Назад
Як привернути увагу хлопця: 7 цікавих ідей

Навигация по разделу
привлечь внимание мужчины

Як привернути увагу хлопця?

Як привернути увагу хлопця? Як підійти до хлопця і почати розмову самій? 7 ефективних і не складних способів.

Ось він стоїть у аудиторії, в магазині розглядає стенд з новинками кінематографа, розплачується в черзі або повільно потягує коктейль біля барної стійки, посміхаючись жарті одного. Все ясно-це доля, треба діяти. Але як? Як привернути увагу вподобаного хлопця?

Найпростіше підійти і почати розмову самій. Про що? Темою може послужити все, що завгодно: марка пива, яке він п'є, зачіска, музична група на футболці або навіть " пропадає квиток в театр, не складеш компанію?"Якщо відразу заговорити не вистачає духу, а обертаєтеся ви в одній компанії і явно ще зустрінетеся, то необхідно взяти на озброєння парочку рад.

1. Стрілянина очима.

Ми всі підсвідомо відчуваємо, коли на нас дивляться. Чи не побіжний погляд, а пильне розглядання відчувається буквальної кожною клітинкою шкіри. Він відчуває, що на нього дивляться, ваші погляди перетинаються і тут, загадково і располагающе посміхаючись, ви ховаєте очі в келиху, обличчі подруги або пейзажі за вікном. І ось він вже заінтригований і зацікавлений.

Пройти тест на сексуальність

2. Маленьке чорне плаття.

Якщо відомо, що на посиденьках в кафе буде і Містер «X», підготовка повинна проходити ретельніше звичайного. Обов'язково простежити за зачіскою, хвостик або косиця не підійдуть, а ось чисті хвилясті пасма, спадаючі на плечі, точно не залишаться непоміченими. Манікюр за п'ять хвилин до виходу краще не робити, але якщо нігті різної довжини або зі слідами від зубів, то усунути ці огріхи пилою необхідно обов'язково.

Туфлі на підборах зроблять фігуру виграшніше, ноги пряміше і витягнуть силует. Варто зупинити вибір на плаття, так як вже встановлено, що чоловіки звертають на жінок в сукні або спідниці увагу частіше, ніж на дам в іншому одязі. Тонкий парфум завершить образ, проте з ним краще не переборщувати, так само як і з макіяжем.

3. В останній новелі Голсуорсі…

Чоловіки в більшості своїй люблять ерудованих начитаних осіб, здатних підтримати розмову. Якщо ви відчуваєте, що тема, яку обговорює ваша пасія, вам близька, сміливо вступайте в дискусію і задавайте йому питання, наприклад " з останнім оновленням платформи Android стало значно легше читати RSS-стрічки, якщо ти ними користуєшся, звичайно» або «фільм «Джон Картер» чимось нагадує «Планету мавп», як вважаєш?"Так у вас з'явиться шанс ПОКАЗАТИ обранцеві не тільки свої бездоганні зовнішні дані, але і свій багатий внутрішній світ.

Пройти тест на сумісність

4. Я тебе чую.

Ура, розмова відбулася. Тепер головне не випалити між справою, що весільну подорож ви проведете в Палермо, ваших дітей будуть кликати Міша і Катя, а жити ви будете в приватному котеджі з лазнею і шашличної альтанкою. Щоб привернути увагу чоловіка & 8212; перший час краще взагалі менше говорити. Відзначайте моменти, в яких ваше бачення світу збігається, обходячи стороною конфліктні теми, такі як політика або релігія. Уміння слухати і чути подарує вам можливість отримати більше інформації про вподобаному людині і вирішити, чи варто він надалі вашої уваги.

5. Все своє ношу в собі.

Якщо ви обертаєтеся в колі спільних друзів, постарайтеся менше висловлюватися про минулі романи і невдачі з чоловіками. Хлопець мрії може почати наводити довідки, а почуте не до місця кимось слово, витлумачене поза контекстом, зіграє з вами поганий жарт. Не обговорюйте колишніх і їх слабкості з вподобаним хлопцем, адже він може подумати, що в разі невдалих відносин теж стане жертвою ваших пліток.

6. Знаючи міру.

Краще не пити надміру поруч з тим самим неповторним. По-перше, алкоголь розслабляє і наша "броня" може впасти. Наговоривши зайвого, буде важко забрати назад те, чим ви поки ділитися не планували. По-друге, можна зробити те, чого поки робити ви не збиралися, і шкодувати про це, ховаючись від чоловіка зі сорому. Приймайте рішення, до яких ви морально готові, краще на тверезу голову.

7. Яка є.

Будь собою. Не варто вимучувати з себе сексапільну бомбу або ерудовану Нобелівську лауреатку, тільки щоб привернути увагу хлопця, адже важливо, щоб сподобалися саме ви. Інакше доведеться прикидатися іншою людиною, поки не закінчаться сили, а слідом за ними і відносини, побудовані на обмані.

І головне – впевненість у собі. Ви знаєте, що він вам подобається, решта за малим. Повірте, сміливість міста бере.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Зараз читають
Чи варто жити? Аналіз причин і 3 способи подолати цей стан
Чи варто жити? Аналіз причин і 3 способи подолати цей стан
Чому виникає питання " чи варто жити?"і як це пов'язано з апатією? 3 спо ...
Роздвоєння особистості: що це таке, ознаки і лікування
Роздвоєння особистості: що це таке, ознаки і лікування
Що таке роздвоєння особистості і чому воно рідко діагностується? Як розп ...
Гештальт терапія: що це таке, її плюси і мінуси.
Гештальт терапія: що це таке, її плюси і мінуси.
Що таке гештальт терапія і як вона підвищує інтерес до світу суб'єктивни ...
Внутрішньоособистісний конфлікт: що це таке, його види і причини.
Внутрішньоособистісний конфлікт: що це таке, його види і причини.
Що таке внутрішньоособистісний конфлікт і як можна його розпізнати? Чому ...
Особистісний конфлікт і груповий: що це таке і в чому різниця??
Особистісний конфлікт і груповий: що це таке і в чому різниця??
Що таке особистісний конфлікт і які відмінності від групового? Причини в ...
Перший поцілунок: ну коли вже можна? 5 золотих правил
Перший поцілунок: ну коли вже можна? 5 золотих правил
Як підготуватися до першого поцілунку? Які його особливості і чи можна ц ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео