Назад
Ласкаві слова для дівчини: як говорити і 50 прикладів

Навигация по разделу
ласковые слова для девушки

Як говорити ласкаві слова коханій дівчині?

Як говорити ласкаві слова дівчині і чому важливо це робити? Чи завжди це доречно? 50 прикладів допоможуть впоратися з цією проблемою.

Ласкаві слова для дівчини &8212; це не примха, а її потреба. Щира приємна фраза навіть найсумнішу або буркотливу жінку змусить посміхнутися. Але які ще плюси є у компліментів? Як їх правильно говорити? Які вирази краще використовувати? Чи обов'язково їх придумувати самостійно? Відповіді на ці питання, а також список з 50 пестливих прізвиськ в цій статті.

Чому важливо говорити ласкаві слова дівчині?

Чоловіки по своїй натурі більш практичні, тому частіше звертають увагу на вчинки. Але навіть вони потребують порції ласкавих слів. Що вже говорити про дівчат. І хоча сміливі дії, зовнішня турбота від хлопців теж важливі для них, кілька приємних фраз «закріплять» позитивний ефект. Однак жінки сприймають компліменти не просто як спосіб потішити самолюбство .

Почути ласкаве слово на свою адресу для дами &8212; значить переконатися в тому, що почуття її обранця дійсно міцні, справжні, серйозні. вона хоче знати, що бажана , любима, єдина, цінна для свого кавалера. Якщо кожен день звертатися до дівчини мило, Ласкаво, то:

 • Вона частіше буде перебувати в гарному настрої . А це &8212; менше сварки і знижений ризик зрад або флірту на стороні;
 • Вона намагатиметься робити компліменти у відповідь. Причому все не обмежиться просто приємними прізвиськами. Жінка буде намагатися по-справжньому підтримувати;
 • Відносини стануть більш довірчими, так як зміцниться емоційна складова;
 • Обраниця з більшою охотою стане піклуватися про коханого &8212; смачно готувати, створювати затишок в спільному домі, поступатися йому в дрібницях.

Їй важливо чути приємні слова , так як це доказ того, що вона все ще захоплює, хвилює, розбурхує кров свого молодого чоловіка. Це ще й прояв поваги , так як компліменти &8212; спосіб зробити їй приємно, переконати, що її потреби так само важливі, як і потреби, інтереси партнера.

Ніжні прізвиська відмінно впливають на самооцінку . А впевнена в собі жінка:

 • Краще стежить за собою , одягається сексуально, але не вульгарно, займається фізичною формою, використовує приємний і легкий макіяж і т. д.;
 • Не дозволяє собі підвищувати тон . Вона в принципі більш спокійна, так як розуміє, що її поведінка вдома і за його межами закономірно відбивається на репутації коханого і на відносинах з ним;
 • Постійно розвивається . З нею завжди цікаво. Їй є чим поділитися, чим захопити, що розповісти. Вона не вимагає у хлопця проводити з нею кожну хвилину його життя, тому що вміє сама себе розважати;
 • Рахується з думкою , інтересами, потребами партнера. У ній немає надмірного егоїзму або "синдрому недолюбленої дитини". Вона віддає стільки ж ласки, турботи, любові , уваги, скільки і приймає;
 • Знає, як успішно вирішувати конфлікти . Вона не відкладає і не замовчує проблеми. Бачить їх тверезо, оцінює аналітично, чинить мудро.

В цілому дівчина, як кошеня. Можна годувати, поїти, розчісувати, виховувати його. І це буде турботою. Але маленька кішечка не відмовиться від погладжування або пари м'яко вимовлених слів. А ось це вже ласка.

Залишилося тільки зрозуміти, як же краще промовляти ці пестливі прізвиська. Адже кожна жінка по-своєму незвичайна. А неправильно, необережно кинута фраза може сильно її образити.

Пройти тест на сумісність

Як говорити ласкаві слова коханій дівчині?

Навіть при величезному бажанні зробити коханій приємно, можна сильно «накосячіть». Тому вміння робити компліменти підживлюється не тільки любов'ю, але ще і певними правилами. Важливо також розуміти, що ці» закони " можуть відрізнятися у випадках з різними дівчатами. І те, що приведе в захват одну, образить іншу.

Щоб показати себе з кращого боку і викликати щиру посмішку жінки, доведеться звертати увагу на свій тон, міміку і навіть положення тіла. Важливий також доречний вибір моменту і самих слів. Так як правильно промовляти ласкаві слова для дівчат?

1. Вираз обличчя.

Говорити «рідна» з щільно стиснутими губами, зчепленими зубами і насупленими бровами &8212; погана ідея. Весь сенс приємного вираження втрачається через таку маски.

Діаметрально протилежна проблема &8212; включати актора пафосного театру. Це коли чоловік починає посміхатися на всі 32, широко розкривати очі, закочувати їх. У ці моменти він схожий на клоуна, поганого брехуна, що ображає сатирика, але ніяк не на людину, перейнялася бажанням порадувати свою жінку.

Щоб слова мали максимальний ефект, важливо стежити за обличчям, а саме:

 • Розслабляти мімічні м'язи. Не можна морщити лоб або стискати щелепи;
 • Злегка посміхатися. Доречна посмішка буде висловлювати ніжність, ласку і якусь батьківську турботу. Це м'який вигин губ, не схожий на двозначну посмішку;
 • Можна дивитися в очі або ж зверху вниз, трохи прикривши повіки, але не гордовито. Якщо комплімент робиться якійсь частині тіла або поряд, то бажано дивитися саме на них;
 • Дозволено надавати особі вираз легкого подиву, захоплення. Але тут дуже важливо не переборщити з посилом.

Нічого складного, зате дівчина буде вдячна, зворушена і вражена.

2. Дія.

Звичайно, ніщо не заважає сказати приємне слово, просто стоячи навпроти або займаючись іншими справами. Але набагато краще, якщо під час проголошення милого прізвиська хлопець:

 • Обіймає або цілує кохану;
 • Ніжно гладить її по щоці або прикладає долоні до її обличчя;
 • Погладжує спину, ногу, волосся( залежно від положення);
 • Притискається своїм чолом до її;
 • Піднімає на руки або кружляє, як в танці;
 • Бере її руки в свої.

Такі дії помітно посилять значення слів. "Господиня моя" буде звучати куди ніжніше, якщо обійняти кохану ззаду, поки вона миє посуд, поцілувати в щоку, а потім вимовити комплімент . А "моя тигриця" більше асоціюється з поцілунком в шию і легким, майже недбалим погладжуємо вниз по зовнішній стороні стегна.

3. Голос.

Шепіт творить чудеса. Як правило, про найважливіші речі не кричать. Можливо, саме тому шепотіння викликає мурашки і довіру до того, що було сказано. Але навіть без нього можна вимовити фразу максимально приємно. Для цього є кілька правил:

 • Вираз обличчя та стиль вимови відповідають один одному. Це закон;
 • Тон можна зробити більш низьким, ніж зазвичай, додати легкої хрипоти або забавного мурчания;
 • Нехай в кожному звуці прозирає ніжність . Сказане таким чином «курочка моя» буде звучати набагато миліше, ніж з криком і фонтаном емоцій ;
 • Тільки якщо ситуація дійсно емоційна, можна дозволити собі підвищити тон до захопленого. Це новина про вагітність, одужання, довгоочікуване (для дівчини) підвищення і т. д.
 • Важлива також щирість. Саме вона підказує, який тон краще вибрати.

Пройти тест на впевненість у собі

4. Підбір слів.

Яка реакція буде у солідної кар'єристки і у домогосподарки, якщо кожну з них назвати «пупсениш»?

Повністю непередбачувана для малознайомої людини. Найзавзятіша Залізна леді може, як дитина, радіти такому прізвиську, тому що це мило. І навпаки, берегиня вогнища вважатиме подібне слово чи не образою, яке ставить під сумнів її зрілість.

Про що це говорить? що свою жінку важливо вивчати Від і до. Під усіма зовнішніми масками, наодинці з коханим дівчина може відкритися з несподіваного боку. І вже, відповідно до її внутрішнього стану, настрою, поточної ситуації можна вибирати відповідні вислів.

5. Вибір ситуації.

Іноді навіть самі ласкаві слова можуть моторошно дратувати або ставити в незручне становище. Кілька прикладів:

 • Назвати її "шахраєм» жулькою" при її колегах, бізнес-партнерах та інших малознайомих людей, думка яких для неї дуже важлива;
 • Сказати "мій секс, Моя гаряча попка" при її батьках, бабусь-дідусів або інших родичів;
 • Зворушливо-дитячим голоском вимовити «злюка " в самому розпалі сварки, коли вона вже на межі свого терпіння;
 • Видати «приколісточка» в момент серйозної розмови, коли вона намагається сказати щось важливе і немає навіть натяку на жарт.

Зрозуміти, що момент ідеально підходить для приємностей, допоможе елементарна логіка і турбота про почуття своєї обраниці. Якщо ж попалася справжня жінка-загадка, реакцію якої складно зрозуміти, краще запитати безпосередньо про те, яке прізвисько їй подобається і коли його краще вживати.

50 прикладів ласкавих слів для дівчини.

1. Зовнішність.

 1. Милашка.
 2. Красуня, красуня.
 3. Стройняшка, фітоняшка, спортсменка.
 4. Зеленоока/зеленоока моя (кароока, сіроока і т.д.).
 5. Витончена лань/кішка/тигриця.
 6. Довговолоса русалочка, Рапунцель.
 7. Дюймовочка (якщо невеликого зросту або помітно нижче хлопця).
 8. Міс Чарівність/краса/чарівність, топ-модель, модель, моделька.
 9. Ангельське личко.
 10. Афродіта (або богиня краси, юності, любові в міфології іншого народу).

2. Характер.

 1. Розумничка, розумниця, розумниця.
 2. Господарочка, берегиня вогнища, трудяжечка.
 3. Гумористка, приколістка, хохотушка.
 4. Капризуля, капризулька.
 5. Бешкетниця, забава, Шалунішка, пустунка.
 6. Ніжна, ласкава, жіночна моя
 7. Скромниця, скромняжка.
 8. Фантазерка, фантазія, мрійниця.
 9. Злючка, колючка, вредина.
 10. Таємниця, загадка моя, секретик мій.

3. Ставлення до неї.

 1. Світла, промінчик, промениста.
 2. Кохана, любимка, улюблениця.
 3. Єдина.
 4. Рідна, рідненька, роднуля.
 5. Мила (серцю).
 6. Дорогий, дорогоцінний.
 7. Найкраща.
 8. Моя хороша.
 9. Солодкість, золотце, янголятко.
 10. Серце, щастя , скарб мій, душа, пісня, радість моя.

4. Її значимість.

 1. Принцеса, королева, богиня, леді.
 2. Довгоочікувана, незамінна моя.
 3. Бажана, Жадана моя.
 4. Моя нагорода, мій подаруночок.
 5. Моя половинка.
 6. Моя підтримка, Відрада, опора.
 7. Неземна, ненаглядна.
 8. Довгоочікувана моя.
 9. Окриляє, п'янка, Чарівна моя.
 10. Мій ідеал, Моя досконалість, моя мрія.

5. Найбільш ласкаві.

 1. Перлинка, бусинка, буся, бусениш.
 2. Малятко, маленька, дівчинка, дитинко моя.
 3. Лапочка, лапуля, лапулечка.
 4. Зефірка, цукерка, кексик (будь-яка солодкість, яка до вподоби самій дівчині).
 5. Кошеня, зайчик, лисичка, Білочка, ласочка, їжачок (мила тварина).
 6. Полуничка, яблучко, персик, Вишенька (улюблений фрукт або ягода дівчини).
 7. Чудо, чудик.
 8. Крихітка, Крихітка, крохотулька.
 9. Лялечка, ляля, лялечка.
 10. Кіндер, кіндеренишь, кіндеренок.

Бонусна зброя: її ім'я.

Ласкаві прізвиська хоч і радують жіноче вухо, але не замінять Ласкаво, ніжно, трепетно вимовленого імені. Його вживання висловлює повагу до обраниці. Цим чоловік показує, що цінує свою жінку як особистість .

Щоб вимова її імені не стало чимось буденним і непоказним, можна:

 • Говорити їй його пошепки, на вушко;
 • Вимовляти його м'яким, злегка мрійливим тоном;
 • Вживати незвичайну форму (Світлана &8212; Лана, Іра& 8212; моя Ра);
 • Додавати пестливі суфікси (Маринка, Оленька,Надюша) ;
 • Визнати, як сильно подобається її ім'я;
 • Придумувати кумедні рими (Віка-ожина, Настя &8212; моє щастя).

Ім'я можна також писати на запітнілому дзеркалі, залишати записки з ним на холодильнику, дарувати гуртки або футболки з відповідною печаткою. Так улюблена точно повірить, що її ім'я красиво і цінно.

Ласкаві слова для дівчини допомагають висловити любов, турботу, ніжність, трепетне ставлення. Індивідуально підібране ім'я показує, що жінка єдина, виняткова, не така, як всі, для свого чоловіка. Тому вчитися говорити такі милі прізвиська краще відразу. Тоді улюблена теж буде радувати своєю підтримкою, вірністю і захоплено-обожнює поглядом.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео