Назад
Як зачарувати чоловіка за допомогою мови тіла??

Навигация по разделу
Как очаровать мужчину

як зачарувати чоловіка? 5 базових правил

як зачарувати чоловіка, використовуючи його несвідомі інстинкти? За допомогою мови тіла і його спокушають сигналів. Але чи все так просто?

Чому часом красуні не можуть утримати на собі інтерес чоловіків, а сірі мишки зводять їх з розуму? Вся справа не тільки в впевненості і любові до себе, але ще і в сигналах, які передаються несвідомо, на тонкому інстинктивному рівні. Далі мова піде про мову тіла, а точніше про те, як зачарувати чоловіка з його допомогою. Як використовувати таку "зброю" правильно? Чи слід все робити за чіткою схемою або доведеться імпровізувати? Які рухи приковують увагу і зачаровують чоловіків найбільше?

1. Рухи і статика.

Навіть такі прості дії, як привітання або спосіб виходу з транспорту, можуть привернути увагу чоловіка і справити приємне враження. Вони не особливо сильно кидаються в очі, якщо виконувати всі рутинно, не розуміючи, як їх правильно обіграти. Але варто додати краплю шарму, вкласти млосності, еротичності або навіть навпаки, легкості, ніжності &8212; і ефект буде абсолютно протилежним. Одна загальна деталь &8212; жіночність . Якщо не нехтувати нею, то зачарувати чоловіка вийде набагато швидше і надовго.

ХОДА.

Обов'язкові якості &8212; легкість і плавність. Дуже складно закохатися в жінку, яка йде зсутулившись, опустивши голову, ледве відриваючи ноги від землі. А ось розправлені плечі, впевнений, але не різкий крок, легке погойдування стегон будуть виглядати красиво і спокусливо.

Ще один цікавий факт: чоловіки набагато частіше звертають увагу на панянок, які вважають за краще неспішні прогулянки. Спокійне, злегка уповільнене крокування робить рухи більш ковзаючими. До того ж, познайомитися з такою дамою набагато легше, ніж бігти галопом за дівчиною, що розігналася до швидкості переляканого гепарда на допінгу.

Пози.

Закриті пози привносять в розмову ефект скутості, незручності, так як відчувається замкнутість співрозмовниці. Однак це стосується схрещених на грудях або захованих в кишенях рук, уникнення прямого погляду, відвертання від чоловіка. А ось істинно жіноча поза & 8212;» нога на ногу " &8212; в правильному положенні виглядає вже по-іншому. Якщо присісти напівбоком, повернувши корпус до хлопця, так, щоб стегна з талією створили м'який вигин, це буде вигідно підкреслювати фігуру.

Якщо співрозмовники спілкуються стоячи, доведеться придумати, куди подіти руки, щоб вони не бовталися безвольно з боків. Можна злегка притиснути одну долоню до стегна, а другу покласти на талію. А ось обидві руки на талії фіксувати не бажано, це поза агресії, владності. Виставлена вперед і злегка зігнута в коліні нога візуально зробить ноги довшими, якщо стояти впівоберта.

Жестикуляція.

Рухами рук можна залучати і утримувати увагу чоловіка на певній частині тіла. Більш того, є жест, який виражає зацікавленість самої жінки і розпізнається в 10 випадків з 10. Це кокетство з волоссям & 8212; накручування локона на палець, повільний поправлення пасма у особи.

Які рухи можуть спокусити?

 • Гра з біжутерією в зоні декольте або торкання до ключиць.
 • М'яке погладжування оголеної шиї, Якщо волосся зібране.
 • Прикладання кінчиків пальців до губ.
 • Повільне погладжування від колін до стегон і назад.
 • Проведення кистями по овалу обличчя.

Жести виконуються плавно, неквапливо, можна періодично затримувати руки на точках &8212; на улоговинці між ключицями, куточку губ, мочці вуха.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

2. Робота обличчям: міміка.

Вираз обличчя &8212; це не просто індикатор настрої , але ще і спосіб зваблювання. Якщо у панянки буде весь час насуплений лоб, нудьгуючий погляд, втягнуті щоки, навряд чи це вразить хлопця. У хорошому сенсі, у всякому разі.

Є дві частини обличчя, які мають найбільший ефект &8212; очі і губи. При підборі макіяжу це важливо враховувати. Тональні креми, консилери, бронзери, праймери, пудра, рум'яна в макіяжі не грають такої ролі, як правильно нанесені туш, тіні/підводка і блиск/помада.

Очі.

Погляд відіграє одну з найважливіших ролей. Причому важливо не тільки те, як дівчина дивиться на чоловіка, але також і підморгування, кокетливе ляскання віями. Останні нюанси легко відпрацювати самостійно перед дзеркалом. Як же ще залучити чоловіка ?

 • Подивитися на нього з-під напівопущених століття. Однак доведеться спочатку вдома відрепетирувати все, тому що дуже схожий погляд висловлює гордовитість і зневагу.
 • Опустити очі вниз, моргнути і, відкриваючи повіки, відразу подивитися на чоловіка. В ідеалі при цьому злегка опустити голову вниз.
 • Злегка повернути голову в сторону, дивлячись вперед, повільно моргнути і спрямувати погляд на хлопця, не повертаючи голови.

Є ще підсвідомий сигнал а-ля «ти мені подобаєшся»: оглянути кавалера з голови до ніг і назад, а потім м'яко посміхнутися. Погляд максимально швидкий, зверху-вниз-знизу-вгору, на обличчі &8212; ні краплі негативу або скептичної оцінки, інакше такий трюк образить будь-якого співрозмовника.

Губи.

Мила щира посмішка стане прикрасою для будь-якої дівчини. І все ж це не єдиний прийом спокушання. Закушування, Облизування, погладжування губ теж привертають увагу. Однак робити це бажано лише іноді, не переборщуючи з частотою і інтенсивністю. В іншому випадку такі рухи будуть виглядати дивно або пішло, абсолютно не еротично.

Що стосується макіяжу цієї зони, краще підійде матова червона/бордова помада або напівпрозорий блиск натурального відтінку, що створює ефект зволожених губ. Від блискіток і неприродних тонів краще відмовитися.

Пройти тест на закоханість

3. Акустичні дані.

Можна зачарувати чоловіка вокальними даними, при цьому співати зовсім не обов'язково. А ось сам голос, вміння ним керувати, гучність, тембр, розстановка пауз, навіть дихання вкрай важливі в мистецтві зваблювання.

Кардинально міняти свій звичайний тон, пародіювати кого-небудь не доведеться. Навпаки, це неправильно. Фальш відчувається майже відразу, та й забути про постановку голосу і заговорити небажаним тоном теж легко. Тому звучання можна лише трохи підкоригувати, але краще не намагатися його повністю змінити.

Голос і тон.

Багатьох хлопців інтригує грудної оксамитовий голос у жінок з легким ефектом «мурчання». Однак це не означає, що їм подобається занадто низький, грубий або хрипкий звук. М'якість в тоні вітається.

Якщо у дівчини високий тонкий голос, у неї теж є шанс зачарувати їм молодої людини. Але в такому випадку їй краще стежити за гучністю своєї промови. Якщо звучання дзвінке саме по собі, бажано розмовляти злегка тихіше, ніж зазвичай. А ось сухому голосу можна надати звучності, але, природно, не переходити на крик.

Паузи.

Паузи в мові дозволяють перевірити, наскільки уважно хлопець слухає розповідь співрозмовниці. Якщо це так, Він видасть легку нетерплячість &8212; попросить продовжити історію, подасться вперед, сконцентрує погляд ще сильніше і т.п. але це не всі переваги пауз. Вони інтригують, роблять мімічні або жестові рухи більш помітними.

Однак використовувати паузи часто або просто так не можна, інакше все буде виглядати безглуздо, дивно. Зволікання можна зробити, щоб млосно зітхнути, посміхнутися в самий захоплюючий момент розповіді заради інтриги, зробити ковток напою, прибрати пасмо за вухо, поглянути прямо в очі. Тривалість заминки & 8212; не довше 3-4 секунд.

Сміх.

Принцип в цілому схожий на той, який використовується з голосом. Грудної сміх притягує, писк-вереск-фальцет відштовхує. Нещирість в цьому плані помітна ще більше, ніж в тоні, тому нерозумно хихикати небажано. Гучність доведеться контролювати, так як розкотистий регіт &8212; ознака поганого тону, невихованості.

Хлопці також читають жіночі статті. Просто з цікавості. Тому вони явно в курсі ради»смійся над усіма його жартами". Помітивши таку поведінку, співрозмовник може образитися. Якщо хочеться заохотити почуття гумору свого знайомого, часом досить просто посмішки, а не постійного сміху.

4. Взаємодія з чоловіком.

Мову тіла можна прекрасно обігравати у взаємодії з партнером. Причому контакт може бути як на фізичному рівні, так і на психологічному. В ідеалі задіяти обидва варіанти, так ефект буде помітніше.

Ці методи допомагають зачарувати співрозмовника, залучити його на підсвідомому рівні і явно показати свою симпатію. Іноді це важливо, так як чоловіки рідко розуміють завуальовані жіночі натяки і можуть до останнього сумніватися в зацікавленості своїх супутниць.

Торкання.

Звичайно, доторкатися до хлопця на перших хвилинах побачення або просто зустрічі не бажано. Переходити до таких прийомів краще пізніше, коли пара стане трохи ближче. При цьому дотик до чоловіка дасть йому невербальний сигнал про те, що він може робити те ж саме. Якщо немає бажання закінчити зустріч в ліжку, краще стежити за типом своїх рухів, не роблячи їх занадто спокусливими або двозначними. В іншому випадку є ризик того, що партнер сприйме все як заклик до «активних дій».

Торкатися можна до його рук, плечей. Доторкання до колін, шиї, волосся вже більш інтимні, але все ще дозволені. А ось стегна, груди, живіт краще не чіпати, особливо на перших побаченнях .

Прийом віддзеркалення.

Це психологічний трюк, який на інстинктивному рівні виражає щось на кшталт «ми на одній сторінці, я своя людина, ти можеш мені довіряти». Суть його в тому, щоб непомітно для співрозмовника намагатися відтворювати особливості його поведінки. Це повторення слів-паразитів, підлаштовування під гучність мови, копіювання пози.

Часто використовувати цю техніку небажано, і вже тим більше краще не повторювати що-небудь за чоловіком миттєво, краще почекати хоча б хвилину-другу. Переходи важливо виконувати плавно, природно, не приковуючи в цей момент увагу до своїх рухів, змін в голосі і т.п. техніка, незважаючи на простоту, досить складна і вимагає великої практики. Так що почати варто на просто знайомих, колег і друзів і тільки потім використовувати при романтичних зустрічах.

5. Зовнішній вигляд.

Наряд жінки &8212; це, звичайно, не зовсім мова тіла, але очевидно впливає на те, як будуть сприйматися її руху, жести і міміка. Як краще одягнутися на побачення, щоб зачарувати свого супутника?

 • Оголені плечі та коліна виглядають сексуально. Головне, не переборщити з еротикою, яка занадто легко і швидко переходить в вульгарність.
 • Тонкі немасивні аксесуари (особливо кулони і браслети) підкреслюють жіночність, додають витонченості.
 • Розпущене локони надають ніжності, кіски і хвостики &8212; грайливості, високі зібрані зачіски &8212; елегантності.
 • Каблук вигідно стрункішою, але від шпильок або занадто високого підйому краще відмовитися.
 • Колготки в сітку, чокери, міні-спідниці, відверте декольте і корсети часто мають погану славу. Обережніше з цими деталями.
 • Видима відсутність ліфчика зачаровує, приковує, поневолює і взагалі відкриває шляхи для маніпуляції. Але дуже часто йде укупі з упередженою думкою і фокусуванням явно не на багатому внутрішньому світі.

Знаючи, як зачарувати чоловіка, можна впевнено отримати квиток на друге побачення , закохати в себе заново, вийти з набридла френдзони. Причому використання методів не вимагає якихось сакральних знань, грошових витрат або навіть довгої практики. Зате мова тіла дуже часто не прощає невпевненості в собі і заниженої самооцінки . Тут над собою все ж доведеться добре попрацювати. Далі справа за малим &8212; крапля удачі, відповідна обстановка і трохи романтичної магії.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео