Назад
Сильна жінка: хто це така і як їй стати

Навигация по разделу
сильная женщина

Хто така сильна жінка і в чому її сила?

Хто така сильна жінка і в чому криється її сила? Що допомагає представницям слабкої статі не здаватися обставинам, всупереч усьому впевнено йти до мети

Коли ми говоримо про силу жінки, то в першу чергу маємо на увазі жіночність &8212; основоположну всіх її життєвих почав. Однак вважати, що лише одне це якість дозволяє жінці бути успішною і привабливою, служити опорою коханому чоловікові і дітям і стійко виносити несподівані удари долі, було б помилкою. Жіноча сила полягає в поєднанні унікальних, властивої природі слабкої статі, особливостей, які служать як основою жіночої привабливості, так і невичерпним джерелом внутрішніх сил.

У чому криється сила жінки?

Так вже було задумано природою, що в жінці з моменту її народження закладений величезний резерв внутрішніх сил як енергетичного, так і фізичного характеру. Перш за все, дана їй природою можливість народжувати нові життя передбачає наявність витривалості і адаптованості до високих навантажень на організм. Рівень больового порогу у жінок набагато вище, ніж у чоловіків. Серце і організм представника сильної статі просто не винесли б родового болю.

Сила чоловіків сконцентрована в області м'язів і розумової діяльності , жінка ж подібна посудині, всередині якого приховано все багатство її чуттєвого і емоційного світу. Від якості вмісту цього "судини" залежать не тільки життя і доля самої жінки, але і благополуччя її близьких. Повертаючись додому після важкого дня, чоловік з перших хвилин спілкування зі своєю половинкою "підживлюється" її емоціями .

Якщо така «підживлення» несе в собі негативну інформацію, вона дає руйнівний початок для внутрішнього світу чоловіка і відносин в парі. Постійна ж зарядка чоловіки позитивом, ніжністю і впевненість у власних силах з часом стає для нього життєвою необхідністю. Саме така риса жіночого характеру є гарантією міцності і тривалості відносин.

Майже кожна жінка вже з юності має чіткі уявлення про те, яким повинен бути супутник її життя. В активному і наполегливому прагненні до відповідності їх супутника існуючому в цих уявленнях ідеалу багато пані роблять грубу помилку. У спробах "перевиховати" свою половинку вони, самі того не помічаючи, пригнічують своєю енергією чоловічий початок партнера і викликають у нього природне бажання звільнитися від гнітючих і принижують чоловіче самолюбство відносин. І в цьому, як не дивно, також криється «заслуга» сили жінки.

Супутник наполегливої в своїх прагненнях дами підсвідомо відчуває себе слабкіше неї і вибирає розставання як єдину можливість зберегти свій особистісний статус. Таким чином, справжня сила люблячої жінки полягає в мудрості і здатності вибудовувати відносини таким чином, щоб, змінюючись в кращу сторону під непомітним впливом своєї подруги, чоловік не відчував при цьому внутрішнього дискомфорту або тиску з її боку.

Ще одна якість, подарована жінці природою, & 8212; це дивовижне почуття інтуїції . Незрима зв'язок з Космосом і природою дозволяє їй часом приймати єдино правильні рішення в складних ситуаціях, не вдаючись до аналітичних розрахунків і тривалим умовиводів. І така жіноча здатність в поєднанні з терпимістю і мудрістю також є ще однією таємною зброєю жінки. Чоловіки не менше їх "слабких" подруг потребують присутності людини, здатного справлятися з життєвими труднощами і в потрібну хвилину прийняти на себе відповідальність за благополучне вирішення тієї чи іншої кризової ситуації.

Пройти тест на впевненість у собі

Сила жінки & 8212; в її слабкості?

Багато представниць прекрасної статі помилково вважають, що прояв жіночої слабкості має полягати в демонстрації цілковитої уразливості і безпорадності. Уявлення чоловіків про це поняття зовсім інші. Жіноча слабкість в їх розумінні & 8212; це перш за все якість фізичного характеру. Там, де потрібні чоловіча сила і витривалість, жінка, як правило, вдається до допомоги партнера, і це абсолютно природно.

Чоловіка це не тільки не дратує, але, навпаки, додає впевненості в собі і спроможності в якості людини, що несе відповідальність за безпеку і благополуччя сім'ї. Чоловік &8212; перш за все годувальник і захисник. Це він сприймає як само собою зрозуміле, проте в тому випадку, якщо партнер відчуває, що його супутниця зловживає або спекулює цієї його роллю у відносинах, &8212; розлад неминучий. завдання жінки & 8212; переконати чоловіка в його значимості і незамінності в ситуаціях, дійсно це передбачають.

Якщо жіноча сила і пов'язана з її слабкістю, то лише в єдиному варіанті: будь-який прояв слабкості має бути направлено на підняття внутрішньої самооцінки чоловіки і не вступати в конфлікт з його життєвими принципами. Сильна стать вважає за краще сьогодні бачити поруч з собою самостійних і успішних подруг, які виявляють слабкість лише там, де дійсно потрібно заступництво і захист надійного і фізично сильного партнера.

Помилкові ж уявлення багатьох жінок про те, що слабкість повинна проявлятися в демонстрації надмірної вразливості, уразливості, або, гірше того, сліз або наповнених докорами істерик &8212; викликають ефект, діаметрально протилежний очікуваному. Роздратування, розчарування, що накопичується втома від відносин в кінцевому підсумку можуть привести партнера до справедливого прийняття рішення про розставання.

Пройти тест на сумісність

Сила жінки & 8212; у слабкості чоловіка?

Зрозуміло, таке формулювання не має ніякого відношення до фізичних показниками чоловічої сили. Слабкість чоловіка полягає в необхідності відчувати підтримку і розуміння з боку близької людини. Чоловіки & 8212; істоти з тієї ж планети, що і жінки. Вони так само здатні переживати і часом відчувати в собі невпевненість, різниця лише в тому, що, в силу своєї природи, вони не здатні висловлювати це на зовнішньому емоційному рівні.

Якщо жінка тонко відчуває свого партнера, його думки, відчуття і переживання, і прагне стати йому надійним другом, то всі її дії і вчинки будуть спрямовані на те, щоб подарувати чоловікові почуття внутрішнього комфорту і повернути впевненість в його силах. Постійна присутність тепла і щирої підтримки, що виходять від подруги, стає для чоловіка невід'ємною частиною його життя і прив'язує до жінки набагато сильніше і міцніше, ніж витончені жіночі хитрощі і хитрощі.

Розум жінки: сила чи слабкість?

Поширена помилкова думка, що чоловіки уникають розумних жінок. І знову вся справа криється в понятті, що закладається в це визначення. Навряд чи знайдеться чоловік, який стане стверджувати, що розумним жінкам він вважає за краще дурних. Присутність інтелекту завжди викликає повага , неважливо, хто проявляє свої розумові здібності, Чоловік або жінка.

Важливо інше: щоб, будучи розумною і освіченою, подруга чоловіка не пригнічувала його самолюбство, зловживаючи своєю освіченістю і акцентуючи на ній увагу чоловіка і оточуючих. Розум у поєднанні з мудрістю &8212; ось, мабуть, найбільша сила жінки, що надає їй цінність в очах коханого чоловіка і робить її для нього по-справжньому незамінною.

Пройти тест на сексуальність

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Що таке Особиста ефективність і лайф-менеджмент? Як можна підвищити свою ...
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Що таке відверта розмова і як вона допомагає краще зрозуміти один одного ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Що таке сентиментальність показна і дієва? Чому корисно проявляти почутт ...
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Що таке парадокс? Парадоксальні методи для лікування фобій і позбавлення ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео