Назад
Чому я така дура і не як всі? Синдром "білої ворони"

Навигация по разделу
почему я такая

Чому я така особлива або як не бути ізгоєм?

Чому я така дурня, не як усі? Як позбутися від комплексів і поважати свою індивідуальність? Що таке синдром «білої ворони» і що з ним робити?

Від думки «чому я така не як всі інші?"хочеться уткнутися в подушку і не виходити в навколишній світ. Як перестати думати, що ти "не від світу цього"? Чому деяких людей вважають " білими воронами» і як не стати сірою масою? Якщо відчуття власної унікальності заважає вільно жити — це стаття присвячена спеціально для вас. Що можна зробити для особистого щастя, налагодивши відносини з іншими? Дочитайте до кінця, і ви більше не відчуєте синдром «чужака».

Чому я така як є зараз?

Виходиш на вулицю і відверто розумієш, що всі ці люди ніби чужі тобі. Відчуття відчуженості супроводжує по дорозі на роботу, в торговому центрі, в електричці. Як жити зі своїм синдромом унікальності, не відчуваючи дискомфорт? Якщо людина усвідомлює, що він не вписується в загальноприйняті рамки — його можуть переслідувати страхи при спілкуванні, байдужість до всього посереднього. Як залишатися самим собою, але не піти в свій внутрішній світ ідеалів?

Коли ти думаєш «я така як є і нехай думають, що я прибулець з іншого світу» - це тільки заганяє тебе в глухий кут. Часом дівчина з нестандартною зовнішністю від природи стає заручницею комплексів . Що говорити, навіть особистість з думками про щось вищому, недосяжному вже не вписується в звичні рамки. Нестандартний звички , внутрішній світ — це не привід прагне стати як всі, але привід, щоб подумати про взаємини з іншими.

Чому я така духовна, а вони всі егоїсти і обмежені ідеєю багатства? на передній план виходять цінності. Саме від них кожен відштовхується і будує свій імідж в суспільстві. Люди ставлять пріоритети, від яких вони залежні. Ось йде хлопець спортивної статури і на його обличчі непохитна міміка. А ось ще дама з похмурою гримасою, яка грубіянить своїй подрузі. А ти йдеш вся така позитивна, думаєш " чому я така особлива і можу радіти кожному моменту, а вони немов складаються з порожнечі».

Вміння розпізнавати психологію кожного перехожого, усвідомлювати світ навколо в його справжніх фарбах - це все прагнення до істині . Філософія відчуженості від всієї цієї сірої маси, часом, робить людину ізгоєм. Від цієї думки він сам страждає, але не може зрозуміти, як йому застосувати свій потенціал .

Жінка з синдромом альбіноса змушена ходити в довгій накидці, яка захищає її від ультрафіолету. Вона банально не може сісти в транспорт, так як на неї все стазу витріщаються і фотографують. Вона відчуває дискомфорт в компанії колег, а на роботу її навряд чи взяли. Що говорити, вона боїться заводити стосунки, адже думає, що я ніхто, і мене ніхто не полюбить.

Як прийняти себе в істинному образі і прагне пробивати вікно в життя? Важливо відпустити біль, вміти дякую кривдників, адже вони дають необхідний досвід. Пережиті події дозволяють людині або змиритися з долею і продовжувати страждати, або цінувати свою «фішку» і вміти її піднести. Такій людині як ця жінка і мільйони інших людей важливо усвідомити, що вони не самотні. Чому б не подумати "я така як є і не можу нічого з цим вдіяти, а, значить, я перестану себе за це звинувачувати"?

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Я не така як всі або як жити в гармонії?

Хтось вважає себе "білою вороною", тоді як це визначити? Існують особливі прикмети:

  • Люди називають таку людину дивною і намагаються максимально уникати контакту з нею. Подібні проблеми особистість часом переживає з дитячого або підліткового віку.
  • У дитинстві дитина мала незвичайну поведінку, тому батьки намагалися його перевиховати. Через це формується невпевненість у собі .
  • Деякі багато часу живуть ізольовано від суспільства. Коли настає час соціалізації, то вони не можуть знайти підхід навіть в самих звичайних речах.
  • "білі ворони" прагнуть приховати власний потенціал, щоб знизити критику в їх бік. Їх талант багато років не знаходить застосування, і вони відчувають душевний біль .
  • У ранньому віці людину всіляко принижували і демонстрували його як посміховисько. З часом ця образа переросла в егоїзм і небажання розуміти інших людей.
  • Особистість принципово випала з системи і не бажає в неї повертатися. Фізичний світ її менше хвилює, ніж духовний і в її оточенні тільки «обрані».

Я не така як всі і як мені з цим жити? у кожного можуть трапитися епізоди життя, коли ти несхожий на інших. Досить навести приклад особистості з тонкою душевною природою. Якщо з боку присутній грубість, моральний тиск, тоді така людина просто замикається в собі. Йому важливо знайти розуміння, жити творчо , а його затискають в строгі рамки, і він кидається з кута в кут, як загнане тварина.

Пройти тест на невпевненість у собі

Найкраще навести приклад історії однієї дівчини. Зараз їй 35 років, а ще з 17 років вона почала відчувати глибоку заздрість ДО ІНШИХ. "Чому я така негарна, у мене недостатньо грошей, вони розумніші за мене, їх поважають?». Всі такі "чому" кололи її в душу, не давали спокою. Вона бачила світ досконалим, а себе опускала до рівня нікчемності. Їй стало важко самовиражатися в колі знайомих, вона рідше виходила на зустрічі, щоб даремно не страждати. Думка» я огидна, а вони красуні, я бідна, а вони багаті " довела її до відчаю. Все посилювало небажання людей з нею і труднощі в пошуку романтичних відносин.

Одного разу вона наважилася і захотіла поговорити про це з мамою. Вона розплакалася і запитала «що мені робити?». Відповідь батька відкрив їй очі:»Не будуй недосяжних ідеалів, почни любити себе в своєму істинному образі". У цей день героїня зателефонувала давній знайомій, вмовила піти з нею на шопінг. Через пару годин дівчина приміряла такі наряди, які бачила тільки на гламурних красунь. Після цього вона пішла в салон краси і змінила зачіску. У підсумку, в дзеркалі вона побачила не «сіру мишу» з порожнім поглядом, а ефектну брюнетку з палаючими очима.

Потрібно слідувати своїй мрії і не обманювати себе дурними шаблонами. Знайти взаєморозуміння, сказати впевнено»я не така як всі, але я це ціную". Ось короткі поради, які допоможуть вийти із замкнутого кола:

  • Перестати бути жертвою . загнаного оленя мисливець відразу помічає і вже не бажає відпускати. У колективі, сім'ї, з друзями важливо бути нарівні з іншими. Впевнена людина стає цінним для інших, а з його думкою починають рахуватися.
  • Цінуйте особистий простір. як не бути "козлом відпущення"? Не дозволяти іншим залазити в особистий простір і будувати там свої правила! Межі існують скрізь, а якщо хтось претендує на твою свободу-таких людей потрібно уникати або дати чітко зрозуміти.
  • Вміти прощати інших. рідні, колеги, хто-завгодно може неусвідомлено нагнітати обстановку. Варто відпустити всю образу і не зациклюватися на негативі. Якщо оточуючі зрозуміють, що тобі байдуже їх поведінку, вони перестануть працювати на публіку.
  • Прийняти відповідальність за себе самого. світ прекрасний, але люди в ньому не завжди є подарунком. Важливо налагодити гармонію зі своїм оточенням і вибудовувати особисте щастя всіма силами. Не можна очікувати від долі винятків. Бажаний результат приходить тільки через усвідомлені дії.

Вітаємо! Ви пройшли короткий курс " чому я така особлива або як жити в гармонії». Стаття заснована на реальному досвіді тисячі людей, які змогли знайти застосування своєї унікальності. Можна весь час прикидатися нормальним, але все життя страждати від мовчання. Важливо прийняти себе і бути вдячним за все, що ми маємо. Бережіть себе і не переживайте через дрібниці!

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео