Назад
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??

Навигация по разделу
Как покорить мужчину

Як підкорити чоловіка з огляду на його темперамент?

Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланхолік? Чи Сильно відрізняються методи зваблювання хлопців з різними темпераментами?

Чому поради навіть найпопулярніших і визнаних авторів або блогерів не завжди допомагають, коли мова заходить про мистецтво спокуси? Ймовірно, тому що вони аж надто узагальнені і спрямовані лише на середньостатистичних хлопців. Але що буде, якщо підібрати методи зваблювання під конкретний тип темпераменту, під особистість конкретно свого коханого? Як підкорити чоловіка, якщо він активний холерик, спокійний флегматик, завзятий сангвінік або меланхолік-естет?

Як підкорити чоловіка холерика?

Типові ознаки холерика.

Це чоловік-лідер. Він енергійний, емоційний, але з сильним характером . Любить відчувати свою перевагу, для холерика важливий його статус. Він готовий бути щедрим, благородним, великодушним, особливо, якщо інші це помічають.

З боку здається, нібито його азарту і енергії вистачає одночасно на десятки різних справ. Причому він теж в цьому впевнений, проте частіше за інших типів не розраховує свої сили, заробляючи собі все від гастриту до нервового виснаження. Хоча він дуже швидко справляється зі своїми невдачами. Тільки на горизонті замаячить нове цікаве для нього завдання &8212; він тут же помчить рятувати світ, тому що бути героєм обожнює.

Жертовник, заради тих, хто йому доріг, зробить все можливе. Однак його неуважність і легкозаймиста запальність можуть псувати відносини з близькими. Сам же він через півгодини після чергової сварки забуде про неї і щиро здивується, коли йому чомусь відмовляться варити борщ.

Як зачарувати холерика?

Хвалити, хвалити і ще раз хвалити. Підліткам не так потрібні драми, як цьому хлопцеві похвала і визнання. Але висловлювати захоплення доведеться по-особливому. Важливо підкреслювати його позитивні якості, не занижуючи при цьому свою значимість. Він хоче бути кращим і бачити поруч з собою теж кращу. Свою приналежність до елітної категорії доведеться довести. Поменше» я без тебе не можу«, побільше»я закохуюся тільки в найдостойніших, тому і вибрала тебе".

Він буде радий, якщо його подруга розділить з ним його активні захоплення. Але навіть якщо ні, проста словесна підтримка, віра в нього вже йому сподобаються. Він азартний, тому любить флірт, всі ці ігри зі «зближенням-зниканням». Бажано також періодично дозволяти йому здійснювати подвиги & 8212; відкривати банки, нести важкі сумки, прибивати полки, навіть якщо жінка сама б прекрасно з цим впоралася. Навіть якби впоралася в 10 разів краще. А потім знову хвалити, хвалити і ще раз хвалити.

Що йому не сподобається?

 • Нудьга і рутина . Він може пробачити навіть істерики , адже це своєрідний загострення пристрастей для нього. Однак застій і одноманітність можуть зруйнувати все.
 • Спроби перейняти лідерство . Тендітне холеричне его не пробачить такої підлості.
 • Повна покірність . Швидше за все він швидко втратить інтерес до такої дівчини, так як вона не буде викликати у нього азарту. І взагалі він мисливець, йому потрібна тікає дражлива жертва, а не Ось це ось все.
 • Сумніви в ньому . Він найкращий і критику з оскарженням і скептичним поглядом на цей рахунок приймає неохоче.
 • Контроль . Всі ревізії і обмеження ущемляють його фонтанує свободою душу. А він не любить відчувати себе скуто.

Пройти тест на темперамент

Як підкорити хлопця флегматика?

Типові ознаки флегматика.

Спокійний, розмірений і вдумливий. Його стресостійкості залишається тільки позаздрити, хоча і бездушним його назвати не можна. Швидше він просто скупий на зовнішній вираз емоцій . Воліє довго думати навіть над, здавалося б, легким вибором, перш ніж діяти. З боку може здаватися, ніби-то флегматик просто «завис» у своїй нірвані, втративши контакт з реальністю. Але ні, він так думає, і, якщо йому не заважати, «оживає» і видає чітку деталізовану ідею, до якої взагалі неможливо причепитися.

Повільний, зазвичай не особливо балакучий, зате вміє слухати. Легко витримає кількагодинну тираду співрозмовниці, якщо та йому дорога. На інших витрачати час навряд чи стане, так як цінує свою енергію і не поспішає її витрачати. Не любить конфлікти , зміни і поспіх з цієї ж причини.

Як зачарувати флегматика?

Бути незалежною, вміти розважати себе. Чоловік-флегматик & 8212; явно не той тип, який стане щогодини слати любовні смс, бути поруч 24/7 і бурхливо проявляти свою любов . І коли він в черговий раз піде в себе, дамі доведеться самостійно знаходити, чим їй зайнятися в його «відсутність».

Він не буде співати під вікнами серенади, писати любовні вірші або часто говорити компліменти дівчині . Замість цього, він вважає за краще діяти, тому виявиться поруч, коли найбільше потрібен, допоможе фізично, фінансово. І йому буде приємно, якщо його вчинки оцінять.

Йому подобається, коли все чітко, логічно, прямо, він менше інших типів темпераменту розуміє натяки. Ні, не так &8212; він взагалі їх не розуміє. На фразу " Я так давно не була в кіно!"відповість " зрозуміло". Тому з ним краще спілкуватися, використовуючи явні пропозиції: «Давай сходимо в кінотеатр. Мені дуже хочеться подивитися цей фільм саме з тобою».

Що йому не сподобається?

 • Внесення Хаосу . Він роками вибудовував свою рутину, графіки, плани . Дама, яка намагається розвалити хоча б один елемент, сприймається як лютий шкідник.
 • Спроби відволікти . Якщо він чимось зайнятий, навіть просто роздумами, його бажано не смикати, тим більше по дрібницях. У кращому випадку цей хлопець просто не стане відгукуватися. У гіршому &8212; піде тихо і по-англійськи.
 • Довгі розмови по душам . Він партизан, який не стане говорити про свої почуття. До всіх істерик, необ'єктивних докорів, прохань відкритися залишиться холодний. Хоча прямі незавуальовані вказівки на помилки візьме до відома і постарається виправити.

Як підкорити чоловіка сангвініка?

Типові ознаки сангвініка.

Чоловік з вражаючим оптимізмом, заряджає своєю позитивною енергією всіх навколо. Відмінний оповідач, часто із завидним почуття гумору . Часом буває хвалькуватим і легковажним, але йому це швидко прощають за вроджену харизму і комунікабельність . У розмові більше прагне говорити, не завжди вміє слухати, не перебиваючи, хоча його ремарки зазвичай бувають до місця.

У сангвініка багато захоплень, він не особливо любить одноманітності, але розбавляє рутину сам, а не чекає, поки його хтось розвеселить. Фінанси для нього дуже важливі, в кар'єрі часто досягає високого рівня. В основному не стільки за рахунок наполегливої роботи, скільки за рахунок знову-таки товариськості. Любить скидати частину своїх обов'язків на інших, причому вміло обертає все так, ніби це угода століття і вона вигідна самому Виконавцю. Хороший фантазер, організатор як на роботі, так і в цікавому дозвіллі.

Як зачарувати сангвініка?

Сміятися над його жартами, хоча це нескладне заняття, так як гуморити він правда вміє. Йому також подобаються жінки, які вміють бути різними, проявляти чи не протилежні якості. Якщо дівчина весь час кидається між станами " манери, гордість , аристократія!"і лобармен, подай мою косуху", вона точно зуміє зацікавити хлопця-сангвініка.

У парі він з великою ймовірністю буде розраховувати на місце лідера і поступиться його тільки дамі з гарячим і сильним характером. Швидше за все йому також сподобається господарська панянка. Він любить комфорт & 8212; домашній затишок, застільні бесіди, смачну їжу. Однак сам не особливо поспішає ці зручності створювати і облаштовувати.

Що йому не сподобається?

 • Постійне ниття . По початку він буде намагатися розвеселити вічно сумну співрозмовницю, але потім швидко втратить до неї інтерес і втече на інший кінець світу, щоб розплескувати свої флюїди комізму там.
 • Конкуренція в гуморі . Звичайно, у його дівчини може бути почуття гумору, але він не пробачить, якщо її дотепність буде виділятися і приковувати увагу більше, ніж його власне.
 • Високий дохід у жінки . Вище, ніж у нього, мається на увазі. Його фінансові справи &8212; другий спосіб самовираження після гумору. Тому як би він не жартував на цю тему, але головним добувачем захоче бути сам.
 • Відлюдниця . Навколо нього завжди буде багато людей, з якими він захоче познайомити свою обраницю. Тому занадто затиснута або навіть відлюдна дівчина навряд чи йому підійде.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Як підкорити хлопця меланхоліка?

Типові ознаки меланхоліка.

Чоловік- меланхолік - це останній романтик. Він чуйний, уважний, емоційний. Іноді навіть трохи надто, особливо коли справа стосується вразливості і важкої переносимості критики. Невдачі і провали даються йому нелегко, але зате він може відмінно зрозуміти важку і взагалі несправедливу долю жінки. Тому буде захоплюватися мало не всім, що вона вміє, &8212; від красиво нафарбованих очей до вміння піднімати штанги/війська/народні хвилювання.

Незважаючи на свою чутливість, негативні емоції намагається все ж приховувати. Хоча по натурі той ще песиміст , намагається не ризикувати, всюди вибирає старі перевірені методи. Швидше консерватор, який шукає душевного спокою, тому що йому всюди ввижається Армагеддон. Часом примхливий, але в той же час Творчий, начитаний, цікавий, уважно помічає деталі.

Як зачарувати меланхоліка?

Йому життєво необхідна підтримка і схвалення його дій. Зазвичай вибирає собі в пару сильніших, ніж він сам, жінок. Однак може звернути увагу на дівчину з тонко відчуває, такий же вразливою, але не інфантильною або розпещеною натурою. Любить сталість і стабільність, тому різкі скачки в настрої панянки можуть його відлякати.

Не проти, коли його шкодують, погоджуються з тим, як важка і несправедлива його доля. При цьому сам же намагається підтримувати, розуміти близьких, що у нього виходить, не гірше, ніж у психологів. Потребує компліментах, буде радий, якщо йому відкриють очі на його позитивні сторони. Не факт, що зовні погодиться з наявністю у себе талантів або перестане сумніватися в собі, але всередині залишиться задоволений тим, що його помітили і похвалили.

Що йому не сподобається?

 • Критика . Вона пригнічує його мотивацію, і без того небездоганну віру в себе. З ним краще вибрати тактику похвали його переваг і правильних кроків. Більше пряників, батіг нехай припадає пилом в ніші.
 • Істерики . Сварки і скандали серйозно виснажують хлопця-меланхоліка, тому він буде відчувати себе скуто поруч з емоційно нестабільною дамою.
 • Метушливість . Змусити цього чоловіка зануритися в поспіх непросто. А якщо і вдасться, то на виході вийде сумний, пригнічений щеня з жалісливим поглядом.
 • Спроби щось нав'язати. незважаючи на тендітну нервову систему і зовнішню млявість, меланхолік упертий і не любить змінювати свої погляди. Може навіть розлютитися (що взагалі трапляється вкрай рідко), якщо його напористо продовжать переконувати.

Неповторні якості кожного чоловіка вимагають індивідуального підходу до всіх. Темперамент людини-одна з класифікацій, яка трохи диференціює типажі особистостей, тому вона більш ефективна, ніж загальні поради. Визначивши склад розуму і головні риси, можна не тільки дізнатися, як підкорити чоловіка, але ще і забезпечити собі приємне спілкування і міцні здорові відносини з ним. Така інформація дозволить жінці краще розуміти свого обранця і добре з ним ладити.

Пройти тест на закоханість

Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео