Назад
Чоловік пішов з сім'ї: чому так відбувається і чи повертаються вони??

Навигация по разделу
муж уходит

Чому йдуть чоловіки з сім'ї і через що вони повертаються?

яка може бути причина того, що чоловік пішов з сім'ї і що він може відчувати? Чому чоловік може повернутися додому? 10 факторів

Дуже часто красива історія кохання переростає в холодні відносини і чоловік йде з сім'ї.

Вступаючи в шлюб, багато жінок часом не допускають навіть і думки про те, що коли-небудь це Щасливий час може закінчитися. Як жінка, так і чоловік рано чи пізно стикається з усіма реаліями спільного життя і, на превеликий жаль, в повсякденному житті іноді романтиці просто не залишається місця, та й почуття партнерів не можуть бути завжди статичними, тому почуття то розпалюються, то згасають…

Чому йде чоловік з сім'ї?

1. Несумісність характерів.

«не зійшлися характерами» – одна з найбільш поширених причин відходу чоловіків з сімейного вогнища. Різні погляди на життя, темпераменти , погані звички, з якими, на жаль, не кожен може змиритися, відсутність взаєморозуміння і взаємоповаги неминуче призводять до розриву відносин.

2. Неохайність дружини.

Багато заміжніх жінок переконані, що чоловік готовий любити свою дружину в будь-якому вигляді, але вони забувають, що чоловіки &8212; візуали . Вони люблять очима, їх приваблюють красиві, доглянуті, самодостатні жінки.

Стоптані тапочки, старі халатики, сумовитий вигляд – подібна зовнішня дисгармонія для багатьох чоловіків просто нестерпна.

3. Сексуальна незадоволеність.

Сексуальне незадоволення чоловіка – сильний фактор, який також може спровокувати розрив відносин. Не завжди чоловік може прямо розповісти своїй дружині про свої еротичні фантазії, бажання. Саме сексуальна незадоволеність провокує чоловіків на зраду.

Пройти тест на сексуальність

4. Підступна розлучниця.

Жодна жінка не застрахована від такого повороту подій. Будь-хто може без пам'яті закохатися в іншу жінку і так сильно, що вже на другий план відходять і діти, і роки, проведені в шлюбі.

Жінки, чиї чоловіки йдуть до коханкам, можуть скільки завгодно «копатися в собі», але буває і так, що проблема не в них – просто чоловік полюбив іншу жінку. Також бувають випадки, коли чоловіки йдуть до інших жінок навіть не від великої любові, а просто в пошуках почуття новизни.

5. Зрада дружини.

Прийнято вважати, що дружини набагато рідше зраджують чоловікам, але, на жаль, бувають і такі випадки.

Далеко не кожен чоловік здатний пробачити зраду, в силу того, що багато хто з них власники по натурі і зрада-удар по чоловічому самолюбству , тому в результаті чоловік йде від дружини.

6. Рутина.

Стабільність і розміреність сімейного життя досить часто втрачають свою привабливість, перетворюючись в обридлі ритуали і звички. Щоденне виконання взаємних зобов'язань &8212; це одночасно і те, без чого неможливе спільне проживання, і те, через що блякнуть яскраві емоції у сімейному житті. Не всі чоловіки можуть стійко тягнути лямку одноманітних сімейних відносин і вважають за краще їм «вільне полювання».

7. Розлучення заради свободи особистості.

Контроль і керівництво над життям чоловіка – часта помилка багатьох жінок. Зрозуміло, що при вступі в сімейні відносини, чоловік повинен погоджуватися на певні зміни в своєму житті, але деякі жінки приходять в захват, коли думають, що «охомутали мужика» і тепер їм можна легко крутити направо і наліво.

Такі дружини вважають, що чоловік &8212; це їх невід'ємне додаток, яке завжди має бути поруч або «на короткому повідку», постійно набридають телефонними дзвінками і щиро думають, що чоловікові необхідна їх щільна опіка і всеосяжний контроль. Це в корені невірне переконання, яке приносить гіркі плоди.

Чоловіки – Люди волелюбні! Заради почуття свободи, чоловіки йдуть з дому частіше, ніж від зради, легко поступаючись і домашнім комфортом, і сформованими звичками.

Пройти тест на сумісність

Чому чоловіки повертаються?

Хоча переважна більшість чоловіків, які покинули свою сім'ю, створюють нові "осередки суспільства" або навіть віддають перевагу самотності , але, згідно зі статистикою, 30% з «грюкнули дверима» повертаються до колишніх дружин.

Розглянемо деякі причини, що пояснюють-чому пішли чоловіки повертаються в сім'ю:

1. Тяга до звичного.

Наприклад, якщо дружина вигнала чоловіка з дому в зв'язку з будь-яким його проступком або некоректним, з її точки зору, поведінкою, то тут все ясно – чоловік усвідомив свою провину або ж настільки прив'язався до своєї обраниці, що не мислить свого існування без неї.

Не дарма говорять, про те, що звичка – друга натура. Багато чоловіків відходять від сім'ї до іншої жінки в надії на абсолютно новий етап життя-яскравий, невимушений, наповнений новими фарбами, але практика показує зворотне & 8212; пам'ять людини здатна ідеалізувати все, що відбувалося в минулому, тим самим "витягуючи" з пам'яті найкращі і щасливі моменти, заважають почати нове життя з іншого.

Здавалося б, в нових відносинах колишній чоловік починає потихеньку притиратися до нової обраниці, як в побуті, так і в різних нюансах повсякденного життя, але пам'ять не викоріниш. Тому чоловік часто починає згадувати свою минулу, більш налагоджену, звичне життя, образно кажучи: дружина навчилася готувати саме те, що він любить, знає напам'ять, що вранці в каву необхідно додавати три ложки цукру без молока, а ввечері навпаки.

Адже, навіть простий перегляд будь-якої телевізійної передачі, може навіяти спогади про те, як вони з колишньою дружиною вечорами сиділи біля телевізора, який з таким трудом придбали…

2. Переоцінка цінностей.

Деякі чоловіки здатні піти від жінки для того, щоб позбавити себе від будь-яких проблем: матеріальних, побутових. А йдуть в таких випадках зазвичай куди? До мами і їй на радість.

Перший час так, він відчуває комфорт, але з часом він починає відчувати себе дитиною поруч з мамою, в той час як йому вже більш звично бути главою сімейства і відчувати себе дорослою людиною. Не багатьом чоловікам подобається такий уклад життя і тому вони все частіше і частіше починають замислюватися про своє повернення в лоно сім'ї.

3. Примирення.

Іноді повернення колишнього чоловіка закономірно, так на самій-то справі він і не планував йти назовсім, а хотів, так би мовити, провчити свою невгамовну дружину, дати їй помучитися, постраждати і зрозуміти, як же їй без нього погано... він же розуміє, що можна, врешті-решт, помиритися і вийти на нові відносини. У таких випадках чоловікам вкрай необхідно замислюватися над наслідками-а чи прийме його дружина назад?

Все вищеописане не може повністю охопити всі ситуації, проблеми і нюанси, які трапляються в сімейному житті. Проте, ці факти дозволяють зробити певні висновки.

Необхідно оберігати сімейні відносини, не дозволяючи поганому настрою, нестриманого характеру і побутовим негараздам затьмарювати сімейний небосхил.

Бережіть і любіть своїх подружжя, щоб пройти по життю рука об руку, до кінця підтримуючи один одного.

Пройти тест: чи любить він мене?

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео