Назад
Як зустрічатися з дівчиною? 10 головних правил

Навигация по разделу
как встречаться с девушкой

Як зустрічатися з дівчиною і не втратити себе?

Як зустрічатися з дівчиною так, щоб стосунки були гармонійними? Чи є якісь секрети чи достатньо бути собою?

Вона сказала «так», нова пара успішно створена. Звучить, як виконана місія в комп'ютерній грі. Однак у віртуальності після фрази "mission completed" гравець може вимкнути іграшку. А ось в житті все не так &8212; поставити на паузу або зберегти прогрес не можна. Остаточно розслабитися &8212; теж. Як же вести себе правильно у відносинах? Як зустрічатися з дівчиною так, щоб вона залишалася задоволеною? Чого уникати, щоб при цьому не забути про себе?

1. Проявляти лідерські якості.

У чому проявляється справжнє лідерство? У фразі " Я сказав!", ударі кулаком по столу і величному виразі обличчя? Навряд чи, більше схоже на деспотизм і тиранію. Тоді яка відповідь?

Бути лідером = взяти на себе відповідальність . За безпеку, за репутацію, за почуття. Дівчата обожнюють, коли їх чоловік:

 • Не терпить жалості по відношенню до себе. Не плутати зі співчуттям. "Я втомився, нічого не роблячи" і "я втомився, тому що важко працював" &8212; це різні речі;
 • Не дозволяє собі нити, вередувати в серйозних ситуаціях. якщо хлопець сонно бурмоче на будильник «ранок, ти такий страшний», але все одно встає на роботу &8212; це мило. Якщо відмовляється допомогти передати важкі сумки з продуктами, тому що "ну ранок", &8212; це ниття;
 • Вирішує проблеми самостійно і навіть може допомогти своїй партнерці. В адекватних рамках. Якщо вона не в перший раз перебрала з алкоголем і розбила чиюсь машину & 8212; краще задуматися, чи потрібна така особа взагалі;
 • Виконує чоловічі обов'язки по дому або усуває неполадки іншими ефективними способами. Професійний сантехнік, електрик, садівник, будівельник, маляр в одній особі &8212; це або утопія, або актор фільмів «18+». Тому якщо в будинку іскрять розетки, а молода людина не розбирається в них, він має повне право вирішити проблему по-іншому & 8212; викликати фахівця;
 • Демонструє рішучість і впевненість. Потоп, пожежа, банкрутство, бандити або павук на стіні &8212; дівчата хочуть знати, що їх обранець не залишиться осторонь, а проявить героїзм, почавши діяти.

2. Демонструвати розум.

Все частіше дівчата починають визнавати, що найпривабливіша частина чоловіка &8212; його мозок. Що в принципі пояснює жіноче сексуальне насильство над цим органом.

Щоб проявляти інтелектуальні здібності, необов'язково вчити незрозумілі слова, читати підручники з ядерної фізики та узбецького скотарства XVIII століття. Достатньо:

 • Поглибити знання у сферах, що цікавлять;
 • Покращувати мову, її зв'язність, вміння зрозуміло і доступно пояснювати;
 • Підвищити винахідливість, кмітливість (логічні загадки, ребуси, шаради);
 • Розширити кругозір, дізнаватися нове (книги, кросворди, фільми);
 • Спілкуватися з різними співрозмовниками , які можуть чогось навчити.

Краще не соромитися говорити фрази «на жаль, не знайомий з цим твором», «на жаль, не знаю відповідь на це питання», «шкода, але не чув про це». Уміння визнати прогалину в знаннях, бажання заповнити його, а не мудрувати про невідоме &8212; теж ознака розуму.

3. Бути уважним.

Жіночі вуха & 8212; ерогенна зона. І справа не тільки в чутливості раковин і мочок, але і в пристрасної любові до компліментів. Однак не до всіх. Як вживати приємні слова для дівчини правильно:

 • Бути різноманітним. навіть найкраща похвала приїдається, якщо її використовувати весь час;
 • Не забувати про щирість. сказати» у тебе модельний зріст " дівчині з параметром 1,58 см &8212; значить змусити її подумати, ніби це знущання;
 • Звертати уваги на дрібниці. їй напевно вже сказали, що у неї гарна зачіска і ошатне плаття. Краще відзначити її жіночність, красиву лінію плечей або витончені пальчики, «як у аристократки»;
 • Відходити від загальних фраз. «ти дуже красива/сексуальна/мила» говорять все, що знецінює ці слова. "Коли ти посміхаєшся, твої очі блищать, як гладь озера в сонячний день» &8212; більш рідкісний вид компліменту.

Щоб розвинути в собі вміння знаходити потрібні слова в потрібний момент, краще читати лірику. Особливо &8212; сонети Шекспіра. А якщо говорити компліменти зовсім не виходить, можна просто цитувати рядки.

4. Задіяти креатив.

Її вже водили в кафе і кіно. І вона вже отримувала одну червону троянду або букет з цих квітів від інших. Хочеться повторюватися і бути, як всі, &8212; гаразд. Але якщо є бажання виділитися на тлі інших, залишивши їх в далекому минулому і повному лузерском нокауті, краще проявити оригінальність. Наприклад:

 • Поцікавитися уроками орігамі і зробити букет квітів з паперу;
 • Написати їй Любовний лист і відправити звичайною поштою або підсунути під двері;
 • Купити парні речі & 8212; брелоки, футболки, шарфи, підвіски;
 • Використовувати особистий талант & 8212; намалювати її портрет, написати вірш, скласти мелодію в її честь;
 • Зробити плакат з десятком / сотнею / тисячею компліментів для неї, загальними фото, описом кращих спільних моментів;
 • Запропонувати їй разом придумати нове блюдо або напій.

Пройти тест на самооцінку

5. Переходити до інтиму плавно.

Навіть якщо вона чи не з першої зустрічі горить відвертим бажанням, вона все одно хоче залицянь. Затягувати в такому випадку, звичайно, теж не особливо вдала ідея. Але переходити до нового етапу занадто швидко &8212; не менш небезпечно. Чому?

 1. Спочатку вона буде радіти, адже сама хотіла близькості.
 2. Пізніше їй здасться, що у відносинах стало дуже багато сексу, але занадто мало романтики.
 3. Вона почне чекати, коли хлопець сам телепатично здогадається про її бажання ніжності і платонічних відносин. Можливо, в хід підуть натяки, тонкі, як різниця між відтінками її тональних кремів.
 4. Хлопець, природно, ні про що здогадуватися не буде. Максимум &8212; помітить збільшення її відмов у ліжку.
 5. Ситуація загострюється. Істерики, сварки, скандали. "Ти мене не любиш". Розставання.

Чому в багатьох випадках це призводить до розриву? тому що чоловік в упор не розуміє різкої зміни в її поведінці. Спочатку вона пристрасна і ненаситна, а через пару місяців їй раптом захотілося стати іншою. Але подобалася-то йому саме та перша версія.

Насправді змін в дівчині не було, вона спочатку хотіла ласки, красивих залицянь. Однак вирішила розіграти роль гуру ліжкових баталій, щоб приверніть увагу хлопця .

Краще відразу надати їй флірт, компліменти і весь цукерково-букетний період, щоб вона встигла їм насититися. Тільки після цього можна буде плавно переходити до інтиму, не забуваючи періодично підкидати їй докази на користь факту «у нас не тільки секс, але і любов ».

Як правильно поводитися з нею, вже зрозуміло . Залишилося з'ясувати, яких помилок рекомендується уникати. В ідеалі ця інформація повинна була б прописуватися в армійському статуті і передаватися з покоління в покоління через батьківські потиличники, навічно вписуючись в ДНК.

Однак ніщо в світі не є досконалим. Тому щоб дізнатися про те, чого не можна робити у відносинах з дівчатами, доведеться прочитати наступні розділи. У них описані промахи, яких вкрай бажано не допускати.

6. Не прогинатися.

Таку помилку можна допускати навіть несвідомо. Так трапляється, коли дуже хочеться чимось порадувати свою дівчину, навіть на шкоду собі.

«їй подобаються мелодрами, а я люблю бойовики. Ну нічого, сходимо на» знесені вітром і риданнями«, а не на»міцний арахіс "&8230; і нічого, що в 48 разів, адже головне &8212»щоб вона посміхнулася" .

Немає нічого поганого в тому, щоб пару раз поступитися в тому ж виборі кіно. Але робити це постійно &8212; погана ідея. Ігнорування власних інтересів, особистості призводить лише до нових проблем у відносинах.

 • Тобі дуже йдуть краватки, почни їх носити.
 • Добре (я ненавиджу краватки, але добре, вона так зрадіє).
 • Поголіть бороду. Як бомж ходиш. І цілуватися неможливо &8212; колеться.
 • Гаразд (Ех, всього лише півроку догляду за бородою).
 • Мені не подобаються твої друзі. Вони вічно п'ють і відпускають сальні жарти. Я вже призначила тобі зустріч з Оліним Толіком. Хороший хлопець. Сходивши.
 • Так, хороший, сходжу (зануда, скиглій, ще й Ольке стукає про все).
 • Знаєш... ти так сильно змінився. Я любила тебе колишнього. Більше так не можу, все, йду.
 • (&8230;)

7. Не забувати про все інше.

Частіше така поведінка характерна для перших місяців відносин. Коли хочеться бути весь час поруч з нею, а всі чоловіки навколо неї сприймаються як потенційна загроза або як майбутні жертви. Абсолютно всі &8212; навіть Аркадій Федорович, 73-річний декан її факультету.

У цей період друзі і родичі раптом опиняються на другому плані. На роботі або в навчанні можуть початися проблеми, тому що думки весь час десь в іншому місці. Закидаються деякі хобі, поступаючись місцем новому захопленню.

Такі ситуації дивні самі по собі. але буває ще гірше . Коли вона раптом каже щось на зразок:

 • " питання ребром &8212; або я, або твої друзі!».
 • «вибирай: або ти припиняєш ходити на свій безглуздий футбол, або я йду».
 • " якщо не підеш зі мною на курси самби, я не піду з тобою в спальню!».

Коли хтось раптом починає вимагати зробити вибір між собою та іншою важливою частиною життя, це глухий кут. Вимоги з часом зростатимуть. В результаті маніпулятор забере все дороге, нав'яже ідеї та інтереси, змусивши тим самим жити чужим життям. Якщо при цьому особистість відмовляється йти на компроміси, мирно вирішувати суперечку, то назріває питання &8212; чи є взагалі сенс бути з нею?

Пройти тест на впевненість у собі

8. Не проявляти або заохочувати егоїзм.

Відносини &8212; ця робота для двох. Якщо один вкладається в них, а другий звик тільки отримувати внесок, далеко така пара не поїде. Сім'я, в якій « тато працює, а мама &8212; красива» (або навпаки) підходить для анекдотів, але не для щасливого життя. Краще стримати егоїзм і простежити, щоб його не було в обраниці. Для цього знадобиться:

 • Піклуватися про почуття, бажання партнера;
 • Йти на компроміси в спірних питаннях;
 • Навчитися спокійно розмовляти про те, що у відносинах не влаштовує;
 • Дякувати свою пару за прояви турботи і безконфліктності;
 • Прийняти відмінні погляди, інтереси і пробувати реалізовувати їх окремо.

Наприклад, хлопець любить футбол, а дівчина &8212; Шопінг. Навіщо вибирати одне і змушувати партнера відмовлятися від свого хобі? Нехай кожен займеться улюбленою справою поодинці або з друзями.

9. Не пускати все на самоплив.

Дівчата люблять романтику, увагу, сюрпризи (необов'язково матеріальні). І вони хочуть отримувати все це регулярно. Якщо обірвати потік компліментів, різко скоротити спільно проведений час, їм це не сподобається. А якщо дівчатам щось не до душі, то часто починається що? Правильно, істерики .

Періодично проявляти до неї увагу, говорити ніжні слова &8212; не так складно. Зате жінка залишиться задоволеною. Можливо, вона навіть не стане бурчати, коли її коханий повернеться з дружньої риболовлі зовсім без риби, але з алкогольним амбре. Але це не точно.

10. Не уникати істерик.

Коли вона, зазвичай мила і кумедна, раптом починає кричати, немов Халк, що вдарився мізинчиком об тумбочку, &8212; це... пригнічує. Переводячи все на спокійну і зрозумілу мову, така експресія може позначати 3 думки .

 1. «Х'юстон, у нас проблеми! Я намагаюся Подати про це сигнал так грізно, тому що, поки я спокійна, ти в упор цих складнощів не бачиш. Хоча я вже говорила про них, а ти не відреагував».
 2. «я не вмію нормально висловлювати емоції, тому ось тобі істерика. Але вона не на рівному місці виникла. У мене дійсно щось сталося. Не факт, що це взагалі має відношення до тебе або наших стосунків, але розберися, будь ласка».
 3. «я просто істеричка і плювати я хотіла на твої почуття. Моя мама, Бабуся, прабабуся і вся рідня по жіночій лінії любила істерити. І мені не хочеться відходити від сімейних традицій» .

Якщо вона раптом часто почала розмовляти на підвищених тонах, буде корисно прислухатися до її слів. Якщо в її фразах є хоч крапля логіки, краще виправити свій " косяк » або розібрати ситуацію. Якщо немає, а пояснювати вона нічого не хоче, як і в принципі йти на контакт, & 8212; поздоровлення! Це рідкісний вид егоїстки &8212; пристрасний, але небезпечний, а значить & 8212; пора збирати валізи.

Зазвичай розуміння того, як зустрічатися з дівчиною можна, а як не можна, приходить з досвідом. Хитрі & 8212; стежать ще й за чужими помилками. Розумні & 8212; не вичікують, коли у знайомої пари трапиться провал, щоб проаналізувати ситуацію і не повторювати таких промахів. Навіщо чекати і ризикувати нарватися на фразу " Не лізь не в свою справу » , якщо достатньо прочитати інформацію в цій статті?

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео