Назад
Як утримати чоловіка: 9 базових правил

Навигация по разделу
удержать мужчину

Як утримати чоловіка біля себе назавжди?

що можна робити для того, щоб утримати хлопця і варто це робити одноразово, або варто дотримуватися цих способів постійно? 9 обов'язкових правил

Щоб завоювати чоловіка, у жінок є свої хитрощі. Але є для цього і цілі посібники. Природно, що завоювання чоловіки – це ще пів справи, його потрібно якось і утримувати біля себе. Не секрет, що тривалі відносини між чоловіком і жінкою іноді закінчуються розставанням і розлученням. Є і зради, які від вас, жінки, не залежать.

Однак в більшості випадків, все в ваших руках: ви самі можете боротися за своє щастя. Якщо ви дійсно любите свого чоловіка і розставання з ним для вас виявиться великою втратою, то вам неодмінно потрібна допомога фахівця, якій підкаже, як утримати свого коханого поруч.

Звичайно, для всіх жінок однозначної відповіді на це питання немає, так як у кожної жінки свій характер , та й ситуації, які призводять до розставання, різні. Як стверджують сімейні психологи, будь-яка жінка свого обранця може, як відштовхнути, так і утримати. Психологами розроблені загальні поради жінкам, як утримати чоловіка. Ось деякі з них.

1. За собою потрібно доглядати.

Перебуваючи в шлюбі, велика частина жінок починає розслаблятися. Спочатку жінки виправдовують таку свою поведінку тим, що вони знаходяться в декреті і часу у них стежити за собою просто не залишається. Однак, як показує практика, багато жінок і після декрету до своєї зовнішності продовжують ставитися також. За час декрету вони вже звикли до набраного зайвої ваги, целюліт для них стає рідним, а від салонів краси і макіяжу деякі і зовсім відмовляються-навіщо витрачати на це час і гроші, коли чоловік мене любить і такий? На превеликий жаль, це не найкращий спосіб утримати біля себе коханого. Згодом на таку жінку він починає дивитися не як на свою дружину, а як на предмет домашніх меблів. Саме тому завжди потрібно пам'ятати про те, що в першу чергу ви жінка!

Пройти тест на сексуальність

2. Приділяти своєму одязі увагу.

Тут особливо грає роль Нижня білизна. Чоловік повинен постійно відчувати почуття того, що для нього ви намагаєтеся бути постійно привабливою і сексуальної . І це він повинен постійно відчувати.

3. Стати різноманітною.

Будь-яка людина час від часу потребує новизни. Адже постійне хоч і хороше, але приїдається дуже швидко. Тому в своїй зовнішності міняйте щось. Причому радикально міняти не варто, але і нехтувати теж не слід. Змініть зачіску, макіяж, Колір волосся, манікюр та інші дрібниці.

4. Інстинкт завойовника для чоловіка – головне.

Слідуючи даному твердженню, постійно робіть так, щоб він знову намагався вас завоювати.

5. Станьте більш значущою в його очах.

Свою ціну штучно завищуйте. Для цього що-небудь поміняйте в собі. І експериментувати боятися не варто. Для того, щоб утримати біля себе чоловіка своєї мрії, для нього ви повинні стати ідеальною і незамінною жінкою, про яку мріють багато чоловіків.

Пройти тест на сумісність

6. Викличте у нього ревнощі.

Іноді чоловікові необхідно давати привід для ревнощів, проте не перестарайтеся. Нехай це буде малозначний, але все ж привід. Тут головне пам'ятати, що на грунті ревнощів відбувається дуже багато всіляких дурниць і навіть злочинів. викликати ревнощі - це зовсім не означає, що йому потрібно змінювати. Досить просто дати зрозуміти своєму обранцеві, що він не єдиний і до вас інтерес проявляють і інші чоловіки. В такому випадку він обов'язково буде намагатися утримати вас біля себе.

7. Не варто свого чоловіка любити занадто сильно.

Для вас головним має стати одне правило: занадто сильно любити можна тільки себе. Тільки в цьому випадку набагато менше ви відчувати будете розчарувань. В Якщо жінка через великої любові розчиняється в чоловікові, то їм це не подобається. Чоловікам подобаються жінки, які мають почуття власної гідності, з характером.

8. Домашній затишок.

Додому чоловік повинен йти з нетерпінням і з задоволенням. Приготуйте смачну вечерю, не завантажуйте його з порога своїми проблемами до тих пір, поки він не розповість про свої, якщо такі виникли протягом дня.

9. Інтригуйте коханого.

Для того, щоб утримати коханого біля себе, розкривати повністю перед ним не варто. Нехай шукає постійно у вас загадки. Ви йому повинні довести, що у вас ще залишилося щось йому невідоме. Постарайтеся викликати у нього в голові безліч питань, на які він постійно буде шукати відповідь. Дайте йому надію на те, що незабаром ви йому розкриєтеся. Але робити це зовсім не обов'язково.

Зробити це досить просто: створіть якусь недомовленість. Почніть його по телефону інтригувати тим, що ви про нього щось таке дізналися, а після різко обірвіть розмову, мовляв вам дзвонять по другій лінії і поговорити з ним ви зможете тільки ввечері. Головне змусити чоловіка нудитися очікуванням. Тримайте його в невіданні якомога довше, а потім можете сказати йому якусь дурість з його дитинства, наприклад, що він боявся жаб.

Звичайно, дані поради про те, як утримати чоловіка, використовувати потрібно тільки в міру необхідності. Якщо ви ними будете зловживати, то вам просто напросто перестануть вірити.

Пройти тест: чи любить він мене?

додаткова інформація:
Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео