Назад
Я нікому не потрібна: звідки береться це почуття і що робити??

Навигация по разделу
я никому не нужна

Що робити, якщо я нікому не потрібна?

я нікому не потрібна і мене багато хто обходить стороною. Що зі мною не так і чому я не можу стати щасливою? Як відкинути такі думки?

«День перестає здаватися світлим, коли я залишаюся сама з собою. Я нікому не потрібна! Заради чого взагалі варто жити?",- з такою думкою стикається чимало жінок. Коли ти відчуваєш себе тягарем, а оточуючі все рідше помічають тебе, всередині відчувається порожнеча. Ні з ким поговорити по душам, все здається нікчемним і просто хочеться крізь землю провалитися. Як перестати страждати і навчитися цінувати себе? Ви не одна і у вас вдасться почати все спочатку! Дочитайте до кінця, і ви дізнаєтеся ряд цінних порад

Звідки береться почуття»нікому не потрібна"?

Коли з молодою людиною були хороші відносини і тут вони обірвалися, колеги мене ігнорують, а ще ця подруга, яка останнім часом не піднімає мої дзвінки — чому мене уникає весь світ? Подібне почуття супроводжує багатьом дівчатам на різних етапах життя. Хтось не може налагодити відносини з оточуючими у віці студентки, а хтось відчуває труднощі спілкування в почесному віці.

« Кому я потрібна і що я роблю не так в спробах не відчувати самотність? », — прекрасне питання, яке допомагає налаштуватися на нову хвилю змін. Коли дівчина відчуває себе тягарем для інших, вона автоматично огороджує себе від перспектив. Важко говорити про щасливі стосунки, дружбу з цікавими людьми, успіху в колективі, якщо постійно думати про своє нікчемне становище.

« я втратила себе і тепер не можу зібратися з силами почати все з чистого аркуша », — це відмінний сигнал, щоб почати діяти. Почуття відчуження виникає через конфлікт особистості з її оточенням. Коли дочка не відчувала любов батьків, дівчина не знала щирої любові партнера, не відчувала особливої підтримки від друзів — саме так і виникає внутрішня біль.

Якщо постійно запитувати себе: « Хіба я не заслуговую бути щасливою? Що я можу зробити максимально можливе для виходу з цього жаху? », тоді можна налаштувати себе на новий ритм життя. Коли внутрішній голос під тиском пережитих злетів і падінь, радощів і розчарувань говорить негайно все міняти — значить не можна зволікати! Бойова готовність-це саме те, що робить людину злим на себе і обставини з хорошого боку. Варто бути, а не здаватися мотивованим, а не поступово зариватися в пісок з головою і будувати з себе жертву !

Історія однієї дівчини говорить: «з усіх друзів школи, університету у неї залишилася всього одна подруга. Останнім часом відносини з нею пішли на спад — вона могла не відповідати на дзвінки, ігнорувати при вигляді на вулиці і проявляти фальшиву привітність. Наша героїня впала в глибоку депресію , так як їй просто потрібно було комусь висловитися, відчути банальну підтримку.

Відчуття власної нікчемності переслідувало її. Не кому зателефонувати, поплакатися і вже просто немає сил кинути погану звичку розкисати з будь-якого приводу. Наша героїня сказала собі: "я знаю «що я це заслужила, але тепер пора з усім "зав'язувати" і почніть нове життя . Кому я потрібна, як не собі самій? З мене досить!».

Пройти тест на депресію

З невеликої історії можна побачити, наскільки людині захотілося змінити обставини в хорошу сторону. Синдром "покинутої людини" виникає незалежно від віку, багатства чи статусу в суспільстві. Кожен рано чи пізно відчуває порожнечу, яку потрібно зайняти саморозвиток . Чим швидше ми усвідомлюємо, що час — найцінніший ресурс, який не можна витрачати на драми, тоді картина світу стане більш ясною.

Що робити якщо ти нікому не потрібна?

Фраза «Я нікому не потрібна» з вуст жінки означає Не претензії до хлопця, заздрісним подругам, а її щирі відчуття. Якщо всередині ти усвідомлюєш, що життя-це єдиний розлучення, сварки, конфлікти, комплекси , значить важливо проаналізувати ситуацію ближче. Що є коренем зла? Часто в дорослому житті жінка відчуває брак уваги, який їй не дали ще в дитинстві.

Виходить, що в образі дорослої людини ховається той же дитина з почуттям неповноцінності. Під впливом життєвих негараздів больові відчуття знову загострюються, як багато років тому. Щоб остаточно вийти з критичної точки потрібно задати питання: "Кому я потрібна і навіщо мені це потрібно як особистості?».

Коли ти один на безлюдному острові і бачиш корабель, нехай він навіть піратський — ти в будь-якому випадку будеш давати сигнали. Але наше життя-це не бухта, куди потрібно пускати кого-попало. Бажання бути коханою, почутою, зрозумілою не повинно бути сліпим завзяттям заволодіти чиїмось увагою.

Якщо дама хоче знайти гідного чоловіка — їй варто попрацювати над собою як зовні, так і морально. Їй не повинні лестити фальшиві компліменти недобросовісних чоловіків, для яких вона жертва на одну ніч. Реалії життя показують, наскільки важливо поважати і цінуйте себе , але і бути, одночасно, відкритою для оточуючих. Такий баланс не дозволить зробити себе обдуреною, але і допоможе привернути увагу оточуючих.

Пройти тест на самооцінку

Як перестати думати жінці, що вона нікому не потрібна:

1. Цінуйте хвилини самотності.

Можливо, саме зараз вищі сили зробили все, щоб вона подумала про перспективи розвитку і власних цілі . Коли завжди живеш тимчасовими захопленнями з іншими людьми, можеш запросто забути про особистісному зростанні .

2. Бути потрібною комусь.

Не можна завжди бути замкнутою і закриватися від ініціативи допомогти іншим. Суспільство цінує надійних і цілеспрямованих людей, які готові підтримати. Якщо дівчина готова проявити себе в якійсь сфері і йде на зустріч-люди почнуть помічати і цінувати її.

3. Перестати бути сірою мишкою.

Постійні «бу-бу-бу, я не така, вони всі такі» — від таких думок можна зійти з розуму. Не потрібно робити похмуре обличчя, постійно перетворювати день в кінець світу, не радіти самим звичайним моментам життя. Веселі і життєрадісні люди рідко залишаються самотні — до них тягнуться оточуючі.

4. Цінувати себе.

Чому я така , нікому не потрібна і все проходять повз? Потрібна розвивати повагу до своєї індивідуальності і прагне підкреслити її з цікавого боку. Чому б не Змінити стиль одягу, зачіску, макіяж, навчитися граціозно ходити і виробити поставу, зайнятися спортом? До самодостатнім людям хочеться підійти, заговорити, дізнатися щось нове і просто бути поруч.

5. Займатися благодійністю і подорожувати.

Це дві речі нерозривно пов'язані. Коли ми пізнаємо світ-ми відразу ж розкриваємо свій внутрішній потенціал . Невідоме розширює свідомість, яка допомагає зрозуміти значення справжніх цінностей. Допомагати дітям, літнім і неповноцінним людям, тваринам, навколишній природі — внутрішня порожнеча відразу ж заповнитися любов'ю і трепетом до зовнішнього світу.

" я нікому не потрібна? Я помилялася і тепер можу жити на повні груди без краплі забобонів», — сподіваємося, ми змогли подарувати вам подібне почуття. Не сумуйте не на хвилину і цінуйте кожен момент, коли ви можете сяяти внутрішньою енергією. P. S. потренуйтеся мислити позитивно і не піддаватися зайвий раз провокаціям з боку. Ви сильна і у вас вийде відчувати впевненість кожен день! Сподобалася стаття? Поділіться нею з тим, кому зараз потрібна підтримка.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео