Назад
Друге побачення: як запросити і 16 тим для розмови

Навигация по разделу
второе свидание

друге побачення &8212; як запрошувати, про що говорити і як завершити?

Як запросити дівчину на друге побачення? Як це правильно зробити? Які теми обговорювати? У чому відмінність від першого рандеву?

Чим цікаво друге побачення? Почуття іскрять яскравими фарбами, є азарт, непередбачуваність. Однак, на відміну від ситуації на першій романтичній зустрічі, нервозність помітно слабшає. І це добре. Більш спокійний стан дозволяє тверезо поглянути на свою пару. Як запросити на друге рандеву? Про що розмовляти на ньому? Як потім прощатися в залежності від того, сподобався чоловік чи ні?

Як запрошувати на другу зустріч?

Що краще не робити, це призначити наступне побачення вже на першому. Звичайно, часом хочеться відразу ж озвучити або отримати пропозицію зустрітися ще раз. Однак це може обернутися проблемами. Наприклад:

 • Почуття раптом охололи після зустрічі . Типовий випадок, коли емоції включаються, тільки якщо людина знаходиться поруч. Він виходить за двері &8212; і симпатія до нього зникає разом з ним;
 • Не залишається часу для роздумів . Вечір може бути прекрасним, але, прийшовши додому, він / вона раптом розуміє, що в партнері є щось негативне або те, з чим не можна буде ужитися;
 • Співрозмовник може не розділяти почуттів . Одному здалося, що все пройшло вдало, а другий ледве стримував себе, щоб не подивитися в черговий раз на годинник;
 • Зустріч з іншим / іншим виявилася цікавішою . Якщо на прикметі є кілька кандидатів на роль хлопця / дівчини, наступний із запрошених на побачення може здатися найкращим.

Що залишається? одне з двох. Або подолати неприємну незручність і скасувати намічений вечір, ризикуючи напоротися на презирство або образу . Або піти на зустріч з жалості, страху порозумітися, образити, а потім весь вечір вишукувати на пару компромат, що дозволяє закінчити спілкування.

Обидві ситуації нестерпні , тому краще уникнути їх, почекавши із запрошенням.

Потім можна буде призначати рандеву по телефонній розмові, через соцмережі або при особистій зустрічі (якщо люди часто стикаються один з одним). Далі &8212; кілька приблизних фраз, які можна використовувати для пропозиції наступного побачення.

" мені так сподобалася ця вечеря/концерт/музей/клуб! З тобою все пройшло набагато цікавіше. Може, повторимо днями?».

«Ти мене дуже заінтригував(а) і я хочу дізнатися тебе ближче. Як щодо другого побачення?».

«минулого разу ти не розповів(ла) про улюблений спогад. А мені хочеться дізнатися, яке воно. Чи не бажаєш поділитися ним на ще одній приємній зустрічі?».

Про що говорити на другому побаченні?

Напевно всі питання про роботу, хобі , домашніх вихованців та інших відкритих темах вже були задані. Тоді про що можна розмовляти?

1. Минула зустріч.

 • Згадати те, що розповідав співрозмовник минулого разу. Поглибити розпитування. Людині буде приємний той факт, що його слова або переваги запам'ятали.
 • Поділитися емоціями, які виникли при знайомстві .
 • Посміятися над нервозністю, яка мучила перед перше побачення .
 • Пояснити, що сподобалося в особі на минулій зустрічі.

Якщо в попередній раз він/вона зробив(а), сказав(а) щось незрозуміле або неприємне, краще це відразу обговорити. Ввічлива розмова в спокійному тоні допоможе вирішити проблему, уникнути непорозуміння, глибше дізнатися поки ще малознайому індивідуальність.

2. Плани та цілі.

 • З'ясуйте пріоритети життя (сім'я, кар'єра, саморозвиток та ін.).
 • Задати питання про те, де б він/вона хотіла жити (в невеликому місті або в мегаполісі, на батьківщині або за кордоном).
 • Прямо запитати про головні цілі на майбутнє.
 • Попросити уявити, ніби відносини вже сформувалися. Дізнатися про своє місце в планах людини.

Чого бажано взагалі не зачіпати, так це поглиблених фінансових питань. Докопуватися до конкретних сум, концентруватися на поточному і потенційному заробітку того, хто ледь знайомий, &8212; це поганий тон.

3. Спогад.

 • Попросити розповісти улюблене дитяче спогад.
 • Поділіться найбільш хвилюючим/страшним/щасливим моментом. Попросити розповісти те саме.
 • Зіграти в " я ніколи не ... » (російськомовна версія гри Never have I ever ).
 • Поговорити про шкільні або студентські роки, особливо про веселі події.

Згадувати смішні випадки, забавні казуси &8212; справа приємна. Чого не можна сказати про важкі періоди, які хочеться скоріше забути. У таких ситуаціях важливо уважно стежити за реакцією на питання і акуратно перемикати тему, якщо особа явно не хоче ворушити минуле. Друга бесіда ще не підходить для відкриття таємниць і зачіпання старих ран.

Типова помилка &8212; розповідь про колишні стосунки в деталях. Можна назвати загальну причину розставань, але добре б не чіпати брудних подробиць. Зайве захоплення колишньою дівчиною або екс-бойфрендом теж виглядає підозрілим.

4. Сім'я.

 • Поцікавитися особистостями найближчих родичів.
 • Дізнатися побільше про відносини між і з батьками, братами, сестрами.
 • Запитати про особистий ідеал сім'ї (хто лідер, хто працює, скільки дітей).
 • Довідатися про думку щодо цивільного шлюбу і узаконення Союзу.

Не всім пощастило народитися в благополучній родині. Опонентові може бути важко розповідати про свої родинні чвари. Бажано не тиснути на особистість такими розпитуваннями в цьому випадку. Якщо ж співрозмовник сам хоче розповісти про труднощі, важливо вислухати його, не перебиваючи. А через деякий час добре б змінити тему на більш радісну.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Як завершити побачення?

Якщо людина сподобалася.

 1. На відміну від першої зустрічі, друга дозволяє запрошувати на наступне побачення відразу. Однак це не означає, що дане право можна використовувати завжди. Якщо партнер викликає сумніви, із запрошенням краще почекати, використовуючи паузу для роздумів.
 2. Пропозиція відносин вже на цьому етапі &8212; табу . Звичайно, є пари, які лише через пару годин спілкування вирішили бути разом, одружитися, а потім «жити щасливо до кінця». Однак якщо подивитися статистику, число таких шлюбів мізерно. До того ж, багатьом такий хід здасться дивним.
 3. Прощатися кокетливо, жартівливо або серйозно, уточнювати чи відразу, де і коли зустрітися наступного разу, &8212; все по ситуації. Єдина порада: краще проявити щирість і говорити від серця. Відкритість притягує до себе і допомагає відразу бачити, чи підходить людина для чогось серйозного.

Якщо щось пішло не так.

Якщо прийшло розуміння того, що будувати відносини з людиною не хочеться або не вийде, з» вердиктом " бажано не затягувати . Інакше партнер буде будувати повітряні замки, адже мовчанням йому дали надію.

Відмовляти важко . З'являється незручність, почуття провини. Однак це краще, ніж обманювати і забирати час один одного. Крім того, розійтися після Другої зустрічі буде набагато легше, ніж після п'ятої-десятої. Як це зробити:

 1. Подякувати за побачення, коротко підкреслити достоїнства співрозмовника;
 2. Прямо, але у ввічливій формі сказати про те, що нічого не вийде;
 3. Обов'язково назвати причину такого рішення;
 4. Вибачитися за забраний час, увага;
 5. Побажати удачі в пошуку потрібної людини і піти.

Говорити м'яко, спокійно, шанобливо, без звинувачень, але відкрито, уникаючи будь-якої двозначності.

Нехай друге побачення не таке запам'ятовується, як перше, але воно відкриває співрозмовника з нового боку. Якщо помічені в парі особливості подобаються, інтригують, це добре. Якщо ні &8212; друга зустріч ідеально вписується в концепцію останньої. Попереднє рандеву стало самим незабутнім, романтичним і емоційним, але друге по праву заслуговує звання найбільш пізнавального і корисного.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео