Назад
Чому чоловіки брешуть жінкам, відповіді психологів

Навигация по разделу
мужчина врет

Чому чоловіки брешуть жінкам?

вам ще не зрозуміло, чому чоловік бреше жінці?! І чи так це жахливо насправді? Чим "чоловіча брехня" відрізняється від " дівочих маленьких лукавств»

Чому чоловіки брешуть жінкам ? Чому, в принципі, люди брешуть один одному? І чи так це жахливо насправді? Чим "чоловіча брехня" відрізняється від "дівочих маленьких лукавств", яким так старанно навчають багато жіночі тренінги? Що ж такого привабливого отримують чоловіки за витончену брехню?

В першу чергу, нам все-таки слід зрозуміти, чим відрізняється чоловіча брехня від жіночого. чоловік бреше максимально наближено до правди (тому, що він особисто правдою вважає), і ніколи не нагромаджує зайвих деталей. Тобто: сам собі придумав, сам собі повірив, а потім несемо складену ідею в маси як істину в останній інстанції. Всім, хто сумнівається-по морді. Не оцінюючи і хихикаючи - навіть доводити нічого не варто, не кажучи вже про те, щоб виправдовуватися. Жінка ж на власній малесенькій брехні нагромадить купу непотрібних деталей, буде в них плутатися, сумніватися, губитися, метушитися і, врешті-решт, приверне до своєї неправди масу уваги. Попадеться, зрозуміло, зізнається, покається і буде далі ускладнювати собі життя. Чоловік до цього часу вже впевнений у власній правоті, і в тому, що «все саме так і є».

Чому чоловік бреше жінці, що це дає?

  • Цих самих жінок. Всі ми знайомі з дуже зручною ідеєю про полигамности, необхідності залишити максимум потомства, і т. п. напевно, природа мала на увазі чесний бій самця з самцем, щоб вижив найсильніший? І дав відповідне потомство? Навіщо? Люди придумали славне слово» Люблю " (хто придумав, уточнювати не будемо, але, зауважте, прийнято, щоб пояснювався чоловік...). Жінки начинили ці п'ять букв високим вмістом: турбота, вірність і т.п., вірили і погоджувалися на все. І все, бій самців закінчено, а полігамність ще ніхто не відміняв. Ви ж уявляєте, як виглядав і мислив Дон Кіхот? Один бій з млином змусить задуматися будь-якого психіатра. Ви уявляєте, наскільки здорове потомство він дав? Ось-ось. Але зате як умовляв!
  • Відчуття істоти вищого порядку. Приємно, чорт забирай, розуміти, що ти найрозумніший, вельми успішний, майже відбувся, багато досяг, всього добився. І далі, за списком. Це зараз не ті часи і деякі складності. А які були досягнення! Шкода що тебе, дорога, тоді поруч не було. Ти б все побачила (додатковий бонус, що «дорога» перевірити нічого не може, вірить на слово, підтримує, співчуває, пере, прибирає, наливає і далі, за списком).
  • Побутові зручності. Давайте виходити з того, що саме жінка може дати чоловікові своєї мрії. Починаючи з дитинства. Добру бабусю можна обдурити і задобрити і рвонути з пацанами на риболовлю: вона сама вигадає що-небудь для розсердженого батька. Про матерів взагалі іноді думаєш з здриганням: вони вірять всьому без винятку, сумніви і найменших ознак критичності. Їм просто неможливо не брехати! Правду говорити недоцільно: якщо маму схопить Серцевий Напад від жахливої новини, що двадцятип'ятирічного сина спокусила (звичайно ж!) сусідка-випускниця, нікому буде готувати обід. Дружини і люблячі – окрема категорія, яка заслуговує особливої розмови.
  • Вірну дружину. Як ми вже говорили, жінки грамотно брехати не здатні. Намагаються, звичайно ж, вже багато століть. Але безглуздо і не особливо талановито, заслуживши при цьому репутацію істот брехливих і безнадійно зіпсованих. Так-так, почитайте висловлювання Отців Церкви!  Ці точно не брешуть, ні жінкам, ні чоловікам, кажуть що думають. Отже, наша нездатна ні на що більше, ніж вимучені хороші манери і макіяж (між іншим, теж маленька брехня!) дівчина отримує в чіпкі лапки хлопця, який говорить все з пункту №2. Його мама з серцевими краплями вважає, що наша дівчина-героїня пункту № 3, а його бабуся в цей час скручує його розсердженого батька (єдиного, що відрізняє правду!). І в цей момент хлопець вимовляє варіант тексту з пункту №1 (взагалі-то, він просто сексу хотів, але раз так прийнято...)! Мить виявляється історичним, вона таки отримує статус дружини з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками, а чи цього хотів чоловік ? Він продовжує брехати, він солідний, він сім'янин. А теорію полігамності ще ніхто не відміняв!

Звичайно, це не всі причини, чому чоловіки брешуть жінкам . Як сказав великий Дізраелі:»є три види брехні: брехня, Мерзенна брехня і статистика". Статистика, ДО РЕЧІ, показує, що улюблені види чоловічого брехні це:

  • Приховати симпатію до іншої жінки-51 %;
  • Применшувати кількість " прийнятого на груди»;
  • 26% — - приховувати зраду;
  • 21 % (симпатія, мабуть, страшніший гріх!);
  • Перебільшити вартість покупки любить кожен шостий, і він же, мабуть, вважає за краще залишати свою обраницю в напрузі і самотність , повідомивши їй про свої складні і важливі справи, перш ніж відправитися розважатися.

І вам ще не зрозуміло, чому чоловік бреше жінці?!

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео