Назад
Кайрос-менеджмент в масштабах фірми

Навигация по разделу
кайрос для фирмы

Кайрос-менеджмент в масштабах фірми

пропоную розглянути користь, яку може принести Кайрос-менеджмент (управління зручним випадком), крім конкретної людини, цілому колективу

Привіт, дорогі читачі! Пропоную розглянути користь, яку може принести Кайрос-менеджмент (управління зручним випадком), крім конкретної людини, цілому колективу. Минула стаття була присвячена стінгазеті ефективності, що дозволяє співробітникам трохи більше дізнатися один про одного. Але яким чином фірма може отримати користь від цієї додаткової інформації? Чим корисні додаткові навички співробітників для спільної справи? Про це і поговоримо далі.

Кайрос - менеджмент індивідуальний або груповий

Як уже згадувалося в попередніх статтях, Кайрос-менеджмент – це мистецтво пошуку вдалих можливостей, вміння бачити «бонуси» в абсолютно незначних подіях і фактах. Найпростіше розглядати це явище в рамках однієї людини. Його минулий життєвий досвід, набуті навички, друзі, знайомі, перемоги і навіть невдачі – буквально все може стати джерелом успіху.

Головне навчитися шукати ці рішення. Відразу згадується жартівлива фраза-»навіть, якщо вас з'їли, у вас все-одно є два виходи". Уміння бачити ці виходи (заздалегідь прошу не візуалізувати даний текст, з урахуванням попереднього речення), відкриває значні конкурентні переваги перед менш прозорливими громадянами.

Протиставляти індивідуальний і груповий Кайрос-менеджмент не варто, оскільки вони тісно взаємопов'язані. Ніщо не заважає трудовому колективу діяти за принципом однієї винахідливої людини, намагаючись побачити переваги в додаткових навичках своїх працівників. Припустимо, хтось із працівників фармацевтичної фірми сильний в бігу. Не просто сильний, а практично кращий в місті.

Колись я наводив цей приклад на одному з тренінгів і задав питання, Як ми можемо використовувати цю навичку на благо компанії? Хтось із учасників відповів, що якщо раптом будуть змагання з бігу, ми можемо його виставити, він переможе, а ми прославимося. Точно! - Відповів я, але відразу ж поставив ще одне питання. А чому нам самим не ініціювати ці змагання серед усіх аптек міста, знаючи, що у нас є практично гарантований переможець! Тим самим, буквально на рівному місці, отримати додатковий інформаційний привід. За типом, "Аптека" равлик " - у нас найшвидші не тільки препарати!»

У підсумку, і співробітнику приємно, і всій структурі добре. Таким чином, Кайрос-менеджмент універсальний для всіх, від однієї людини, до цілої фірми, міста, країни або планети!

Яким чином можна впровадити Кайрос-менеджмент в колективі?

Нагадаю, що всі поради носять суто рекомендаційний характер. Безумовно, ніхто не пропонує зупиняти виробничий процес, маніакально вишукуючи хобі працівників. Але іноді, в якості веселої гри, можна «промацати грунт», тим більше, що стінгазета ефективності допомагає це зробити з мінімальними витратами часу і сил.

Слід розуміти, що хобі є практично у кожного. Більшість з нас прагнуть ці навички реалізувати. Домогтися визнання не тільки в роботі, але і своєму захопленні. А, якщо це ще й принесе користь фірмі, то вигода подвійна: і співробітник буде в захваті (додаткова мотивація), і компанія знайде додаткові інструменти розвитку. Для прикладу, всесвітньо відома Книга рекордів Гіннеса на зорі свого становлення була всього лише невеликим доповненням однойменної пивоварної компанії. Пройшли десятиліття, і вже багато хто п'є пиво Guinness лише тільки через те, що знають цю книгу. Так хобі одного визначило долю спільної справи.

Якщо вам сподобалася ідея, і ви, раптом, власник або директор фірми, пропоную невелику схему, яка спростить життя Вашому HR-менеджеру. На ній зображений приблизний алгоритм роботи з хобі Ваших підопічних, їх виявленням та інтерпретацією.

хобби работника

Навіть, якщо ви не знайдете застосування додатковим навичкам своїх працівників в осяжному майбутньому-це не страшно! Адже, сам факт наявності неординарних умінь або знань, вже збільшує конкурентоспроможність колективу. Яким чином? Відповідь проста-мозковий штурм! Чим різношерсте аудиторія, тим оригінальне можуть бути отримані ідеї. І це тільки у випадку стандартного мозкового штурму! А ще є зворотний, тіньовий, рольової або синектика ... про них чули? Якщо ні, то наступна стаття точно для вас! Якщо так, теж бажано почитати, адже скільки практиків, стільки і трактувань. Можливо, моя вам більше сподобається!

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Що таке саморозвиток і чому це основа для вдосконалення людини? Які у нь ...
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Хто такий невдаха і за якими ознаками його можна визначити? Механізми пе ...
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Які існують способи розвитку пам'яті? Якими методами користуються відомі ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Що таке егоцентризм, вроджене це якість або набуте? У чому відмінність в ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео