Назад
Пікап: що це таке і навіщо потрібні чоловічі тренінги??

Навигация по разделу
пикап

Що таке пікап і тренінги для чоловіків?

Що таке пікап і пікапери? Як він з'явився і як йому навчитися? Чи варто відвідувати чоловічі тренінги і які є плюси і мінуси?

Пікап – відносно нове, і досить стрімко набирає бали популярності рух. Сам термін, в 1995-му виник після проведеного Сергієм Огурцовим знаменитого форуму з інтригуючою назвою RU.PICKUP, перекладається досить просто: pick up – знайомство.

Що таке пікап?

Пікап — це науково обгрунтовані практики розвитку особистості, що дозволяють в значній мірі збільшити привабливість чоловіка для жінок і навпаки. Однак, говорити про сучасний пікап лише як про теорії і практиках спокушання наміченої жертви &8212; було б помилкою.

В основі практик пікапа лежить багатовіковий досвід відносин статей, і мистецтва спокушання, без яких навряд чи стало б можливим продовження життя на землі. А найпершим і найбільш вдалим пікапом можна вважати пропозицію Євою Адаму нещасливого яблука. З числа прославилися цілком реальних і вигаданих героїв, найбільш успішними пікаперами можна вважати Казанову, Джеймса Бонда і героя вітчизняних анекдотів &8212; поручика Ржевського.

Засновником першої школи пікапа прийнято вважати автора з'явився на прилавках в 1992 році і моментально став популярним керівництва «як затягнути в ліжко» " &8212; Росса Джеффріса . Книга призначалася для чоловіків і містила цілий ряд практичних вказівок, здатних прискорити момент знайомства з дівчиною, заволодіти її увагою, і, в кінцевому рахунку, як і випливає з самої назви бестселера, &8212; затягнути її в ліжко.

Однак з тих пір багато положень, запропонованої Джеффрісом теорії пікапа були багаторазово переглянуті і доповнені. Змінився сам погляд на об'єкт пікапа, і з'явилося поняття «екологічності» відносин, що припускає неприпустимість ставлення до особи протилежної статі, лише як до об'єкта маніпуляцій, здатних заподіяти серйозні психологічні травми.

Теорії пікапа

При цьому, професійний пікап тренінг пропонує повну систему теоретичних і практичних підходів знань і навичок.

Виникають все нові і нові школи пікапа, з'явилася своєрідна пікап-термінологія. Серед найбільш відомих шкіл пікапа: американська Speed Seduction, заснована на першому творінні Джеффріса, Mystery's 3 в основу якої покладена теорія Марковика про важливість «демонстрації» суб'єктом високої цінності або просто DHV, школа RSD, що підтримує погляди відомого пікап-тренера TD (псевдонім автора ідеї &8212; Оуена Кука). Досить популярна школа З & amp;F, в якій найбільш популярними на теорію і практику пікапа залишаються погляди веселуна ДеАнжело.

Існує і школа вітчизняного пікапа з інтригуючою назвою РМЕС. Вітчизняні пікап-майстри уникають крайнощів, розумно поєднуючи техніки відразу декількох зарубіжних шкіл. Головною ідеєю, запропонованою РМЕС і з успіхом підхопленою багатьма зарубіжними школами, залишається теорія 120 балів.

Теорія 120 балів.

Відповідно до її положень, для жінки, яка оцінює чоловіка, найбільш важливі 6 параметрів. Це загальний зовнішній вигляд, змістовність і манера розмови, обрана чоловіком, його внутрішній стан, місце, яке він в даний час займає в соціальній піраміді і його безпосереднє оточення.

При цьому, значимість параметрів в кожному окремому випадку може змінюватися, проте всі вони неодмінно враховуються. Таким чином, оцінити власну привабливість для жінок кожен чоловік може виходячи із зазначених 6 параметрів, в кожному пункті оцінюючи себе за 20-бальною шкалою. Якщо вам вдалося набрати 120 балів – в очах кожної жінки ви чарівні.

Вітчизняна ж школа пікапа запропонувала і так звану модель 3м. або модель 3 побачень: саме знайомство, зацікавити дівчину , або по іншому, чарівність супутниці на другому і саме спокушання на третьому.

Однак, як би не були різноманітні теорії пікапа, сьогодні суть його зводиться до головного: жодна теорія не дасть результату без ретельної роботи над собою, своїм чином, звичками, судженнями і ерудицією.

Варто додати, що пікап вже перестав бути виключно чоловічим захопленням. По всьому світу відкривається все більше шкіл жіночого пікапа.

Пройти тест на сексуальність

Хто такі пікапери?

Багато твердо впевнені, що пікапер – всього лише жалюгідний озлоблений невдаха, завчив кілька прийомів спокушання, цинічний споживач. Це негідник, який вважає всіх дівчат чимось на зразок говорять ляльок з секс-шопу, від якого хочеться триматися подалі.

Другий полюс – ідеальний пікапер. Людина, інтереси якого не обмежені одним тільки «спортивним спокушанням», різнобічно розвинена і розвивається особистість. Основи пікапа він використовує в "мирних" цілях, в його житті є місце для глибоких щирих відносин.

Особливі складності виникають і тому, що досвідчений пікапер незалежно від його наближеності до будь-якого з двох полюсів вміє діяти дуже тонко, так, що «мішень» не підозрює підступу.

Завдання пікапера – переконати жінку, що вона по вуха закохана в нього, такого чарівного, і що він потрібен жінці більше, ніж вона йому. Але вищий пілотаж пікаперської майстерності-точно так же переконати жінку, що їй ці відносини абсолютно не потрібні, коли вони перестають цікавити успішного мисливця.

Якщо переглянути масу оголошень про набір на пікап тренінги, то всі вони виглядають абсолютно нешкідливо і привабливо. Дійсно, хіба так погано, що невпевнений у собі юнак позбудеться якихось комплексів і нарешті зважиться підійти до вподобаної дівчини? Хіба погано, що хлопець почне стежити за власною зовнішністю і здоров'ям, навчиться основам флірту , що невдаха перетвориться на успішну людину і візьме від життя те, що йому потрібно для щастя?

На ділі ж світ пікапа не настільки однозначний. Будь-яку ідею, найсвітлішу і гуманну можна опошлити, вивернути навиворіт, що власне і сталося. Серед творців пікаперських технік теж були люди, з різними поглядами на життя і відносини між статями. У різних школах пікапа на чільне місце ставляться різні цінності-від знайомств з дівчатами, техніки спокушання в найчистішому, примітивному вигляді, до серйозної роботи над власним особистісним зростанням. Більш того, кожен, хто приходить на курси, ставить перед собою свої цілі.

Пікаперські тренінги та курси

Недалекі, закомплексовані хлопці йдуть навчатися, сподіваючись на те, що після успішного закінчення курсів весь світ опиниться біля їхніх ніг. Однак людина-істота лінива. Серед випускників пікаперських курсів не так багато справжніх діамантів, які перейнялися основною ідеєю пікапа: стати цікавою особистістю. Навіщо працювати, якщо в запасі є дієві, практично безвідмовні прийоми? Просто користуєшся ними і отримуєш задоволення від життя без жодних зобов'язань. Такі люди надалі застосовують техніки маніпулювання досить незграбно і дискредитують весь пікаперський рух. Багато ігнорують пункт про максимально безболісний розрив відносин, що теж не додає привабливості середньостатистичному пікаперу.

Ще одна проблема, до якої пікапери мають дуже опосередковане відношення. Попит стимулює пропозицію і не всі курси доносять до своїх слухачів ту саму ідею особистісного зростання. Переважній більшості початківців спокусників вона просто нецікава. Навіть в тих випадках, коли хлопець щиро хоче змінитися і змінити життя в кращу сторону, це не завжди виходить. Так, людина отримує навик швидко справляти враження, викликати прихильність до себе, домогтися дівчину , але як розвивати відносини він не представляє.

Пікап – це дуже хороший і корисний інструмент для зав'язування стосунків, але не панацея чи чарівна паличка. Якщо чоловік шукає глибоких щирих відносин і готовий працювати над ними – прийоми пікапа підуть на користь обом сторонам. Якщо ж людина готова тільки отримувати, не даючи нічого натомість, вороже налаштований по відношенню до жінок – корисний інструмент рано чи пізно спрацює проти нього самого.

Чоловічі тренінги.

На тлі всього цього розмаїття виділяються так звані чоловічі тренінги. Вже одна назва може викликати цікавість. Що ж таке, на думку авторів цих тренінгів, "бути чоловіком"? Щоб про це дізнатися, можна для початку ознайомитися хоча б з одним з рекламних оголошень. Виявляється, це не більше і не менше як «вміти налагоджувати стосунки з жінкою». Саме по собі це справа хороша, так як знати і, головне, розуміти, чого хоче протилежна стать, принаймні, не завадить. Більш того, спостереження показують, що деяким це життєво необхідно.

Існують адже і інші області життя, де без прояву чоловічих якостей неможливо обійтися. Наприклад, виховання дітей, відносини з батьками, робота, нарешті. І скрізь необхідно проявляти себе з сильної сторони. Але цього чомусь не вчать. Але ж відомо, що якщо чоловік проявляє себе сильним в зазначених областях, то і жіноча увага йому забезпечено.

Що стосується «чистих» тренінгів, то всі вони спрямовані тільки на спокушання, про розвиток відносин на них говорять дуже рідко. Відвідуючи їх, потрібно пам'ятати, що книги по пікапу читають не тільки чоловіки. Так що деякі "прийоми«, що відпрацьовуються на таких тренінгах, можуть бути вже давно і прекрасно відомі протилежній стороні і просто»не спрацювати". Навіть у потрібний час і в потрібному місці.

Втім, і «філософія» подібних тренінгів видається дещо сумнівною. Як правило, вона представляє дівчину у вигляді «сейфа, який потрібно зламати» за допомогою будь-яких хитрих прийомів. З одного боку, слава «великого спокусника» може сильно підняти самооцінку конкретного індивіда, але, з іншого, навряд чи варто починати відносини з обману і маніпуляції. Зазвичай це ні до чого доброго не призводить. Втім, не заважає відвідати пікап тренінг і тим, хто розлучений або знаходиться на межі розриву відносин. Однак зразковим сім'янином на чоловічому пікап тренінгу нічого робити. Не варто витрачати час на таке додаткове «навчання» і людям з адекватною самооцінкою.

Чоловічі тренінги особистої сили.

Вважається, що вони здатні допомогти придбати брутальність, стати більш впевненим і пробивним, але в цьому випадку може існувати небезпека того, що найближче оточення перестане розуміти такого «мачо» нерідкі випадки, коли випускник таких тренінгів починає застосовувати свої нові навички на всіх, хто ненароком підвернеться під його брутальну длань. Саме тому перш ніж відвідувати такі заняття потрібно завжди ставити собі конкретну мету.

Кому можуть знадобитися пікап тренінги?

Перш за все, молодим людям, у яких не вистачає сміливості для того щоб підійти і познайомитися з дівчиною . Найцікавіше, що багато хто з них вважають, що для цього потрібно знати якесь чарівне слово чи володіти якщо не сексапільністю, то, щонайменше, креативним почуттям гумору. Зовсім не обов'язково. Навіщо рядитися в чужі одягу і нервово поводити плечима, відчуваючи, що "костюмчик" погано сидить? А ось створити героя з того, що є, якраз і допоможе хороший пікап тренінг.

Існують певні категорії людей, які відвідують тренінги просто з інтересу або для того щоб просто дізнатися щось нове і отримати свіжі враження. В цьому випадку, звичайно відвідування тренінгів може принести певну користь.

Ну, як і будь-яке явище ринку, пікап тренінги спрямовані на задоволення певних запитів. У одних такі запити є, А У інших відсутні. Саме тому питання про необхідність відвідування тренінгів кожен повинен вирішувати для себе сам. Але при цьому потрібно зберігати тверезість мислення і проявляти частку здорового скептицизму. Тільки в цьому випадку можна сподіватися, що відвідування пікап тренінгів дасть необхідний результат і зробить життя більш цікавою.

Пройти тест Фрейда

Секрети чоловічих тренінгів.

Ви цього не знайдете на сайті жодного тренера, але до 50% учасників йдуть взагалі без результатів, ще 40% отримують тимчасовий результат під час тренінгу, під натиском мотивації ведучого і супорта. Але після закінчення, швидко повертаються в звичайний стан. І тільки одиниці набувають жадані навички. Чому ж це відбувається?

Основним методом таких курсів є примус, під керівництвом тренерів, переступати через свої комплекси, бар'єри, робити те, чого зовсім не хочеться, рухатися через страх, переступаючи його. Деякі намагаються працювати і на більш глибокому рівні, але на увазі короткого часу, просто не в змозі досягти бажаного результату і повноцінно навчити спокушання і флірту.

Підготовка до тренінгу для чоловіків.

Тому варто почати з виявлення тих внутрішніх обмежень, які заважають стати успішним. Звичайно це ідеально робити під керівництвом психолога, але не кожен зважиться на це. Самостійний процес зазвичай довший, але зараз відкрита маса інформації на цю тему, і при бажанні все можна знайти. Або просто пошукати психологічні тренінги по виявленню і зняттю обмежуючих переконань. Після цього можна працювати над самооцінкою або в загальному особистісним зростанням.

Все це, в тій чи іншій мірі, дається і на самому тренінгу для чоловіків, але для того щоб увібрати, або як самі тренера кажуть, вбудувати зміни – необхідний час. А під час проходження курсу, цього часу якраз і не буде.

На тренінгах для чоловіків не дають «чарівної таблетки».

Всі тренінги це наполеглива робота над собою, над своїми страхами. Але найважливішим моментом є не сам факт подолання цього страху, що зробити вас змусять так чи інакше, а усвідомлення того звідки ці проблеми з'явилися, які помилкові переконання були передумовами до виникнення цього страху. Тільки прийнявши це-від страху можна позбутися.

Що стосується вибору, який з пікап тренінгів підходить, то порад кілька. Сам ведучий повинен вам імпонувати.  Справа в тому, що під час занять йде копіювання поведінки тренера, а це досить важко зробити, якщо він вам неприємний. Крім того, звичайно впливає досвід проведення таких заходів. Кількість помічників, або як їх називають супортів, має величезне значення.

Адже саме вони будуть вас мотивувати і стежити за виконанням вправ. Тому варто поцікавитися, скільки їх буде і скільки людей група. Нормальним співвідношенням буде, не більше п'яти учасників, на одного помічника.

І якщо ви правильно підготуєтеся до цього заходу, виберете вдалий для вас варіант чоловічого тренінгу, і найголовніше, пройдете його з хорошим настроєм, виконуючи всі завдання – то все вийде!

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео