Назад
Як навчитися цілуватися і робити це правильно??

Навигация по разделу
как научиться целоваться

Як навчитися цілуватися і подолати страх першого разу?

Як навчитися цілуватися і чому перший поцілунок так лякає і що з цим робити? Як бути, якщо перший поцілунок пройшов невдало?

Перший поцілунок забути практично неможливо. Хоча насправді найбільше запам'ятовується незручність, переживання з приводу можливого провалу. Чому ж люди так хвилюються перед цією подією? Як подолати свою скутість і зважитися на такий крок? І головне &8212; як навчитися цілуватися?

Як навчитися цілуватися в перший раз?

Найголовніша причина страху — можливість зробити щось не так. Однак у кожного приводу для боязні є ще й своє первісне підставу. Найчастіше воно пов'язане з найбільшими комплексами . Людина побоюється провалу через таких думок:

 • " мене можуть кинути, відкинути, залишити одного» (страх самотності, хвороблива прихильність);
 • " Він / Вона розповість усім про те, що у мене не вийшло» (залежність від громадської думки);
 • " він / вона дізнається, що я недотепа, почне з мене сміятися»  ( низька самооцінка );
 • «я не зможу зробити все правильно. У моїх рухах будуть неточності, помилки. У мене все ще мало досвіду» (надмірний перфекціонізм);
 • " зі мною потім ніхто не захоче цілуватися» (страх перед майбутнім, перебільшення, нездоровий максималізм);
 • " я почну сміятися, плакати або діяти дивно, відштовхуючи» (неприйняття своїх емоцій, їх придушення, замість контролю).

Для вирішення глибинних проблем краще звернутися до психотерапевту . Однак зменшити переживання, щоб вони не заважали насолоджуватися процесом, почуттями, все ж можна і без допомоги фахівця.

Як подолати страх поцілунку?

Умовно можна виділити два методи боротьби зі страхом. Кожен з них ефективний поодинці, проте в зв'язці вони діють ще краще. Далі &8212; основні принципи цих способів.

Фізичний.

 1. Концентрація на диханні . У стресовій обстановці людина починає дихати переривчасто, поверхнево. Якщо ж він постарається відновити глибоке розмірене дихання, йому стане легше.
 2. Зняття блоку . Нервозність змушує напружувати черевні м'язи і викликає їх спазми. Через це виникають неприємні відчуття « " смокче під ложечкою » , нудота, бурчання шлунка, здуття). Щоб уникнути їх, досить розслабити точку в центрі під ребрами.
 3. Зменшення тремтіння . Тремтячі і / або потіють долоні &8212; часта ознака розбурханого стану. Щоб знизити рівень такого явища, можна на кілька секунд напружити кисті, пальці якомога сильніше, а потім різко розслабити їх.
 4. Боротьба з заїканням . Мимрити, бурмотіти щось невпопад, запинатися або заїкатися перед своєю пасією зовсім не хочеться. Тому перед кожною відповіддю краще вичікувати півтори-дві секунди. Цього буде достатньо, щоб мозок згрупував інформацію і сформував адекватну відповідь.

Психологічний.

 1. Думки співрозмовника . Якщо це перший поцілунок , то для партнера він теж хвилюючий. Причому навіть для досвідченого в цій справі людини. Досить усвідомити той факт, що пара теж відчуває якесь сум'яття, хвилюється, &8212; і стане легше.
 2. Прийняття будь-якого результату . Нерідко страхи в голові виявляються набагато більш масштабними і жахливими, ніж вони є насправді. Можна обміркувати свої побоювання і переконатися, що вони не смертельні, а час через них не припиняє свій біг.
 3. Визнання . Коротка фраза «Я трохи хвилююся » допоможе зняти напругу, причому для обох закоханих. Багато хто вважає таку відвертість цілком милою. Ця ж щирість змушує оточуючих відкриватися, проявляти довіру, в цілому ставати ближче.
 4. Впевненість . Найскладніший, але найефективніший спосіб &8212; підвищення самооцінки . Любити себе &8212; означає Легше реагувати на стрес. Шлях до адекватного самосприйняття довгий і тернистий. Однак навіть спроби, дрібні кроки в цьому напрямку будуть відчутні.

Звідки беруться побоювання і як з ними боротися вже зрозуміло. Однак як же навчитися техніці поцілунків ? Пояснення на словах далеко не завжди зрозумілі. Більше того, іноді вони ще більше заплутані. Тоді якими способами можна осягнути це мистецтво?

Пройти тест на самооцінку

Як навчитися правильно цілуватися?

1. Дивитися відеоролики.

Джерелом знань в цій справі по праву вважається YouTube. Досить вбити запит " Як правильно цілуватися » &8212; і сайт видасть тисячі відеорад. Плюс такого методу в його наочності, адже в роликах поцілунок показаний поблизу, чи не в розрізі. Хоча такі намальовані 3D-графічні кліпи напевно теж існують.

Головний мінус &8212; відсутність практики, тактильного відчуття. Але з цим легко впоратися, вдавшись до наступних рекомендацій.

2. Просити допомоги у досвідчених знайомих.

Старші брати, сестри, вже " досвідчені » друзі можуть прийти на допомогу. Досить попросити у них продемонструвати в деталях поцілунок з їх парами. Або хоча б просто показати основні рухи губ, язика, якщо " вчителі » не перебувають ні з ким у відносинах.

Краще не просити показувати техніку на собі ж. Це, звичайно, додасть досвіду, але, по-перше, вся принадність першого разу випарується, а, по-друге, з'явиться незручність і потім буде складно дивитися в очі знайомому або знайомої.

3. Використовувати свої пальці.

Ця техніка досить проста, практична, але при цьому дуже ефективна. порядок дій :

 1. Залиште вказівний і середній пальці випрямленими, а решту складіть до долоні;
 2. Трохи розвести випрямлені Пальці в сторони & 8212; зовсім трохи, щоб між ними виявилася невелика щілина ,прирівнюється до злегка відкритим губам;
 3. Потренуватися в легких поцілунках, покусування. Спробувати акуратно лизнути шкіру, перевіривши, чи не занадто багато слини залишається на ній;
 4. Спробувати м'яко зімкнути пальцями свою губу, імітуючи рухи партнера;
 5. Ледь просунути подушечку великого пальця між двома прямими &8212; це» модель " кінчика язика, на якій можна тренуватися;
 6. Якщо цього мало, можна зігнути мізинець іншої руки і використовувати його замість великого пальця, регулюючи ступінь вигину, щоб він імітував ширину язика.

Метод хороший тим, що він включає теорію і практику, здійснюється своїми силами, не вимагає незрозумілого підходу. Крапля уяви, щіпка старань &8212; і все вийде.

4. Задіяти правильні продукти.

Найпоширеніший, ще «дідівський» спосіб це помідори. Однак шкірка цього плоду не схожа на губи. Вона гладка, в той час як губи можуть бути шорсткими. Шкіра легко ковзає по томату, а ось при реальному контакті губи труться, якщо їх не облизувати, можуть прилипати один одному.

Виходячи з цього, краще використовувати стиглий соковитий персик. Він шорсткий, більш м'який зовні і зсередини, вразливий перед грубими рухами, ще й не містить дрібних насіння або кісточок. Досить відкусити невеликий шматочок, утворивши маленьку виїмку, схожу на відкритий рот. Головне &8212; не перестаратися і не заробити алергію.

5. Практикуватися перед дзеркалом.

Поцілунок вимагає досить тісного контакту, тому партнер не зможе побачити всю картину дії. Однак він буде помічати руху щелеп, нахили голови, міміку в цілому.

Щоб вираз обличчя говорив « Я найціловабельніша людина у світі!» , а не « жах який цей перший раз! Зараз в непритомність упаду!» , можна потренуватися перед дзеркалом.

Спочатку майстерність відточується з відкритими очима, щоб можна було за всім стежити. Потім, коли дії стануть більш-менш автоматичними, очі закриваються, а всі пророблені кроки відтворюються «наосліп».

Пройти тест на впевненість у собі

6. Покластися на природу.

Іноді досить просто відпустити ситуацію і дозволити події відбутися самому по собі. Рефлекси підкажуть базу, а потім залишиться тільки підлаштуватися під рухи пари або просто почати їх віддзеркалювати.

Якщо цей крок здається занадто важким, можливо, перший поцілунок краще буде відкласти. А час можна витратити на зближення з партнером, подолання періоду гострої незручності. Після переходу такого рубежу зважитися на такий важливий романтичний крок буде набагато легше.

Що робити, якщо перша спроба провалилася?

 1. Зрозумійте, що життя не закінчилося , сонце як і раніше сходить і заходить, а Земля крутиться в ту ж сторону. Однак перенести неприємні емоції легше буде на самоті або з близьким другом/родичем/псом.
 2. Не зарікатися щодо повторних спроб. Можливо, не відразу і навіть не з цією ж людиною, але все вийде. А вже через рік, якщо не набагато раніше, спогад про цей випадок буде викликати тільки посмішку.
 3. Проаналізувати , що пішло не так. Може бути, справа в недосвідченості або в неуважності. А часом причиною невдачі стає відсутність того ж досвіду у партнера.
 4. Згадати реакцію пари. Якщо людина відверто почав висміювати, то швидше за все цим сміхом він спробував прикрити власні комплекси. Якщо ж партнер підбадьорював, заспокоював або продовжував спроби поцілувати, значить не все так погано. Набратися сміливості, щоб зустрітися з ним ще раз &8212; краще рішення.

У цій статті описано, як навчитися цілуватися, що робити в нервових ситуаціях. Однак історії про перший поцілунок численні, несхожі. Хтось тижнями безперервно вчиться такому мистецтву і все одно потрапляє в халепу. А хтось зовсім не заморочується з цього приводу і просто насолоджується приємним хвилюванням, що виникають перед одним з найромантичніших подій свого життя. Головне ж &8212; не техніка, а живі емоції між закоханими.

Пройти тест на закоханість

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео