Назад
Любов пройшла: як це зрозуміти??

Навигация по разделу
любовь прошла

любов пройшла &8212; чому так трапляється?

Що робити, якщо пройшла любов і як потрібно поставитися до цього? Чому любов проходить? Чи можна пронести це почуття через все життя?

Надзвичайно сумно, коли закінчуються почуття між двома людьми, які, колись буквально сходили з розуму від любові один до одного. У цей момент їм здається, що світ руйнується, і нічого не можна вдіяти. Але чи дійсно все так і відбувається? Чи дійсно любов проходить, або ж тільки входить в іншу стадію? Дуже важливо розрізняти ці моменти. Важливо відрізнити перехід відносин на інший рівень, від їх повного завершення. Буде корисним знати, що в спільному житті бувають певні кризи. Кожна пара проходить через них і не варто сподіватися, що вони благополучно минуть саме вас.

Пройшла любов.

Криза перша.

Він ще називається кризою одного року. Період залицянь закінчився, і почалося спільне життя. Ось тут-то часто настає розчарування. Ви бачите перед собою іншу людину, яка відрізняється від того, з ким ви ходили в кафе, веселилися на вечірках, гуляли в парку. Ви бачите його або її недоліки і замислюєтеся. З такою людиною хочете прожити поруч всю свою життя ? Чи правильний зробили вибір? Але ж недоліки є у будь-якої людини. Здається, любов минула, але ти просто пізнаєш один одного ближче. Якщо почуття незрілі, на цьому етапі Молода пара часто розлучається.

Інший момент . Часто, на початковому етапі спільного життя люди приймають за ознаку йде любові загасаючу пристрасть . Тут потрібно зрозуміти, що високий рівень пристрасті не може тривати вічно. З часом вона просто стає спокійнішою. Якщо дві людини зберігають потяг один до одного, приводів для занепокоєння немає. Любов не пройшла. Вона просто перейшла на інший, більш спокійний рівень.

Пройти тест на сумісність

Криза друга.

Але з першою кризою не зрівняється криза друга, яка настає приблизно через сім років спільного життя. Вся справа в тому, що саме за сім років людина повністю змінюється. Цей факт науково доведений. Ще давньогрецькі філософи міряли людське життя семиріччями. Сучасна наука говорить про те, що за цей проміжок часу змінюється склад людського організму. А психологія стверджує, що змінюється і світогляд. Людина бачить світ зовсім інакше, ніж сім років тому. І партнеру здається, що перед ним вже зовсім інша людина. Не той, з ким вони починали, колись спільне життя. Потрібно зауважити, що це досить серйозний криза сімейних відносин , і на цьому етапі розпадається велика кількість цілком успішних пар.

Крім цих двох великих криз спільне життя проходить через безліч дрібних. Які теж відчувають на міцність почуття двох людей.

Чи проходить любов?

На це питання не можна дати однозначну відповідь. Буває так, що почуття зберігаються на все життя. Просто потрібно знати про те, що любов не буває однаковою. Бурхлива, з гаряче почуття ревнощів в молоді роки, вона стає більш спокійною в зрілому віці і переростає в глибоке почуття взаємної турботи – в похилому. Любов не проходить. Вона просто трансформується. Щасливі люди, які зрозуміли це і пронесли це багатогранне почуття любові через все життя.

Випробування любові.

Життя випробовує нашу любов на міцність. Випробування бувають серйозні і не дуже. Кохана людина раптом може серйозно захворіти. Зазвичай люди відганяють від себе ці думки, але варто задуматися, чи готові ви доглядати за хворою коханою людиною. Запитати. І чесно дайте відповідь на питання. Це дозволить зрозуміти глибину ваших почуттів.

Серйозним випробуванням є зрада одного з партнерів. Чи готові ви пробачити зраду йому чи їй? І, взагалі, чи так вже сильні ваші взаємні почуття, якщо виникла необхідність зав'язувати інші відносини.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Що робити, якщо любов пройшла?

На жаль буває так, що любов проходить остаточно. Палаючі почуття згасають і люди розуміють це. Часом, засмучуються неймовірно. Їм здається, що закінчена життя і далі буде тільки порожнеча і самотність . А може все це й на краще?

Треба сказати, якщо ви зустрінете таких страждають сьогодні людей через кілька років, то побачите, що живуть вони цілком нормально. Від колишніх душевних переживань немає і сліду. А багато хто з них вже зустріли нову любов і цілком щасливі в свого нового життя .

Буває так, що чоловік зустрічає раптом жінку, або ж жінка зустрічає того чоловіка, з яким розлучилася. І нічого навіть не нагадує про колишні почуття. Просто зустрічаються випадково дві людини, які знали колись один одного, але тепер їх абсолютно нічого не пов'язує. Таке відчуття знайоме багатьом. А тепер згадайте свій стан в самий момент розставання. Навряд чи воно було таким байдужим і спокійним. Швидше за все, це була буря обурення, гіркоти і образи . Здавалося, що жити далі нема чого, якщо людину не буде поруч.

Але, час, як відомо, лікує. І лікування це дуже ефективно.

Скрасити гіркоту розставання.

Так що якщо любов пройшла, слід ставитися до цього якомога спокійніше. Потрібно розуміти, що, можливо, доля підготувала вам іншу партію. Більш підходящу. Але розлучитися потрібно так, щоб не було образ і претензій. Це складно так пережити розрив . Іноді, дуже складно, але до цього варто прагнути. Потрібно згадати про те, як вам колись було добре разом, і пробачити один одного.

Адже відомо, що засіли в глибині підсвідомості образи можуть послужити причиною виникнення багатьох захворювань. В тому числі, і дуже серйозних. Навіщо вам такий вантаж?

Постарайтеся помиритися з об'єктом своєї колишньої любові. Ви відчуєте себе набагато краще.

Як зрозуміти, що любов проходить?

Ви зрозумієте це відразу. Вже не буде необхідності щодня бачити цю людину, розмовляти з ним по телефону. Ви вже не будете трепетно вибирати подарунок на день народження або на якесь інше свято. Ви вже не будете в невимовному захваті, якщо змогли порадувати кохану людину.

Але тут життя готує ще один сюрприз. Часом, за ознака того, що любов пройшла безповоротно приймається тимчасове охолодження відносин. Таке теж буває. Тоді можна спробувати закохатися знову .

Розібратися у всьому цьому далеко не просто. Недарма, тема любові-найскладніша з тим. Радити тут що-небудь досить важко. Єдина порада, яку можна дати – це прислухатися до себе, аналізувати свій внутрішній стан. Можна з великою впевненістю сказати, що внутрішній голос підкаже вам, коли любов дійсно пішла.

Завжди потрібно пам'ятати про те, що життя підносить нам величезну кількість різноманітних сюрпризів. В тому числі, і на терені любові.

Пройти тест Фрейда

додаткова інформація:
Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Що таке Особиста ефективність і лайф-менеджмент? Як можна підвищити свою ...
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Що таке відверта розмова і як вона допомагає краще зрозуміти один одного ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Що таке сентиментальність показна і дієва? Чому корисно проявляти почутт ...
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Що таке парадокс? Парадоксальні методи для лікування фобій і позбавлення ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео