Назад
Приємні слова коханому хлопцеві: навіщо говорити і 50 прикладів

Навигация по разделу
приятные слова любимому

приємні слова коханому чоловікові на всі випадки життя

Чи важливо говорити приємні слова хлопцеві і для чого це робити? 50 прикладів приємних для чоловіка фраз на будь-який випадок.

Говорити приємні слова хлопцеві &8212; це не подвиг, а норма. Але чому це так? Хіба чоловіки потребують компліментах, пестливих прізвиськах і солодких фразах? І які красиві слова краще вживати в різних випадках? Про те, чому важливо хоч іноді балувати свого обранця милими виразами, а також що саме йому говорити, і піде мова далі.

Як говорити приємні слова чоловікові і навіщо?

Кожен, навіть самий впевнений в собі чоловік не відмовиться від приємних фраз на свою адресу. Якщо підходити до підбору компліментів і ласкавих виразів зі змістом, то можна порадувати будь-якого хлопця. Що буде, якщо хоча б пару раз в день говорити своєму обранцеві ніжні слова ?

 • Пара емоційно зблизиться . Зміцняться почуття, довіра, взаєморозуміння. Знизиться ризик зрад , Кількість конфліктів .
 • Чоловік надихнеться на нові вчинки або певну манеру поведінки, буде намагатися зробити щось приємне у відповідь.
 • Це відмінний спосіб самій отримати кілька ласкавих слів натомість . Якщо балувати його такими висловами регулярно, то він і сам почне частіше говорити приємні речі без приводу.
 • Покращиться самооцінка хлопця , рішучість, його віра у власні сили. Завдяки цьому у нього часто буде гарний настрій . У такому стані він стане з більшою ймовірністю домагатися успіхів у всьому.

Коли чоловік чогось досягає або просто вкладає багато сил в певну справу, то йому, природно, хочеться отримати порцію визнання. Якщо він отримує її саме від коханої жінки, то завжди буде повертатися додому з посмішкою на обличчі. Навіть у виборі між друзями і дівчиною, він швидше буде віддавати перевагу останній.

Якщо ж пара не вважає за потрібне хоча б зрідка виявляти свою турботу, підтримку, любов через слова, в гості приходить рутина. Партнери починають жити просто як сусіди, з'являється відчуття «послуга за послугу». При цьому сварки можуть бути відсутні взагалі, але ось близькості теж не буде.

Компліменти не покликані перекривати негатив . І вони цього не роблять. Приємні фрази не матимуть належного ефекту, якщо жінка раз у раз буде вимовляти щось на зразок:

 • «як ти взагалі себе мужиком назвати можеш? Навіть дверцята зубожілу полагодити не зумів».
 • " і що, що ти посуд помив? Я цим щодня займаюся. І нічого, жива, подвигом не вважаю".
 • «заробляєш мало, квіти я вже кілька років не бачила, мама твоя вже дістала своїми порадами. Що з тебе взяти-то?».
 • " та що тут розуміти? Тільки самий тупий такого зрозуміти не зможе. Ще раз пояснюю ... » і т. п.

Тобто приємні слова коханому чоловікові завжди будуть створювати і накопичувати позитив , створюючи гармонію. Але вони не приховують і не скасовують вимовлені раніше хворобливі і образливі фрази.

А що ж робити, якщо сказати ласкаві компліменти хочеться, але в голову зовсім нічого не приходить? Тоді саме час заглянути в список відповідних варіантів і вибрати парочку під свою ситуацію і на власний смак.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Приклади приємних фраз коханому.

1. Після сварки.

 1. Прости за те, що зірвалася. Я не хотіла тебе образити, просто ти і все, що пов'язано з нашими відносинами, дуже важливі для мене, тому я так емоційно реагую. Я постараюся надалі бути з тобою м'якше, рідний.
 2. Я думаю, що ми обидва по-своєму винні в сварці, але я не хочу продовжувати грати в «мовчанку». Ти для мене дуже дорога людина, і навіть хвилина образи між нами вже неприємна. Давай миритися?
 3. Я трохи подумала і вирішила прийти миритися першою. Ти багато для мене зробив, я ціную тебе і поважаю, тому хочу проявити ініціативу. Вибач мене, будь ласка, за те, що я&8230; (накричала, обдурила, не виконала чогось і т.д.).
 4. Ти так мило дуєшся, що неможливо продовжувати ображатися на тебе. Я в такі моменти згадую, за що я тебе полюбила і який ти у мене хороший. Мир?
 5. Якби ти був мені байдужий, я б зараз просто пішла кудись або продовжувала б займатися своїми справами як ні в чому не бувало. Але я дорожу тобою і хочу, щоб у нас все було добре. Тому давай спробуємо обговорити проблему ще раз, але спокійно. Я вірю, що у нас вийде.
 6. Визнаю, я не повинна була так себе вести. Мені шкода, я постараюся більше так не робити. Але я була б вдячна, якби ти трохи пішов мені назустріч і ...(іноді допомагав з прибиранням, приділяв більше часу і т.д.).
 7. Я люблю тебе і щаслива бути твоєю дівчиною. Але я думаю, що у нас все буде ще краще, якщо ми постараємося один для одного. Я обіцяю, що прямо з цього моменту буду працювати над&8230; (своєю проблемою). Допоможеш мені?

2. Ранком.

 1. Обожнюю твою сонну мордочку. Відкриваю очі, бачу, як поруч лежить рідне диво, &8212; і ось день вже задався. Одне тільки твоя присутність піднімає мені настрій і заряджає енергією на весь день.
 2. Доброго ранку коханий. Як же приємно прокидатися поруч з тобою, сонно потягуватися і тягнутися до тебе, щоб обійняти і притиснутися. Це моя улюблена частина дня.
 3. Я ненавиджу вставати вранці. Але навіть будучи справжнісінькою совою і бурчачи на будильник о 7 годині, я мимоволі посміхаюся, переймаюся теплом і любов'ю, коли бачу, як ти спиш поруч.
 4. Навіть найкрасивіший сон не приносить мені такого задоволення, як бачити тебе в своєму ліжку. Доброго ранку, мій хороший.
 5. Милий, спиш? Прокидайся, солодкий. Там весь світ чекає, поки ти встанеш і почнеш свій черговий подвиг. Без тебе прям зовсім ніяк. І я ось теж не можу почати день без тебе.
 6. Мені сьогодні снився найкращий чоловік на землі. Снилося, як ми ходимо за руки, обіймаємося, цілуємося, сміємося разом. Прокинулася від сну, відкрила очі & 8212; а він тут поруч зі мною лежить.
 7. Не можу вилізти з-під ковдри і почати займатися справами. Я хворію. У мене нестача поцілунків і обнімашек. Ммм, поцілував. Ну ось, відразу ожила, підбадьорилася! Що ти хочеш на сніданок?

3. На ніч.

 1. Хочу, щоб ти до мене і у снах приходив, а не тільки наяву. Тоді це будуть найприємніші, найсолодші, най-най кращі сни на світі.
 2. Доброї ночі, дорогий. Ти сьогодні відмінно потрудився і заслужив хороший відпочинок. Спи міцно і солодко. Я так тебе люблю!
 3. Навіть такий мужній і сильний чоловік, як ти, потребує гарного відпочинку. Тому скоріше засинай і нехай тобі присниться щось дуже-дуже приємне. Солодких снів.
 4. Останнє, що я сьогодні побачу &8212; це ваші улюблені риси. Тепер мені просто зобов'язані наснитися хороші сни. Як же це здорово засипати разом.
 5. Мій сон завжди міцний, а сновидіння яскраві і приємні, коли ти засинаєш поруч. Напевно, завдяки твоїй присутності я відчуваю себе в цілковитій безпеці і від того так добре відпочиваю.
 6. Можна Я згорнуся клубочком поруч (обійму тебе ,засну у тебе на плечі і т. д.)? Хочу, навіть засинаючи, відчувати твій запах, сильне тіло, чути Рівне заспокійливе дихання і стукіт рідного серця. Доброї ночі, коханий.
 7. Поцілуй мене, дорогий, нехай цей день закінчиться на найкрасивішій і ніжній ноті. Ну ось, тепер це точно був вдалий день, і я прожила його не дарма.

Пройти тест на сумісність

4. У розлуці.

 1. Словами не описати, як сильно я за тобою сумую. Мені страшенно не вистачає звуку твого голосу, твоїх дотиків, обіймів, слів підтримки. Я сподіваюся, що ми скоро знову будемо разом.
 2. Без тебе все так сіро, незатишно, безрадісно. От би ти скоріше повернувся і все знову стало добре, легко, райдужно. Приїжджай при першій же можливості, чекаю тебе.
 3. У мене відчуття, ніби ми не бачилися цілу вічність. Моя б воля &8212; вже була б з тобою, притискалася, обіймала, цілувала і грілася поруч з тобою.
 4. Ти далеко, і я як ніколи відчуваю порожнечу навколо. У такі моменти розумію, як же сильно я тебе люблю і наскільки ти мені потрібен, важливий, дорогий.
 5. Мені так погано без тебе, що буквально відчуваю, як хворію. Повертайся скоріше, Мій солодкий вітамінчик (рятівник, доктор, герой).
 6. Подруги сказали, що стала гірше виглядати. А я відповіла: «так немає Для кого, дівчатка. Мій головний цінитель краси поїхав, тепер ось навіть не хочеться чепуритися, фарбуватися, вбиратися».
 7. Так, Я розумію, що у тебе важливі справи, які не терплять зволікань. Розумію, чесно. Але все одно нічого вдіяти не можу, сумую за тобою шалено. Нехай все скоріше вирішиться само собою і ти зможеш повернутися додому.

5. Перед важливою для нього подією.

 1. Розслабся, дорогий, не нервуй. Я вже добре знаю, що ти у мене найуспішніший, сильний, розумний і просто незамінний. А сьогодні ще й весь світ (твій начальник, тренер, керівники компанії і т.д.) про це дізнається.
 2. Звичайно, у вас все вийде! Це ж ти. Я не уявляю, хто в змозі виконати це завдання, крім тебе. Наполегливість, розум, досвід, сила &8212; у вас є все, щоб досягти успіху.
 3. Я знаю, що тобі трохи незручно, ти хвилюєшся, оскільки це непросте завдання. Глибоко вдихни, розправ плечі і просто будь собою. Я в тебе вірю.
 4. Я дуже пишаюся тобою. Далеко не кожен зможе зайти так далеко і зважитися на цей крок. Саме тому все буде відмінно. Вони стануть захоплюватися тобою так само, як і я.
 5. Пам'ятай, що я буду поруч (подумки, в залі, біля кабінету і ін.). Я буду тримати за тебе кулачки. Сподіватися на позитивний результат не стану, так як я твердо впевнена, що він і так буде.
 6. Рідний, ти доклав дуже багато зусиль у цій справі. Впевнена, що жоден інший кандидат не впорався б з таким навантаженням. Успіх тобі забезпечений.
 7. Давай обійму і поцілую тебе на удачу. Хоча вона тобі не так вже й потрібна. Сьогодні безумовно твій день і ти станеш безперечним переможцем.

Пройти тест на впевненість у собі

6. Коли у нього поганий настрій.

 1. Я знаю, що ти засмучений, мені правда шкода, що все так вийшло. Але життя складається не тільки з темних смуг. Ось побачиш, скоро удача тобі посміхнеться. Ти заслуговуєш багато чого і скоро все це помітять.
 2. Знаєш, іноді ми чогось не отримуємо, щоб потім доля піднесла нам подарунок в два рази більше колишнього. Я думаю, що ти заслуговуєш набагато більшого і незабаром доля надасть тобі нові, ще кращий шанс.
 3. Я шкодую, що вам довелося це пережити. Що я можу зробити, щоб вам стало легше? Дозволь мені допомогти тобі і хоч ненадовго прогнати погані думки.
 4. Коли ти в такому стані, то і у мене все виходить з рук геть погано. Відразу псується настрій, нічого не хочеться, все дратує. Я не хочу, щоб тебе щось засмучувало. Давай спробуємо виправити ситуацію разом.
 5. Давай-но зараз трохи відвернемося, підемо прогуляємося і провітримо голови. Думаю, невеликий перепочинок піде тобі на користь, тим більше ти так багато працював весь день.
 6. Що Вас турбує? Розкажи мені, будь ласка, детальніше. Я хочу дізнатися причину твоєї смуток , тоді ми разом знайдемо рішення. Обіцяю, вислухаю від початку до кінця, не перебиваючи.
 7. Сонце моє, рідний, улюблений, Золотий, дорогоцінний мій. Я тебе дуже люблю. Не сумуй, а то навіть сонце ховається за хмарами, птахи не співають, і я ходжу сама не своя. Давай краще спробуємо розвеселити тебе. Підемо в кафе (парк на прогулянку, розважальний центр, Ліс На пікнік і т.д.).

7. Після сексу.

 1. Це було неймовірно! Ти кожен раз мене приємно дивуєш. Звідки в тобі стільки витримки (фантазії/запалу/пристрасті)?
 2. Все, тепер тиждень ходити нормально не зможу. Ноги тремтять і підкошуються. Вау, в ліжку ти просто неприборканий.
 3. Ти напам'ять знаєш всі мої ерогенні зони. Найменший дотик, легкий поцілунок в чутливу точку &8212; і я таю в твоїх руках.
 4. Мммм, а можна добавки? Це було так солодко, а в мені якраз прокинулася невгамовна ласун.
 5. Який же ти гарячий. У мене від тебе голова йде обертом, мислити стає неможливо, всередині все вогнем палахкотить.
 6. Як же я люблю, коли ти такий пристрасний (ніжний, ласкавий, що наказує). А ці м'які (різкі, швидкі, плавні) рухи, темп!
 7. Це був найкращий секс у моєму житті. Так, я знаю, що говорю так постійно. Але мені і правда кожен раз так здається.
 8. Обожнюю, коли ти домінуєш (стогнеш, дражниш, використовуєш брудні слова). Мене відразу ж накриває сотнею хвиль задоволення.

Дівчата звикли приймати на свою адресу часті компліменти. На жаль, але не всі з них готові вимовляти приємні слова хлопцеві так само регулярно. Але ж добре, підбадьорює слово в сторону свого чоловіка здатне поліпшити відносини з ним, завоювати його симпатію, повага , вдячність. На щастя, цей список допоможе швидко виправити проблему і порадувати свого обранця парою ласкавих фраз.

Пройти тест на сексуальність

Зараз читають
Як навчитися любити себе? 6 головних кроків
Як навчитися любити себе? 6 головних кроків
Як навчитися любити себе, забути про комплекси і почати повноцінно жити? ...
Біхевіоризм: що це таке, необіхевіоризм і соціобіхевіоризм
Біхевіоризм: що це таке, необіхевіоризм і соціобіхевіоризм
Що таке біхевіоризм, звідки він походить і що вивчає? Як допомагає дослі ...
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку за допомогою всебічного підходу? Які психологіч ...
Мораль: що це таке, моральні принципи і моральність.
Мораль: що це таке, моральні принципи і моральність.
Що таке мораль? Чому вона буває внутрішньої і соціальної? Моральний прин ...
Толерантність: що це таке, її історія і навіщо вона потрібна??
Толерантність: що це таке, її історія і навіщо вона потрібна??
Що таке толерантність? Які є відмінності її визначення в різних словника ...
Рефлексія: що це таке, походження та визначення.
Рефлексія: що це таке, походження та визначення.
Що таке рефлексія як філософське, теологічне, наукове та психологічне яв ...
Мандраж: що це таке і 7 порад як з ним впорається??
Мандраж: що це таке і 7 порад як з ним впорається??
Що таке мандраж і коли він виникає? 7 отлтічних порад, які допоможуть вп ...
Новое youtube видео