Назад
Як підняти собі настрій: 12 перевірених способів

Навигация по разделу
как поднять себе настроение

Як підняти собі настрій швидко і надовго?

Як підняти собі настрій і чому іноді це необхідно? 12 простих і ефективних рекомендацій допоможуть завжди бути з хорошим настроєм.

У житті навіть найвеселішого людини бувають моменти, коли настрій падає, і на обличчі ніяк не хоче з'являтися посмішка. Що ж робити в таких ситуаціях? Як підняти собі настрій? Чи варто взагалі цим займатися? Можливо, є сенс просто почекати, поки позитивні думки повернуться самі собою? Або ж необхідно їх активно залучати? Яким чином це можна зробити? Чи відомі ефективні прийоми, які допомагають стати більш веселим? Розберемося в цьому питанні разом.

Боротьба з негативом – це не просто примха. Справа в тому, що поганий настрій шкодить здоров'ю, погіршуючи самопочуття людини. Негативні думки викликають вироблення цілого ряду шкідливих факторів, включаючи «гормони стресу», які поступово руйнують організм. Так що, підняття настрою - питання важливе і термінове. Ціною зволікання може стати провалилася ділова угода, сварка з родичами або друзями, погіршення здоров'я і т.д. ніхто не прагне до такого розвитку подій. Тому підняти настрій слід якомога швидше.

Зазначені прийоми, допомагають підняти собі настрій і окремо, але в разі їх комбінування ефект досягається значно швидше . Тим більше що вони в цілому покращують життя , надаючи відчутну профілактику в боротьбі з поганим настроєм. Головне, не допускати зволікання, адже чим довше людина перебуває в стані депресії , тим складніше йому допомогти.

Пройти тест на характер людини

1. Самоаналіз.

Перш, ніж починати з чимось боротися, необхідно дізнатися свого ворога «в обличчя». Варто з'ясувати причину, по якій пропало настрій . Як правило, виправивши її, вдається набагато швидше з'ясувати, ніж підняти настрій. Якщо це сварка з коханою людиною, то бажано якомога швидше помиритися. У разі проблем на роботі, слід зрозуміти, чим вони викликані, виправити свої помилки. Коли дні стають сірими через відсутність цікавих моментів, необхідно їх самому собі створити. Важливо бути щирим перед самим собою і уважно слухати свій внутрішній голос, інакше зрозуміти суть проблеми буде дуже складно.

2. Перемикання уваги.

Якщо причина зіпсованого настрою зрозуміла і виправленню вона не підлягає, краще спробувати просто про неї не думати. Наприклад, когось образили в автобусі. Це вже сталося і найприйнятніший варіант, як підняти настрій – швидше переключитися на що-небудь хороше. Можна згадати улюблений анекдот, фрагмент з гумористичного фільму, або веселу життєву ситуацію. Не так важливо, що це буде, головне, щоб воно допомогло забути про негативну ситуацію.

3. Зміна обстановки.

Цей прийом частково нагадує попередню рекомендацію. Тільки застосовується він в тому випадку, коли переключитися не вдається. Як підняти собі настрій, якщо причина його погіршення знаходиться перед очима. Наприклад, сталася сварка між співробітниками. Сидять вони ніс до носа в одному кабінеті. Для якнайшвидшої нормалізації душевного настрою , комусь із них слід ненадовго вийти. Або дівчину кинув молодий чоловік, тим самим заподіявши їй душевну рану. Вона постійно відчуває страх натрапити на нього в місті. Якщо дівчина ненадовго поїде у відпустку, наприклад на море, то більше шансів, що її душевні «рани» заживуть, і вона швидше «візьме себе в руки».

4. Думки про хороше.

Позитивне мислення піднімає настрій не гірше гумористичної програми. Найчастіше негатив викликаний невдалими подіями в житті людини. Якщо зводити їх в ранг культу, щодня їм «поклоняючись», то настрій не покращиться. У кожного в житті є щось хороше, ще більше радісних моментів може бути в майбутньому. Сконцентрувавши свою увагу на позитиві, людина створює якийсь емоційний фон, який вбудовується в підсвідомість і таким способом коригує психіку . За принципом зворотного зв'язку, чим більше хтось думає про позитив, тим більше він його виявляє у своєму житті.

5. Спорт і фізична активність.

Будь-який спортсмен знає, як швидко підняти настрій. У цьому на допомогу приходить гарне тренування. Відразу згадується фраза з мультфільму – »не знаєш, що робити-впав, віджався". Ще на зорі людства було помічено, що фізичні навантаження допомагають у зміцненні духовної сили людини. Це пов'язано з виробленням «гормонів щастя» під час тренувань. Ці речовини стимулюють психічну активність, підвищують загальний тонус і допомагають боротися з депресією. Ранкова зарядка, пробіжка в парку або похід в спортзал допоможуть привести думки і емоції в порядок, покращуючи настрій людини.

6. Гумористична "підзарядка".

Не варто нехтувати і зовнішніми стимулами. Наприклад, можна почитати Анекдоти, подивитися веселу кінокомедію або гумористичний концерт. Це особливо актуально, коли постає питання, Як підняти собі настрій вдома. "Зомбоящик" теж періодично буває корисний, якщо використовувати його правильно. Все-таки, крім «Чорнухи», по телевізору час від часу показують і добрі передачі або фільми. Також, можна скористатися мережею Інтернет, завдяки ноутбуку, комп'ютера, або смартфону. Все це може стати вірними союзниками, якщо навчитися фільтрувати надходить з них інформацію і шукати саме ті фільми і передачі, які потрібні.

7. Медитація.

Надійна порада, як підняти настрій, перевірений тисячами людей. Відхід від навколишньої суєти вглиб своєї підсвідомості допомагає привести думки в порядок, виключити негатив з підсвідомості. Правда, доступний цей метод в чистому вигляді далеко не кожному. Для його освоєння може знадобитися багато часу, але результат того вартий. З іншого боку, наша людина винайшла свої методи «медитації». Один з найбільш поширених – рибалка. Часом немає нічого кращого в боротьбі з депресією, ніж взяти вудку і відправитися до найближчого водоймища, щоб випробувати всі принади єднання з природою. Звичайно, медитацією таке заняття можна назвати з великою натяжкою, але краще так, ніж взагалі без релаксу.

Пройти тест на темперамент

8. Свійські тварини.

Пухнасті і милі тваринки роблять дуже позитивний вплив на психіку свого господаря, точно знаючи, як підняти людині настрій. Коти, собаки, навіть хом'ячки допомагають розвеселитися і відволіктися від проблем. Не меншу емоційну підзарядку можна отримати, спостерігаючи за акваріумними рибками. Час буквально застигає, переносячи людини в світ спокою і душевної рівноваги. Як підняти собі настрій? Досить спілкування з» братами " нашими меншими. Не завжди зручно тримати домашніх тварин у власній квартирі. В такому випадку допоможе похід в гості до того, у кого вони є. Або, як варіант, можна скористатися мобільним додатком, що імітує акваріумний біоценоз, або більш высоорганізованное тварина, наприклад кота. Звичайно, це не замінить реального вихованця, але на безриб'ї і креветка – анчоус.

9. Заняття творчістю.

Творчість - найкращий спосіб позбутися поганого настрою. Живопис, музика, поезія – все це вимагає максимальної концентрації зусиль, які допомагають відволіктися від негативу. Багато творчі особистості давно знайшли, як підняти собі настрій. Унікальність цієї рекомендації полягає в тому, що вдатися до неї можна в будь-який час, перебуваючи в будь-якому місці. Полотном для картини може послужити звичайна серветка, музичну композицію можна відбивати пальцями по столу, а вірші і зовсім не вимагають будь-якого фізичного носія. Можна складати рими, прогулюючись в парку, або зручно вмостившись на найближчій лавці.

10. Оригінальне хобі.

Поганий настрій часто виникає, коли людина займається нелюбом справою. Як підняти собі настрій в такому випадку? Хороший варіант – хобі , адже воно, як правило, пов'язане з тим, що дійсно подобається людині, викликає у нього приємні відчуття. Всілякі захоплення допомагають реалізувати справжні схильності і таланти людини, тим самим приводячи його в душевну рівновагу. Дуже часто люди вибирають хобі абсолютно не пов'язані з їх основною роботою, що свідчить, можливо, про неправильне працевлаштування. Багато з тих, хто досяг значного успіху, навчилися заробляти на своїх захопленнях. Це забезпечує позитивний настрій, а також невичерпне бажання займатися обраною справою.

11. Раціон.

Людина складається з того, що їсть і п'є. Щоб тонус був в нормі, необхідно наповнювати організм силами і енергією. Як підняти настрій, якщо немає необхідних для цього елементів? Спосіб тільки один-з'їсти що-небудь смачне і корисне. "Гормони щастя" активно виробляються під дією чорного шоколаду, кави, бананів, горіхів, фруктів, морепродуктів і зелені. Якщо наповнити свій раціон цими компонентами, то про поганий настрій можна забути. Головне, дотримуватися правила "золотої середини" і не перестаратися навіть з дуже корисними продуктами.

12. Відпочинок і сон.

Для гарного настрою потрібні сили. Їх треба час від часу відновлювати. У цьому на допомогу приходять сон і релакс. Також, існує поняття релаксації - глибокого розслаблення всіх м'язів тіла. Не варто її плутати зі звичайним відпочинком. Це цілий комплекс психосоматичних процедур, від розслабляючого масажу до більш екзотичних різновидів. Суть всіх методик зводиться до зняття напруги в тілі і розумі. Як підняти настрій, якщо від втоми валишся з ніг? Тільки шляхом розслаблення і відновлення сил.

Ми розглянули різні прийоми, як підняти собі настрій. Умовно їх можна розділити на дві великі групи. Перша пов'язана з позбавленням від негативу. Друга спрямована на залучення позитиву. Багато в чому психоемоційний фон залежить від настрою людини. Якщо мислити категоріями оптимізму і успіху, то настрій завжди буде на висоті.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео