Назад
Як залучити хлопця: 7 простих порад

Навигация по разделу
как привлечь мужчину

Як залучити чоловіка в своє життя?

Як залучити чоловіка і утримати його увагу? Чи справді це так складно, як може здатися? 7 способів розташувати хлопця до спілкування.

Величезна кількість літератури написано про залучення чоловічої уваги і стільки ж знято телепередач, а тим часом дане питання як і раніше актуальне для кожної жінки. Будь то раптова любов з першого погляду біля барної стійки або бажання утримати поточного партнера, прекрасна стать прагне знайти універсальні рішення, які допоможуть досягти поставлених цілей.

1. Стежити за своїм зовнішнім виглядом.

Немита голова, погане дихання і неохайна одяг здатні вбити будь-яку симпатію, тому не лінуйтеся витрачати на себе трохи часу щоранку. Якщо ви прагнете утримати на собі погляди потрібного чоловіка, постарайтеся одягатися так, як ніби від цього залежить ваша кар'єра. Речі повинні бути чистими і розгладженими, без застрягання і звисаючих ниток. Туфлі на високому або середньому каблуці скорегують будь-яку фігуру, візуально витягнуть силует і зроблять вас стрункішою. Підкреслюйте свої достоїнства: красиві ноги-носіть спідниці та сукні, вузька талія – ремені на сукні або туніки, завидні груди і витончена шия – блузки з помірним декольте.

Пройти тест на сексуальність

2. Бути впевненою в собі.

Без цієї якості досягти бажаного буде вкрай важко. Уявіть, чоловік мрії помітив і підійшов, а ви знітилися, раскраснелися і стали нести нісенітницю від хвилювання. Щоб не повторювати цей сумний сценарій, досить періодично уявляти собі подібну ситуацію і репетирувати слова, жести і реакцію. Впевнена в собі жінка завжди володіє позитивним поглядом на світ і перебуває в гарному настрої, вона випромінює чарівність і притягує до себе людей, серед яких неодмінно виявиться і «прекрасний Принц».

3. Хочете залучити хлопця &8212; слідкуйте за своєю промовою.

Колгоспні сільські слівця або добірний мат з жіночих вуст здатні шокувати переважна більшість пристойних чоловіків зі стандартним вихованням. Якщо ваш обранець не кримінальник або безграмотний дитино, то виключіть з мови будь-які натяки на нецензурщину. Можливо, після тривалого спілкування ви прийдете до того, що між вами це допустимо. Але на перших порах краще не ризикувати уславитися халдою.

4. Посміхатися.

Посмішка перетворює світ навколо, налаштовує на позитив і повідомляє людству, що ви у відмінному настрої. Чоловік навряд чи звернеться до насупилася буке зі зведеними бровами, хіба мало які у неї проблеми і неприємності, навіщо заважати? А відкрита промениста посмішка приваблює хлопців і викличе бажання поцікавитися причинами гарного настрою, спонукає чоловіка до ініціативності.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

5. Говорити про те, що цікаво співрозмовнику.

Манікюр, кицьки або воскова епіляція бікіні не найпопулярніші теми для обговорень серед чоловіків. Звичайно, намагатися міркувати про автомобілі або комп'ютерах, якщо ви в них не розбираєтеся, теж не варто, але попросити розповісти про потрібну вам програмі можна, адже так чоловік відчує себе в ролі експерта і вчителя, що приємно позначиться на його самооцінці . Секрет простий-більше слухайте, а виговоритеся пізніше з подругою.

6. Виявити ініціативу.

Впевнена в собі жінка не буде чекати, поки попросять її номер телефону, подзвонять і запросять куди-небудь, а сама «візьме бика за роги», тобто результат подій в свої руки. Століття, коли дівчата, сидячи у високих вежах, чекали уваги лицаря або поета, пройшли безповоротно. Тепер прекрасна стать бере те, що заслуговує, не озираючись на колишні забобони.

7. Робити компліменти хлопцеві.

Вдала похвала завжди додасть в вашу скарбничку кілька балів, тільки обдаровувати нею потрібно тонко. Вибирайте об'єктом заохочення особисті якості, такі як почуття гумору, позитивне ставлення до світу, енергійність або пунктуальність. Сказане до місця добре слово порадує співрозмовника і зверне увагу на ваші спостережливість, відкритість і природну манеру поведінки.

Навички, здатні допомогти з відповіддю на питання, Як залучити чоловіка, все як один прості і доступні кожній з нас. Якісь з них зажадають більш глибокої роботи над собою, інші ж прийдуть з легкістю, третіми ми володіємо вже зараз. Важливо зрозуміти необхідність змін і прийняти їх з готовністю. Ну а якщо неготові впоратися самостійно, можна пройти один з тренінгів для жінок .

Дотримуючись наведених вище постулатів, ви незабаром зможете насолоджуватися поясненнями в любові і регулярними побаченнями.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Чи варто жити? Аналіз причин і 3 способи подолати цей стан
Чи варто жити? Аналіз причин і 3 способи подолати цей стан
Чому виникає питання " чи варто жити?"і як це пов'язано з апатією? 3 спо ...
Роздвоєння особистості: що це таке, ознаки і лікування
Роздвоєння особистості: що це таке, ознаки і лікування
Що таке роздвоєння особистості і чому воно рідко діагностується? Як розп ...
Гештальт терапія: що це таке, її плюси і мінуси.
Гештальт терапія: що це таке, її плюси і мінуси.
Що таке гештальт терапія і як вона підвищує інтерес до світу суб'єктивни ...
Внутрішньоособистісний конфлікт: що це таке, його види і причини.
Внутрішньоособистісний конфлікт: що це таке, його види і причини.
Що таке внутрішньоособистісний конфлікт і як можна його розпізнати? Чому ...
Особистісний конфлікт і груповий: що це таке і в чому різниця??
Особистісний конфлікт і груповий: що це таке і в чому різниця??
Що таке особистісний конфлікт і які відмінності від групового? Причини в ...
Перший поцілунок: ну коли вже можна? 5 золотих правил
Перший поцілунок: ну коли вже можна? 5 золотих правил
Як підготуватися до першого поцілунку? Які його особливості і чи можна ц ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео