Назад
Як перестати червоніти: 10 практичних порад

Навигация по разделу
краснеть

Як навчитися не червоніти? 10 порад

з яких причин люди червоніють? Як навчитися не червоніти, опановуючи собою в різних ситуаціях? 10 важливих порад.

Іноді з нами трапляються незручні ситуації, шкіра на обличчі починає червоніти і сильно видавати стан всередині: страх, тривогу, невпевненість, сором. Здається, ніби знаходишся під збільшувальним склом, і всі все помічають. У одних це проявляється більше, У інших менше. Але кожен здатний з такими емоційними реакціями впоратися, якщо індивідуально вибрати правильний підхід серед наших 10 порад.

1. Заспокоюватися.

Часто причиною того, що людина починає червоніти, є почуття тривоги , паніки, незручності, збентеження, некомфортною ситуації. А появи забарвлення на шкірі ще більше посилює проблему і змушує нервувати. Тому, потрібно швидко заспокоїться, відновити душевну рівновагу.

Дихальна гімнастика – це ефективний спосіб, як перестати червоніти. Глибокий вдих-затримати дихання-глибокий вихід-затримати дихання. Виконати кілька разів, а потім дихати помірно з рівною амплітудою. Ця вправа переводить увагу зі стресу на себе, а також, постачає клітини великою кількістю кисню.

2. Більше спілкуватися і знайомиться.

Знайомство з новою людиною: не знаєш, що він думає; Як правильно вибрати тему для розмови ; чого не варто говорити взагалі. Як не червоніти тут? А якщо ще навколо незнайома компанія, тоді рівень тривоги, замішання посилюється в кілька разів. Почервоніння в тому числі.

Клин клином вибивається, і тут також. Для того, щоб менше соромитися, потрібно більше знайомиться, спілкуватися з різними людьми. Спочатку серце буде все так же прискорено битися. Але з часом на допомогу прийде адаптація, звичка і вміння вільно спілкуватися. І разом з тим-шкіра з рівним звичним кольором.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

3. Покращувати ораторство.

Зі школи багатьом страшно виступати перед класом або в актовому залі. І тоді задавалися питань, як не червоніти і не нервувати. Адже вся увага дістається оратору і здається, що якщо він зіб'ється, то все відразу почнуть сміятися. Але правда в тому, що навіть якщо буде помилка, хвилинна пауза, то це помітить тільки виступав.

Можна піти на курси з ораторства, де навчать правильно розставляти акценти в оповіданні і подавати інформацію так, щоб забрати всю увагу глядача. Буде багато практики, що зніме напругу під час справжнього виступу. Можна вправлятися самостійно вдома перед дзеркалом або на сусідах.

4. Зважено приймати рішення.

Іноді трапляються ситуації, які вимагаю прийняття важливого рішення. Не завжди це потрібно робити в ту ж секунду. Але так запрограмовані, що відразу починається паніка, мозок швидко думає в спробі видати умовивід. Піднімається тиск, судини розширюються, шкіра червоніє.

Варто запам'ятає, що часто ніхто не жене в шию, і є час подумати, відкласти на потім, коли з'являться думки. Це допоможе Як перестати червоніти, так і прийняти рішення, зваживши всі факти, доводи, які можна було відразу не побачити.

5. Працювати над самооцінкою.

Як правило, рум'янець з'являється від невпевненості в собі . Виступ або знайомство з новими людьми – це лише додатковий фактор. В основі лежить низька самооцінка , яка не дозволяє розвести широко плечі, випрямити спину і чітко проголошувати з трибуни, або розмовляти з людиною.

У кожному є хороші риси, досягнення. Варто просто їх згадати, адже часто під вантажем рутини здається, що немає нічого вартого. Також можна зайнятися саморозвиток і досягненням нових цілей. Щоб при оглядці назад можна було побачити більший перелік заслуг, підняти самооцінку , стати більш впевненим.

6. Змінити ставлення або зізнатися.

Здається, що червоніти – ганебно, що це негарно, виявляє емоції. Як тільки особа наливається фарбою, то створюється враження, ніби самий негарний людина на світі, все будуть тикати пальцями.

Але така реакція шкіри властива багатьом, тому в цьому немає нічого особливого, і страшного в тому числі. Тому варто менше на цьому зациклюватися. Також можна першому сказати: "Ой, я знову почервонів.", зізнаючись у звичайних речах. Тому співрозмовник не зможе вже сказати якусь колючість.

Пройти тест на самооцінку

7. Висловити почуття.

Зміна кольору на обличчі часто свідчить про те, які емоції, почуття таяться всередині. Наприклад, заговорив хлопець, який так давно подобався. Або вичитують за якийсь проступок. Можливо, не знайшлося, що відповісти, повисла незручна пауза.

Якщо висловити те, що зараз всередині, це полегшить страждання. "Ой, як мені соромно" &8212; і кров сама відлилася від вух, адже зізналися у відчутті, усвідомленні провини. Так легше вести далі бесіду, будувати відносини.

8. Абстрагування і перемикання уваги.

Вганяє в фарбу ситуація, що склалася, певні люди навколо або сказані слова. Тому, щоб вони перестали тиснути, потрібно спробувати абстрагуватися. Є багато різних способів, і потрібно підібрати підходящий.

Наприклад, уявити, що навколо зовсім інша обстановка, перенестися в думках на тиху галявину. Або в приємні спогади. Також можна просто думати, вирішувати в голові інші важливі питання, або згадувати, що сьогодні ще потрібно зробити. Порахувати в розумі або навколо предмети одного певного кольору.

Щоб переключити увагу і підняти дух, можна про себе підбадьорювати: «у мене все відмінно."«" Я справляюся з ситуацією!", "Є багато рішень", " добре, що у мене купа друзів, які підтримають.",»Я чудово виглядаю".

9. Правильно займатися спортом.

Причиною почервонілого обличчя і вух може бути неправильне заняття спортом. Якщо різко почати виконувати важкі фізичні навантаження, підніметься тиск. Тому потрібно починати з чогось легкого, а краще – з кардіо-навантажень. Наприклад, стрибки, нешвидкий БІГ. Якщо заняття на велотренажері, то не варто перестаратися з тривалістю. Норма підбирається індивідуально.

10. Лікування куперозу.

Як правило, фактор почервоніння – психологічний. Але може бути і патологія самої шкіри. Купероз-знижений тонус капілярів, порушення кровообігу. Особа змінює колір не тільки при збентеженні, але різкому перепаді температури.

Не є серйозною хворобою. Але якщо вчасно не профілактувати, то на шкірі з'являться невеликі крововиливи у вигляді дрібних судинних «зірочок», які не зникають. І вже тоді треба буде пройти довгий курс лікування.

Профілактика полягає в правильному раціоні. Продукти повинні містити біофлавоноїди (чорна смородина, яблука, червоний виноград). А також, вітаміни Р і дО – для зниження ламкості капілярів, з – для звуження судин.

Багато способів і описів, що робити, щоб не червоніти. Кожному підійде свій варіант. Після практики застосування на шкірі не буде і сліду сум'яття. Але завжди варто пам'ятати, що впадати в фарбу – це природно, і не повинно викликати напад тривоги або сильного сорому.

Пройти тест на невпевненість у собі

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео