Назад
У мене немає майбутнього: чи так це і що робити??

Навигация по разделу
нет будущего

"у мене немає майбутнього" &8212; звідки виникають такі думки і що робити?

Що робити, коли здається що немає майбутнього? Як вибратися з порочного кола? Як перестати знаходити виправдання? 6 способів подолати відчай.

" у мене немає майбутнього, а все моє життя тече в безодню», — така думка все частіше звучить у вас? Для чого ми живемо і чому так важливо ставити цілі? Як перестати знаходити виправдання і досягати результатів? Чому думки про суїцид виникають так часто? Якщо набридло боротися з думкою про самогубство, а життя кожен день викладає уроки — дочитайте статтю до кінця. Існує маса шляхів, які відмовлять вас розлучатися з життям і дадуть впевненість. Ви їх ще не бачите? Тоді залишайтеся з нами.

Чому ми вважаємо що у нас немає майбутнього?

Що робити, якщо хочеться здохнути? Продовжувати розчаровуватися в собі, звинувачувати все навколо...але навіщо? Своє існування на Землі людина асоціює з ідеєю про досягнення успіху, отримання статусу, багатства, а з ним, може, і заздрості оточуючих, але він не шукає істини своєї поведінки. Суїцид-це хронічний психологічний стан, коли людина заганяє себе в глухий кут. занепад сил доповнюється розбитим настроєм, проблемами в суспільстві і душевний біль .

Таке «ядерне поєднання» не те, що забирає всі думки про квіточках і котиків, а просто забирає у будь-якого здатність мислити тверезо. Постійне поглинання ідеєю» у мене немає майбутнього " — це пряма дорога до межі, де на одній стороні думки все виправити, а з іншого боку ... а з іншого вже нічого немає.

Пройти тест на ознаки суїциду

Ми шукаємо своє місце, де нас будуть розуміти і часто не знаходимо розуміння. ми віримо у добрі стосунки, але стикаємося з проблемами у пошуку партнера. Ми шукаємо себе, але все більше розчаровуємося в своїй слабкості, дурості. Завжди знайдуться свої Але, а краще сказати»як я можу вийти з цієї ситуації і що мені для цього потрібно зробити".

Так, все просто, а у всьому елементарному потрібно захотіти розібратися. Будь-яка думка на тему «немає майбутнього» має витоки, які починаються від однієї проблеми. Це як вогнище вірусу, від якого потім людина не може оговтатися, а гірше того — загинути. Не можна дозволити безглуздому, часом, награному стану перекреслити всі дитячі мрії, надію, старання!

Людина прямо пов'язаний з суспільством, де укладені його інтереси, вигоди, відносини. Стає прикро, коли тебе кидають кращі друзі в найвідповідальніший момент, коли не знаходиться підтримка в ту саму думку про самогубство. А звідки вона взагалі береться? Під тиском своїх інтересів, активної діяльності людини не чіпають тягаря про те, що «я нічого не можу, все скінчено, у мене не вийде знайти власне щастя». У цих словах закладені два важливі речі, які один без одного не можуть — це «я» і «щастя».

Коли у людини немає майбутнього? У той момент, коли він втратив щастя всього життя, яке приносило йому невичерпну енергію! Ми втрачаємо рідних, коханих, а потім не можемо уявити життя без їхнього погляду. Це, правда, дуже важко пережити. Важко пережити, коли міг домагатися золотої медалі, а потрапив в автокатастрофу. Важко, коли зібрані роками гроші на купівлю власного житла вкрали. Життя завжди кидає виклик в той момент, коли хоче перевірити людину на силу волі. Наприклад, якщо успіх прийшов легко, то не виключено, що він також і легко випарується. Ми плачемо " що ж робити далі?", адже це було всім сенсом існування, а до іншого ми просто були не підготовлені.

Що робити якщо хочеться здохнути, навіть читаючи цю статтю зараз? Не знецінювати своє право на краще майбутнє, яке залежить тільки від тебе. Є бажання прагнути, а не стояти на одному місці? Чому б не кинути цю нудну роботу, де тебе постійно недооцінюють? Оточуючі не вважають тебе за особистість і всіляко уникають? Запишися на акторські курси, займися активно спортом, вивчи іноземну мову і відправся в подорож.

Чому б не кинути виклик стереотипам, поміняти зовнішність, розірвати зв'язки зі старим колом спілкування? Хочеться ридати, а висловитися нікому? Багатьом допомагає церква, навіть коли вони кажуть, що не вірять в Бога. Головне віра в свої сили , А коли всередині енергія витрачена, її потрібно негайно повертати. Порожній посудину з часом іржавіє, а повний сяє колишньою красою.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Що робити коли ми зневірилися?

Найкраще ідею «у мене немає майбутнього» розповість наступна історія. Вона взята з реального життя, а головне в ній стан людини, яка втомилася з усім боротися.

Марія — студентка університету, якій випала важка доля в її молоді роки. Зараз вона живе у важких умовах, де немає красивих інтер'єрів, хорошої техніки, прекрасних речей в гардеробі. Вона народилася в досить бідній родині, де, до того ж, не було особливого розуміння між один одним. У свої 18 років Маші потрібно було влаштуватися на будь-яку роботу, щоб оплачувати освіту і ще дивитися за хворою бабусею.

Вона не мала часу на особистий простір. З ранку до третьої години дня вона вчилася, а потім відразу на роботу і звідти миттю до бабусі. Така рутина повністю вимотала її, що вона сказала собі: «у мене немає майбутнього. Так я приречена на десятиліття. Швидше, мій вихід-це померти". Хвороба рідної людини, відсутність взаєморозуміння з рідними, безгрошів'я, відсутність своїх інтересів і друзів зробили Машу заручником обставин. Життя знущалася над Машею, а вона покірно несла свою ношу, думаючи про трагічний кінець.

Що робити, якщо хочеться здохнути за життєвими обставинами? потрібно навчитися бути вдячним. Саме подяка звільняє людину від нав'язливих думок. Незалежно від хорошого чи поганого, потрібно щиро висловити розуміння за свою долю. Погане дано не просто так, а хороше, явно, — це заслужене після всіх потрясінь і розладів. Чому в іншого хороше житло, а у мене сарай з прибудовою? Чому я катаюся на трамваї, а він роз'їжджає на машині? Чому у нього так зашибись, а я корчуся від морального болю? Відома притча говорить: "якщо немає майбутнього, подбай про нього зараз.

Незалежно від усього потрібно вміти сказати спасибі вищим силам, чому завгодно. Якщо не вистачає сил, потрібно заповнювати їх вірою через подолання внутрішніх бар'єрів. З часом стане краще, а світ не буде здаватися таким убивчим».

Маша зрозуміла, що це її обов'язок зберігати рідну людину, поки він ще знаходиться з нею. Вона зрозуміла, що від цього тільки стане сильніше, а всякі дрібниці не будуть в майбутньому її мучити. Коли інші будуть плакати про стреси на роботі, вона буде вдячно згадувати ті уроки, які зробили її сильною особистістю.

Переходимо до практики і починаємо перезавантаження свідомості. Як подолати думку»у мене немає майбутнього"?

1. Знайти власну гідність.

Не потрібно постійно тикати пальцем «а у нього це є, а у мене цього немає», «він може, а я нікчема». Важливо почати з себе і не жити досягненнями інших людей, роблячи з себе порожнє місце. Щоб вирости в фінансовому плані, в очах інших людей, потрібно навчитися поважати себе. Саме повага-це ключ до самореалізації, без якої не побудуєш твердого майбутнього. Впевнено дивитися вперед, впевнено говорити, впевнено чинити — скрізь потрібно перевиховувати свої звички. Робота над собою робить слабкого скиглія з сірою фантазією на подобу гідною і щасливою особистості. Перебуваючи в такому стані, негативні думки відходять на задній план.

Пройти тест: Шкала самоповаги

2. Захотіти жити для чогось.

Чому немає майбутнього? Багато хто не знає, чим зайняти себе на найближчі місяці, вже не кажучи на десятиліття. Така тенденція тягнеться роками, а людина як і раніше не знаходить своє призначення . Важливо задати питання «" чим взагалі я хочу займатися і що це мені принесе?». Коли ти вкладаєш сили, свої роки життя, важливо розуміти, що це тобі принесе.

Якщо ти свідомо йдеш на ризик своєму моральному настрою, знаєш, з чим зіткнешся і вже виєш від безвиході — не варто починати. Чому б вам не працювати туристичним гідом, якщо ви мрієте подорожувати? Хочеться допомагати тваринам, а не працювати на бойні, тоді варто влаштуватися у ветеринарну клініку. сенс життя - це улюблена справа, яка принесе перспективи в подальшому. Не бачиш зараз перспектив-зміни рід діяльності.

3. Не байдикувати.

Що робити, якщо хочеться здохнути? Не дозволяти собі лінується. Така розкіш явно не для того, хто шкідливо використовує свій час на самокатування. Немає цілей, бажань? Тоді потрібно стати на істинний шлях і позбутися від шкідливих звичок. Алкоголь, наркотики, безладні статеві зв'язки, навіть банальне лихослів'я не тягнуть нас до успіху. Люди потопають у власній грязі, яка народжується від бездіяльності. Вода в джерелі чому смачна? Вона тече, постійно очищається, пробивається крізь каміння. Вода в басейні-мертва, вона не здатна бути чистою без допомоги. Зайнятість-найкращі ліки від бідності, неповаги з боку оточуючих і, перш за все, себе.

4. Розширити кругозір.

У мене немає майбутнього, так як світ навколо обмежений, в ньому немає можливостей. Перебуваючи в сірій масі, важко помітити проблиски щастя. Потрібно не переставати бачити світ іншим. Коли тобі постійно дзвонять і скаржаться на життя, а ти покірно піддакуєш, навантажуєш себе ідеєю «дійсно, все погано» — це шлях на дно.

Хтось каже, що там добре, а тут погано? Чому б не зробити щось для благополуччя. Набридло бачити порожні газони і сміття — можна написати в соц. мережах повідомлення знайомим, з метою прибрати парк і посадити дерева. Немає більше сил сидіти в цьому місті безвилазно? Відмінно, зараз варто замовити квиток на поїзд і на пару днів поїхати в гарне місце. Не можна зациклюватися на одному — це душить морально, доводячи людину до стану паніки. Читання книг прекрасно тренує фантазію, а, значить, головні звивини. Варто зробити крок в незвідане і знайти свої нерозкриті здібності .

5. Інвестувати в своє майбутнє.

Щоб отримати якісні знання, люди ходять в університети, відвідують курси підвищення кваліфікації, ходять на тренінги. Якщо сидіти на місці, бачити, як інші ростуть, а ти деградуєш — пора взятися за розум. Хочеться оволодіти навичками програміста? Відмінна ідея записатися на курси, приділити час вивченню в Інтернеті. Не хочеться в старості жити бідно, не дозволити собі купити особисте житло, авто?

Пора зараз відкладати по 10% від доходів (золоте правило). А краще, зробити так, щоб гроші працювали на тебе. Чому б не розглянути стабільний банк і покласти суму на депозит? Розумні люди прораховують свої кроки наперед, визначаючи їх ціну. Якщо зараз відчувається дефіцит, то потрібно вкласти сили, гроші, інтелект у збільшення резерву.

6. Зайнятися благодійністю.

Щоб думки про суїцид навіть не намагалися стукати у ваші двері, потрібно піклуватися про інших. Коли зациклюєшся на своїй персоні, ти не думаєш про потреби інших, хто цього дійсно потребує. Коли ми востаннє купували продукти і віддавали їх Старій бабусі? Коли зупинялися і запитували людину, яка плаче, «що з вами сталося"? Чому ми забули, що потрібно ділитися любов'ю, турботою, своїм благополуччям з тими, хто в критичному стані? Обов'язково потрібно фільтрувати своє оточення, так як існують випадки обману. Але не можна виключати свій внесок у захист екології, облаштування міста, допомоги бідним.

Ми віримо, що думка «У мене немає майбутнього» відпустила вас. Ви повноцінна особистість, у якої є все можливе для досягнення свободи. Не обмежуйте себе думкою про безвихідь, адже для когось це може бути тільки вершина айсберга. Будьте сильні і, знайте, підтримка завжди поруч. Ми віримо в вас!

Пройти тест на депресію

Зараз читають
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе, коли немає чітких життєвих орієнтирів? Чому легко заплу ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Що таке емоційний інтелект і що входить в це поняття? Які є вправи для й ...
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті і зацікавити її? Чи так це важко ...
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця першої і взяти ініціативу в свої руки? Як натякнути ...
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис — це помірне вплив стресових факторів на психіку, ...
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Що таке кураж? Чому стан куражу означає перевершити свої фізичні та емоц ...
Новое youtube видео