Назад
Як цілуватися з мовою правильно: повне керівництво

Навигация по разделу
как целоваться с языком

Як навчитися правильно цілуватися з мовою?

Як навчитися правильно цілуватися з мовою? Коли і з ким краще освоювати цю техніку? Які помилки можуть бути при такому поцілунку?

Прості поцілунки відмінно передають симпатію, ніжність, турботу. Однак вони рідко демонструють щось більш пристрасне, інтимне, відверте. Зате Французька техніка успішно справляється з таким завданням. Однак практика без попередньо засвоєної теорії не завжди проходить гладко. Ударяти в бруд обличчям вже при першій спробі зовсім не хочеться. Тоді як цілуватися з мовою правильно? Яких помилок краще уникати?

Поцілунок з язиком.

Він може подобатися не всім. Хтось в принципі не любить часто і багато цілуватися, а хтось проти саме такої техніки. Як розпізнати того, хто може гідно оцінити переваги «зваблювання по-французьки»?

Найчастіше це такі люди:

 • Пристрасні, відкриті, емоційні, експресивні люди, переважно екстраверти . Вони швидко заводяться, а їх почуття нагадують тайфун або бурю;
 • Цікаві, готові до експериментів особи. Вони не терплять одноманітності, з радістю, оптимізмом сприймають будь-які зміни;
 • Цінителі близькості. Вони сильно прив'язуються до своєї пари, прагнуть зберігати тісний контакт на фізичному, емоційному і нерідко побутовому рівні.

Сюди ж можна віднести партнерів, які перебувають в тривалих відносинах. Вони вже встигли вибудувати високий рівень довіри , відвертості. Їх не лякає близькість, тому часто вони не проти «підперчити» почуття поцілунком з мовою.

За своєю силою, інтенсивності Французька техніка може бути абсолютно різною. Навіть якщо хлопець/дівчина не особливо любить цілуватися, все одно можна відшукати манеру, яка буде доставляти йому/їй задоволення. Інша справа &8212; неготовність або відсутність настрою для такого заняття. Як же визначати такі стани?

Як зрозуміти, чи готовий партнер до поцілунку з мовою?

Добре, якщо він/вона сам(а) починає використовувати мову, відкрито даючи зрозуміти про бажання скоротити дистанцію. Але як бути, якщо очевидних посилів до зближення немає? Як вгадати той самий момент, що вимагає застосувати французьку техніку, особливо вперше?

1. Обстановка і атмосфера.

Прості «цемчики» універсальні і невимушені. Вони не мають високого порогу інтимності, тому мало у кого викликають сором при їх відтворенні на публіці. Їх можна використовувати завжди і скрізь. Чого не скажеш про мовний контакт. Найчастіше він вимагає:

 • Усамітнення . Розтягувати подібне задоволення під пильними поглядами перехожих занадто ніяково;
 • Відповідного приводу . Можливо, з еротичним підтекстом. Це може бути спільна вечеря, перегляд любовної сцени у фільмі, відверті розмови і т. п.;
 • Романтичної обстановки . Приглушене світло, свічки, Ліхтарі нічного міста, гарний захід, сексуальна музика налаштовують на потрібний лад;
 • Відсутність поспіху . Солодке тремтіння, тепло, що поширюється по всьому тілу, не завжди приходять відразу. Знадобиться кілька секунд перш, ніж ці відчуття почнуть зароджуватися.

Звичайно, цілуватися так можна навіть в маркеті &8212; під час вибору і покупки м'яса, наприклад. Але ефект буде зовсім не той.

2. Обережна перевірка.

Цей спосіб найбільш ефективно дозволяє визначити готовність партнера до продовження. Щоб зрозуміти, чи хоче пара спробувати більш глибоку техніку, можна виконати наступні кроки:

  1. Почати з простого торкання губ, зі звичного способу;
  2. Відкрити рот, злегка провести мовою по нижній губі пари;
  3. Простежити за реакцією . Якщо хлопець/дівчина віддаляється, хмуриться або по-іншому висловлює неприязнь до такого ходу, краще почекати з переходом на новий рівень. Якщо нічого не змінилося або він / вона сильніше пригорнувся (а), висловив (а) задоволення, відкрив (а) рот, можна спробувати акуратно засунути мову далі всередину ротової порожнини;
  4. Знову простежити за реакцією, в залежності від неї приступити до глибокого французького поцілунку або поки що відмовитися від нього.

3. Пряме запитання &8212; бути чи не бути?

Є зовсім простий варіант, як дізнатися, чи готовий(а) він/вона до продовження &8212; запитати прямо. Це найшвидший спосіб, він підходить для тих, хто не любить все ускладнювати. Однак у нього є свої мінуси:

 • Особа може розгубитися від такої прямоти і дати помилковий відповідь;
 • Частково втрачається інтрига, напруження емоцій;
 • Незручність, невпевненість заважають запитати (у новостворених парах);
 • Страх провалитися перекриє бажання спробувати і все завершиться відмовою.

Ось чому краще все ж уникати таких питань і залишати їх тільки для випадків, коли його/її рішення взагалі нерозбірливо або зрозуміло не до кінця.

Пройти тест на впевненість у собі

Як правильно цілуватися з мовою?

1. Діяти поступово.

Така майстерність вимагає плавності, не терпить поспіху. Ось чому французький поцілунок не починають відразу . Спочатку краще просто м'яко притиснутися до його / її губ, злегка обхопити одну з них своїми двома.

Після приходить час для «проби» &8212; випробування готовності до наступного кроку (Див.п. «обережна перевірка»).

Якщо зелене світло дано, можна акуратно почати просуватися мовою по ротовій порожнині. Спочатку задіюється тільки кінчик, потім підключається, спинка. Важливо, щоб рухи були плавними, нерозмашистими, ковзаючими.

2. Експериментувати.

Залучення мови відкриває нові можливості в отриманні задоволення. Зупинятися тільки на одній точці або русі &8212; велика втрата.

Є кілька різновидів такої техніки. Ось лише кілька з них:

 • Жалюча & 8212; при простому поцілунку кілька разів недалеко заштовхнути кінчик язика між губами хлопця чи дівчини;
 • Розпалює & 8212; лижуть руху сконцентровані тільки на губах;
 • Млин & 8212; контакт мов, виконуваний у вигляді кругових обертань;
 • Царська & 8212; дотики до зубів (автоматично зачіпається внутрішня частина губ);
 • Вишукана &8212; короткий дотик до неба.

Але навіть це ще не все. Мова партнера можна не тільки погладжувати (уздовж, по колу, поперек, хаотично), але ще і злегка покусувати, посмоктувати, навіть лоскотати, здійснюючи швидкі, але короткі рухи кінчиком.

3. Знаходити правильні точки.

Найбільш чутливими і вдалими точками вважаються зовнішня і внутрішня зони губи (особливо верхньої), вуздечка язика. Кінчик, спинка язика, щоки &8212; також хороші місця для впливу.

А ось чого точно краще не робити , так це лоскотати небо або намагатися дістати до мовного кореня. У кращому випадку цілується просто відсторониться або перенаправить чужу мову своїм. У гіршому &8212; у людини виникнуть неприємні відчуття аж до блювотного позиву.

Пройти тест на сумісність

4. Не забувати про позі і рухах.

Пускати в хід таке пристрасне вираження почуттів, вільно опустивши при цьому руки і зайнявши статичну позицію, якось неправильно.

Дівчата можуть трохи прогнутися в попереку, пригорнувшись грудьми до обранця.

 • Можна запустити пальці в волосся свого чоловіка.
 • Водити долонями по його плечах, спині, шиї або покласти їх на його торс &8212; відмінна ідея.
 • Якщо намічається ще більш інтимне продовження, добре б запустити руки під його сорочку/майку/светр.

Хлопець може міцно притискати до себе свою партнерку, гладити її талію, спину.

 • Шия & 8212; справжня ерогенна зона, тому можна покласти на неї долоню і злегка стиснути.
 • Дівчині сподобається, якщо під час поцілунку їй стануть Ласкаво погладжувати щоку.
 • Проводячи кінчиками пальців по улоговинці між ключицями, чоловік напевно викличе у своєї дами приємну тремтіння.

5. Вловлювати реакцію пари.

Своєчасна реакція на відповідні дії також може посилити позитивний ефект поцілунку.

Все просто: якщо людина відштовхує, відсторонюється, намагається змінити становище, краще припинити поточний дію або замінити його на інше. Точно так само і навпаки.

Якщо ж партнер весь час повторює якийсь рух або намагається спонукати на нього свою пару, значить, йому це подобається. Однак сором'язливість або незграбність не дозволяє висловити все відкрито. Можна спробувати довіритися коханій особі і випробувати щось нове. Підійде і дзеркальне відображення вживаних кроків.

6. Правильно завершувати.

Не можна різко перериватися. Таке рішення залишає відчуття незавершеності. Це все одно як якщо майстерний художник з величезним потенціалом раптом закинув би писати картину на середині процесу.

Завершення техніки дзеркально відображає початок :

 1. Плавно виконати мовою зворотний шлях по порушеним точкам;
 2. Злегка облизуйте губи або їх контури;
 3. Повністю припинити дії мовою;
 4. Продовжити цілуватися по-простому, сповільнюючи темп, послаблюючи силу торкань, поки губи не буду ледь торкатися один одного;
 5. Акуратно відсторонитися від партнера.

Тоді краще сказати комплімент , наприклад: « У вас такі м'які/цукрові/ніжні губи» або « Ммм, це було чарівно, ти добре цілуєшся» . Якщо все пройшло добре, звичайно.

Якщо щось у його / її поцілунку не сподобалось , можна спробувати відразу виправити це. Для цього використовуються фрази, побудовані за схемою:

 1. « мені сподобалося те, що ти...» (м'яко прикушувала губу, погладжував шию, перебирала волосся);
 2. " це було приємно/цікаво/здорово / солодко» ;
 3. " знаєш, що було б ще приємніше? Якби ти...» (обняла мене за шию, іноді шепотів ніжності «або" але цей поцілунок був би ще кращим, якби ти...» (попередньо трохи ковтала слину, злегка знизив натиск);
 4. " давайте спробуємо так? Що скажеш?» .

Важливо висловлювати доброзичливість, щиро посміхатися, тоді людина адекватно сприйме завуальовану критику. Після пропозиції свого варіанту, можна потягнутися за новою порцією насолоди.

Типові помилки, які прирікають на провал.

Навіть з уже перерахованими порадами можна потрапити в халепу. З цієї причини важливо знати не тільки рекомендації, як правильно цілуватися, але ще і правила, як не можна діяти . Поширені помилки:

 • Засовувати мову надто глибоко, занадто завзято, динамічно їм рухати;
 • Широко відкривати рот і при цьому щільно стискати губи;
 • Забудьте про слину і зробіть поцілунок занадто мокрим;
 • Драматизувати, здійснюючи руками, головою або навіть всім тілом незрозумілі рухи, що свідчать про невдале акторське минуле;
 • Цілуватися дуже довго. Бажано, щоб ця техніка не тривала довше хвилини. Якщо так вже хочеться використовувати такий спосіб цілування, краще постаратися ненадовго відволіктися на іншу ласку, а потім знову відновити заняття.

Знаючи, як цілуватися з мовою, можна висловити набагато глибші почуття по відношенню до свого партнера. Пробуючи різні техніки такого заняття, цілуються підсилюють чуттєвість моменту, поглиблюють близькість, знаходять точки максимальної насолоди. Вони фактично переходять на новий рівень відносин і особистої майстерності в поцілунках.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео