Назад
Як привернути увагу хлопця: 7 цікавих ідей

Навигация по разделу
привлечь внимание мужчины

Як привернути увагу хлопця?

Як привернути увагу хлопця? Як підійти до хлопця і почати розмову самій? 7 ефективних і не складних способів.

Ось він стоїть у аудиторії, в магазині розглядає стенд з новинками кінематографа, розплачується в черзі або повільно потягує коктейль біля барної стійки, посміхаючись жарті одного. Все ясно-це доля, треба діяти. Але як? Як привернути увагу вподобаного хлопця?

Найпростіше підійти і почати розмову самій. Про що? Темою може послужити все, що завгодно: марка пива, яке він п'є, зачіска, музична група на футболці або навіть " пропадає квиток в театр, не складеш компанію?"Якщо відразу заговорити не вистачає духу, а обертаєтеся ви в одній компанії і явно ще зустрінетеся, то необхідно взяти на озброєння парочку рад.

1. Стрілянина очима.

Ми всі підсвідомо відчуваємо, коли на нас дивляться. Чи не побіжний погляд, а пильне розглядання відчувається буквальної кожною клітинкою шкіри. Він відчуває, що на нього дивляться, ваші погляди перетинаються і тут, загадково і располагающе посміхаючись, ви ховаєте очі в келиху, обличчі подруги або пейзажі за вікном. І ось він вже заінтригований і зацікавлений.

Пройти тест на сексуальність

2. Маленьке чорне плаття.

Якщо відомо, що на посиденьках в кафе буде і Містер «X», підготовка повинна проходити ретельніше звичайного. Обов'язково простежити за зачіскою, хвостик або косиця не підійдуть, а ось чисті хвилясті пасма, спадаючі на плечі, точно не залишаться непоміченими. Манікюр за п'ять хвилин до виходу краще не робити, але якщо нігті різної довжини або зі слідами від зубів, то усунути ці огріхи пилою необхідно обов'язково.

Туфлі на підборах зроблять фігуру виграшніше, ноги пряміше і витягнуть силует. Варто зупинити вибір на плаття, так як вже встановлено, що чоловіки звертають на жінок в сукні або спідниці увагу частіше, ніж на дам в іншому одязі. Тонкий парфум завершить образ, проте з ним краще не переборщувати, так само як і з макіяжем.

3. В останній новелі Голсуорсі…

Чоловіки в більшості своїй люблять ерудованих начитаних осіб, здатних підтримати розмову. Якщо ви відчуваєте, що тема, яку обговорює ваша пасія, вам близька, сміливо вступайте в дискусію і задавайте йому питання, наприклад " з останнім оновленням платформи Android стало значно легше читати RSS-стрічки, якщо ти ними користуєшся, звичайно» або «фільм «Джон Картер» чимось нагадує «Планету мавп», як вважаєш?"Так у вас з'явиться шанс ПОКАЗАТИ обранцеві не тільки свої бездоганні зовнішні дані, але і свій багатий внутрішній світ.

Пройти тест на сумісність

4. Я тебе чую.

Ура, розмова відбулася. Тепер головне не випалити між справою, що весільну подорож ви проведете в Палермо, ваших дітей будуть кликати Міша і Катя, а жити ви будете в приватному котеджі з лазнею і шашличної альтанкою. Щоб привернути увагу чоловіка & 8212; перший час краще взагалі менше говорити. Відзначайте моменти, в яких ваше бачення світу збігається, обходячи стороною конфліктні теми, такі як політика або релігія. Уміння слухати і чути подарує вам можливість отримати більше інформації про вподобаному людині і вирішити, чи варто він надалі вашої уваги.

5. Все своє ношу в собі.

Якщо ви обертаєтеся в колі спільних друзів, постарайтеся менше висловлюватися про минулі романи і невдачі з чоловіками. Хлопець мрії може почати наводити довідки, а почуте не до місця кимось слово, витлумачене поза контекстом, зіграє з вами поганий жарт. Не обговорюйте колишніх і їх слабкості з вподобаним хлопцем, адже він може подумати, що в разі невдалих відносин теж стане жертвою ваших пліток.

6. Знаючи міру.

Краще не пити надміру поруч з тим самим неповторним. По-перше, алкоголь розслабляє і наша "броня" може впасти. Наговоривши зайвого, буде важко забрати назад те, чим ви поки ділитися не планували. По-друге, можна зробити те, чого поки робити ви не збиралися, і шкодувати про це, ховаючись від чоловіка зі сорому. Приймайте рішення, до яких ви морально готові, краще на тверезу голову.

7. Яка є.

Будь собою. Не варто вимучувати з себе сексапільну бомбу або ерудовану Нобелівську лауреатку, тільки щоб привернути увагу хлопця, адже важливо, щоб сподобалися саме ви. Інакше доведеться прикидатися іншою людиною, поки не закінчаться сили, а слідом за ними і відносини, побудовані на обмані.

І головне – впевненість у собі. Ви знаєте, що він вам подобається, решта за малим. Повірте, сміливість міста бере.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео