Назад
Як стати цікавою людиною: 8 порад, які підійдуть кожному

Навигация по разделу
стать интересным человеком

Як стати цікавою людиною і що для цього потрібно?

8 простих порад, як стати цікавою людиною і викликати у оточуючих бажання спілкуватися постійно. Головне наповнити своє життя чимось цікавим, щоб було про що розповідати

Затребуваність допомагає налагоджувати зв'язки, знаходити нових друзів, будувати відносини, працевлаштовуватися і просуватися по службі. Для цього необхідно бути цікавим, привертати увагу оточуючих. Але як цього досягти? Що потрібно зробити, щоб прикувати увагу до своєї персони? Як стати цікавою людиною?

Наскільки важко це перетворення? Чи може з вчорашнього лузера або тихоні вийти той, хто буде викликати загальний інтерес? Питання нелегке, але постараємося знайти на нього відповідь.

Хто така цікава людина?

Цікава людина — це особистість, яка володіє знаннями, талантами, або досвідом, і вміє їх красиво підносити співрозмовникам. Визначення вносить ясність в поняття цікавинки. Щоб оточуючі звернули на когось увагу, йому необхідно відрізнятися від них, бажано — в кращу сторону. Люди не будуть витрачати час на людину, яка неунікальна і поступається їм у розумінні світу.

Другий аспект інтересу — вміння себе подати. екстраверти частіше домагаються уваги, ніж інтроверти , так як вони сильніше налаштовані на спілкування і активніше вступають в діалог. Це як в народній приказці про»добре готувала, але не вміла подати". Один може півжиття просидіти в далекому селі і при цьому бути цікавим оповідачем. Інший об'їздить всю Європу і частину Азії, але і трьох слів толком не зв'яже.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Секрет успіху у оточуючих — володіння чимось унікальним і вміння про це розповісти.

Що ж потрібно знати і вміти, щоб стати цікавою людиною? Розглянемо основні сфери, які привертають увагу.

Подорожі

Людину притягують невідомі землі. Дух пригод сприяв географічним відкриттям, включаючи Америку та інші континенти. Навіть в епоху Інтернету, людям цікаво отримувати знання від безпосередніх очевидців. Одна справа, подивитися новини або передачу з іншого міста, або країни, а інше — поговорити з тим, хто бачив все на власні очі. Будь-яка поїздка, екскурсія, відрядження, відкривають можливість стати цікавим.

Люди завжди захочуть дізнатися про щось нове і незвичайне, перейняти досвід мандрівника. У кожному населеному пункті є своя "родзинка" - від незвичайного сільського колодязя в найближчому селі, до архітектурних чудес ОАЕ. Необхідно навчитися розпізнавати все незвичайне і дивовижне, ретельно зберігаючи це в спогадах для спілкування з людиною, на якого захочеться справити враження.

Книги

Справжні паперові друзі, які сповнені чудес і теми для розмови - це книги. Можна пережити сотні життів, поспілкуватися з тисячами людей, дізнатися безліч секретів, просто перегортаючи їх сторінки. Книги не замінять практичний досвід, але вони допоможуть наблизиться до мети кожному, хто шукає, як бути цікавим.

По-перше, читання значно розширює словниковий запас і вчить висловлювати свої думки.

По-друге , воно розвиває мислення.

По-третє, книги також наділяють досвідом, нехай і теоретичним.

До появи телебачення та Інтернету, люди годинами обговорювали літературні новинки, влаштовували творчі вечори, спільні читання. Соціальні мережі потіснили ці заняття з масового дозвілля, але книги все ще залишаються популярним джерелом інформації.

Хобі

Крім знань, інтерес можуть викликати незвичайні навички, таланти. Припустимо, вміння показувати фокуси — хороша підказка, як стати цікавою людиною. Ілюзіоністи завжди привертають увагу. Вони зачаровують аудиторію своєю загадковістю, непередбачуваністю. Не менш вдалий варіант-майструвати прикраси, іграшки, освоювати тонкощі орігамі.

Будь-яке захоплення може стати «родзинкою» людини, прикувати до нього увагу. Крім рукоділля, допомагають бути цікавим заняття спортом, туризм, громадська або волонтерська робота. По-перше, людині не нудно. По-друге, його активність надихає оточуючих, заряджає їх енергією і оптимізмом.

Робота

Навіть звичайна праця може стати основою для цікавих історій. Далекобійники багато де бувають, стають свідками різних подій. Офіціанти спостерігають за відпочиваючими, які іноді опиняються в курйозних ситуаціях. Автомеханікам регулярно трапляються незвичайні випадки, які стають приводом для байок або приколів.

Суть в тому, що кожна професія дарує досвід і емоції. Важливо навчитися ретранслювати їх оточуючим, приправляючи гумором або особистою думкою, пропонувати разом розібратися в різних ситуаціях і зробити висновки.

Спілкування

Чим ширше коло спілкування, тим більше історій, жартів або тим для розмови з'являється. Це як сніжний ком-хто багато спілкується, з тим приємніше говорити. Хороша підказка, як стати цікавою людиною — частіше вступати в діалог, набираючись чужого досвіду і відточуючи комунікативні навички. Коли людина потрапляє в новий колектив, або взагалі переїжджає в інше місто або країну, знайти співрозмовників стає складніше. Але починати потрібно в будь-якому випадку. Відразу з'явиться один знайомий, потім другий, третій і далі вже по накатаній.

Найважчий варіант — зміна місця проживання. Друзі залишаються далеко, а нові з'являються не відразу. Що робити в такій ситуації? Як бути цікавим, якщо нікого не знаєш? На допомогу приходять Громадські організації, спортивні секції, соціальні мережі. Можна стати волонтером в молодіжному об'єднанні. Як правило, в цьому задіяні десятки людей, так що швидко з'являться однодумці, які можуть стати друзями.

Відвідування спортзалу також відбивається на іміджі людини, підвищуючи про нього думку у оточуючих. Крім того, в секції можна знайти друзів, знайомих і навіть кохану людину. Здоровий спосіб життя популярний у суспільстві. Кожен, хто займається спортом і популяризує своє захоплення, заздалегідь підвищує свій рейтинг. У соціумі простежується тренд на фітнес, ранкові пробіжки, вправи на турніках і брусах.

Ще один варіант, як стати цікавим — активне спілкування в соціальних мережах. Обговорення різних тим, коментування подій та інша активність, допомагають привернути до себе увагу, навіть в інших містах або країнах. Деякі блогери, будучи "сірими мишами" в реальності, примудряються збирати багатотисячні аудиторії онлайн, перетворюючись на кумирів і приклад для наслідування. Недооцінювати перспективи цифрових технологій не потрібно, краще навчитися ними користуватися з користю для свого іміджу.

Домашні тварини

Оригінальний улюбленець на кшталт єнота, Вогняної панди або павука-птахоїда моментально підігрівають інтерес до його власника. Люди люблять все незвичайне. Якщо навіть скромний хлопець з'явиться в міському парку, наприклад, в кампанії єнота, увага з боку оточуючих йому гарантовано, в тому числі від дівчат.

Домашні тварини заспокоюють нервову систему, підвищують самооцінку , дарують нові емоції власникам. Вони допомагають людині бути цікавим, сприяють його самоактуалізації, кращому розумінню самого себе.

Крім того, на вихованців можна побудувати бізнес, займаючись їх розведенням і продажем, консультуючи власників про особливості утримання тих чи інших тварин. Це теж приверне додаткову увагу і інтерес, особливо якщо мова йде про екзотичних улюбленців.

Тренінги

Незважаючи на велику кількість «інфоциган», які заполонили ринок самоосвіти, прагнення до особистого розвитку похвально. У вільному доступі багато безкоштовних відеоуроків, подкастів та інших навчальних матеріалів. Час від часу, проходять відкриті зустрічі, лекції, майстер-класи, на яких виступають коучі, або мотиваційні оратори. Якщо вхід коштує недорого, то можна сходити.

По-перше, почерпнути для себе що-небудь корисне. По-друге, зробити кілька фотографій, які можна викласти на сторінку в соціальній мережі, демонструючи оточуючим свою активну позицію. По-третє, відвідуючи такі заходи, можна познайомитися з цікавими людьми, знайти потенційних партнерів, співробітників або роботодавців.

Громадська активність

Ми вже торкнулися цієї теми, коли розглядали способи, як стати цікавою людиною при переїзді на нове місце. Але активна громадянська позиція стане в нагоді скрізь, в тому числі і в своєму рідному місті чи селі. Оточуючі люблять, коли хтось береться за вирішення їхніх питань-домовляється за ремонт під'їзду, будує дитячий майданчик, виправляє ситуацію з бродячими собаками.

Люди ліниві, тому ті, хто може взяти ініціативу на себе, моментально стають популярними. Крім цього, громадська робота — перший крок на шляху до політичної кар'єри. Голова житлового комітету - практично депутат районної ради. А борець з недбалістю комунальних служб — готовий обранець в мерію. Головне, вибрати напрямок, присвятивши йому вільний час, і отримати результати, за допомогою яких потім можна буде хвалитися перед потенційними виборцями.

Як бути цікавим для протилежної статі?

Ми розібрали універсальні ситуації, але найчастіше людей цікавить популярність в плані романтичних зустрічей. Самотня дівчина мріє подобатися хлопцям, а Самотній чоловік прагне бути цікавим для жінок. Універсального способу, як досягти цього, не існує.

Симпатія формується поєднанням різних факторів. В молодості значну роль відіграють гормони. Хлопці та дівчата дуже чутливі до «любовної хімії», вибираючи симпатичних, рішучих, неприборканих і харизматичних партнерів.

З віком відбувається переоцінка цінностей. Чоловіки починають цінувати спокійних, господарських і скромних жінок, а ті, в свою чергу, шукають надійних, заможних і відповідальних партнерів. Щоб стати цікавою людиною в такому віці, вже мало однієї привабливої зовнішності або яскравої поведінки. Необхідно мати соціальну стабільність і цілий набір особистих якостей. Секс і романтика поступово відходять на другий план, поступаючись місцем прагматизму.

Порад, як стати цікавою людиною, багато. Але їх основа закладена в повазі до самого себе і оточуючих. Також, необхідно бути відкритим для нової інформації, нових знайомств, емоцій. Якщо все це доповнити оптимізмом і правильними цінностями, інтерес до людини забезпечений.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео