкових" торкань:

 • Сама першою торкається до хлопця;
 • Весь час скорочує дистанцію;
 • Подовгу дивиться в очі, на руки або губи хлопця;
 • Відверто цікавиться фізичною формою чоловіка;
 • Пропонує сфотографуватися разом.

По початку краще торкатися ненадовго і ніби ненароком. Наприклад, зачепити її кисть, зробивши комплімент , а потім майже відразу прибрати руку. Згодом тривалість такого контакту можна і навіть бажано збільшувати.

3. Віддзеркалення.

Вміння акуратно, непомітно для співрозмовниці відтворювати її руху, міміку, пози і навіть часто вживаються нею слова, може виявитися корисним. Такий метод на підсвідомому рівні дає парі відчувати один одного понятими. А це почуття, в свою чергу, викликає довіру, зближує, робить спілкування менш скутим.

Щоб все не виглядало простим кривлянням або знущанням, важливо робити паузи, повторювати все не раніше, ніж через 20 секунд після дій/слів самої дівчини. Відтворювати можна не все. Якщо чоловік раптом почне накручувати свою бороду або волосся з 1-сантиметрової стрижки на палець, закине ногу на ногу, як його супутниця, виглядати це буде дивно.

4. Схвалення і захват.

Те, як чоловік зустрічає свою знайому, теж дуже важливо. Щенячий захват або холодне «Привіт» навряд чи викличуть у неї бажання бачитися з ним знову. Вона просто вважатиме його або занадто дивним, або удаваним, або незацікавленим.

А ось що може викликати жіночу посмішку, так це щира радість на обличчі чоловіка при її вигляді, комплімент дівчині , захоплений, злегка захоплений погляд. І, звичайно, м'яка посмішка у відповідь.

Якщо хочеться бачити поруч з собою гідну супутницю, доведеться постаратися, проявити винахідливість в методах зваблювання. На нехитрий пікапінг реагують тільки школярки і дами, що імітують їх вік. Тому всебічний підхід так важливий, а тренінги а-ля «як закохати в себе жінку за 5 хвилин» марні. Дотримуючись цих рекомендацій, можна викликати інтерес у симпатичної дівчини і допомогти їй розкрити себе з кращого боку. Адже поруч з чарівним чоловіком вона і сама захоче перетворитися.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео