Назад
Як закохатися і як закохуються чоловіки і жінки??

Навигация по разделу
как влюбиться

Як закохатися і навіщо це потрібно?

Як закохатися і знайти взаємну любов? Розбираємо сам процес "закохування" зі строни психології, біології, релігії. А навіщо взагалі закохуватися?

Серед дурних питань, що періодично з'являються в пошукових системах «" як закохатися?"міг би стати мінімум призером, якщо не переможцем. У того, хто шукає на нього відповідь, відразу ж хочеться запитати-А навіщо? Насправді, чому ти хочеш закохатися? Що це за сміливий експеримент?

Адже любов – штука підступна, вона одночасно і окрилює людини, і робить його вразливим. Якщо закохатися не в того, можна все життя страждати від нерозділених почуттів. Одна справа спробувати закохати в себе об'єкт симпатії,але навіщо самому пірнати у вир з головою? Загалом, питань до цього питання дуже багато, але постараємося знайти на нього відповідь, тим більше, що інтерес він все-таки викликає.

Що таке любов?

Для початку розберемося з самим поняттям любові . Що це таке, як виникає і навіщо вона потрібна? На цю тему не розмірковував тільки ледачий. Поети, письменники, філософи, художники придумували сотні пояснень і формулювань цього почуття. Починаючи з Ренесансу до них приєдналися вчені, в тому числі психологи. Подивимося до чого ж вони додумалися.

У словнику російської мови Сергія Івановича Ожегова, любов описується, як «глибоке емоційне потяг, сильне сердечне почуття». З ним не посперечаєшся, так як люди, які закохані, відчувають приблизно такі відчуття.

Але що ж викликає ці емоції? Яка природа цього почуття? Звідки воно з'являється і чому іноді пропадає? За допомогою яких механізмів виникає закоханий погляд « "метелики в животі", відчуття ейфорії?

Століттями люди були впевнені, що за наші вчинки і навіть емоції відповідають численні боги. Грекам ніжні почуття дарувала Афродіта, римлянам – Венера, шумерам – Інанна, єгиптянам – Хатор. Відповідно, щоб закохатися, бажаючі повинні були робити підношення в храмах, здійснювати хитромудрі ритуали. Монотеїстичні релігії зосередили владу в руках одного творця. Всі світлі і добрі почуття, включаючи любов, виходять від нього, стаючи нагородою праведним людям.

Поява науки запропонувала альтернативний погляд на це явище. Вчені буквально розібрали людину на атоми, знаходячи чисто механістичні пояснення всьому, що викликало у них інтерес. Любов з наукової точки зору-це складний біохімічний «коктейль», який надходить в кров із залоз внутрішньої секреції. Кожен, хто каже «Не можу закохатися», повинен звинувачувати в цьому не вищі сили, а свої власні гормони.

Пройти тест: чи любить він мене?

Безумовно, істина виходить далеко за рамки однієї концепції, або гіпотези. Офіційна наука заперечує існування надприродного тільки тому, що не може його пояснити. Бажаючий закохатися людина повинна дізнатися все різноманіття способів, які допомагають досягти цієї мети, щоб вибрати той, який йому найближче. Розглянемо різні варіанти.

Як закохатися з точки зору психології

Ця наука вивчає психіку – одне з найскладніших явищ у світі. Її адепти використовують широкий арсенал прийомів і практик. Психологічний підхід-щось середнє між науковим скептицизмом і релігійним ідеалізмом. Серед психологів має місце жорстка конкуренція ідей. Послідовник Зигмунда Фрейда , запевняють, що поведінку людини можна пояснити інстинктами. Саме тваринна природа, тобто підсвідомість, підказує в кого і як закохатися. Одних ми вибираємо в якості швидкоплинних партнерів, з іншими готові бути тривалий час. Все це диктується рефлексами, гормонами, чуттям.

Інші психологи, наприклад, Віктор Франкл , переконані, що людьми рухає прагнення до вищої мети. Саме так ми вибираємо професію, хобі, друзів, покликання. Любов у своїй чистій формі – один з найпотужніших смислів життя. Головне не плутати її з сексуальним потягом, адже найчастіше розлади психіки відбуваються у людей, які починають потурати своїй похоті.

Якщо узагальнити відповіді різних психологів на питання, як закохатися, то можна виділити найпопулярніші рекомендації:

  • Зрозуміти і полюбити самого себе;
  • Згадати свої колишні стосунки, розібратися, чому вони не мали продовження;
  • Спробувати уявити образ партнера, в якого хотілося б закохатися;
  • Проаналізувати свої цілі і пріоритети, зрозуміти, яке місце займають романтичні переживання, чи потрібні вони зараз;
  • Поспостерігати за оточуючими парами, з'ясувати секрет міцності їх відносин, на чому вони побудовані;
  • Впустити в своє життя почуття, налаштуватися на» частоту " любові;
  • Частіше знайомитися, більше спілкуватися, намагатися побачити в кожному співрозмовнику щось хороше і унікальне;
  • На час відпустити ситуацію, знайти якесь хобі, яке допоможе відволіктися від нав'язливих ідей.

Пройти тест на самооцінку

У світі діє багато законів. Один з найпотужніших – Закон тяжіння, який пов'язаний не тільки з гравітацією, а й силою думки. Людина часто отримує те, про що думає. Краще навчитися робити це правильно, без страхів або нагнітання обстановки. Потрібно часом занурюватися в мрії з трепетним очікуванням майбутніх перемог і успіхів.

Як закохатися з точки зору біології

Організм людини, незважаючи на його соціалізацію, відчуває сильний вплив генетики і фізіології. Всі реакції визначаються ферментами і гормонами. Наприклад, є гормон страху-адреналін, радості – ендорфін, агресії – тестостерон. Любов не виняток. За неї відповідає гормон окситоцин, який викликає почуття прихильності, ніжності, довіри.

Саме активна секреція цієї речовини в кров дає установку «хочу закохатися» або «вже закохався». Щоб окситоцин почав вироблятися, необхідні «цеглинки», з яких він буде «побудований». Вони потрапляють в організм з їжі і напоїв. Значить, необхідно з'ясувати, які продукти харчування корисні для людей, які прагнуть закохатися.

Як і більшість інших гормонів, для вироблення окситоцину потрібні амінокислоти, а також деякі мікроелементи. Цими компонентами багаті морепродукти, горіхи, чорний шоколад, гарбузове насіння, зелений чай, натуральний какао, різні горіхи, зелень, цитрусові, овочі, фрукти і молочні продукти.

Якщо раціон складається з них, то велика ймовірність того, що гормональний фон буде відповідати фізіологічним нормам. Алкоголь, нікотин, зафарбовані газованої води, фастфуд – явні вороги тих, хто мріє закохатися. Ми складаємося з того, що їмо і п'ємо. Значить, необхідно бути уважним до їжі.

Як закохатися з точки зору релігії

Віруючі люди має цілий ряд переваг перед атеїстами. Їх життя сповнена змістом, а всю відповідальність, при бажанні, можна перекласти на вищі сили. Одні скажуть, що це слабохарактерність. Інші парирують, що цей підхід має потужний психотерапевтичний ефект. Справа в тому, що далеко не всі події залежать від людини. Безумовно, кожен в праві чинити так, як він хоче, тільки межі вчинків бувають регламентовані обставинами. Суспільство програмує людей на усвідомлення повної відповідальності перед собою і оточуючими.

Якщо не зміг закохатися – сам винен, якщо знайшов партнера і створив міцну сім'ю – твоя заслуга. Найчастіше такий підхід призводить до депресії. Відчуваючи свій обов'язок перед світом, людина може відчувати дискомфорт, особливо, якщо обставини проти нього. Наприклад, як закохатися, якщо поруч немає підходящої кандидатури, або всі вже давно зайняті?

Можна виїхати на край світу в пошуках судженої або влаштувати війну з сусідом за право володіти його дружиною, але навряд чи ця піррова перемога принесе моральне задоволення. А як інакше, адже людина-господар своєї долі і повинен боротися за своє щастя? Релігія в цьому плані набагато гуманніше. У неї на всі випадки заготовлена стандартна фраза – «на все воля Божа».

Якщо не зустрів дівчину мрії, значить, ще не час, необхідно молитися і чекати, коли це станеться. Тобто, вплинути на події людина може тільки зміцнюючи свою віру і виконуючи приписи Церкви. З одного боку, це втеча від відповідальності, з іншого – дуже мудра поведінка.

Відпускаючи ситуацію і перестаючи зациклюватися на ній, людина звільняє своє мислення, оцінюючи реальність більш тверезо. Це дозволяє допускати менше помилок і домагатися результату швидше, ніж той, хто багато метушитися і переживає.

Пройти тест на закоханість

Навіщо взагалі закохуватися?

У природі все має свій сенс. Якщо любов існує, значить вона для чогось потрібна.

По-перше , це почуття надає життю осмисленості, наділяє її додатковими цінностями і пріоритетами.

По-друге , людина, яка закохалася, відчуває відчуття щастя. Це викликано секрецією в кров серотоніну, дофаміну, ендорфінів. Вони покращують настрій і самопочуття.

По-третє, закохана людина, якщо його почуття взаємні, швидше за все створить сім'ю і задумається про продовження роду, що має значення не тільки для нього, але і для соціуму, адже народження дітей – невід'ємний компонент розвитку суспільства.

На даний момент сім'я – головне джерело нових людей. Романтичні переживання виконують багато функцій, серед яких, крім ейфорії для конкретної особистості, закладена найважливіша соціальна роль.

Так що, людина, яка озвучує фразу «Я хочу закохатися», не такий і фрік, висловлюючись молодіжною мовою. Це почуття наповнює життя сенсом, дає певну мету і взагалі корисно для людства.

Але в ньому є свої «підводні камені». Якщо полюбити не того, можна все життя про це каятися. М'язистий "мачо", випадково зустрівся дівчині на дискотеці, в реальному житті може виявитися банальним чмом, але його ефектного появи на танцполі цілком достатньо, щоб сформувалося неправильна думка. Потенційна пасія під дією гормонів і швидкоплинного потягу, може не розпізнати справжніх мотивів партнера, а коли зрозуміє, що її використовували, буде вже пізно виправляти помилки. Подальший розвиток подій може йти різними шляхами – від безглуздого шлюбу, до ролі матері-одиначки.

Насправді, закохатися не так складно, куди важливіше зробити це у відповідній ситуації, в гідного кандидата. Ось це дійсно везіння, і кожному бажано прагнути саме до такого результату.

На питання " як закохатися?"є багато відповідей, від психологічних рекомендацій до езотеричних практик. Який з них найбільш правильний, відповісти складно, адже для кожного з нас підходять різні рішення. Універсальна порада одна-вірити в краще і чекати відповідний момент, який може настати абсолютно несподівано, коли на нього найменше розраховуєш. Головне в такій ситуації відкритися партнеру, розділяючи з ним ці прекрасні почуття.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

додаткова інформація:
Зараз читають
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Які бувають емоції людей і чи завжди відображаються на обличчі? Як за ви ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Що таке позитив і чи завжди він доречний? Добре чи погано мати лише пози ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео