Назад
Серйозні відносини: що це таке і 7 ідей як їх побудувати

Навигация по разделу
серьезные отношения

Що таке серйозні стосунки і як їх побудувати?

Що таке серйозні стосунки та їх основні ознаки? Які партнери для цього не підходять? 7 порад, як побудувати серйозні стосунки.

Рано чи пізно настає момент, коли ми відчуваємо готовність до серйозних стосунків. Хочеться про когось піклуватися, планувати спільно майбутнє, знати, що є на кого покластися. Але як побудувати такі відносини, і які їх ознаки? Як зрозуміти, що пара рухається в потрібному напрямку? І чи всі партнери годяться для такого курсу? Відповіді ви знайдете, прочитавши статтю.

Що таке серйозні стосунки?

Серйозні відносини — це відносини, побудовані на взаєморозумінні, обопільному бажанні їх розвивати і продовжувати. Визначення звучить абстрактно, тому що кожна людина вкладає свій досвід у визначення. Для деяких секс - це вже ознака серйозних відносин, а для інших інтимна близькість взагалі не показник.

Але все ж найпоширеніші ознаками вважають:

 • Знайомство з рідними, друзями один одного;
 • Високий рівень довіри, який проявляється в обговоренні важливих особистих питань;
 • Впевненість, що партнер підтримає під час хвороби або іншої складної ситуації;
 • Бажання пожертвувати своїм часом, силами чи засобами;
 • Побудова спільних планів;
 • Звичка радитися і рахуватися з думкою другої половини;
 • Обидві сторони не мають «запасних варіантів».

Що таке серйозні стосунки між хлопцем і дівчиною? це відносини, які надихають , надають стабільність, розвивають, наповнюють. Якими б умовностями відносини не обростали, але серйозними їх можна назвати тільки, якщо фундаментом стала любов , бажання віддавати і піклуватися.

Несерйозні стосунки, навпаки, вселяють невпевненість, спустошують або просто залишаються на нейтральній смузі. Вони мають такі ознаки:

 • Партнери володіють мізерними знаннями про минуле один одного і особистості в цілому: як пройшло дитинство, хто був першим коханням і так далі;
 • За допомогою звертаються в першу чергу до друзів або близьких;
 • Присутній сором, страх виглядати безглуздо;
 • Хочеться постійно питати поради, як себе вести, що відповісти.

Пройти тест: чи любить він мене?

Як побудувати серйозні стосунки?

1. Вибрати партеру.

Як би сумно це не звучало, але побудувати серйозні стосунки можна не з усіма. Хтось, може, не готовий до них зараз або, готовий, але не з вами. Ось якості, властиві партнерам, готовим для таких взаємин:

 • Готовність взяти на себе відповідальність і стати батьком, якщо це станеться;
 • Чуйність;
 • Уважність;
 • Вміння слухати.

Не варто боятися говорити про погляди на життя. Природно, питання: "Чи готовий ти на мені одружитися через рік" прозвучить на першому побаченні ні до речі. На другому теж. Але тему про те, яким людина бачить майбутнє, до чого прагне, який тип відносин йому близький, задавати все-таки варто.

2. Залишатися в реальності.

Багатих принців на білому коні на всіх не вистачить. Та й навіщо він потрібен? Адже вимоги у принців до своїх обраниць досить високі: господиня потрібна, модель, з червоним дипломом і жриця любові ... щоб знайти "свого" людини, потрібно пробачити собі неідеальність, прийняти себе , а потім з такою ж позицією підійти до потенційного партнера.

3. Налаштуватися позитивно.

Рідко буває, що серйозні відносини вдається побудувати з першого разу. Але якщо відразу налаштувати себе, що помилки і невдале знайомство-це теж досвід, нехай не найприємніший, то можна уникнути "зацикленості«, жити" тут і зараз », отримуючи задоволення від того, що відбувається. Страх, що нічого не вийти тільки заганяє в глухий кут.

4. Не квапити події.

Навіть якщо партер потенційно готовий до весілля і дітям, відразу вибирати ім'я спільній дитині не варто. Знімати спільне житло теж краще не поспішати. У цій ситуації доречна приказка: «тихіше їдеш – далі будеш».

Спочатку потрібно закласти міцний фундамент, краще пізнати один одного, переконатися, що саме з цією людиною готовий розділяти час, побут, Фінанси і життя в цілому.

Все повинно бути поступово. "Перескочити" якийсь з етапів можна, він все одно наздожене, і, швидше за все, не вчасно.

5. Відмовитися від контролю.

Партнери не люблять, коли їх кожен крок контролюють. Обмежуючи свободу іншого, ми створюємо замкнуте коло. У цьому колі немає місця здоровому глузду, новий виток розвитку може так і не початися. Тому не варто контролювати і ситуацію в цілому. Не складається – значить, так тому і бути.

6. Уникати рутини.

Парадокс - щоб відносини стали серйозними, до них потрібен несерйозний підхід. Тобто, не агресивний настрій з установками на кшталт: «ти миєш посуд, а я виношу сміття. А ще нам потрібно терміново вибрати новий диван". Звичайно, питання побуту дуже важливі, але краще обговорювати майбутню подорож або спільно переглянутий фільм. Коли немає рутини (а ми найчастіше створюємо її самі), тоді і питання побуту вирішуються самі по собі.

7. Обережно, небезпека!

Важливо не плутати серйозні стосунки та співзалежні. Люди, які перебувають в останніх, часто говорять:» Я не можу без тебе жити " – і маніпулюють. Здоровий союз полягає в розвитку партнерів окремо. Коли кожен живе своїм життям, а не розчиняється в житті іншого. Тоді дві окремі особистості створюють міцний союз.

Пройти тест на сексуальність

Топ-5 чоловіків, з якими краще «не починати».

Як би жінка не намагалася побудувати серйозні стосунки, вона повинна розуміти, що не все залежить від неї. Є чоловіки, які до цього не готові, принаймні поки що.

1. Мачо.

Пильний погляд, парфуми з феромонами, характерна ХОДА. Він щедрий на частування і компліменти . Єдиний недолік - йому потрібна дівчина на одну ніч. Або на місяць, але тоді дві.

2. Принц.

Він романтичний і Великодушний. Вважає своїм обов'язком опікати і піклуватися про жінку. Але занадто велика ймовірність, що з часом такий чоловік перетвориться в ревнивця і деспота.

3. Простак.

Такий чоловік не готовий стати стіною і зайняти місце захисника, тому що сам шукає таку стіну. Він вихований і чуйний, і, швидше за все, захоче створити відносини «мати-син».

4. Вільний хлопець.

Він не звик звітувати, що буде робити ввечері, і завтра, і взагалі. Спілкування з таким хлопцем повно пригод і яскравих моментів. Але піде він першим. Его-перш за все.

5. Шеф.

Він не повинен займати керівну посаду, але робота завжди буде на першому місці. Якщо він дзвонить колегам навіть в ліжку, то відносини у «шефа» точно не в пріоритеті.

Якщо прийшов час будувати серйозні стосунки, подумайте, чи та людина знаходити поруч з вами. Якщо впевнені, що так, дотримуйтесь наших порад, набирайтеся досвіду, обходьте підводні камені і будьте щасливі.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео