Назад
Як змусити ревнувати і як краще це робити? 10 способів

Навигация по разделу
Как заставить ревновать

Як змусити ревнувати і чи варто?

Як змусити ревнувати кохану людину за допомогою 10 способів? Чи завжди таке бажання доречно? Коли прагнення викликати ревнощі виправдано?

Іноді почуття хочеться оновити або перевірити. Перший спосіб це зробити, який приходить на розум, &8212; ревнощі. Гра на чужих емоціях &8212; це завжди ризиковано. Тим більше таке прагнення небезпечно, якщо його причина &8212; проста нудьга, егоцентризм або невпевненість в собі. Тоді які мотиви можуть виправдати таке бажання? І як змусити ревнувати так, щоб при цьому випадково не викликати велику сварку або тим більше небажаний розрив? Далі &8212; 10 порад і вагомі приводи їх застосувати.

1. Зайнятися зовнішнім виглядом.

Мало буде просто купити пару кремів для догляду за шкірою або всього лише змінити стиль бороди. Знадобиться всебічний підхід, в який входять:

 • Зовнішнє перетворення (зачіска, аксесуари, парфуми, модний одяг, макіяж і т. п.);
 • Поліпшення фізичної форми (важливий не стільки результат, скільки самі тренування, різко виникло бажання привести себе в порядок);
 • Купівля сексуальної нижньої білизни & 8212; один з найяскравіших показників;
 • Посилена увага до особистої гігієни &8212; душ перед виходом на роботу, інтерес до інтимних стрижок, більш часте використання дезодоранту та ін.

Окремо ці методи можуть викликати ревнощі , але слабку або лише у ревнивих за характером людей. Тому краще поєднати хоча б 2-3 способи. Причому про свої плани краще не говорити, а почати діяти так «щоб потенційний ревнивець задався питанням: "а з чого це він(а) раптом?».

Пройти тест: чи любить він мене?

2. Проводити час поза домом.

Складно відчувати ревнощі до того, хто весь час знаходиться вдома або на виду. Рішення &8212; частіше виходити кудись. Чим різноманітніше або незвичніше будуть місця, тим краще. Наприклад, якщо спокійна, трохи сором'язлива дівчина-домувальниця раптом запишеться на танці, в спортзал або театральний гурток, це насторожить її обранця. Якщо хлопець-енерджайзер, якому складно всидіти на місці, почне відвідувати бібліотеку, це викличе подив у його половини.

Буде чудово, якщо при цьому людину будуть оточувати інші люди. Ще краще відвідувати розважальні місця & 8212; бари, клуби, торгово-розважальні центри. Вийде заскочити в якесь більш-менш дороге місце на зразок ресторану & 8212; теж добре. Головне &8212; не сидіти весь час вдома або замикати коло робота-будинок за чітким графіком.

3. Знайти пристрасть.

Мова не про справжніх коханців, а про надихаючих, інтригуючих, запалюючих хобі . Підійде буквально будь-яке заняття, яке зможе захопити надовго, в яке вийде піти з головою. Це допоможе:

 • Відволіктися від проблем у відносинах, які викликали бажання пограти на ревнощів;
 • Перетворитися зовні, додати очам блиску, світла, частіше щиро і щасливо посміхатися;
 • Рідше бувати вдома, сумувати, нудьгувати, віддаватися марному зневірі;
 • Розширити коло цікавих тим, збагатити знання, досвід, привернути увагу інших людей і самої коханої людини;
 • Внести новий сенс в життя, додати радості, оптимізму, енергії кожному дню.

Іноді нове захоплення заряджає позитивом , натхненням , хвилею задоволення краще будь-якого коханця. А зміни в настрої , зовнішності, поведінці навряд чи залишаться непоміченими для партнера.

4. Включити щось нове в секс.

Без попередження, раптово, незрозуміло з чого раптом. Звичайно, це допустимо тільки щодо того, що не доставить болю або дискомфорту коханій людині. Що це може бути:

 • Еротичні фрази, якщо їх раніше не було;
 • Незвичні рухи, темп, пози;
 • Використання секс-іграшок;
 • Ігри з плавиться свічкою, стрічками, пером;
 • Інший вид поцілунків (більш легкий, лоскотний або, навпаки, покусування, помірні засоси);
 • Більш відверта поведінка (гучні стогони, впиваються в простирадло або шкіру нігті і т.п.).

Небезпечний, але ефективний спосіб &8212; купити нетипову для пари контрацепцію. Правда, тут доведеться придумати хорошу причину, як все це виявилося в будинку. Варіанти "друг забув» або" безкоштовно роздавали в аптеці " не завжди виявляться доречними.

А ось називати партнера чужим ім'ям або порівнювати його з кимось прямо під час постільних сцен &8212; погана ідея. Такі кроки швидше стануть причиною повного віддалення або остаточного розриву. А ревнощі при цьому навіть не встигне толком виникнути, так як вона перекриється образою , болем, відразою.

Пройти тест на сексуальність

5. Захопитися кимось.

Захопитися, але не робити з таких фраз докір. Якщо партнер почує звинувачення в свою сторону, він швидше за все почне здійснювати вчинки на зло або сприйме це як пряму провокацію для сварки . Приклади правильного захоплення:

 • «Лера, колега по роботі, пішла в спортзал і буквально за два місяці так змінилася. Молодець, хороша сила волі» (ризиковано, якщо у партнерки зайва вага або вона комплексує з цього приводу);
 • «Іван сьогодні на зборах такий жарт розповів. Ось вічно він як щось скаже, так всі присутні починають реготати без зупинки» ;
 • «новий викладач на курсах &8212; така харизматична особистість. Думаєш, що слухаєш лекцію тільки 20 хвилин &8212; а вже 2 години пролетіло» .

Ніяких «на відміну від тебе», «міг(ла) б теж постаратися» або навіть «от би у нас так було».

6. Спілкуватися з протилежною статтю.

Це можуть бути колеги по роботі, друзі, знайомі по курсах, приятелі по листуванню, колишні однокласники-Одногрупники, сусіди. Не обов'язково і навіть небажано створювати з ними міцні зв'язки (крім друзів, які вже були раніше, зрозуміло). Змусити ревнувати можна навіть до продавця на ринку або касира в супермаркеті. А флірт тут зовсім не обов'язковий. Досить постійних посмішок, жартів, компліментів (не самої особистості, або її зовнішності, а її робочим навичкам), ввічливості.

Однак такий спосіб підійде, якщо партнер знаходиться безпосередньо поруч. А що робити в його відсутність? Можна робити селфі з іншими людьми, присвячувати їм пости, показувати хлопцеві/дівчині відео веселощів з ними.

7. Створити постійну зайнятість.

Якщо весь час чимось займатися, партнер почне ревнувати якщо не до інших людей, то до дефіциту якісного спільного часу. Однак вкрай небажано позбавляти коханого або кохану своєї уваги повністю. Інакше він / вона так відвикне від нього, що не буде розуміти, а за що взагалі варто боротися.

Один з варіантів &8212; записатися на курси/гуртки/семінари/майстер-класи. Можна затримуватися на роботі або просто ввести в свій графік регулярні прогулянки по свіжому повітрю на самоті. Підійде взагалі все те, що раніше відкладалося, на що не вистачало часу, сил, можливостей, вагомих приводів. Давно хотілося сходити в новий торговий центр, виїхати з друзями на риболовлю або, можливо, відвідати концерт? Саме час все це здійснити.

8. Ввести паролі.

Обмежений доступ до особистих гаджетів, особливо якщо раніше вони були відкриті, насторожує. А ще це непогано викликає інтерес до вмісту заборонених речей. Якщо потенційний ревнивець почне питати про причини такої замкнутості або просити показати приховані профілі, краще міняти тему, але не починати сварки або претензії до недовіри.

Ще один подібний спосіб &8212; щоразу виходити в іншу кімнату для розмови по телефону. Якщо при цьому приглушати голос, імітувати тихий, ледь пригнічений фліртує сміх, то ефект буде помітніше. Допоможе завершення розмови відразу після того, як ревнивець зайде в кімнату. Для цього підійдуть фрази на зразок «Давай потім домовимо», «розповім при зустрічі», «більше не можу розмовляти».

Пройти тест на ревнощі

9. Завести розмову»а що якщо...".

 • " Як би ти відреагував, якби застав мене цілується з кимось на суперечку або просто випила і фліртує?» .
 • " ти могла б пробачити мою зраду? Завжди або тільки в окремих випадках?» .
 • " що робити, якщо мені подобається інша людина? Чи варто говорити тобі про це? Або ви вважаєте за краще не знати про такі речі?» .

Чим докладніше питання, тим більше він насторожує. Це виглядає так, ніби людина знаходиться на порозі зради або вже змінено. При цьому його гризе совість або він просто проявляє азартне цікавість через свого проступку.

Крім того, це корисний питання, так як він дозволяє дізнатися погляди свого партнера, рамки дозволеного у відносинах з ним. Такі розмови добре позбавляють від потенційних непорозумінь в майбутньому.

10. Купити собі подарунок.

Квіти, Нижня білизна, м'які іграшки &8212; топ-3 подарунка для дівчини, які напевно змусять її хлопця похвилюватися. Чоловіча альтернатива & 8212; новий парфум, запонки, предмет одягу з точно вгаданим розміром (за умови, що чоловік рідко або взагалі ніколи не купує собі цих речей сам).

Важливий момент &8212; не забути викинути чек, особливо якщо способом оплати була карта. Про особу "дарувальника" краще не згадувати взагалі, поки не буде поставлено пряме запитання, звідки взялася та чи інша річ. Коли він прозвучить, можна спробувати змінити тему, віджартуватися «випадково знайшла», «замість премії на роботі видали», «Святий Миколай подарував». Якщо питання повториться, можна відповісти про подарунок від друга або подруги або щось на кшталт «захотілося і купив(Ла)».

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Коли краще викликати ревнощі?

Далеко не кожна причина може виявитися виправданою. Наприклад, нудьга , спроби маніпулювати, щоб отримати щось, злі жарти або брак уваги &8212; це не ті випадки, коли заклик до ревнощів закінчиться чимось хорошим. Марно буде грати на цій емоції, якщо партнер очевидно не відчуває ніяких почуттів. Те ж саме, якщо він занадто пасивний, не звик діяти, вважає за краще плисти за течією. Навіть якщо він перетвориться в ревнивця, то кардинальних змін в ньому не відбудеться, на активні дії він як і раніше не буде вирішуватися.

У яких ситуаціях спроби викликати ревнощі можуть бути обґрунтованими? Важливо розуміти, що навіть в таких випадках краще не забувати про обережність, щоб не перегнути палицю, втративши партнера назавжди. До подібних обставин відносяться:

 • Остиглі почуття в тривалих відносинах, пішла пристрасть , втома від рутини;
 • Прагнення дізнатися, чи залишилися почуття у колишнього партнера (тільки якщо є сильне бажання його повернути);
 • Незрозуміле ставлення з боку залицяльника або шанувальниці (то надає знаки уваги, то зникає; проявляє чи то дружню турботу, то чи просто людське участь ,то чи романтичний інтерес);
 • Хлопець або дівчина перестає вірити в те, що його/її пара може когось цікавити (хоча в такому випадку краще переглянути взагалі значимість такого союзу і себе в очах обранця/обраниці).

Сумно, якщо кохана людина починає діяти, активно висловлювати свої почуття, тільки коли хтось третій з'являється на горизонті. Якщо так відбувається постійно, партнер виявляється поруч тільки при наявності конкурента, серйозних почуттів від нього навряд чи вийде домогтися. Швидше за все це просто азартний типаж, який любить змагатися за увагу до себе.

Не так складно зрозуміти, як змусити ревнувати, скільки визначити, а чи варто це робити в конкретній ситуації, чи не виявляться наслідки занадто сумним або непередбачуваними. Ці 10 способів підкажуть, як посилити пристрасть у відносинах, але вони ж при неправильному використанні можуть посіяти насіння розбрату, недовіри, віддалення один від одного. Використовувати їх з розумом, особливою обережністю &8212; перше правило для тих, хто хоче запобігти плачевний результат своєї авантюри.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Чоловіче щастя: що це таке і які у нього умови??
Чоловіче щастя: що це таке і які у нього умови??
Що таке чоловіче щастя і в чому воно полягає? 8 основних ролей для його ...
Психоаналіз: що це таке, ключові постулати і базові ідеї
Психоаналіз: що це таке, ключові постулати і базові ідеї
Що таке психоаналіз Фрейда і чому він однаково активно критикується і зв ...
Прикордонний розлад особистості: що це таке і як проявляється??
Прикордонний розлад особистості: що це таке і як проявляється??
Що таке прикордонний розлад особистості? Які причини його виникнення? Як ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Як заговорити з дівчиною? 7 способів почати бесіду
Як заговорити з дівчиною? 7 способів почати бесіду
Як заговорити з дівчиною, якщо звичне " а можна познайомитися?"набридло ...
Як полюбити людину і чи варто це робити??
Як полюбити людину і чи варто це робити??
Як полюбити нову людину або колишнього партнера, якщо раптом почуття охо ...
Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід
Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід
Як закохати в себе людину, знаючи кілька психологічних трюків? Чи варто ...
Новое youtube видео