Назад
Не судилося! - зручне виправдання або знак згори

Навигация по разделу
Ирина Лилло

не доля! - зручне виправдання або знак згори

кожна людина хоча б раз у житті замислювалася над тим, що робить наше життя таким, яким воно є. Багато хто воліє використовувати слово»доля"

Джоді Фостер говорила: «доля — дуже зручне слово для тих, хто ніколи не приймає рішень».

Кожна людина хоча б раз у житті замислювалася над тим, що робить наше життя таким, яким воно є. Багато хто воліє використовувати слово "доля". Не вийшло щось зробити-значить доля! Вийшло? Тобі пощастило, це доля! Який сенс ми вкладаємо в це слово? Чи Правда те, що наше життя визначена заздалегідь? Про те, як влаштована доля і чи можливо взяти управління життям в свої руки, розповіла Ірина Лілло-тренер з особистісного зростання, блогер, автор бестселера "Формула мрії", чиї курси, вебінари та тренінги пройшли понад 40 000 чоловік

Від долі не втечеш!

Одного разу мені написали коментар під постом: «у світі є везунчики. Що б вони не загадали – у них все виходить просто тому, що вони народилися під щасливою зіркою. Доля!» Я була вражена, але лайк під цим коментарем поставили сотні людей! Дійсно, адже» доля " – це дуже зручна теорія для тих, хто вважає за краще уникати відповідальності. Навіщо приймати рішення і йти на ризик, коли можна піти до ворожки і заглянути в майбутнє? Який сенс планувати, загадувати бажання, міняти щось в житті, якщо все вирішено наперед? Будь це так, ми абсолютно не маємо права впливати на своє життя: ми просто ляльки-маріонетки, якими управляє хтось зверху, тому, багато займають позицію жертви і спостерігають за тими, хто домагається успіхів. Чи Правильно це і чи дійсно доля непідвладна нашому контролю?

У Бога немає інших рук, крім наших

Ми самі на 100% відповідаємо за своє життя – я переконалася в цьому на прикладі тисяч моїх читачів. Та й що вже приховувати, я і свою долю повністю побудувала сама. Коли я познайомилася зі своїм чоловіком-іноземцем, ніхто мені не сказав: «молодець, ось вона твоя доля, не прогав її». Навпаки, всі говорили: "він зламає твоє життя! Не вірте йому!».

Набути впевненості в тому, що ми самі несемо відповідальність за своє майбутнє – не просто. Для цього необхідно виконати складну внутрішню роботу. Мені можна було б легко послатися на долю, коли після весілля мій чоловік втратив всі свої гроші, розвести руками і сказати: «Не доля нам жити Добре, не можна нам мріяти по-крупному». Але я вибрала інший шлях, підтримала чоловіка, і зараз ми живемо тим життям, до якої обидва прагнули.

Вмійте підтримати себе

Опинившись в непростих обставинах – вмійте підтримати самого себе. Якщо важко-зізнайтеся в цьому, але не забувайте про те, що ми не притягуємо ситуації просто так – у всього є сенс. Робіть хоча б невеликі кроки на шляху до вирішення. Наприклад, у жінки не виходить завагітніти. Чи зможе вона прямо зараз вирішити цю проблему? Звичайно, ні. Але що можливо зробити відразу? Відпустити ситуацію, а потім записатися до лікаря і пройти певні обстеження.

Мені пригадується Історія моєї передплатниці, яка була невиліковна хвора. У неї був вибір: змиритися з діагнозом, пославшись на долю, або почати роботу над собою, своїми думками і самовідчуттям. Вона вибрала другий, і в її житті почали відбуватися неймовірні речі. Вона не тільки змогла впоратися зі страшною недугою, а й виконала безліч своїх бажань.

Стикаючись з труднощами в житті – поділіться ними з близькими і розкажіть суть проблеми. Повірте, це буде набагато ефективніше, ніж просто скаржитися на обставини, вимагаючи від усіх співчуття.

Мріяти не шкідливо

Мрійте! Наші думки, установки і вчинки – створюють наше життя. Тільки нам вирішувати, якими вони будуть. Можна спостерігати за людьми в соцмережах, обговорювати тих, хто подорожує, добре заробляє, будує сім'ю, живе в розкішному будинку.  А можна стати тим самим людиною з соцмереж, для цього іноді потрібно лише зробити для себе і свого життя хоч що-небудь. Я не втомлюся про це говорити, але саме вміння мріяти і загадувати бажання змінили життя мільйонів людей. І я впевнена-змінять і вашу!

Ми отримуємо те, у що віримо

Коли мої читачі беруть відповідальність за своє життя і вчаться правильно загадувати бажання — відбуваються справжні чудеса. Починаючи від дрібниць: коли на парковці звільняється вільне місце за запитом «у всесвіт». І закінчуючи тотальним переворотом життя на 360 градусів: підвищенням на роботі, відкриттям власної справи, переїздом в іншу країну, заміжжям, вагітністю, і іншими не менш прекрасними подіями.

Господарі власного життя – ми самі. Ми самі відповідальні за власне щастя, успіх, відносини і кар'єру. Придбання або втрата – це завжди наслідок вибору, який ми зробили самі. Тільки наш вибір приводить нас до того, що ми маємо сьогодні. Те, що люди звикли називати «долею» — це низка виборів, скоєних ними в житті. Тому не можна легковажно списувати досягнення або втрати на «долю». Доля кожної людини визначається вмінням самостійно вибирати.

Зараз читають
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе, коли немає чітких життєвих орієнтирів? Чому легко заплу ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Що таке емоційний інтелект і що входить в це поняття? Які є вправи для й ...
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті і зацікавити її? Чи так це важко ...
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця першої і взяти ініціативу в свої руки? Як натякнути ...
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис — це помірне вплив стресових факторів на психіку, ...
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Що таке кураж? Чому стан куражу означає перевершити свої фізичні та емоц ...
Новое youtube видео