Назад
Відносини: що це таке і як знайти для них партнера??

Навигация по разделу
Что такое отношения

Що таке стосунки між хлопцем і дівчиною?

Що таке стосунки між хлопцем і дівчиною і що вони включають? Як відшукати собі відповідну пару? 9 базових порад як знайти партнера

Чи є якісь правила щодо пошуку партнера для стосунків? У цьому питанні немає жорстких кордонів або вказівок, проте кілька рекомендацій прискорять весь процес. Крім того, ці поради допоможуть відшукати дійсно підходящу людину для себе, з яким вийде побудувати щось серйозне, міцне. Які кроки доведеться зробити? У чому полягають правила "любовного пошуку", що таке відносини в цілому і які обов'язкові ознаки у них є?

Що таке стосунки?

Відносини — це романтичний зв'язок між двома (рідко &8212; трьома і більше) людьми, яка включає певні правила поведінки в цій парі/групі. Принципи взаємодії вибираються партнерами індивідуально, тому вимоги в одних союзах можуть кардинально відрізнятися від поглядів в інших.

Відносини бувають ніжними, складними, пристрасними, спокійними, бурхливими, нерівними, таємними і т. д. за різноманітністю найбільший інтерес і одночасно спірність частіше викликають такі взаємини:

Пройти тест на сумісність

 • Платонічні & 8212; без сексуальних зв'язків, альтруїстичні ;
 • Абьюзивні & 8212; морально і / або фізично насильницькі;
 • За розрахунком &8212; без любові, засновані виключно на вигоді;
 • Вільні & 8212; без зобов'язань, претензій, з'ясувань;
 • На одну ніч &8212; одноразова зустріч заради сексу.

Здорові довгострокові відносини між хлопцем і дівчиною обов'язково будуються на обопільній підтримці, турботі, розумінні, вірності, повазі , серйозних почуттях. Без них вони стають або швидкоплинними, або дуже проблемними. Як зрозуміти, що зв'язок між людьми називається саме романтичними відносинами? Вони припускають:

 • Часте різноманітне спілкування (від особистих до побутових питань);
 • Розвиток, перехід з одного етапу в інший;
 • Поінформованість пари про почуття один одного, бажання бути разом;
 • Планування життя з урахуванням цінностей, поглядів партнера;
 • Зазвичай небажання робити зі свого союзу таємницю (крім випадків, коли розголос піддає когось небезпеці).

Перехідним етапом від просто знайомства до відносин зазвичай служить визнання в почуттях або пряма пропозиція бути разом, рідше секс. Офіційним союзом називають зв'язок, яка або зареєстрована і підтверджена державними структурами, або не має непорозумінь у самих партнерів в плані обопільного статусу, при цьому не прихована від суспільства.

Як знайти партнера для стосунків?

1. Виходити з дому.

Навряд чи вийде собі когось знайти, якщо цілодобово перебувати в чотирьох стінах. Звичайно, є ще» всесильний " Інтернет, але побачення все одно доведеться проводити в реальності, якщо немає бажання залишитися назавжди в павутині всесвітньої мережі. Навіть просто прогулянки по місту вже підвищать шанси знайти людину, з яким вийшло б щось побудувати.

Є місця, познайомитися з дівчиною або хлопцем в яких легше, де сама атмосфера схиляє до спілкування, легкості. Наприклад:

 • Кафе, бістро, піцерії, бари;
 • Відкриті майданчики фестивалів, ярмарків, концертів;
 • Парки & 8212; природні, для вигулу вихованців або атракціонні;
 • Транспорт для тривалих поїздок( особливо поїзда);
 • Виставки, галереї відкритого типу (музеї не підійдуть);
 • Навчальні (в тому числі курси, гуртки) заклади (робітники & 8212; тільки вибірково, в залежності від ставлення керівництва до службових романів);
 • Пляжі, газони для пікніків, навіть сектори фанатів на стадіонах.

Є також локації, де знайомитися можна і навіть виходить, проте там доведеться враховувати специфічні особливості. Наприклад, спілкування в нічному клубі навряд чи закінчиться чимось серйозним. Спроба заговорити в спортзалі під час того, як людина займається спортом, завершиться його роздратуванням. А бажання познайомитися в супермаркеті у відділі дитячого харчування швидше за все виявиться недоречним.

2. Розвивати навик спілкування.

Ця порада включає відразу дві рекомендації &8212; не закриватися від спілкування в цілому і тренувати свій рівень комунікабельності . Хоча друге вже вимагає першого, так як практика &8212; обов'язкова частина вміння бути хорошим співрозмовником. Як можна розвивати навик, крім як частіше спілкуватися? Кілька додаткових способів:

 • Проходити курси з комунікацій (можна онлайн, хоча реальні групові з домашнім завданням, його перевіркою будуть ефективніше);
 • Читати літературу / дивитися відео людей, у яких ця здатність знаходиться на більш високому рівні розвитку;
 • Писати твори & 8212; вони добре розширюють лексикон, вміння правильно складати речення, при цьому не вимагають швидкої реакції, як при реальній розмові;
 • Позбавлятися від поганих звичок на кшталт спроб перебивати, занадто багато говорити або, навпаки, довго мовчати;
 • Робити перекази, причому як деталізовані, так і загальні;
 • Шукати на сайтах підбірки питань для побачення або знайомства, намагатися відповідати на них і коротко, і розгорнуто.

Хороші знання в комунікації будуть корисні на будь-якому етапі відносин, зроблять знайомство і зближення більш легкими, цікавими.

Пройти тест на тип особистості

3. Використовувати додаткові можливості.

Самотність нікому не подобається, тому способів боротися з ним придумано багато. Крім знайомства в соціальних мережах і при випадкових зустрічах, як ще можна шукати собі партнера? З цим впораються:

 • Швидкі побачення та інші зустрічі для ініціативних одинаків;
 • Мобільні додатки для знайомств;
 • Перегляд оточення(можливо, друг виявиться відмінним хлопцем, а тиха мила колега на побаченні розкриється з несподіваного боку);
 • Створення паперових / глянцевих оголошень для романтичного знайомства (можна розклеювати їх на інформаційних дошках або роздавати на вулиці, як промоутер);
 • Хештеги . Так, це частина соцмереж, але дуже недооцінена в плані знайомств. Найкраще підійдуть Instagram і Twitter.

Користуватися хоча б одним методом &8212; це вже добре, але процес піде швидше, якщо поєднати кілька варіантів. Заодно можна буде спробувати щось нове для себе, зрозуміти, які способи найбільш комфортні, ефективні.

4. Усвідомити свої бажання і пріоритети.

Складно шукати партнера, якщо не мати поняття, що саме в людях приваблює, а що відштовхує. Одні вважають за краще спілкування з яскравими, самовпевненими, наполегливими, амбітними особистостями, інших вони ж дратують або лякають. Які питання можна собі задати?

 • Чи є у мене вимоги до віку, зовнішнього вигляду?
 • З яким характером , темпераментом я зможу уживатися?
 • Наскільки для мене важливі політичні, релігійні, особистісні, побутові погляди партнера?
 • На який тип відносин я розраховую?
 • Чого я точно не зможу прийняти?

Важливо також відокремлювати просто «я хочу» від «мені треба». Тому що, наприклад, якщо емоційний ефектний холерик захоче собі таку ж активну невгамовну пару, швидше за все почнеться боротьба за лідерство у відносинах. Зате у нього найімовірніше складеться все з діяльним раціональним сангвініком або врівноваженим флегматиком .

Пройти тест на темперамент

5. Дивитися на все реалістично.

Ідеальних людей чи стосунків не існує. Все вимагає вдумливого підходу, експериментів, роботи над помилками, розвитку. Якщо очікування від партнера завищені або занадто суворі, пошуки своєї людини розтягнуться на все життя.

Важливо думати не тільки про те, якими плюсами в ідеалі буде володіти об'єкт симпатії, але ще і які мінуси вийде прийняти. хтось легко мириться з тим, що партнер курить, в іншого не виникне серйозних проблем із зайвою мовчазністю або гіперактивністю співмешканця.

Те ж стосується думки, що зближення відбудеться швидко, весілля організовується через рік, а дітей обов'язково будуть кликати Васею і Вікою. У знайомстві завжди є етап притирання & 8212; спроби дізнатися нову людину, оцінити різницю, пом'якшити гострі кути відмінностей. Деякі точки зору зміняться, якщо це допоможе стати ближче і при цьому не торкнеться чиїхось головних життєвих принципів.

6. Проявляти гнучкість.

Погляди кожної людини змінюються разом із зростанням досвіду, переживанням нових ситуацій, переоцінкою пріоритетів. Те, що здається важливим зараз, можливо, повністю зітреться з пам'яті через п'ять років. Немає сенсу триматися при цьому за старі переконання, навіть якщо нові їм суперечать.

Після невдалих відносин важливо робити висновки, знаходити свої помилки і жити далі, намагаючись їх не повторювати. Це вже вимагає гнучкості розуму і характеру. Пошук пари і період зближення пройдуть набагато легше, якщо розвинути в собі таку якість.

7. Не забувати про саморозвиток.

Складно полюбити того, хто абсолютно не хоче з себе що-небудь представляти, прагнути до кращого. Якщо людина настільки халатно ставиться до себе, наскільки ж пасивним він виявиться в стосунках? До того ж, саморозвиток &8212; це :

 • Хороший спосіб пізнати і зрозуміти себе;
 • Резонна причина підвищити вимоги до потенційного партнера;
 • Пряме позбавлення від нудьги і почуття гложущего самотності;
 • Поліпшення якості свого життя, можливостей в ній;
 • Більший інтерес, захоплення з боку оточуючих.

Коли на горизонті з'явиться перспективний партнер, доведеться відповідати, так як у нього теж є свої запити. Вивчати нецікаві для себе теми, розбиратися з суперскладними завданнями при цьому не доведеться. Досить вибрати пару основних напрямків під свої інтереси і рухатися в бік їх поглиблення.

8. Долати комплекси.

Проблеми з самооцінкою &8212; найпоширеніша причина, через яку люди вибирають паразитичних, абьюзивних або пасивних партнерів. В глибині душі жертви впевнені, що заслуговують покарань, пов'язаних з такими відносинами, а тому не поспішають обривати хворобливий зв'язок.

Іноді для подолання основних комплексів достатньо бажання і рішучості в діях. Однак частіше доводиться вдаватися до професійної допомоги. Втім, знайти собі психотерапевта &8212; не найскладніше завдання. Головне &8212; змусити себе придушити страх, збентеження перед сеансом, щоб з'явитися на нього, дозволити собі відкритися. Але хіба гарне життя і щасливі стосунки того не варті?

9. Запастися терпінням.

Скільки старань не вкладати, а часом обставини стають перешкодою до отримання очікуваного результату. Наприклад, якщо людина живе в невеликому селищі, де не знайшов собі пару, але поки не може переїхати у велике місто. Ситуація може змусити його розчаруватися в пошуках, кинути спроби. В цьому і полягає помилка. На жаль, але миттєвий результат & 8212; вельми рідкісне явище. Найчастіше доводиться витрачати такий цінний ресурс, як час. Є кілька рішень:

 • Тимчасово переключитися на щось інше, щоб не дозволяти поганим думкам відвідувати голову;
 • Сконцентруватися на подоланні перешкод, якщо є така можливість;
 • Використовувати часткові альтернативи (людині з прикладу вище досить познайомитися з кимось в Інтернеті і спілкуватися так до переїзду).

Здається, що причина невдач полягає виключно в долі , псування, інших забобонах? Що не може довгий невезіння бути просто збігом обставин? Тоді саме час детальніше ознайомитися з теорією ймовірності.

Перш ніж починати пошуки партнера, краще спочатку зрозуміти, що таке відносини взагалі, якими вони можуть бути. Туманні розмиті очікування від майбутнього союзу приведуть лише до марної трати часу і нервів. Людина несвідомо тягнеться до абьюзівним, болючим або приреченим на провал зв'язків до тих пір, поки внутрішні травми не будуть ретельно опрацьовані. Однак поради з цієї статті підкажуть, як таких проблем уникнути, зробивши пошуки любові успішними, вартими всіх зусиль.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео