Назад
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил

Навигация по разделу
как вести себя на первом свидании

Як поводитися на першому побаченні?

Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як взагалі зрозуміти потрібна друга зустріч чи ні?

Рандеву призначено, місце і час визначені, наряд і укладання обрані. Залишається останнє, але найскладніше питання &8212; як поводитися на першому побаченні? Проявляти ввічливість? Безсумнівно. Уникати сухих допитів? Неодмінно. Однак успішно проведена зустріч вимагає набагато більшого. При цьому під» успішно " мається на увазі не запрошення на друге побачення, а безпомилкове визначення шансів на спільне майбутнє. Як же їх обчислити?

1. Триматися впевнено.

Адекватна самооцінка , її втілення в поведінці &8212; це магніт. Підсвідомо люди тягнуться до таких особистостей, намагаючись наслідувати їх або хоча б наповнитися частинкою їх енергії. Жінка, що йде повільною впевненою ходою, або чоловік з прямим рішучим поглядом &8212; це прояв чистої сексуальності .

Виховати віру в себе за короткий час не вийде. Однак всього за пару годин можна мінімізувати прояви невпевненості . Як це зробити:

 • Підбирати зручний одяг (без високих підборів або стягують шию краваток, якщо вони незвичні);
 • Відкласти експерименти в зовнішності (укладання, стрижка бороди, вусів, Макіяж) До того часу, коли скутості і незручності буде менше;
 • Стежити за поставою, позою &8212; розправивши плечі і злегка піднявши підборіддя, можна відчути себе краще;
 • Обговорювати місце зустрічі заздалегідь &8212; краще піти в знайомий заклад або хоча б вибрати локацію без незвичної екзотики;
 • Добре відпочити перед побаченням, виспатися, випити кухоль теплого молока перед сном, якщо нерви не дають розслабитися.

Чого краще не робити ні в якому разі, так це приймати заспокійливі ліки або алкоголь. Вони змушують відчувати млявість, сонливість, остаточно псують репутацію. Якщо хвилювання все наростає, допоможе трав'яний чай або дихальні вправи.

Пройти тест на самооцінку

2. Бути собою.

Абсолютний пік бажання бути кращою людиною припадає на перше побачення . Прагнення до розвитку похвально, проте хороші якості проявляються не завжди, а різко шокувати співрозмовника негативом на п'ятому-десятому побаченні &8212; не найкраща ідея.

Чим кращим здається людина при першій зустрічі, тим більше очікувань пред'являється до нього на наступному побаченні. і тим сильніше розчарування при невідповідності «ідеалу» правді. Типові помилки на початкових етапах відносин:

 • Намагатися безкомпромісно догодити співрозмовнику на шкоду собі;
 • "переймати" інтереси, погляди партнера для того, щоб вразити його;
 • Брехати з метою пожаліти чи не розчарувати свою пару;
 • Боятися сказати " ні " і тим самим здатися нудним, слабким;
 • Ігнорувати грубість, відштовхуючу поведінку.

Думки не сходяться або щось в особі сильно не подобається? Краще відразу сказати про це. Спокійно, тактовно, але твердо. Якщо особистість намагається вибачитися, припинити подразнюючу дію, адекватно сприйняти несхожість &8212; добре. Якщо ні &8212; навіщо забирати і свій, і чужий час?

3. Проявити щирість.

" Люблю слухати класику, три рази в тиждень ходжу в спортзал, на дозвіллі читаю Шекспіра в оригіналі» .

Чудово! Точніше було б чудово, якби відповідало істині. А так поп-музика, йога і комікси Marvel. Самі по собі переваги хороші. Однак той факт, що вони приховані, замінені на брехню, вбиває всю чарівність. Що найскладніше & 8212; розповісти правду після тривалого обману.

Важливо навчитися приймати себе або прагнути до розвитку. Людина із зайвою вагою може сказати три різні фрази і отримати три несхожі реакції:

 1. «займаюся спортом, харчуюся правильно, але, мабуть, причина в генетиці або гормональному збої».
 2. «Ну так, зайві кілограми. Ну то що? Люблю себе, ні для кого змінюватися не буду. Хто не любить &8212; може не дивитися"»
 3. «поступово переходжу до правильного способу життя. Поки результат невеликий, буває складно, але я намагаюся».

Перше &8212; відверта брехня, друге &8212; безкомпромісність, пасивність. І тільки третій вираз належить людині, з яким захочеться мати справу.

4. Озвучити сподобалися якості.

У дівчини є невелика горбинка на носі. Її мама, найкраща подруга і навіть брат щиро кажуть, що легкий вигин перенісся надає якоїсь родзинки і зовсім не псує обличчя. Але на горизонті з'являється новий знайомий, який питає, Чи не задавалася дівчина думкою про ринопластику. Про що вона буде думати?

Правильно &8212; про те, що у неї дефект у зовнішності. Як не парадоксально, але часом люди схильні вірити новим знайомим більше, ніж старим . Особливо коли справа стосується негативу. Однак з позитивними якостями буває так само. Якщо в співрозмовника щось подобається, про це можна сказати вже на першому побаченні.

" я в захваті від вашої посмішки &8212; у вас такі милі ямочки на щоках» .

«Люблю галантність у чоловіках. Дякую, що подав мені руку, коли я виходила з машини» .

«Твоя жіночність мене захоплює. Ти настільки ніжна і витончена!» .

Комплімент стане своєрідним "підсилювачем" хорошої риси. Одержувач такого заохочення захоче частіше проявляти вподобане якість & 8212; бути усміхненим, ввічливим або витонченим.

Пройти тест на впевненість у собі

5. Встановити ліміт інформації.

Не дарма кажуть, що чоловіки люблять в жінках загадковість. Забувають лише додати, що правило діє для обох сторін . Тільки у хлопців це частіше називають "спортивним інтересом«, а у дівчат &8212;»інтригою".

Якщо з першої хвилини починати розповідати про себе всю таємницю, місця для цікавості може і не залишитися. Звідки йому взятися, якщо всі таємниці розкриті? Навіть саму банальну річ можна подати з легким флером засекреченості, і це спрацює. Крапля гумору не завадить. Три приклади:

 1. &8212; мені подобається писати вірші. Найбільше &8212; про кохання, тому що вони найніжніші. Перший вірш я написала в 10 років (Розповідає його) . До речі, тоді ж я дуже полюбила кулінарію і одного разу обпекла руку. А моя мама-медсестра намазала опік якоюсь маззю, і все зажило. В ту секунду я прийняла тверде рішення допомагати людям і захотіла вивчитися на лікаря. Саме через свою професію я не люблю білий колір, тому на своє весілля хочу купити наряд іншого відтінку. (ще година розповіді про ідеальне весілля, свої інтереси та мрії)
  &8212; …
 2. &8212; чим ти захоплюєшся?
  &8212; Мотобайками.
  &8212; чому? Які тобі подобаються?
  &8212; не знаю. Швидкий.
  &8212; а колір?
  &8212; хочеш більше вина?
  &8212; ти не відповів на…
  &8212; Вино хороше, будеш ще?
  &8212; …
 3. &8212; здається, вам дуже подобається грати на фортепіано.
  &8212; так, люблю вкладати історії і почуття в звуки музики.
  &8212; звідки в тобі така пристрасть?
  &8212; з цим пов'язана одна дуже цікава історія (загадково посміхається) .
  & 8212; розкажеш? (мимоволі відповідає на посмішку)
  &8212; а ось пообіцяй ще одне побачення &8212; на ньому і розповім (сміються разом) .

В якому діалозі криється більше шансів на повторну зустріч &8212; очевидно.

6. Слухати і чути.

Є великий ризик того, що співрозмовник і сам може прибрехати на першому побаченні. Однак навряд чи він буде при цьому контролювати мову свого тіла, який миттєво його видасть.

Індикатором може служити і мова. наприклад, якщо людина часто зациклюється на якійсь темі &8212; вона важлива для нього або він вважає її показовою. Розповідає про події не в хронологічній послідовності &8212; виявляє свої пріоритети. Джерелом інформації також вважаються слова-паразити :

 • До речі & 8212; спроба привернути увагу, його нестача, незручність; властиво інтровертам ;
 • Коротше &8212; поспіх, дратівливість або нервозність; нерідко видає холерика ;
 • Е-моє, епрст, ешкін кіт &8212; екстраверсія , товариськість;
 • Це найбільше &8212; лінь , інфантильність, безвідповідальність;
 • Типу & 8212; консерватизм, складність прийняття змін;
 • Просто & 8212; невпевненість, відсутність власної думки; характерно для флегматиків ;
 • Ось так ось, ось &8212; бажання припинити розмову або незнання, як її продовжити.

7. Не запрошувати відразу на друге побачення.

Навіть якщо людина дуже сподобався і викликає бурхливий захват, це ще не привід миттєво призначати друге побачення . Причина:

 • Можна відчувати симпатію, коли пара знаходиться поруч, а в її відсутність навіть не замислюватися про неї. Це свідчить не про початок почуттів, а скоріше про самолюбство, бажання відчути на собі чужу увагу;
 • Спочатку в очі кидаються хороші якості, тільки вдома, в об'єктивній обстановці в пам'яті раптом спливають і мінуси. Бажано добре їх обміркувати вже без присутності співрозмовника і його емоційного впливу;
 • З партнером може бути добре і весело. Часом навіть занадто. Після побачення виникає відчуття, що в таку особистість легко закохатися, але вона не підходить для очікуваної ролі чоловіка/дружини, спорідненої душі або пари у відносинах без зобов'язань.

Ці 7 рекомендацій щодо того, як поводитися на першому побаченні, не можна сприймати як аксіому. Вони покликані лише направити хід зустрічі, але не контролювати її. Найбільш правильним рішенням стане аналіз ситуації, свого партнера, пошук рішень виходячи з конкретного випадку. Часом для хорошого рандеву знадобиться тільки одна порада, а іноді &8212; і семи буде мало.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Що таке хронічна втома і як вона проявляється? Які причини такого стану ...
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Що таке тренінг особистісного зростання і чому це пошуки власної мотивац ...
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Що таке швидкочитання і чи ефективно воно? Як швидко читати книги, витяг ...
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Яких помилок краще уникати, щоб знайомство з чоловіком виявилося успішни ...
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зробити перший крок і зацікавити хлопця? Які є психологічні хитрощі? ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео