Назад
Як познайомитися з хлопцем для серйозних стосунків? 10 ідей

Навигация по разделу
познакомиться с мужчиной

Як познайомитися з хлопцем і зацікавити його?

Як познайомитися з хлопцем і зацікавити його? 10 порад, які допоможуть завести перспективне знайомство з вподобаним хлопцем.

Жіночих пікап-курсів поки небагато, тому про те, як познайомитися з чоловіком, прекрасна половина людства здогадується самостійно. На щастя, в знайомствах з хлопцями все не так складно, як здається на перший погляд. Досить засвоїти кілька правил &8212; і розмова з симпатичним незнайомцем вже не здасться чимось до тремтіння в колінах страшним.

1. Взяти ініціативу в свої руки.

Жінка 21 століття — це активна і рішуча дама, яка знає, чого хоче, і нерідко бере ситуацію під свій контроль. І хоча ланцюжок " посадити дерево & 8212; побудувати будинок &8212; виростити сина» все ще належить чоловікам, більшість дівчат не соромляться реалізовувати її самостійно.

Але мова не про принцип " я сама!", а про вміння взяти на себе відповідальність за власне життя і особисте щастя . На тлі того, як жіноча половина Європи вчиться робити пропозицію своїм обранцям, просте знайомство з хлопцем вже не здається чимось грандіозним або дивним. Важливо лише засвоїти кілька пунктів.

 • Проявляти ініціативу в спілкуванні з чоловіками &8212; це абсолютно нормально.
 • У тому, щоб підійти самій до хлопця на вулиці (або написати йому) і запропонувати знайомство, немає нічого ганебного або вульгарного.
 • Юнаки часто самі виявляються занадто сором'язливими для першого кроку або бояться, що у симпатичної незнайомки вже є пара.
 • Багатьом чоловікам подобається, коли дівчата проявляють більше ініціативи, оскільки це їх лестить самолюбству .
 • Думка про те, що знайомитися першим повинен саме хлопець, & 8212; затертий стереотип . Немає ніяких причин вважати таку модель знайомства єдино вірною.

Якщо повністю прийняти ці факти, то завести розмову з чоловіком буде вже не так складно. Зміни завжди починаються з власних думок.

Пройти тест на тип особистості

2. Зрозумійте свої очікування.

Казкове життя &8212; це, звичайно, добре, але дуже бажано не перетворювати пошуки відповідного кандидата в «піди-туди-не-знаю-куди» і «принеси-то-не-знаю-що». Щоб не попастися в пастку свого відчаю або не мучитися потім питанням «А чи той він самий?". краще заздалегідь зрозуміти свої очікування.

Є кілька питань , які добре б задати собі ще до старту любовних пошуків.

 • " наскільки сильно мені важлива зовнішність хлопця? Які особливості для мене найбільш суттєві (приблизно)?».
 • " яким характером володіє чоловік моєї мрії?».
 • " які його погляди для мене критичні і як саме (віросповідання, Громадянська позиція, ієрархія і ролі в сім'ї та ін.)?».
 • " з якими недоліками свого обранця я могла б змиритися і спокійно жити?».
 • «який темперамент він повинен мати?»

Як тільки відповіді будуть отримані, важливо відразу ж переходити до пункту №3.

Пройти тест на темперамент

3. Звірити очікування з реальністю.

Природно, кожна жінка хоче, щоб її супутник був розумним, сильним, багатим і щедрим, добрим, мав ще дуже багато достоїнств. Але тут виникає відразу дві проблеми :

 1. Чи не суперечать якості "ідеалу" один одному?
 2. Чи відповідає сама жінка своїм запитам?

Наприклад, дуже складно уявити рішучого і мудрого хлопця, яким можна маніпулювати. Тут вийде тільки одне з двох &8212; або вольовий Чоловік, або м'який і слухняний.

Що стосується другої проблеми, то вона зустрічається, на жаль, ще частіше. Щоб зрозуміти, чи не попалася дівчина в цю пастку, їй досить задати собі питання«" а що я можу дати натомість?» . Очевидно, відповідь « свою любов і красу» в обмін на 10 сторінок запитів не пройде.

Ще одне помилка &8212; Шукати потрібного кандидата в неправильному місці. Пристрасний, Активний молодий чоловік навряд чи буде ходити в театри і бібліотеки. А спокійний і врівноважений не стане ночі безперервно проводити в клубах. І вже тим більше жоден з них не зустрінеться, якщо весь час сидіти вдома.

4. Використовувати невербальні натяки.

Якщо мова йде про знайомство в реальності, то було б непогано спочатку показати хлопцеві, що він цікавий без слів, ще не підходячи до нього. Звичайно, якщо чоловік явно кудись поспішає, то цю фазу краще пропустити і взагалі задуматися, а чи підходить момент, раз він в такому поспіху.

Як можна здалеку висловити свою симпатію? кілька способів:

 • Посміхнутися йому після дотику поглядами;
 • Надіслати повітряний поцілунок або підморгнути;
 • Навмисне і так, щоб він помітив, відвести погляд в милому збентеженні;
 • Кокетливо помахати рукою;
 • Зловивши його погляд, закусити або облизати свою нижню губу.

Якщо молода людина дивиться в іншу сторону, можна підсісти до нього або встати поруч, щоб він помітив присутність дами.

У випадку інтернет-знайомства можна «лайкати» його пости, залишати тематичні картинки, відео - або аудіозаписи під ними. Але головне в цій справі &8212; не переборщити. Якщо дуже часто кидати натяки, не переходячи до дій, хлопець швидше за все вважатиме співрозмовницю занадто нав'язливою. Тому з наступним кроком краще не затягувати.

5. Придумати відповідний привід.

Хоча бути рішучою і ініціативною не соромно, все ж просто підійти з фразою " можна з тобою познайомитися?"якось незручно. Ось чому можна і навіть бажано придумати привід для звернення. Кілька приблизних прикладів.

 • " Вибачте, мені дуже незручно вас просити про таке, але чи не допоможете ви мені донести сумку до он тієї зупинки?».
 • " Прошу вибачення, я трохи заблукала, чи не підкажете, куди мені потрібно йти, щоб потрапити до...? А ви могли б трохи мене проводити?».
 • " Підкажіть, будь ласка, який зараз годину? А ви не знаєте, заклад N зараз працює?».
 • " молода людина, а чи є тут неподалік затишне кафе, де можна випити кави?».

Що це дасть? по-перше, чоловік приміряє на себе роль героя, який рятує damsel in distress, що полестить йому (головне не забути подякувати йому). По-друге, підійти з однією з таких фраз буде легше «ніж з просто " привіт! Як тебе звати? » . По-третє, після подібних слів не так складно завести бесіду. По-четверте, після цих питань в разі чого можна делікатно піти, не зганьбившись.

Під час Інтернет-знайомства підійдуть прохання порадити музику або фільми, підказати фотографа аватарки, пояснити значення мемів, дати відгук про групу або співтоваристві, в яких складається хлопець.

Пройти тест на сексуальність

6. Зробити комплімент.

Так-так, чоловікам також потрібна порція приємних слів . Тому зробити хлопцеві комплімент &8212; дуже гарна ідея. До того ж, вона допоможе плавно перейти від просто приводу для звернення до розгорнутої бесіді.

Якщо він допоміг з чимось (підказав дорогу, скинув музику і т.п.), то придумати пару ласкавих фраз не складе труднощів.

 • «Дякую, що дав відгук про цю групу, ти такий чуйний. Завдяки тобі я тепер знаю, що вступати в неї все ж варто».
 • «ця сумка була справді важкою, і ви так легко її підняли. Напевно, часто відвідуєте спортзал?».
 • «У вас чудовий смак у фільмографії. Думаю, дивитися з тобою якусь прем'єру &8212; справжнє задоволення».
 • «спасибі за наводку, я обов'язково сходжу в це кафе. А чи можу я віддячити вам чашкою ароматної кави за вашу підказку?».

Якщо допомоги не було, доведеться імпровізувати. Для цього знадобиться вивчення його профілю або ж спостереження з боку, щоб побачити примітну деталь в зовнішності або поведінці.

7. Згадати про жіночих штучках.

Легке кокетство і жіночність подобаються більшості чоловіків. А якщо додати трохи загадковості, буде взагалі чудово. Але як же можна загравати з чоловіком, крім як стріляти очима?

 • Сміятися (але не награно) над його жартами, хвалити почуття гумору .
 • Говорити компліменти, але в Міру, без відвертої лестощів або обожнювання.
 • Проводити пальцями по вирізу кофтинки, пригладжувати спідницю, оголювати шию, легко струшувати своє волосся.
 • " ненароком » під час розмови класти долоню йому на плече або стегно, але не затримувати її надовго.
 • Привертати його увагу до своїх губ &8212; облизувати, покусувати їх, задумливо проводити по ним пальцями.
 • Підсаджуватися або підходити трохи ближче, але не прям впритул до нього.

Такі дії висловлюють відвертий інтерес, підбадьорюють чоловіка, надихаючи його на наступні кроки. До того ж, це просто красиво і спокусливо.

8. Дотримуватися балансу " слухати-говорити » .

Буде шкода, якщо добре розпочата бесіда раптом зіпсується через спроби говорити без угаву, перебивати знайомого або мовчати, монотонно киваючи головою у відповідь на всі його слова. Саме тому рівновага між хорошим оповідачем і уважним слухачем має вагоме значення. Що це дасть?

 • Можна буде краще пізнати хлопця, зрозуміти, наскільки він підходить.
 • Йому сподобається спілкуватися з такою співрозмовницею, а після він напевно захоче зустрітися ще раз.
 • Зустріч виявиться більш приємною, а незручність і сором'язливість зійде нанівець.
 • Теми для спілкування будуть знаходитися як би самі собою, так як в бесіді почне переважати відкритість і відчуття " знайомі-сто-років » .

І навпаки: балакучість або замкнутість послужать приводом зробити першу зустріч останньою, а спогади про неї &8212; неприємними.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

9. Бути щирою.

Як би не хотілося показати себе з кращого боку або виглядати ідеальної , а чесність ніхто не відміняв. І справа не тільки в чистій совісті або хороших манерах. Заданий образ доведеться носити з собою довго. Легше відразу показати себе, а потім розслабитися, ніж весь час утримувати важку маску. Якщо хлопцеві не сподобається нова знайома, то нехай краще це станеться на перших етапах спілкування, ніж пізніше, коли з'являться перші почуття, прихильність.

Те саме стосується власних очікувань. Якщо не придивлятися до кавалера, можна потрапити в одну з пасток :

 • Нафантазувати якості, яких немає зовсім або вони слабо виражені;
 • Потім намагатися " підігнати » чоловіка під параметри свого ідеалу;
 • Марно очікувати нехарактерних для конкретного юнака дій;
 • Після думати, що він змінився в гіршу сторону, а його почуття згасли.

Переробити людину неможливо , поки він сам того не захоче. Тому бажано з самого початку уважно спостерігати за хлопцем, розмірковуючи, чи вийде прийняти весь " набір » його якостей і особливостей.

10. Залишити наступний крок за ним.

Проявити ініціативу &8212; це чудова ідея. Але якщо чоловік не підтримує прагнення побачитися і поспілкуватися ще раз, краще залишити його в спокої. Якщо, звичайно, не хочеться потім повністю самостійно Тягнути ці відносини.

Ось чому пропозиція піти на побачення або обмін контактами в ідеалі походить від молодої людини. Нехай він відчує себе сміливцем, головним в цих тільки зароджуються відносинах. Проте ніхто не забороняє натякати на бажання зустрітися знову. Як же це робити?

 • «останнім часом дуже хочеться кави, але так сумно сидіти в кафе одній».
 • «переїхала в нову квартиру, тепер думаю, як вивчати район. Напевно, доведеться шукати хорошого "гіда", щоб не заблукати".
 • «нарешті розібралася з усіма справами, але зіткнулася з новою проблемою &8212; поняття не маю, чим зайнятися на вихідних».
 • «останнім часом не можу сконцентруватися на роботі/навчанні. Прогулянки по свіжому повітрю повинні допомогти, але нудно гуляти по парку на самоті».

Завдання дівчини, яка хоче познайомитися, &8212; підійти першої і зацікавити хлопця . А ось наступні кроки нехай краще він зробить сам.

10 рекомендацій про те, як познайомитися з чоловіком, допоможуть набратися сміливості для першої розмови з вподобаним хлопцем. Вони також підкажуть, як уникнути типових помилок і на що краще звернути свою увагу, щоб сподобатися новому знайомому. Важливо також постаратися не відкладати практичне застосування цих правил в довгий ящик, а скоріше переходити до активних дій.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео