Назад
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства

Навигация по разделу
как познакомиться с девушкой

Як познайомитися з дівчиною правильно?

Як познайомитися з дівчиною і зацікавити її? Чи є спеціальні прийоми в знайомстві або все досить просто і очевидно?

Знайомство для багатьох хлопців і чоловіків &8212; важке завдання. Причому неважливо, де воно відбувається &8212; в інтернеті або в реальності. Складнощі виникають практично завжди. Головна проблема &8212; страх почати. А раптом вона відмовить? Або у неї є хлопець? Або її подружки почнуть жартувати? А що, якщо потрібні слова не прийдуть в голову вчасно? Ці 10 рекомендацій розкажуть про те, як познайомитися з дівчиною так, щоб мати високі шанси викликати її симпатію.

1. Проявити рішучість і впевненість в собі.

Яка дівчина захоче знайомитися з хлопцем, який сутулиться, заїкається і взагалі незрозуміло, чого хоче? Мабуть, тільки та, яка сама страждає від надзвичайно заниженої самооцінки на межі відчаю. Якщо ж хочеться відшукати панночку цікавіше, доведеться і самому проявити твердість.

Усунення страхів або закомплексованості &8212; довге заняття. Що ж робити, коли знайомитися хочеться тут і зараз ?

Задіяти мову тіла . Він багато в чому видає невпевненість, скутість. Тому можна піти від зворотного &8212; впоратися зі своїми жестами, мімікою, позами, щоб надати собі рішучості. Причому як зовнішньої, так і внутрішньої. Для цього достатньо:

 • Випрямити спину, розправити плечі, відвести їх назад, потім вниз;
 • Переконатися, що погляд спрямований прямо, шия рівна, але не напружена;
 • Розслабити мімічні м'язи, згадати про легку доброзичливу посмішку;
 • Стежити, щоб при ходьбі коліна, шкарпетки дивилися прямо, а не один на одного;
 • Уникати закритих поз &8212; схрещених рук або ніг, долонь, притиснутих до нижньої частини обличчя і т. п.;
 • Звернути увагу на довжину кроку, зробити ходу в міру неспішною.

Те саме стосується мови . Бажано не намагатися тараторити або підробляти голос. Як правило, спроби стати кимось іншим закінчуються повним провалом. Уміння бути собою & 8212; ще одна ознака впевненості .

Якщо ж це листування, то основний фокус буде зрушений на лексикон і грамотність. Тут рішучість буде передаватися через фрази. Тому просить « можна з тобою познайомитися?» краще замінити на впевнене « Привіт, Я Паша, і мені дуже хотілося б пізнати Тебе ближче» .

Пройти тест на впевненість у собі

2. Не забувати про почуття такту.

Іноді «круті пікапери» роблять величезну помилку, плутаючи рішучість з хамством. Жодній жінці не сподобається, якщо на неї будуть тиснути. Настирливість сильно псує перше враження. Вона ж змушує супутницю відчувати себе ніяково або навіть небезпечно. Та й ввічливість ніхто не відміняв. золота середина &8212; це проявляти наполегливість, але зважаючи на думку дами.

 • Завдання : запросити на побачення .
 • Крайнощі : « чекаю завтра біля кафе рівно о 6 годині вечора без всяких " але " і " відмовок» (безкомпромісність) і « хочеш завтра піти зі мною в кафе? А післязавтра? ЕММ, ну якщо хочеш, то, можна і в кіно"" (нерішучість).
 • Вихід : « я запрошую вас на побачення (наполегливість) . Куди і коли ти б хотіла сходити? (повага до її думки)».

Також краще не знайомитися з дівчиною, яка тільки що з кимось посварилася, знаходиться в колі подруг або серйозно чимось зайнята. Очевидна наявність хлопця, навіть якщо в їх парі є проблеми, &8212; ще один привід спробувати щастя з іншого.

3. Включити спостережливість.

Обстановка, зовнішній вигляд дівчини, її профіль в соцмережах &8212; це джерело інформації про неї. Вона в футболці з написом Marvel? Чому б не запитати, хто з героїв цих коміксів або кіновсесвіту подобається їй найбільше. Слухає рок? Відмінно, можна похвалити крутий музичний смак. Виходить з кафе? Поцікавитися, яке блюдо в цьому закладі вона б порекомендувала.

Такі, здавалося б, дрібниці виливаються в довгі розмови з обопільним зближенням. Дівчатам лестить те, що хлопці проявляють увагу, інтерес, повагу до їх смакам, думку. До того ж,» попередній аналіз " &8212; це відмінний спосіб заздалегідь зрозуміти, чи є щось спільне і яка вона людина.

4. Стежити за її реакцією.

Її поведінка підкаже, куди краще повернути розмову або що зробити, щоб їй сподобатися. Іноді дівчата люблять давати натяки:

 • "цього року троянди особливо солодко пахнуть" » "було б непогано, якби ти купив мені букет"»;
 • " Дивись, який гарний букет у тієї жінки!» («Мене дуже хочу мати те саме!»);
 • "до речі, в квітковому магазині за рогом сезон знижок" (та купи! Мені! Нарешті! Квіти!»).

А часом вгадувати доведеться і зовсім по мові її тіла. Відкидається, віддаляється &8212; їй не подобається поточна тема або дії. Посміхається без зупинки і особливої причини &8212; їй ніяково або щось незрозуміло. Поправляє зачіску & 8212; фліртує. Перебирає дрібні предмети в руках &8212; хвилюється. Втікає &8212; схоже, вона не прийде на побачення . Справи важливі, напевно.

В онлайн-чаті всі знаки відіграють певну роль. Якщо вона раптом змінила стиль свого листування (почала використовувати три точки, наприклад), це привід переглянути діалог. Різко перестала слати смайли & 8212; пора задавати питання " все добре?». З'явилися крапки в кінці речень, хоча раніше їх не було &8212; це дуже серйозна розмова або вона незадоволена.

Пройти тест на характер людини

5. Запропонувати допомогу.

Не секрет, дівчатка з самого дитинства чекають героїв, отаких принців на білому коні. З віком змінюються тільки вимоги до транспортного засобу лицаря. У будь-якому випадку пропозиція про допомогу про готовність діяти порадує будь-яку жінку.

 • Несе важкі або незручні сумки &8212; запропонувати донести їх (заодно її адресу дізнатися можна).
 • Явно натерла ноги взуттям &8212; купити парочку бактерицидних пластирів.
 • Мрійливо дивиться на вітрину з шоколадним кексом &8212; подарувати їй його (так, це теж допомога).
 • Заблукала &8212; підказати дорогу, провести.
 • В поганий настрій &8212; піти прогулятися з нею або надіслати кілька дійсно смішних (і не вульгарних) мемів.

А ось пропозиція просто вислухати на перших етапах знайомства часто виявляється помилкою. Це відмінний спосіб безвилазно потрапити у френдзону. Так що благородної ролі «подружки» по початку бажано всіляко уникати.

6. Уникати зацикленості.

Пошук дівчини для романтичного знайомства краще не прив'язувати до конкретного часу або місця. Якщо постійно зациклюватися на одному, можна пропустити багато можливостей.

Те ж стосується способів дізнатися ім'я, взяти номер телефону, призначити побачення або інших подібних прагнень. Можливо, невдачі при знайомствах з жінками виникають якраз через таке небажання бути більш гнучким.

Імпровізація, винахідливість, кмітливість &8212; ось що дійсно допоможе при зустрічі. Можливо, для успіху доведеться трохи попрацювати над собою в цьому напрямку. Заодно непогано буде також навчитися справлятися зі стресом і страхом, так як саме вони зазвичай заважають вільно діяти по ситуації.

Пройти тест на самооцінку

7. Пам'ятати про індивідуальність.

Стереотипи , упереджена думка при знайомстві можуть все зіпсувати. Узагальнення змушує робити неправильні висновки і використовувати малоефективні методи. Дівчина з татуюванням або жуйкою не обов'язково інфантильна або легкодоступна. Блондинка може бути геніальним доктором наук, а руда &8212; мрійливої тихонею.

Кожна жінка вимагає особливого підходу і звертає увагу на важливі лише їй однієї деталі. Якщо врахувати саме її інтереси, бажання, вона буде задоволена, а значить &8212; з більшою ймовірністю дасть свій номер телефону.

8. Правильно використовувати компліменти.

Осипання компліментами, як і їх повна відсутність, загрожує відмовою. У першому випадку чоловік буде виглядати несерйозним, вітряним. У другому &8212; недостатньо зацікавленим у новій знайомій.

Сам комплімент також грає роль. Краще уникати типових фраз на кшталт» Ти красива «або»Класні очі". Але і із зайвою винахідливістю краще бути обережніше. Швидше за все вона не зрозуміє слів на кшталт «Вау, у тебе такі прямі кінчики волосся» або «це плаття ідеально підходить під твій колір шкіри».

Краще сказати, що саме подобається в жінці і як це впливає на її образ в цілому. Кілька прикладів:

 • «Мммм, ти дуже смачно пахнеш. Витончений запах. Напевно, ти така ж по натурі & 8212; ніжна і чуттєва» ;
 • «я поважаю дівчат, які піклуються про свій внутрішній розвиток. Упевнений, ти дуже цікава і глибока особистість» (якщо вона, наприклад, читала книгу);
 • «мені так подобаються твої веснянки. Вони роблять тебе дуже милою, навіть пустотливий, по-дитячому пустотливою» .

Якщо хочеться використовувати готові фрази, краще вибирати найбільш універсальні. А в ідеалі & 8212; доповнювати їх особливою деталлю, властивою тільки конкретній дамі. Також варто прочитати статтю«" компліменти для дівчини або 100 Ідей викликати її посмішку ».

Пройти тест на тип сприйняття

9. Не забувати про себе.

Нерідко чоловік настільки захоплюється метою сподобатися жінці, що забуває поставити собі банальне питання: "а чи подобається вона мені ? » . У гонитві за її увагою і прихильністю дуже важливо не забувати про власні пріоритети.

Якщо виявилося, що характер або погляди дівчини не особливо подобаються, краще вчасно припинити з нею спілкування. Звичайно, різко обривати розмову не варто, але можна просто не призначати побачення. Тим більше якщо це робиться з жалю, спортивного інтересу або відчаю.

На ділі хлопці продовжують завойовувати прихильність своїх обраниць за інерцією, не особливо замислюючись, а чи потрібно їм це взагалі . Заклик не забувати про себе особливо значущий в ситуаціях, коли панянка:

 • Грубо спілкується, висловлює неповагу, використовує сарказм і знущання;
 • Намагається маніпулювати, відверто керувати чоловіком;
 • Цікавиться виключно гаманцем нового знайомого;
 • Надмірно вередує, багато з себе будує.

Ввічливо закінчити розмову &8212; оптимальне рішення в цих випадках. Таким чином хлопець і собі час з нервами збереже, і дівчині надії давати не буде.

10. Адекватно сприймати "ні".

Є дві помилки , пов'язані з цим пунктом:

 1. Грубо чи дивно поводитися відразу після відмови;
 2. Загалом опускайте руки після негативної відповіді.

Жінка не зобов'язана відразу перейматися симпатією до чоловіка або погоджуватися з ним знайомитися. Відмова &8212; її особисте право. Інша справа &8212; як вона свою відмову підносить. Якщо ввічливо і спокійно, то це заслуговує поваги її особистого простору і її самої як особистості. А зв'язуватися з грубою &8212; собі ж дорожче.

 • Відмовила одна дама, і вже немає бажання спробувати ще? Чи багато чого в житті домігся б людина, якби робив завжди тільки одну спробу? Очевидно, що ні.
 • Якщо дві-три дівчини відмовили , хочеться закинути всі ці знайомства. Але насправді припинення спроб знайти свою обраницю & 8212; теж так собі перспектива і слабкість характеру.
 • А ось якщо відмовлено більше 5 різних жінок , це привід задуматися про свої методи знайомства. Можливо, доведеться переглянути і поміняти деякі прийоми.

Знаючи, як познайомитися з дівчиною правильно, можна розраховувати на побачення, її інтерес, добре ставлення до себе, навіть поліпшену самооцінку. Перший і найважчий крок &8212; це боротьба з сором'язливістю і страхом відмови. Але якщо сприймати нове знайомство як щось цілком звичайне, пам'ятати про те, що дівчина теж може хвилюватися, і не зациклюватися на ризику, все пройде як не можна краще.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео