Назад
Як зустрічатися з хлопцем: 4 поради і 4 основні помилки

Навигация по разделу
как встречаться с парнем

Як зустрічатися з хлопцем &8212; поради та помилки

Як зустрічатися з хлопцем так, щоб відносини приносили щастя? Як надовго зберегти блиск в його очах і чого точно не можна робити?

Відносини не тривають довше, ніж пару місяців? Набридло сидіти з потекшей від сліз тушшю через черговий скандал або розриву? У чому ж причина? Вінець безшлюбності, псування, пристріт, мужики-козли, Вселенська несправедливість... або банальне незнання, як зустрічатися з хлопцем правильно.

Правила «ідеальної» дівчата, ази взаємин з чоловіками, грубі помилки, здатні перекреслити всі плюси, &8212; далі в цій статті.

Як вести себе у відносинах з хлопцем?

1. Поважати його особистий простір.

Найбільш хвилюючі моменти позаду, стосунки розпочаті, можна вільно називати себе його дівчиною. Головне &8212; не переборщити. Він просто запропонував бути разом. Йому напевно не хочеться, щоб його свобода , всі колишні плани, мрії згоріли жертвами піромана.

тому бажано відразу прийняти його:

 • Старі хобі, яким він звик приділяти конкретний час;
 • Звичайне оточення &8212; знайомі, колеги, друзі;
 • Роботу, особливо, якщо він її любить і цінує;
 • Нешкідливі звички &8212; погладжувати вуличних собак або купувати лотерейні квитки, наприклад;
 • Смаки в одязі , кінематографі та інших сферах.

Будь-які спроби проконтролювати, відучити його матимуть протилежний ефект. Звичайно, можна і навіть рекомендується говорити про те, що не подобається, але спокійно, без «пресингу» і моралей.

Початкові етапи Союзу &8212; це вивчення звичок , інтересів, принципів один одного на новому, більш глибокому рівні. Головне завдання цього періоду & 8212; навчитися грамотно поєднувати свої «графіки». Важливо зрозуміти, що можна робити разом, а що порізно, де краще піти на компроміс, а де і на обґрунтовані жертви. Це стадія "притирання". Чи не вийде зробити крок на наступний щабель, не пройшовши даний етап до кінця.

2. Адекватно реагувати на його близьких.

Йдеться про друзів та родину. І в цьому плані у багатьох дівчат виявляються дві протилежні крайності.

 1. Зневажливо, з негативом відгукуватися про його рідних, приятелів.
 2. Зациклюватися на спробах сподобатися його оточенню.

Обидві точки зору передбачають негативні наслідки. У першому випадку дівчина глибоко ображає почуття обранця, відкидаючи важливу частину його життя. Ці люди підтримували хлопця, допомагали йому ще задовго до того, як його супутниця в принципі намалювалася на горизонті. Одного її " фі " буде недостатньо для розриву такого зв'язку. Зате цілком вистачить для розставання з нею.

Зацикленість « а чи сподобаюся я його мамі?» також отруює стосунки. Однак це скоріше бомба уповільненої дії. Хлопцеві може лестити те, що його дівчина:

 • Запам'ятала дні народження його батьків;
 • Намагається дарувати подарунки його родині;
 • Намагається налагодити контакт з потенційною свекрухою;
 • Ввічливо і порядно поводиться в сімейному колі;
 • Цікавиться здоров'ям і справами його родичів.

Однак часом цим список може не обмежуватися. ідея викликати симпатію у його близьких ставати справжньою манією. Вона супроводжується настирливістю, відмовою помічати що-небудь навколо, крім реакції цікавлять особистостей. Якщо ж чоловік взагалі не впевнений, що вже готовий познайомити дівчину з батьками, а вона наполягає на цьому, ситуація загострюється.

Ладити з його мамою &8212; це, звичайно, добре. Але все ж відносини будуються з ним, а не з його матір'ю. Так що краще не переборщувати з увагою до його рідних, забуваючи про самого коханого.

Пройти тест на сумісність

3. Не припиняти флірт.

Навіть якщо справа дійшла до шлюбу. Особливо в цьому випадку. Зворотна ситуація загрожує двома побічними ефектами.

 1. Чоловік закохався в кокетливу кішечку, постійно підігріває до себе азарт. А на виході отримав тітку в халаті, з бігуді і маскою для обличчя зі сметани і огірків. Контраст занадто сильний, щоб не помітити.
 2. Відсутність змін, «рівність» у відносинах приїдаються. Рутина починає вбивати почуття. емоції вщухають і стають прісними.

Не обов'язково завжди виглядати на всі сто . І вже тим більше не потрібно прокидатися на годину раніше, ніж він, щоб нанести «природний» макіяж. Однак доглядати за собою &8212; необхідність. Підпилювати нігті, стежити за чистотою волосся, тіла, одягу, бути акуратною &8212; найпростіша гігієна. Крім того, можна:

 • Влаштовувати для Нього приємні сюрпризи не тільки на кухні, але і в ліжку;
 • Проявляти ніжність і турботу (без фанатизму);
 • Загравати з ним « "будувати очі", фліртувати;
 • Планувати спільний відпочинок в новій обстановці;
 • Використовувати ненав'язливий тактильний контакт & 8212; проводити долонею по його грудях ледь торкаючись, злегка дряпати шкіру, м'яко торкатися губами його шиї при обіймах, наприклад;
 • Дозволити йому постійно бачити таємницю, відчувати непередбачуваність. Для цього & 8212; розвиватися, вивчати себе, пробувати себе в чомусь новому.

Пройти тест на сексуальність

4. Вирішувати проблеми спокійно.

Труднощі у стосунках &8212; неминуча реальність. Вони є у всіх пар. Чому ж одні розлучаються, а другі, незважаючи на непорозуміння, роками живуть щасливо?

Справа в вирішенні конфліктів , точніше &8212; в способах. Так, труба у ванній протікає ось уже цілий тиждень, а він нічого не робить. Але хіба істерикою можна вирішити цю проблему? Очевидно, що ні.

У будь-якій проблемі найкраще рішення &8212; це розмова. Було б добре будувати його за схемою « мені не подобається»" :

 • Що саме? (« &8230; те, що ти не хочеш лагодити очевидну поломку&8230;» );
 • Чому? (« &8230;тому що це чоловіча робота. Я б хотіла, щоб ти нею зайнявся, так як я виконую жіночі обов'язки по дому» );
 • Які почуття викликає проблема? (« коли ти не дієш, мені здається, ніби тобі все одно на наші стосунки. Це мене ранить» );
 • Що очікується? (« будь ласка, Полагодь трубу або виклич фахівця" );
 • Що буде у випадку рішення? (« я буду дуже вдячна тобі, і ми не будемо більше сваритися з цього приводу» ).

Розмова ведеться в м'якому, спокійному тоні, краще дивитися в очі. Після того, як складність буде подолана, дуже важливо подякувати партнеру за його дії.

Зона " табу » , або типові помилки дівчат.

1. Маніпуляція.

Ревнощі, " подвійні стандарти » , імпульсивність, безкомпромісність, егоїзм, гонор і зарозумілість штовхають жінок на таку ницість. Бажання маніпулювати не може виникнути з добрих спонукань. типові дії маніпулятора :

 • Погрози розірвати стосунки або виїхати" до мами / тата / тітки з Тамбова» ;
 • Тиск на жалість через сльози або плач;
 • Постановка жорстких рамок в безглуздому виборі (« або я, або...» );
 • Обмеження інтиму (« Ах так! Ніякого сексу цілий тиждень!» );
 • Обіцянка завдати шкоди собі, іншій особі чи майну.

Якщо у власних словах проскакувала хоча б одна з подібних фраз &8212; пора змінюватися. І якомога швидше. Почуття не терплять рамок, вони вважають за краще свободу. Якщо її відняти, вони почнуть гаснути. Та й сам маніпулятор викликає тільки презирство і небажання зв'язуватися з ним.

Пройти тест на ревнощі

2. Синдром гіперопіки.

«ні, Лена, вибач, але я не прийду до тебе на дівич-вечір. Мені ж ще потрібно васечке їсти приготувати, сорочки погладити, штани відіпрати.

Що? Ні-ні, з танцями я зав'язала. Вася сказав, що ревнує мене до тренера.

Ну яка робота, Лена? Мій Васенька не хоче, щоб я працювала. І що, що я любила свою професію?

Що-що? У кіно? Сьогодні? Ой, так, давно не була. Але ні, Оленка, не можу, У Василя мого з проектом не склалося щось. Як же я його одного залишу, сумного?» .

Таємниця століття : чоловіки прекрасно обходяться в побуті без жінок. Варто тільки виїхати &8212; і вони готують качку по-пекінськи, легко справляються з пральною машиною і навіть (неймовірно!) самі виносять сміття без попереднього прохання.

Для гіперопіки у нього було дитинство, бабуся і мама. Тепер він дорослий чоловік і заслуговує відповідного ставлення.

А жінка-Бабуся &8212; це несексуально, зрештою!

3."Він зміниться".

Або ще гірше: « моєї любові вистачить на двох» . Ні, не вистачить. Ні, не зміниться. Зовсім. Чекати марно. Тут все просто &8212; або людина йде на контакт, чи ні. "А може, а раптом ..." не прокотить.

Залишається одне з двох: або прийняти його недоліки і жити з ними, або не морочити один одному голови.

4. "Сама впораюся".

Такий девіз цінувався у жінок за часів Великої Вітчизняної війни. Чоловіки йшли на фронт, а господарство залишалося, і його потрібно було комусь утримувати. Заодно і країну піднімати доводилося нарівні з дітьми.

На щастя, страшні події вже давно позаду. На жаль, жінки продовжують переймати ту ідеологію. В результаті з'являються відразу дві проблеми:

 • Зачіпаються гордість , его і самооцінка чоловіка, адже поруч з ним дівчина а-ля «я сама все зроблю». Згодом у нього пропадає навіть бажання проявляти чоловічі якості . Та й навіщо? "Вона ж сама з усім впорається»;
 • Жінка звалює на себе величезну відповідальність і по суті непосильну ношу. Рано чи пізно вона опиниться на межі своїх можливостей. З більшою ймовірністю дівчина почне це виявляти.

Що буде далі? вона вимагатиме (не попросить) від нього допомоги. А він вже звик до того, що вона «сильна і незалежна», і нічого робити не буде або взагалі піде.

Краще все ж періодично дозволяти собі бути слабкою, насолоджуючись жіночими перевагами, якщо ситуація це дозволяє. А героями нехай будуть чоловіки.

Головне правило, що пояснює, як зустрічатися з хлопцем, банально і підходить для будь-яких відносин, навіть ділових. Важливо ставитися до людини з розумінням, поважати його, але не забувати про себе. Принадність принципу полягає в тому, що він залишає поруч тільки адекватних і хороших людей. Інші не підкоряються такому закону, а значить &8212; можуть бути легко обчислені і «вилучені» з особистого простору.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео