Назад
Освідчення в коханні дівчині: 21 робочих способу

Навигация по разделу
Признание в любви девушке

Як зробити визнання в любові дівчині?

Як зробити визнання в любові дівчині? У цьому списку знайдуться як прості, класичні способи, так і більш хитромудрі, але незвичайні, добре запам'ятовуються

Як відкрити коханій жінці таємницю про те, що вона небайдужа? Складно сказати відразу, який спосіб більше її вразить або порадує. І що робити, якщо при цьому в голову не приходить нічого досить цікавого? Ситуацію врятує цей список. Він підкаже, яким може бути визнання в любові дівчині, урізноманітнює вибір, описавши кілька неоднакових методів. Хлопцеві залишиться тільки вибрати варіант, який більше сподобається йому, підійде для його обраниці, &8212; і пора переходити до справи.

1. Напис на асфальті.

Один з класичних, надійних способів зробити дівчині приємно і разом з тим зізнатися їй у своїх почуттях. Щоб не виникло непорозуміння, краще встати поруч з написом «Я люблю тебе» і зателефонувати коханій, щоб вона виглянула з вікна. В іншому випадку вона може засумніватися, що фраза призначена їй, або не зрозуміти, ким цей рядок була написана.

Однак доведеться бути обережним. Цей метод не підійде, якщо у панянки суворі сусіди або батьки, які не схвалять такої публічності або псування асфальту. Тоді бажано спробувати викласти визнання чимось, а не малювати його. Взимку хорошою заміною стане напис на снігу, яку краще добре витоптати або написати, використовуючи балончик з фарбою, щоб її було краще видно.

Пройти тест на сумісність

2. У парку атракціонів.

Якщо обраниця любить кататися на атракціонах і весело проводити час, це відмінний метод. Можна провести день в такому парку разом з солодкою ватою, іграшками, брелоками, сувенірами з тиру. А саме визнання доведеться залишити наостанок, як завершальний сюрприз.

Найбільш романтичним вважається відкриття своїх почуттів в кабіні колеса огляду на самій верхній точці підйому. Це подарує трохи приватності, можливості вільно розділити обопільну радість . Однак є свої ризики. Наприклад, якщо дама серця не впевнена в своїх почуттях або вони не взаємні, весь спуск буде проходити в незручній тиші. Те ж саме швидше за все станеться, якщо вона дуже сильно боїться висоти. Або вона взагалі відмовиться від поїздки, або їй явно буде не до зізнань.

3. Відеозапис.

Записати Відеоролик &8212; ще один хороший спосіб вразити свою жінку. В Інтернеті вистачає безкоштовних онлайн-редакторів для відео, які допоможуть зробити відео красивим і оригінальним. В іншому все залежить від уяви чоловіка. Він, наприклад, може створити такі ролики:

 • «німі", де йому не доведеться нічого говорити, а всі фрази будуть написані;
 • З часткою доброго гумору, це розрядить збентеження;
 • З сюжетом, де головний герой вирушає на пошуки любові;
 • Зі спецефектами, щоб показати силу почуттів.

Непогано буде придумати красиве інтро або поставити замість нього спільне фото. Їм же можна закінчити видеопризнание. Основний посил буде стосуватися самих любовних переживань, того, коли і чому вони виникли, як вплинули на хлопця.

4. Пісня або вірш.

Пісні або вірші про закоханість власного твору показують, що в чоловікові є романтика, він готовий вкладатися у відносини, а не відбуватися дрібницями.

Вірші краще розповідати трохи тихим м'яким голосом, дивлячись дівчині в очі, тримаючи її за руку. Це створить більш інтимну обстановку, нерозривний зв'язок, так як увага панянки буде сконцентровано тільки на словах, погляді її шанувальника.

Для пісні можна включити який-небудь музичний мінус, але краще, щоб вона звучала під гітару. Однак якщо хлопець не вміє грати на цьому інструменті, краще не просити когось іншого це зробити замість нього. Нехай пара залишиться наодинці, тоді дівчина відчує близькість і хлопцеві буде не так ніяково співати для неї.

5. Плакат.

Акуратний плакат з написом в центрі «я люблю тебе» стане згодом хорошим нагадуванням про одкровення, символом романтичних почуттів. Щоб він не виглядав порожнім, крім фрази можна додати ще:

 • 10, 50 або 100 причин, чому, за що дівчина подобається хлопцю, компліменти їй ;
 • Її портрет, якщо молода людина вміє малювати або готовий замовити малюнок;
 • Смішні порівняння почуттів ("люблю тебе більше, ніж солодощі», "люблю так, що вулкани прокидаються"»;
 • Просто красиві картинки закоханих пар (не фото, а ескізи, комікси і т. п.);
 • Карикатуру самого шанувальника з вискакує з грудей серцем.

Показувати такий плакат посеред багатолюдної вулиці або в домашній відокремленій обстановці, вирішує сам чоловік в залежності від своєї впевненості в собі , переваг його супутниці.

Пройти тест на впевненість у собі

6. Колаж з фотографій.

Якщо у пари є кілька спільних фотографій, буде зд о рово з'єднати їх в красивий колаж. В ідеалі ще роздрукувати його і вручити особисто, а не прикріпити на стіну в соціальній мережі.

Саме визнання краще розмістити або зі зворотного боку фотокартки, або під самими фото, заодно додавши кілька милі слова під кожною з ілюстрацій. Фон глянцевого листа для фотографій теж бажано підібрати відповідно до події. Серця, милі пари, червоний колір, цілуються або закохані смайли і схожі картинки зазвичай асоціюються з такою темою. Однак подобаються вони не всім дівчатам. Якщо обраниця відноситься саме до такого типажу, на фон краще помістити щось, що викличе її посмішку, хоча не буде пов'язано з любовною тематикою.

7. Допомога друзів.

Задіяти приятелів бажано не тільки для того, щоб влаштувати більш масштабне визнання, але ще і щоб отримати підтримку від них. Друзі допоможуть знизити нервозність, відчути себе впевненіше.

Можна роздати кожному з товаришів по троянді і попросити їх по черзі підійти до жінки, вручивши квітка і сказавши, що Толя/Петя/Вася її любить. Потім їм краще піти, щоб партнери залишилися наодинці, обговорили все. Якщо дівчина не знайома з друзями хлопця, вони можуть підходити до пари під час їх прогулянки і говорити про симпатії її кавалера, щоб все було ще більш несподівано.

Проблема може з'явитися, якщо дівчина не любить публічності, категорично проти присутності третьої сторони в особистих питаннях. У відносинах з такою дамою краще відмовитися від допомоги друзів.

8. За вечерею.

Це може бути розмова за столиком у відокремленому куточку затишного кафе. Підійде пікнік на природі за містом або в парку. Якщо пара дуже добре знайома або навіть перебуває на стадії довірчої дружби, можна влаштувати вечерю вдома.

Свічки, приглушене світло або романтична музика не є обов'язковими. Краще, щоб атмосфера дозволяла партнерам розслабитися, уникнути незручності або надмірного збентеження. Хоча смачні, не самі стандартні страви вітаються. Те ж стосується типу алкоголю, тому що зізнаватися в любові під бабусину наливку або пиво з сумнівного ларька якось дивно. У всьому іншому важливий тільки смак самої пари. Також при відкритті почуттів можна вручити який-небудь невеликий, ні до чого не зобов'язує подарунок.

9. Кросворд.

Якщо панночці подобаються словесні головоломки, цей тип визнання якраз для неї. Чоловікові доведеться скласти кросворд з простими питаннями (по горизонталі), на яке дівчина буде точно знати відповіді. При цьому перші або якісь середні виділені букви будуть формувати по вертикалі «я люблю тебе» або схожу фразу.

Акуратність, зрозумілість почерку або чіткість друку обов'язкові. Інакше весь процес може набриднути дамі, тоді вона не захоче продовжувати розгадувати кросворд.

10. Письмо.

Це романтичний, трохи консервативний спосіб, тому він підійде не всім. Зате він дуже милий, тонкий, менш нервовий для пари. Хлопцеві не знадобиться вимовляти все вголос, а у дівчини буде можливість все обміркувати. Обов'язкові умови:

 • Писати визнання від руки, а не друкувати на принтері;
 • Віддавати його особисто в руки;
 • Просити його прочитати вже після зустрічі.

Можна, звичайно, поспостерігати за реакцією дівчини, поки вона буде вивчати лист в присутності хлопця. Однак іноді це призводить до того, що хлопець не знає, як себе вести, що говорити, поки висить мовчання, а дівчина надто ніяковіє.

11. Сертифікат.

Метод, який буквально допомагає «подарувати любов». У Photoshop, Microsoft Publisher або подібній програмі можна створити макет сертифіката, подарункової картки або навіть диплома. У них буде позначатися можливість отримати почуття шанувальника або те, що панянка їх вже виграла.

Додати краплю гумору, пару ніжних фраз &8212; і вийде відмінний подарунок-визнання. Вручається листівка також особисто, без підкидань в поштову скриньку, Пересилання через Інтернет або передачі через іншу людину. Такий спосіб висловить креатив хлопця, його щирість, сміливість.

12. Міні-квест.

Підходить для азартних, люблячих думати, розгадувати загадки жінок. Однак хлопцеві доведеться постаратися, щоб придумати цікаве завдання для своєї обраниці. Які типи квестів підійдуть:

 • Сховати на вулиці/будинку записки з непрямими підказками або навіть загадками про розташування наступних заміток. Напис-визнання дівчина знайде в самому кінці;
 • Виділити в книзі / журналі букви, які послідовно складуть фразу» Я люблю тебе " або схожу, попросити панночку відшукати всі позначки, скласти їх разом;
 • Придумати будь-який вид змагання, в якому дівчина обов'язково переможе (можна трохи піддатися), а в якості призу виставити коробочку або пакет з невідомим для дівчини вмістом. Звичайно, там буде визнання, хоча краще до нього додати хоча б шоколадку, щоб приз все ж був.

Переможниця отримає подвійний заряд емоцій від того, що вона виграла, і від усвідомлення почуттів її шанувальника.

13. Одяг або аксесуар.

Для цього методу доведеться зробити принт на будь-якому вигляді свого одягу, де буде написано «(ім'я хлопця) любить (ім'я дівчини)». Залишиться тільки з'явитися в такому вбранні перед коханою і привернути її увагу до цього малюнку або фразі.

Те ж можна зробити з аксесуарами &8212; браслетами, підвісками, навушниками, наприклад. Однак швидше за все буде важко організувати все так, щоб панянка помітила таку маленьку гравіювання або напис. Краще все ж обійтися принтом на футболці, худі, светрі або на схожій деталі одягу.

Для особливо оригінальних, бажаючих поєднати визнання з подарунком можна купити одяг, зробивши на ній друк не для себе, а для обраниці. Головне &8212; вгадати з розмірами і її смаками. Фраза буде схожою на» улюблена Діми/Саші/Андрія", хоча можна тут теж додати краплю свого креативу.

Пройти тест на темперамент

14. Букет з листівкою.

Зізнатися в своїх почуттях можна написаними на листівці словами. Однак сама по собі вона буде виглядати дивно, тому краще заховати її між квітами в букеті. Це один з небагатьох способів, для яких хлопцеві не обов'язково бути поруч, вручати все особисто. Досить замовити доставку кур'єрською службою.

Ризики &8212; не догодити з видом квітів або відверто провалитися, тому що у дівчини, виявляється, алергія на квітковий пилок. Про такі речі доведеться потурбуватися заздалегідь, дізнатися про її переваги через спільних знайомих, а ще краще &8212; при прямому спілкуванні з нею.

15. Радіо.

Підійде для випадків, коли пара залишається наодинці, але хлопець може ненадовго відійти, щоб зателефонувати і непомітно для його обраниці замовити в радіоефірі пісню з визнанням.

Друга складність &8212; акцентувати увагу дівчини на тому, що говорить диктор. Музика зазвичай через деякий час відходить на другий план, всі перестають її помічати, якщо тільки не включили цілеспрямовано, щоб розібрати слова. Можна швидко умовити дівчину прислухатися в потрібний момент такими фразами:

 • " а у діджея непоганий голос, чи не так?» ;
 • »зараз буде моя улюблена пісня" ;
 • " Вам подобається цей трек? »;
 • " здається, ваше ім'я сказали по радіо» .

Коли після передачі визнання заграє пісня, бажано запросити дівчину на танець.

16. Гра.

Конкретний варіант &8212; гра з питаннями на відвертість. Можна написати кілька цікавих або особистих (без відвертої нетактовності) питань на шматочках паперу, перемішати їх в капелюсі, ящику або в чомусь схожому. Завдання гравців & 8212; по черзі тягнути клаптики і відповідати на питання.

Хлопцеві доведеться підлаштувати ситуацію так «щоб йому попалося питання " Кого ти любиш?». Можна зробити ледь помітну мітку на папері або загнути один куточок на ній. Також підійде виверт із заздалегідь захованим в кишені або рукаві листком з потрібною фразою. На крайній випадок можна витягнути будь-який «фант» і, не показуючи його дівчині, «прочитати» вигідний собі питання, а не реально написаний.

17. Казка.

Казка &8212; це підхід здалеку. Наприклад, розповідь про те, що 1000 років тому дві квітки полюбили один одного, але вони росли далеко, тому єдиним їхнім бажанням було обійнятися. І коли сонце обпалювало їх пелюстки в останній раз, вони поклялися, що рівно через 1000 років зустрінуться в образі людей і вже ніколи не розлучаться. А потім досить назвати ці квіти іменами пари, додати фразу «нарешті, я тебе знайшов», зізнатися в почуттях.

Сюжет може бути будь-яким, навіть включати трилер або екшен &8212; як захоче сам вигадник. Чим більше творчості, романтики чи сміху &8212; тим краще. Головне, щоб в кінці все зводилося до любовної теми, відкриття своїх почуттів.

18. "Мій друг..."»

Деяким хлопцям може бути важко розпочати саме визнання. Збентеження, страх відмови, нерозділеності почуттів, боязнь переплутати слова змушують їх зволікати, а то і зовсім відмовлятися від розмови по душам.

Для таких хлопців є окремий, цілком обгрунтований з психологічної точки зору спосіб. Полягає він у тому, щоб говорити не від першої особи, а від третьої. Наприклад, сказати, що головний герой знає одного молодого чоловіка, який таємно, але дуже сильно закоханий в цю дівчину. В кінці буде легше прояснити правду про те, що таємничий залицяльник &8212; це і є співрозмовник дами.

Заодно вийде дізнатися, як вона відреагує в разі відмови. Для цього достатньо сказати, що цей» друг " дуже сором'язливий відкриватися їй, оскільки не впевнений у її реакції. Потім залишається запитати, як вона відреагує, якщо він все-таки це зробить.

19. Графіті.

Головне, щоб не на стінах її будинку, хоча вибирати для малювання занедбані будівництва, темні закутки під мостом, інші лякають неромантичні місця &8212; теж ідея не на п'ять зірок. Замість них підійдуть великі камені, дахи багатоповерхівок, кинуті бетонні плити на околицях міста.

Не обов'язково при цьому самому бути художником. Більш легкий варіант &8212; знайти готове графіті на любовну тематику. Потім залишається показати його дівчині, повідомивши про те, що цей малюнок відображає справжні почуття до неї. Ще легше & 8212; сфотографувати себе на тлі графіті, переславши його дівчині з компліментами , розповіддю про внутрішні переживання, які вона викликає.

20. Розмовляюча іграшка.

М'які іграшки, в які вбудовані міні-апарати, що озвучують фразу «Я люблю тебе», можуть виявитися до місця в такій нелегкій хвилюючій справі. Цей подарунок натякне панночці на справжні емоції її кавалера. Однак в тому-то і полягає головна проблема. Одна зрозуміє підтекст відразу, інша подумає, що їй просто по-дружньому вручили подарунок.

Щоб уникнути непорозумінь або незручності, бажано разом з іграшкою вимовити любовні слова або поєднати цей подарунок з будь-яким з перерахованих способів. В такому випадку м'який друг буде потім нагадувати про приємні емоції, дні, коли пара почала відносини або просто (знову) порозумілася один перед одним.

21. Пряме визнання.

Іноді вся краса визнання ховається в його прямоті, простоті. Не всі дівчата цінують зовнішню мішуру, хитромудрість або гучні вчинки. Деякі роблять упор на суть, їм досить простої розмови про любов . В такому випадку важливо:

 • Залишитися наодинці, без сторонніх людей;
 • Підготувати себе до події морально;
 • Продумати порядок слів, їх сенс заздалегідь;
 • Згадати про те, що це визнання ні до чого її не зобов'язує;
 • У будь-якому випадку віддячити жінці за її увагу, час;
 • Зрозуміти для себе, чи захочеться продовжувати спілкування в разі невзаємності.

Освідчення в коханні дівчині &8212; це хвилюючий, зворушливий момент. І звичайно, хочеться зробити його красивим, незабутнім, збільшивши свої шанси на взаємність. Цей список дозволяє помітити різноманітність способів. Знаючи свою кохану, її смаки, уподобання, хлопець не побачить надскладного завдання у виборі потрібного варіанту. А кому-то, можливо, захочеться об'єднати кілька пунктів, зробивши своє одкровення ще більш оригінальним і чуттєвим.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео